2012.07.12
Форум на българските шофьори
Петък, 17 Май, 2024, 05:06:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 2012.07.12  (Прочетена 833 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2411/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« -: Четвъртък, 12 Юли, 2012, 18:57:08 »
ОтговорОтговор

...Пък и не разбрах за к'во пак си лепнал тази извадка от Google maps, но щом държиш отново да ни разсмееш, внушавайки, че щом магистралите ги няма на картата, значи не съществуват, давай - успяваш. Усмивчица

      П.П. А'пропо - Бойко Борисов бил педофил, гледа ли го това при Милен Цветков? Ако не си, издири записа на днешното предаване за да стане интересно. Усмивчица Усмивчица Усмивчица

Погледни снимката от Google Maps на България, сложи си ръка на сърцето и ми кажи дали това ти прилича на "пръстени от магистрали". Нали не си съгласен някой да те лъже безцеремонно по този начин? Или пък може би ти харесва с красиви думи този някой да ти разказва за светлото бъдеще, което предстои? Все въпроси, на които вероятно пак ще отговориш по твой си начин. И за пореден път ще кажа, гласувал съм в последните избори за ГЕРБ, но не мисля, че тази партия изпълни и половината от предизборните си обещания. Именно от това е породено и негативното ми отношение към Борисов.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Форум на българските шофьори
« -: Четвъртък, 12 Юли, 2012, 18:57:08 »

 Активен
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3009
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #1 -: Четвъртък, 12 Юли, 2012, 21:41:39 »
ОтговорОтговор

Вероятно се опитваш да ме въвлечеш в полемика с теб, нещо, което смятам за безсмислено занимание. И все пак: ако ГЕРБ изпълнят и половината от обещаното, това ще е гпляма крачка напред във сравнение с безвремието в последните над 20 г. И още: нали не внушаваш, че Б.Борисов твърди, че магистралите са завършени? Но пък я сега ти си сложи ръка на сърцето и кажи - не е ли първият, който постави фиксирани срокове за завършването на отделните етапи и лично следи дали се спазват. И още много мога да напиша, ама като знам, че ще тръгнеш да ме опровергаваш с цитати от някой Дацдзибао, които никой няма и да прочете, не ми се губи излишно време.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Четвъртък, 12 Юли, 2012, 21:41:39 »

 Активен
valentin
Начинаещ
*

Рейтинг: +9/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 31
Теми: 2



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #2 -: Неделя, 15 Юли, 2012, 08:48:21 »
ОтговорОтговор

Не искам да съм адвокат на Бат Бойко, но все пак може да се каже че прави не малко по въпроса с пътищата в България.Сещам се за една отсечка Монтана-Видин затворена за камиони 20 и повече години полицаите стояха и жънеха там нон стоп.Ами Княжево колко хора загинаха там и колко къщи строшиха самосвалите от Студена,Метрото и т.н. Мисля си какво ще стане с него ако загуби изборите като толкова интереси засегна ,сигурно можеше да си харчи и той паричките и да не се занимава с глупости .Той има смелостта да настъпи фармацевтите,Петров,Ганчев и др.за мене заслужава уважение дори да има някакви користни цели все пак влезе на лъва в устата.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!