2012.11.15
Форум на българските шофьори
Петък, 17 Май, 2024, 10:00:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 2012.11.15  (Прочетена 4371 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2411/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #15 -: Събота, 17 Ноември, 2012, 22:47:25 »
ОтговорОтговор

Виж сега как стоят нещата с тази дума "Пич". Може и на 3000 места да си я срещнал във форума. Това обаче въобще не ти дава никакво право да се обръщаш към мен с тази дума. Имам си име, с което се гордея и никак не ми е приятно подобно обръщение. Обзалагам се, че и по-голямата част от потребителите на форума също няма да бъдат поласкани, ако се обърнеш към някой от тях по този начин. И ще използвам случая да те предупредя, че се опитваш да нарушиш добрия тон, което съвсем няма да подмина.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Форум на българските шофьори
« Отговор #15 -: Събота, 17 Ноември, 2012, 22:47:25 »

 Активен
bo4a
Старши потребител
****

Рейтинг: +54/-5
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 300
Теми: 63



Активност
0%


« Отговор #16 -: Събота, 17 Ноември, 2012, 23:10:54 »
ОтговорОтговор

Виж сега как стоят нещата с тази дума "Пич". Може и на 3000 места да си я срещнал във форума. Това обаче въобще не ти дава никакво право да се обръщаш към мен с тази дума. Имам си име, с което се гордея и никак не ми е приятно подобно обръщение. Обзалагам се, че и по-голямата част от потребителите на форума също няма да бъдат поласкани, ако се обърнеш към някой от тях по този начин. И ще използвам случая да те предупредя, че се опитваш да нарушиш добрия тон, което съвсем няма да подмина.

А всъщност как ти е името сигурно "АДМИН"

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Форум на българските шофьори
« Отговор #16 -: Събота, 17 Ноември, 2012, 23:10:54 »

 Активен
Roshko
Гост
« Отговор #17 -: Събота, 17 Ноември, 2012, 23:18:10 »
ОтговорОтговор

Виж сега как стоят нещата с тази дума "Пич". Може и на 3000 места да си я срещнал във форума. Това обаче въобще не ти дава никакво право да се обръщаш към мен с тази дума. Имам си име, с което се гордея и никак не ми е приятно подобно обръщение. Обзалагам се, че и по-голямата част от потребителите на форума също няма да бъдат поласкани, ако се обърнеш към някой от тях по този начин. И ще използвам случая да те предупредя, че се опитваш да нарушиш добрия тон, което съвсем няма да подмина.

Моето становище:

1. Можеше да ми споделиш личната си болка в лично съобщение до мен и щеше дори да получиш сърдечните ми извинения, макар да не съм длъжен, вместо да ме унижаваш пред аудиторията!
2. Тази дума, само тук е употребена над триста пъти, без НИКОЙ дори да трепне. Какво ме прави по-различен от другите? Посочи ми моля те, няколко пъти в които някой се е обърнал към теб по име, освен ако името с което се гордееш не е admin!
3. В качеството на какъв се обръщаш към мен от името на останалите? Тях пита ли ги дали им е приятно или не?
4. Когато ме обвиняваш в нещо, редно е да опишеш действието ми, поради защо го определяш като такова и пример за това как би могло да изглежда по-добре. Аз правя така в почти винаги, включително и сега!

Благодаря за вниманието!

П.П. Да използвам случая преди да си ме банал което очевидно няма да закъснее като реакция, да те помоля, ако е възможно, да ми споделиш форум в глобалната мрежа където Администраторът е начело по публикации - 10% от всички налични, и използва властта си за лична саморазправа с опонентите си!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Събота, 17 Ноември, 2012, 23:51:03 от Росен Димитров - Рошко » Активен
Lorinser
Гост
« Отговор #18 -: Събота, 17 Ноември, 2012, 23:49:29 »
ОтговорОтговор

В качеството си на Админ има право без да се обяснява да ти резне зелката, само за обида.Иди в някой от големите форуми и обиди Админа, така, както го направи тук.Сайта си е негов и той определя правилата.Няма какво да ти се обяснява, щом казва че това или онова не трябва да се пише, значи така трябва да се направи подчертавам в неговия форум.Колкото и да ти се иска, не си ти човека, който ще определя правилата, а такива трябва да има, защото всеки ако реши, че това което намира за добре е редно и го пише, ще стане анархия.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Roshko
Гост
« Отговор #19 -: Събота, 17 Ноември, 2012, 23:57:47 »
ОтговорОтговор

В качеството си на Админ има право без да се обяснява да ти резне зелката, само за обида.Иди в някой от големите форуми и обиди Админа, така, както го направи тук.Сайта си е негов и той определя правилата.Няма какво да ти се обяснява, щом казва че това или онова не трябва да се пише, значи така трябва да се направи подчертавам в неговия форум.Колкото и да ти се иска, не си ти човека, който ще определя правилата, а такива трябва да има, защото всеки ако реши, че това което намира за добре е редно и го пише, ще стане анархия.

