Създаване на малка семейна транспортна фирма. Съвети и предложения.
Форум на българските шофьори
Неделя, 12 Май, 2024, 19:15:02 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Създаване на малка семейна транспортна фирма. Съвети и предложения.  (Прочетена 32806 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
driver.gk
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-5
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 23
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #60 -: Събота, 24 Септември, 2016, 18:16:32 »
ОтговорОтговор

Между другото, може ли някой да ми отговори?  Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #60 -: Събота, 24 Септември, 2016, 18:16:32 »

 Активен
Joro Stoqnow
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +9/-6
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 139
Теми: 2



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #61 -: Събота, 24 Септември, 2016, 19:36:34 »
ОтговорОтговор

driver.gk , на колко години си , от кога имаш категориите и в какво се изразява стажът ти ако изобщо имаш такъв , какъв език владееш ..... запознай с тези неща колегите и може би ще получиш отговор.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #61 -: Събота, 24 Септември, 2016, 19:36:34 »

 Активен
imter
Потребител герой
*****

Рейтинг: +408/-15
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 987
Теми: 35



Активност
0.2%


Ел. поща
« Отговор #62 -: Събота, 24 Септември, 2016, 19:47:46 »
ОтговорОтговор

Колега аз ти препоръчвам фирмата на Бате Иво,дава 2000 евро,возите в мерцедес за смяната,ако не той да ти препоръча някоя.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
driver.gk
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-5
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 23
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #63 -: Събота, 24 Септември, 2016, 19:51:53 »
ОтговорОтговор

driver.gk , на колко години си , от кога имаш категориите и в какво се изразява стажът ти ако изобщо имаш такъв , какъв език владееш ..... запознай с тези неща колегите и може би ще получиш отговор.


Колега, извинявай, ама специално последните ми въпроси, които зададох, не изискват такава информация, каквато ти искаш. И език знам, и съм на достатъчно години и т.н. С две думи - отговарям на условията. Просто искам някой да ми отговори на последните въпроси, които публикувах днес.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
briko
Потребител герой
*****

Рейтинг: +108/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 707
Теми: 13



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #64 -: Събота, 24 Септември, 2016, 21:01:52 »
ОтговорОтговор

Искам, искам, искам, аий сиктир!  Ти си трол, ве!  Тук да не сме длъжни да отговаряме на аматьорските ти питания, бегом към "консултанското бюро" Ухилен Ухилен Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
driver.gk
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-5
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 23
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #65 -: Събота, 24 Септември, 2016, 21:06:54 »
ОтговорОтговор

Искам, искам, искам, аий сиктир!  Ти си трол, ве!  Тук да не сме длъжни да отговаряме на аматьорските ти питания, бегом към "консултанското бюро" Ухилен Ухилен Ухилен

Ами, като нямаш какво да напишеш, защо въобще го пишеш това бе, сеирджийски троле?  Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Dojogan
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +14/-19
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 109
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #66 -: Събота, 24 Септември, 2016, 21:29:59 »
ОтговорОтговор

То ще е добре, човек като иде в чужбина да работи в чуждата фирма, да му е осигурена и квартирата, тоест да не дава пари за подслон. Още по-добре ще е да му е осигурена и поне част от храната. Тоест, това което си изкараш като чиста заплата, да ти остава чисто за лични нужди. Някои от Вас биха ли споделили личен опит по този въпрос и конкретно в коя държава се взимат най-многото пари?
Предполагам, ако си намеря примерно работа в швейцарска фирма като нает шофьор, въпреки че съм българин, ще взимам заплата колкото швейцареца, работещ същата работа? Няма да има разделение по националност, нали?

Ако не се бъзикаш и си сериозен в това, което си написал ти казвам директно - откажи се!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
briko
Потребител герой
*****

Рейтинг: +108/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 707
Теми: 13



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #67 -: Събота, 24 Септември, 2016, 21:30:53 »
ОтговорОтговор

Г-н Аматрол, какво да напиша на човек, който не разбира от нищо, обаче си мисли, че използвайки някакви термини от преди 25г. ще направи някакво впечатление и ще получи информация ? Ти си тотален трол! Чисто и просто се регистрирай във форума на собствениците на трансп. фирми и те ще ти кажат всичко от което се вълнуваш  Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Nachinaesht
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +29/-9
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 195
Теми: 18



Активност
0%


« Отговор #68 -: Събота, 24 Септември, 2016, 21:35:29 »
ОтговорОтговор

Ти си само за БА/българска армия/. Там ще ти дадат и квартира и храна. Кревата ще е удобен, а работата малко. За парата не знам, ама на всички други твои изисквания отговаря. Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
briko
Потребител герой
*****

