Отзиви и мнения за BG шофьор !
Форум на българските шофьори
Сряда, 15 Май, 2024, 21:12:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Отзиви и мнения за BG шофьор !  (Прочетена 28182 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
naum4o
Потребител герой
*****

Рейтинг: +775/-20
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 707
Теми: 71



Активност
0%

Cogito ergo sum


Ел. поща
« Отговор #30 -: Петък, 07 Февруари, 2014, 23:48:11 »
ОтговорОтговор

Така, че по-кротко с обвиненията срещу българския шофьор. И дайте примери как работи по-добре, излиза от ситуация по-леко от някой шваба примерно, който работи по учебник и няма грам въображение.
Във вторник бях във Вили Бец. Младо момче докара палета с гел за горене-метанол. 4,5-килограмови кофички в кашони по 6 броя. Но изглежда не бяха добре подредени и стречовани, и най-долните се бяха наклонили и спукали. Започна да ги прехвърля, а имаше 18 палета за оправяне. Беше ясно, че няколко часа чанч не му мърдат. Гледаха го известно време другите колеги как се мъчи, и по някое време един от тях отиде и се включи. После друг и накрая всички тираджии на плаца( 10-12 човека), се бяха запретнали и прехвърляха кашони. За 45 минути го опаткаха. Никой от тях не го познаваше, ново момче, но проявиха солидарност и му помогнаха. Някои от шофьорите бяха над 50-те.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Като толкова ви се иска да боядисвате паметници, то идете пред посолството на САЩ и боядисайте паметника на онези, които изравниха София със земята през зимата на 1943-1944г., но ония там ще ви отстрелят като кучета, защото за тях не сте нищо повече от самопродали се РОБИ!
Форум на българските шофьори
« Отговор #30 -: Петък, 07 Февруари, 2014, 23:48:11 »

 Активен
ivopifeca
Потребител герой
*****

Рейтинг: +196/-2525
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2183
Теми: 113



Активност
0.2%

ALFA ROMEO75|ПОВЕЧЕ КОЛЕГА ОТКОЛКОТО РАБОТНИК


Ел. поща
« Отговор #31 -: Събота, 08 Февруари, 2014, 00:42:11 »
ОтговорОтговор

Във вторник бях във Вили Бец. Младо момче докара палета с гел за горене-метанол. 4,5-килограмови кофички в кашони по 6 броя. Но изглежда не бяха добре подредени и стречовани, и най-долните се бяха наклонили и спукали. Започна да ги прехвърля, а имаше 18 палета за оправяне. Беше ясно, че няколко часа чанч не му мърдат. Гледаха го известно време другите колеги как се мъчи, и по някое време един от тях отиде и се включи. После друг и накрая всички тираджии на плаца( 10-12 човека), се бяха запретнали и прехвърляха кашони. За 45 минути го опаткаха. Никой от тях не го познаваше, ново момче, но проявиха солидарност и му помогнаха. Някои от шофьорите бяха над 50-те.
Браво!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #31 -: Събота, 08 Февруари, 2014, 00:42:11 »

 Активен
Roshko
Гост
« Отговор #32 -: Събота, 08 Февруари, 2014, 01:05:51 »
ОтговорОтговор

Еххх как ми се иска да се видя с колегите със светлосините Волва, които ми помогнаха да прехвърлим 8-10 палета с пирони на Баварията преди 3-4 години. Докато една сериозна група от Ташев транс сладко-сладко си похапваше и се разсейваше на намеците на колегите да се включат.
Е, ние също хапнахме след като се изкривихме и припотихме от пререждане...
Ако не бяха колегите, които как се казва насила ме накараха да ми прередят камиона / аз нали съм си скромен/, направо не знам какво ме чакаше на Бекет...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
ivopifeca
Потребител герой
*****

Рейтинг: +196/-2525
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2183
Теми: 113



Активност
0.2%

ALFA ROMEO75|ПОВЕЧЕ КОЛЕГА ОТКОЛКОТО РАБОТНИК


Ел. поща
« Отговор #33 -: Събота, 01 Март, 2014, 15:23:51 »
ОтговорОтговор

Еххх как ми се иска да се видя с колегите със светлосините Волва, които ми помогнаха да прехвърлим 8-10 палета с пирони на Баварията преди 3-4 години. Докато една сериозна група от Ташев транс сладко-сладко си похапваше и се разсейваше на намеците на колегите да се включат.
Е, ние също хапнахме след като се изкривихме и припотихме от пререждане...
Ако не бяха колегите, които как се казва насила ме накараха да ми прередят камиона / аз нали съм си скромен/, направо не знам какво ме чакаше на Бекет...
Искам да благодаря на тези,колеги,без да са помогнали на мене,а за това ,което са направили,просто за самия пример,ако мога така да го нарека,който може най -накрая да ни направи колеги!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Zaron
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +15/-12
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 215
Теми: 7



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #34 -: Събота, 18 Април, 2015, 14:31:56 »
ОтговорОтговор

Еххх как ми се иска да се видя с колегите със светлосините Волва, които ми помогнаха да прехвърлим 8-10 палета с пирони на Баварията преди 3-4 години. Докато една сериозна група от Ташев транс сладко-сладко си похапваше и се разсейваше на намеците на колегите да се включат.
Е, ние също хапнахме след като се изкривихме и припотихме от пререждане...
Ако не бяха колегите, които как се казва насила ме накараха да ми прередят камиона / аз нали съм си скромен/, направо не знам какво ме чакаше на Бекет...
Не можеш да се сърдиш на тези които не са се включили, това е личен избор.
  Можеш да върнеш жеста когато на теб ти дойде редът да избираш дали да гледаш или не.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Красимир Тодоров
Гост
« Отговор #35 -: Събота, 18 Април, 2015, 19:23:07 »
ОтговорОтговор

Личен избор правиш като си купуваш кола. Когато човек има нужда от помощ, нямаш право да избираш.
И Рошко го няма да ти отговори, за това аз, ако нямаш против. Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
hunter_75
Старши потребител
****

Рейтинг: +100/-31
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 324
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #36 -: Вторник, 28 Април, 2015, 16:41:01 »
ОтговорОтговор

Искам да благодаря на тези,колеги,без да са помогнали на мене,а за това ,което са направили,просто за самия пример,ако мога така да го нарека,който може най -накрая да ни направи колеги!

Те,ташевците си повярваха че господ е от Враца,и работи при тях,та няма как да помогнат тия каубои.Там имаше кадърни адъи свестни колеги много отдавна.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!