Хахахаха смешко! Цитирай поне един път това в което ме обвиняваш, де! Само празни приказки, до една!

admin да направим, ако искаш разбор на добрия тон в темата, м? Ма това после, аз засега ще си чакам конкретните отговорчета на конкретните питанки, старателно подредени по тази причина!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
loshdancho
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-723
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Публикации: 3614
Теми: 104



Активност
0%


loshdancho
Ел. поща
« Отговор #20 -: Неделя, 18 Ноември, 2012, 00:03:43 »
ОтговорОтговор

11. Личните дискусии във форума се правят само с лични съобщения.

12. Всякакъв спам или офф топик е забранен.Такива мнения ще бъдат изтривани и авторът ще бъде незабавно наказан с бан.

20. Забранени са абсолютно всякакви публични спорове с администратори и модератори на форума. За подобни прояви ще бъде налаган незабавен бан в съответствие с правилата за налагане на такива санкции! Всички лични въпроси и коментари към администраторите и модераторите се правят единствено чрез лични съобщения.




Мда, беззаконието цари във фурма на българските шофьори и даже се толерира!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

ПРОСТ(о) шофьор!  Малии за това някога се учеше 3-4год.
Roshko
Гост
« Отговор #21 -: Неделя, 18 Ноември, 2012, 00:14:42 »
ОтговорОтговор

11. Личните дискусии във форума се правят само с лични съобщения.

12. Всякакъв спам или офф топик е забранен.Такива мнения ще бъдат изтривани и авторът ще бъде незабавно наказан с бан.

20. Забранени са абсолютно всякакви публични спорове с администратори и модератори на форума. За подобни прояви ще бъде налаган незабавен бан в съответствие с правилата за налагане на такива санкции! Всички лични въпроси и коментари към администраторите и модераторите се правят единствено чрез лични съобщения.




Мда, беззаконието цари във фурма на българските шофьори и даже се толерира!



Чакай малко сега, хайде да се разберем като хора преди и ти да си си бил камшика. Аз споря с потребители с прякор и то споря по тема в сайта и разразилата се по негова инициатива полемика преместена в раздела за тази цел.
Би ли изложил позицията си след като коректно се съобразиш с фактите, нека не злоупотребяваме с тях!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3009
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #22 -: Неделя, 18 Ноември, 2012, 00:16:13 »
ОтговорОтговор

 Ще ми се да взема страна в тази полемика, а не мога. Не мога защото имам аргументи и в едната и в другата посока. Бе все съм виждал форуми, но такъв в който админа заема толкова централно място и се самоафишира непрекъснато май не съм виждал. Не, че е осъдително, все пак той е и потребител и колега. Но някак си ми идва в повече...
  За непоследователността му даже не ми се коментира - кво обидно видя в думата пич, просто недоумявам. Ако я беше употребил друг, а не Рошко, вероятно нямаше и да забележи. Тук много често противоречията по темите се израждат в лични противопоставяния. Тук е ключът от бараката, на това трябва да се противостои. Айде сега ме обвинете, че искам да налагам някакви свои правила. Нама такова нещо. Но пък и непрекъснато да ми се напомня, че съм застрашен от бан, пак ми иде в повече. В смисъл - аз съм нужен на Админа и форума му точно толкова, колкото и той на мен. Нещо повече - май аз съм му нужен повече, защото иначе ще си админства на себе си. Като казвам "аз", правя го за илюстрация, не че се имам за толкова важен тук.
  Иначе желая успех на форума и участниците в него. Има много какво да се промени за да стане и по-добър, но ... колкото - толкова!
  За мен е странна метаморфозата, която претърпяха някои хора тук. Други пък останаха твърдо заинатени в простотиите и спама с който задръстват темите, а това винаги е оставало под благосклонния поглед и мълчаливо поощрение. Както и да е - шоуто продължава.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2411/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #23 -: Неделя, 18 Ноември, 2012, 00:26:10 »
ОтговорОтговор

Моето становище:

1. Можеше да ми споделиш личната си болка в лично съобщение до мен и щеше дори да получиш сърдечните ми извинения, макар да не съм длъжен, вместо да ме унижаваш пред аудиторията!
2. Тази дума, само тук е употребена над триста пъти, без НИКОЙ дори да трепне. Какво ме прави по-различен от другите? Посочи ми моля те, няколко пъти в които някой се е обърнал към теб по име, освен ако името с което се гордееш не е admin!
3. В качеството на какъв се обръщаш към мен от името на останалите? Тях пита ли ги дали им е приятно или не?
4. Когато ме обвиняваш в нещо, редно е да опишеш действието ми, поради защо го определяш като такова и пример за това как би могло да изглежда по-добре. Аз правя така в почти винаги, включително и сега!

