2012.12.16
Форум на българските шофьори
Петък, 17 Май, 2024, 06:02:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 2012.12.16  (Прочетена 2398 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ET VIT-93
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +35/-169
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 159
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« -: Неделя, 16 Декември, 2012, 19:15:13 »
ОтговорОтговор

В 22:00 часа по Дискавари започва ново предаване свързано с шофьорите на камиони в Австралия. Предаването се казва "Тираджий в пустошта ". Лично аз ще го гледам с интерес.


П.П Ако темата не е  за тук, нека админа да я премести!  Усмивчица
                                                                     Шокиран Шокиран :oКъде са,така ревяЩите Шокиран,като Г-та Илчев,КекаЩио,и други такива индивиди,де дават акъл как се пише на кирилица,и ревяЩи тук Ъ? Шокиран Ъ? ???Как,аджиба да го чета,Аз незнаеЩия Ъ?"ШТ"в заглавието,или за "Щ"Ъ? Шокиран.Недържа кекаЩио в ежедневието си,да ми отговаря Намигване Смотан ;DНа,19.12.12 Ще стане месец дана без да се корегира заглавието Шокиран Шокиран Шокиран Ъ? Шокиран,Илчевввввввв,и другите къде сте бре Ъ? Шокиран

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« -: Неделя, 16 Декември, 2012, 19:15:13 »

 Активен
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1859/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #1 -: Неделя, 16 Декември, 2012, 19:21:14 »
ОтговорОтговор

Смотан Смотан Смотан Шевченко немаш право на вопъл,ко па те тормози у житието да ти пратим баба да ти пребае

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Неделя, 16 Декември, 2012, 19:21:14 »

 Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2411/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #2 -: Неделя, 16 Декември, 2012, 19:29:53 »
ОтговорОтговор

                                                                     Шокиран Шокиран :oКъде са,така ревяЩите Шокиран,като Г-та Илчев,КекаЩио,и други такива индивиди,де дават акъл как се пише на кирилица,и ревяЩи тук Ъ? Шокиран Ъ? ???Как,аджиба да го чета,Аз незнаеЩия Ъ?"ШТ"в заглавието,или за "Щ"Ъ? Шокиран.Недържа кекаЩио в ежедневието си да ми отговаря Намигване Смотан Ухилен

Уважаеми управител на ЕТ "ВИТ-93", би ли пояснил кой е КекаЩио, защото по никакъв начин не мога се сетя? За Илчев се сещам май, но не съм напълно сигурен. Ще си позволя единствено да поясня, че в единствено число думата се изписва именно пустош. Останалото ще оставя на спомените ти от часовете по български език.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
imter
Потребител герой
*****

Рейтинг: +415/-15
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 987
Теми: 35



Активност
0.2%


Ел. поща
« Отговор #3 -: Неделя, 16 Декември, 2012, 19:39:52 »
ОтговорОтговор

Едва ли ги е посещавал тези часове Вит Смотан.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
ET VIT-93
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +35/-169
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 159
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #4 -: Неделя, 16 Декември, 2012, 19:46:38 »
ОтговорОтговор

Уважаеми управител на ЕТ "ВИТ-93", би ли пояснил кой е КекаЩио, защото по никакъв начин не мога се сетя? За Илчев се сещам май, но не съм напълно сигурен. Ще си позволя единствено да поясня, че в единствено число думата се изписва именно пустош. Останалото ще оставя на спомените ти от часовете по български език.
Ухилен Ухилен ;DПустоШ,а в МНОЖЕСТВЕННО ЧИСЛО ???Ш или Щ Ъ? ;DКой според теб трябва да отвори Читанката от 1 Клас,че чак до края на учебният Ти период Ъ?."поШТа",или "поЩа" се пише в Българският книжовен език Шокиран.Негледай,събратята Ти от Делчево Смотан,они незнаят на кои хора са Намигване ;DКе ме извиниш ма се бръзам да Ти велам виШе от тоа де се знае да е на Бугарски праведен пиШано,нели Ъ? Ухилен