Рейтинг: +108/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 707
Теми: 13



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #69 -: Събота, 24 Септември, 2016, 21:40:15 »
ОтговорОтговор

Ти си само за БА/българска армия/. Там ще ти дадат и квартира и храна. Кревата ще е удобен, а работата малко. За парата не знам, ама на всички други твои изисквания отговаря. Усмивчица

Ухилен Ухилен Ухилен трола се унищожава с хумор, браво колега.  Тоя е спуснат от някъде да ни ядосва, поради ред причини.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
hgv_driver
Старши потребител
****

Рейтинг: +82/-105
Неактивен Неактивен

Luxembourg Luxembourg

Публикации: 363
Теми: 8



Активност
0%

« Отговор #70 -: Събота, 24 Септември, 2016, 22:09:22 »
ОтговорОтговор

Чак извадих пуканките, че стана забавно да го чета трола.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1917
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #71 -: Събота, 24 Септември, 2016, 22:21:02 »
ОтговорОтговор

Пуканки без бира е скучно.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
driver.gk
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-5
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 23
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #72 -: Събота, 24 Септември, 2016, 23:39:40 »
ОтговорОтговор

Г-н Аматрол, какво да напиша на човек, който не разбира от нищо, обаче си мисли, че използвайки някакви термини от преди 25г. ще направи някакво впечатление и ще получи информация ? Ти си тотален трол! Чисто и просто се регистрирай във форума на собствениците на трансп. фирми и те ще ти кажат всичко от което се вълнуваш  Ухилен

Тролченце, ти не знаеш аз от какво разбирам и от какво не.  Ухилен Много ти е заблудено мозъчето и от такива като тебе (дето от АБСОЛЮТНО нищо не разбират) нищо добро не чакам, да не говорим за някаква информация да получа.  Ухилен Само ти си знаеш, какво искаш да кажеш с този епитет, който използваш, но за мен ти си ясен какъв си. Ти си от онези прислужници на админа, които имат за работа да приключат темата, да я осерат със целенасочените си неоснователни заяждания без повод и админа накрая да заключи темата. Да, той така или иначе ще я заключи, защото темата действително е изчерпана, поради факта, че само общи приказки се пишат. Но, добре е админа (ако не си негов прислужник) и да те попита  защо така се дразниш и обиждаш неоснователно хората, които са си пуснали тема тука в този форум или направо да ти друсне някое наказание, заради неадекватната ти просташка, невежа и невъзпитана намеса в темата ми.  Завърти очи

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2404/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #73 -: Събота, 24 Септември, 2016, 23:48:42 »
ОтговорОтговор

.........Ти си от онези прислужници на админа, които имат за работа да приключат темата, да я осерат със целенасочените си неоснователни заяждания без повод и админа накрая да заключи темата. Да, той така или иначе ще я заключи, защото темата действително е изчерпана, поради факта, че само общи приказки се пишат. Но, добре е админа (ако не си негов прислужник) и да те попита  защо така се дразниш и обиждаш неоснователно хората, които са си пуснали тема тука в този форум или направо да ти друсне някое наказание, заради неадекватната ти просташка, невежа и невъзпитана намеса в темата ми.  Завърти очи

През целият си съзнателен живот не съм имал прислужници и ще те помоля да се въздържаш от изказвания, които имат за цел да обидят мен или друг участник във форума.

Също така ще помоля теб и останалите участници в дискусията да запазите добър тон на комуникация, за да не се наложи някой от вас да прекрати преждевременно участието си тук. Благодаря предварително за разбирането!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Rammbon
Потребител герой
*****

Рейтинг: +287/-23
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1424
Теми: 107



Активност
0%


« Отговор #74 -: Събота, 24 Септември, 2016, 23:59:00 »
ОтговорОтговор

Алал да са му на шефа ти ама не бях чувал за такава спедиция,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Хасане, тези спедиции са около теб, минавал си по край тях, ти и всички ние с камионите, но за да караш техните стоки, трябва да можеш да покриваш всичките им адреси на веднъж, да има и резервни камиони, в случай на проблем. И не е тайна, аз го писах и в една друга тема, това са въздушни и пристанищни карго товари. Там се правят големите пари, а и има и български фирми, които карат за там и са с над 100 камиона и купуват нови на всеки 4-5 г. Миналата година са взели 70 дафа /жокер /.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Етикети: на малка семейна фирма съвети 
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!