Благодаря за вниманието!

П.П. Да използвам случая преди да си ме банал което очевидно няма да закъснее като реакция, да те помоля, ако е възможно, да ми споделиш форум в глобалната мрежа където Администраторът е начело по публикации - 10% от всички налични, и използва властта си за лична саморазправа с опонентите си!

Отново ли някоя свещ ти е зацапала и работиш на цилиндър по-малко? Или някой биелен лагер е започнал да се обажда?

Не мисля да ти давам никакви обяснения и за последен път ще те помоля да прекратиш безсмисления спор. Що се отнася до броя на публикациите ми направо се чудя това някакъв проблем ли се явява? Използвал съм бил властта си за саморазправа с опонентите ми. Ти май наистина започваш да натрупваш удивително количество написани глупости.

  Ще ми се да взема страна в тази полемика, а не мога. Не мога защото имам аргументи и в едната и в другата посока. Бе все съм виждал форуми, но такъв в който админа заема толкова централно място и се самоафишира непрекъснато май не съм виждал. Не, че е осъдително, все пак той е и потребител и колега. Но някак си ми идва в повече...
  За непоследователността му даже не ми се коментира - кво обидно видя в думата пич, просто недоумявам. Ако я беше употребил друг, а не Рошко, вероятно нямаше и да забележи. Тук много често противоречията по темите се израждат в лични противопоставяния. Тук е ключът от бараката, на това трябва да се противостои. Айде сега ме обвинете, че искам да налагам някакви свои правила. Нама такова нещо. Но пък и непрекъснато да ми се напомня, че съм застрашен от бан, пак ми иде в повече. В смисъл - аз съм нужен на Админа и форума му точно толкова, колкото и той на мен. Нещо повече - май аз съм му нужен повече, защото иначе ще си админства на себе си. Като казвам "аз", правя го за илюстрация, не че се имам за толкова важен тук.
  Иначе желая успех на форума и участниците в него. Има много какво да се промени за да стане и по-добър, но ... колкото - толкова!
  За мен е странна метаморфозата, която претърпяха някои хора тук. Други пък останаха твърдо заинатени в простотиите и спама с който задръстват темите, а това винаги е оставало под благосклонния поглед и мълчаливо поощрение. Както и да е - шоуто продължава.

Не знам дали си забелязал, че в последните месеци има доста големи "дупки" в присъствието ми тук? Далеч съм от мисълта да споря с теб кой на кого е нужен повече или по-малко. Ако считаш, че имаш някакви идеи за развитието на форума, би могъл да ги споделиш в раздел "Предложения". Що се отнася до другите форуми, там просто трият и не обясняват дори за какво е изтрита публикацията. Рядко отговарят и на лични съобщения дори. Банват без абсолютно никаква информация за какво е наложен съответния бан. Да ти давам ли още примери какво се случва в другите форуми?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Roshko
Гост
« Отговор #24 -: Неделя, 18 Ноември, 2012, 00:32:02 »
ОтговорОтговор

Отново ли някоя свещ ти е зацапала и работиш на цилиндър по-малко? Или някой биелен лагер е започнал да се обажда?

Не мисля да ти давам никакви обяснения и за последен път ще те помоля да прекратиш безсмисления спор.

Няма нито един случай когато ми е помогнато да съм забравил да благодаря!
Когато някой тенденциозно се стреми да ме изкара глупак, само защото не споделям неговите глупости, няма нужда да обяснявам какво правя, то е очевидно.
Щом си преценил че за теб това е добрия тон, които демонстрираш и това е най-почтения завършек на спора така да бъде!
Живуркай си живота, твой си е!

 Ще ми се да взема страна в тази полемика, а не мога. Не мога защото имам аргументи и в едната и в другата посока.

Нямаше да ти се разсърдя ако беше споделил и аргументите в другата посока, напротив!  Ухилен
От теб мога само да се уча и се опитвам с удоволствие и уважение!
Ти всъщност илюстрира смисъла на определението ми на сайта като блог. Значи сме на едно мнение с още един човек...