Едва ли ги е посещавал тези часове Вит Смотан.
                             ОООООООООО,РОБИНЗОНЕ "ВИТ"е бил на този урок,ама майче болШинството тук не е било Намигване Смотан Ухилен Ухилен Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Неделя, 16 Декември, 2012, 19:55:17 от МИНКО ИЛЧЕВ » Активен
unufrii
Начинаещ
*

Рейтинг: +13/-1
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 33
Теми: 6



Активност
0%

« Отговор #5 -: Неделя, 16 Декември, 2012, 21:24:56 »
ОтговорОтговор

Чести правописни грешки - търсете на буква П

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
caterpillar
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +40/-3
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 144
Теми: 9



Активност
0%


« Отговор #6 -: Неделя, 16 Декември, 2012, 22:06:52 »
ОтговорОтговор

Ухилен Ухилен ;DПустоШ,а в МНОЖЕСТВЕННО ЧИСЛО ???Ш или Щ Ъ? ;DКой според теб трябва да отвори Читанката от 1 Клас,че чак до края на учебният Ти период Ъ?."поШТа",или "поЩа" се пише в Българският книжовен език Шокиран.Негледай,събратята Ти от Делчево Смотан,они незнаят на кои хора са Намигване ;DКе ме извиниш ма се бръзам да Ти велам виШе от тоа де се знае да е на Бугарски праведен пиШано,нели Ъ? Ухилен

                              ОООООООООО,РОБИНЗОНЕ "ВИТ"е бил на този урок,ама майче болШинството тук не е било Намигване Смотан Ухилен Ухилен Ухилен
В този случай се сещам за приказката, трай ще изглеждаш по-умен Смотан Смотан Смотан Смотан

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Всеки неуспял шофьор става багерист!!!
scaniavolvo
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +29/-12
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 221
Теми: 11



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #7 -: Неделя, 16 Декември, 2012, 22:33:54 »
ОтговорОтговор

Ухилен Ухилен ;DПустоШ,а в МНОЖЕСТВЕННО ЧИСЛО ???Ш или Щ Ъ? ;DКой според теб трябва да отвори Читанката от 1 Клас,че чак до края на учебният Ти период Ъ?."поШТа",или "поЩа" се пише в Българският книжовен език Шокиран.Негледай,събратята Ти от Делчево Смотан,они незнаят на кои хора са Намигване ;DКе ме извиниш ма се бръзам да Ти велам виШе от тоа де се знае да е на Бугарски праведен пиШано,нели Ъ? Ухилен

                              ОООООООООО,РОБИНЗОНЕ "ВИТ"е бил на този урок,ама майче болШинството тук не е било Намигване Смотан Ухилен Ухилен Ухилен
Еййй бря VIT ти до 4 клас ли си ходил на училище бе.Пустош плюс член ТА става пустошта.Какви са тези Щ-та от тебе не мога да се сетя.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
ET VIT-93
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +35/-169
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 159
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #8 -: Неделя, 16 Декември, 2012, 23:00:49 »
ОтговорОтговор

Еййй бря VIT ти до 4 клас ли си ходил на училище бе.Пустош плюс член ТА става пустошта.Какви са тези Щ-та от тебе не мога да се сетя.
           ::)Не се мъчи,че едва ли има с какво Ъ? Шокиран

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2284/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2136
Теми: 136



Активност
3.4%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #9 -: Неделя, 16 Декември, 2012, 23:16:41 »
ОтговорОтговор

Еййй бря VIT ти до 4 клас ли си ходил на училище бе. Пустош плюс член ТА става пустошта. Какви са тези Щ-та от тебе не мога да се сетя.


