Задава ли се хаос с отнемането на автомобили от пияни и дрогирани шофьори?
Форум на българските шофьори
Неделя, 19 Май, 2024, 18:14:17 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Задава ли се хаос с отнемането на автомобили от пияни и дрогирани шофьори?  (Прочетена 2816 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2287/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2140
Теми: 137



Активност
3.6%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« -: Четвъртък, 10 Август, 2023, 02:29:15 »
ОтговорОтговор

"В усилието си да предприеме мерки срещу войната на пътищата мнозинството в парламента прие поправки в Наказателния кодекс (НК), според които може да се отнемат коли от пияни и дрогирани шофьори. Новите текстове бяха публикувани в Държавен вестник и влязоха в сила на 8 август. МВР и прокуратурата обявиха готовност да прилагат новите норми, но същевременно вече е ясно, че текстовете оставят широко поле за тълкувания и може да се стигне до безумия.

Според новите текстове превозното средство може да бъде отнето със съдебно решение, т.е. след като шофьорът бъде осъден. Ако колата е чужда собственост, например фирмена или на друго човек, като наказание може да бъде присъдена нейната равностойност. Не е ясно обаче какво се случва, ако колата е съпружеска собственост.

Има и друг проблем. Поправките в НК са така написани, че може да влязат в конфликт с останалите разпоредби от същия закон.

Готови сме

По новите текстове все още няма съдебна практика, но вече са образувани производства. В Бургас полицията и районната прокуратура дадоха пресконференция, за да обяснят как ще се действа от сега нататък. Но и признаха, че все още има много неясноти около прилагането им.

"Все още обществото не е наясно какво се случва с автомобилите, когато те са собственост на юридически или физически лица, когато са обект на съпружеска имуществена общност. Но смятам, че ще бъде утвърдена една практика в най-скоро време", заяви районният прокурор на Бургас Мария Маркова.

За изкълчен глезен – без кола

С новите поправки може да се стигне до отнемане на автомобил, ако има пострадала с изкълчен глезен. Това написа във фейсбук профила си Андрей Янкулов, бивш прокуор, зам.-министър на МВР и правосъдието, а в момента – юридически съветник в организацията "Антикорупционен фонд".

"МПС-то на виновния за ПТП може да бъде отнето дори при непредпазливо причиняване на средна телесна повреда в резултат на ПТП - да кажем изкълчен за един месец глезен", написа той.

Янкулов критикува поправките и защото според него те противоречат на останалата част от НК. Той обясни, че отнемането се прави само при умишлени престъпления, а в случая става дума за непредпазливи.

му попречи да започне работа легално, което означава, че няма да плаща данъци и осигуровки.

"Свръхреакцията на държавата срещу дадено престъпно поведение е точно толкова недалновидно решение, колкото и никаквата реакция. 100 000 лв. не може да бъде адекватна санкция за шофиране в пияно състояние, това, надявам се, е ясно на всеки. И въпреки тях, извършител с вероятния профил на този шофьор на камион, е напълно възможно пак да седне да кара пил", написа Янкулов.

Каруцата пред коня

Отнемането на автомобила може да стане само с окончателно съдебно решение, т.е. когато делото приключи. След приемането на новите текстове е ясно, че липсват някои ключови предпоставки, за да може целият този механизъм да работи.

Един такъв пример са кръвните проби за алкохол и наркотици. В момента те се правят от много малко болници в цялата страна. Затова резултати се чакат месеци, а през това време обвиняемите по дела могат да търпят различни ограничения – да са с отнета книжка, да са в ареста или с друга мярка и т.н. В сряда Калоянов коментира, че са предприети стъпки за създаване на лаборатория в Бургас. Кога ще се случи това не е ясно. Още миналата година МВР обещаваше по-голям брой лаборатории и по-бързи резултати.

Статистика

Има увеличение в броя на катастрофите през миналата година спрямо 2021 г., сочат данните на НСИ. Статистиката отчита 31 539 произшествия срещу 31 174 през предишните 12 месеца. Увеличава се и броят на пострадалите. През 2021 г. те са били 7609, а година по-късно – 8422. Отчита се лек спад при загиналите. През миналата година жертвите са 531, а през 2021 г. – 561."