 +1!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
loshdancho
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-723
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Публикации: 3614
Теми: 104



Активност
0%


loshdancho
Ел. поща
« Отговор #25 -: Неделя, 18 Ноември, 2012, 00:38:32 »
ОтговорОтговор

Чакай малко сега, хайде да се разберем като хора преди и ти да си си бил камшика. Аз споря с потребители с прякор и то споря по тема в сайта и разразилата се по негова инициатива полемика преместена в раздела за тази цел.
Би ли изложил позицията си след като коректно се съобразиш с фактите, нека не злоупотребяваме с тях!
Да започна с това:
-Къде видя себе се в моята публикация?
-Защо ли, демокрацията при слаба власт се изражда?
- До къде може да стигне с фамилиарниченето човек в официална обстановка без да заприлича на глупак?
-Когато има правила-спора  породен от резултата от не спазването им е , не е ли безсмислен?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

ПРОСТ(о) шофьор!  Малии за това някога се учеше 3-4год.
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3009
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #26 -: Неделя, 18 Ноември, 2012, 00:40:19 »
ОтговорОтговор

Нямаше да ти се разсърдя ако беше споделил и аргументите в другата посока, напротив!  Ухилен
От теб мога само да се уча и се опитвам с удоволствие и уважение!
Ти всъщност илюстрира смисъла на определението ми на сайта като блог. Значи сме на едно мнение с още един човек...

 +1!

  Амии...в другата посока: във всяка къща има установени правила и навици. Ние сме гости тук и следва да спазваме установените правила, независимо харесват ли ни, или - не. Това, което трябва да отстояваме е правилата да се отнасят за всички и да се прилагат към всички. Нещо, което не винаги се прави според мен. Само, моля, сега пък не ме въвличайте да се обяснявам кога и кого имам предвид. В течение на времето, който е чел какво съм писал е разбрал какви позиции отстоявам.Който пък не е чел, значи не се интересува точно от моето мнение...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Roshko
Гост
« Отговор #27 -: Неделя, 18 Ноември, 2012, 00:45:30 »
ОтговорОтговор

Да започна с това:
-Къде видя себе се в моята публикация?
-Защо ли, демокрацията при слаба власт се изражда?
- До къде може да стигне с фамилиарниченето човек в официална обстановка без да заприлича на глупак?
-Когато има правила-спора  породен от резултата от не спазването им е , не е ли безсмислен?

Ами извинявай в такъв случай! Имаше нужда от това уточнение, което си направил защото в първия му вид, аз лично се разпознах.  Завърти очи

Драйвър, чест и почитания, но аз не се чувствам гост тук! Аз съм пълноправен потребител като всички останали, каквато е философията на всеки форум.
Когато правилата са написани еднолично и по модел удовлетворяващ само собственика и главно действащо лице, тогава не може да има претенции за форум на българските шофьори и си остава блога на admin.
Считам, че  доволно спазвам добрия тон. Не съм света вода, но и не мисля, че има от какво да се срамувам.
Ако му мътя водата на собственика и счита че съм повече в пречка, от колкото в полза - да ме маха!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
loshdancho
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-723
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Публикации: 3614
Теми: 104



Активност
0%


loshdancho
Ел. поща
« Отговор #28 -: Неделя, 18 Ноември, 2012, 00:58:14 »
ОтговорОтговор

Ако  правилата се прилагаха стриктно, нямаше да сме свидетели на това  безсмислено четиво.
И да,  поста включваше и теб и резултата от твоите писаници и не наказнието ти, което можеше да бъде избегнато с редактиране  на поста от Админ или модераторите.. С малко риторика и двузначност те оплетох... Не си толкова добър за колкото се мислиш, щом толкова лесно се върза.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

ПРОСТ(о) шофьор!  Малии за това някога се учеше 3-4год.
Roshko
Гост
« Отговор #29 -: Неделя, 18 Ноември, 2012, 01:16:26 »
ОтговорОтговор

Ако  правилата се прилагаха стриктно, нямаше да сме свидетели на това  безсмислено четиво.
И да,  поста включваше и теб и резултата от твоите писаници и не наказнието ти, което можеше да бъде избегнато с редактиране  на поста от Админ или модераторите.. С малко риторика и двузначност те оплетох... Не си толкова добър за колкото се мислиш, щом толкова лесно се върза.


Щом ги коментираш значи не са безсмислени писаници за теб. Тези за които са такива, ма изобщо не са прочели и дума, не се притеснявай за тях!
Кой колко е добър го оценяват околните и историята, аз нямам намерение да им изземам функциите. Но и теб не те разбирам, за какво е трябвало да ме накаже? Ми нали ако се спазваха стриктно правилата, тук щеше да мяза на старчески дом. Какъв е смисълът да се пишат неприложими правила или такива които да се цитират в определени удобни моменти оставям на вас да прецените.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!