     ET VIT-93, колегата ти е отговорил правилно. Ако искаш търси на тази страница: http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%B8%D0%BA%D0%B8%D0%BF%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D1%8F:%D0%A1%D0%BF%D0%B8%D1%81%D1%8A%D0%BA_%D0%BD%D0%B0_%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%BD%D0%B8_%D0%B3%D1%80%D0%B5%D1%88%D0%BA%D0%B8#.D0.9F


     Ето конкретната дума: Пустощта (пустошта) - в скобите е вярното. Правилно си забелязал, че държа на някой неща. Като: Шофьорите - да не ги смятат за неграмотни и съответно прости.
     А, ти понеже си от другата страна. Каква страна желаеш да покажеш на работодателите?!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
ET VIT-93
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +35/-169
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 159
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #10 -: Неделя, 16 Декември, 2012, 23:31:26 »
ОтговорОтговор


     ET VIT-93, колегата ти е отговорил правилно. Ако искаш търси на тази страница: http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%B8%D0%BA%D0%B8%D0%BF%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D1%8F:%D0%A1%D0%BF%D0%B8%D1%81%D1%8A%D0%BA_%D0%BD%D0%B0_%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%BD%D0%B8_%D0%B3%D1%80%D0%B5%D1%88%D0%BA%D0%B8#.D0.9F


     Ето конкретната дума: Пустощта (пустошта) - в скобите е вярното. Правилно си забелязал, че държа на някой неща. Като: Шофьорите - да не ги смятат за неграмотни и съответно прости.
     А, ти понеже си от другата страна. Каква страна желаеш да покажеш на работодателите?!
                                                    Шокиран ::)1000 Уикипедии,Илчев :-\Някой е променил,И натрапил ново :'( Засрамен.Искам да Ти покажа,че Учителката Ти по-Български може би,сепуко да си направи щом в Бг вече се пише ШТ вместо Щ Завърти очи Ъ? :oОчаквам скоро и ПЛАщАМ да се пише ПЛАштАМ Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2411/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #11 -: Понеделник, 17 Декември, 2012, 00:02:32 »
ОтговорОтговор

Уважаеми управител на ЕТ "ВИТ-93", за втори път питам би ли пояснил кой е КекаЩио, защото по никакъв начин не мога се сетя? Освен това има една приказка, че е много по-добре човек да си държи устата затворена и само да го мислят за глупак, отколкото да я отвори и да опровергае това предположение. Освен това бях помолил преди време за по-умерено използване на емотиконките, защото вероятно и останалите потребители се чувстват като в приказката "Алиса в страната на чудесата". И накрая, нека не злоупотребяваме с форума.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
MagnuM
Старши потребител
****

Рейтинг: +70/-7
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 343
Теми: 14



Активност
0%


« Отговор #12 -: Понеделник, 17 Декември, 2012, 00:30:50 »
ОтговорОтговор

Айде господин vit 93 да си затвори устата поне за малко, а?  Не разбра ли, че вече взе на всички от форума да им писва от теб и ония DENINI дето все знаете всичко и на всяка манджа слагат меродия.
Отвори гугъл, отвори речниците, ако искаш и програмата от вестника провери пише се пустошта !!!
Личи си колко си умен, защото в моя край не се КЕКА!
Ако иска админа да ми наложи бан не ми пука, ама ми писна само спам от твоя страна!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Намигване Не е важно за къде пътуваш, важно е да си на пътя Намигване
Новата страница на Българските шофьори!
https://www.facebook.com/pages/Bulgarian-TrucksDrivers/435921919851057
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2411/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #13 -: Понеделник, 17 Декември, 2012, 00:35:38 »
ОтговорОтговор

Айде господин vit 93 да си затвори устата поне за малко, а?  Не разбра ли, че вече взе на всички от форума да им писва от теб и ония DENINI дето все знаете всичко и на всяка манджа слагат меродия.
Отвори гугъл, отвори речниците, ако искаш и програмата от вестника провери пише се пустошта !!!
Личи си колко си умен, защото в моя край не се КЕКА!
Ако иска админа да ми наложи бан не ми пука, ама ми писна само спам от твоя страна!

Баннал съм вече спамера за един месец и предлагам да спрем безсмисления спор. Пише се ПУСТОШТА и точка по въпроса. Очаквам след месец следващата простотия на едноличния търговец.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
scaniavolvo
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +29/-12
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 221
Теми: 11



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #14 -: Понеделник, 17 Декември, 2012, 12:11:22 »
ОтговорОтговор

Абе г-н ВИТ-чо аз имам с какво да мисля,ама ти май нямаш нищо в тая кратуна твойта.Вземи почети малко български бе не се излагай станал си голям човек,а ставаш за смях тука.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!