     Източник: MEDIAPOOL.BG

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Форум на българските шофьори
« -: Четвъртък, 10 Август, 2023, 02:29:15 »

 Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2287/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2140
Теми: 137



Активност
3.6%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #1 -: Четвъртък, 17 Август, 2023, 01:05:59 »
ОтговорОтговор

    Реакциите на повечето са: браво, така е правилно... Май са повечето или поне 60-70%. Интересно е, въпреки че най-силното ми питие е определени безалкохолни, рядко, но само билков чай и боза със захар. А съм имал големи периоди, за най-силно ползвах газирана вода. Въпреки това, изобщо не одобрявам в частта с алкохола, а в частта с наркотиците, много не я одобряват полицаите. Разбира се неодобрението към маските и към принудата за ваксините беше много пъти повече. Вероятно тези които приветстват тези нови мерки, са девствени монахини или новородени, те се раждат непорочни? Както беше казал някой: сега ще взимат автомобилите, после домовете и пак ще има много одобряващи. Когато започват да ни взимат децата, ще има достатъчно които ще одобряват. Ще кажа на тези "умните", където слушат телевизора и тичат и изпълняват, на цигански или други мангали няма да вземат децата. Тези които ги пращат да: крадат, просят или проституират. Само на нормални и вероятно не много послушни.


"Споровете около поправките в НК за отнемане на колата при употреба на алкохол и наркотици показват колко е невеж средният избирател и как у нас си заслужаваме и управлението, и законите. Авторите им са написали това, което иска неграмотният народ.
    И в други страни има маса от неграмотни избиратели, но там по ред причини управляват знаещи и образовани. На тях е делегирано управлението. У нас излъчват да ни пишат законите прости хора. „Аз съм прост и вие сте прости, затова се разбираме“, казва Борисов, най-силният политик на прехода.
    Каква е тази санкция отнемане на кола, която за един ще е 2 хил. лева – според стойността на колата, за друг ще е 30 хил. лева? Невежият ще възкликне – пада им се на богатите. Да караш кола за 30 хил. не те прави богат, това са от най-евтините нови коли. За джипове по за 100-200 хил. не говорим.
    Ами беден шофьор на камион, ако трябва да го плаща за 250 хил.? Каква е тази санкция? Не може ли една твърда по-солена глоба, без да се създава този хаос със задържане на автомобили по паркинги?
    Пада им се, викат невежите. Да не са пили.
    За наркотиците цари най-голямо невежество. Но затова - отделно.
    Сега къде точно ще слагат колите, отнети за употреба на алкохол? На снимката се виждат коли, които буренясват на ливада пред РПУ-Кремиковци. Там поне има място. Пред столичните РПУ-та по тротоари ръждясват с години коли, задържани по разни причини, веществени доказателства и др.
    И сега отнетите коли ще ги държат пред районното по половин година, докато съдът ги върне на собственика или остават за държавата. Която пък какво ще прави с тях?
    В цивилизования свят има достатъчно законови средства да се наказват шофьори за употреба на алкохол и наркотични вещества. Тези мерки сякаш са непознати на българския законодател. Той открива топлата вода, под натиск от невежия си избирател."

     Автор: някъде из мрежите

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter



* FB_IMG_1692106563502.jpg (99.19 KB, 1000x516 - видяно 185 пъти.)
Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Четвъртък, 17 Август, 2023, 01:05:59 »

 Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2414/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7183
Теми: 538



Активност
0.2%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #2 -: Четвъртък, 17 Август, 2023, 08:26:56 »
ОтговорОтговор

Нали не искаш да кажеш, че е нормално някой да се напие и да се качи на тежкотоварна композиция и да сътвори неща, в резултат на което да загинат хора?
Естествено, че управниците преекспонират всяка трагедия с цел налагане на нови и нови мерки, но аз лично подкрепям тази крайна мярка.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Hristo Lishev
Старши потребител
****

Рейтинг: +661/-6
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 319
Теми: 7



Активност
0.4%

Ел. поща
« Отговор #3 -: Четвъртък, 17 Август, 2023, 09:03:43 »
ОтговорОтговор

Напълно съм съгласен с крутите мерки. Чувството за безнаказаност трябва да бъде изкоренено. При българина, поради силно вкоренените му "ценности" от сорта на "Ае бе, те Ше ми кажат" процесът ще е муден, тегав и как да кажа... непопулярен. Но се налага. Налага се, за да може нашите деца да НЕ възпитат в подобно поведение собствените си деца. За нашето поколение вече е късно.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
цецодебел
Потребител герой
*****

Рейтинг: +539/-57
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 861
Теми: 17



Активност
0%


« Отговор #4 -: Четвъртък, 17 Август, 2023, 11:25:30 »
ОтговорОтговор

Нали не искаш да кажеш, че е нормално някой да се напие и да се качи на тежкотоварна композиция и да сътвори неща, в резултат на което да загинат хора?
Естествено, че управниците преекспонират всяка трагедия с цел налагане на нови и нови мерки, но аз лично подкрепям тази крайна мярка.
Кажи какъв е метода за контрол? Ако в градския транспорт могат да те проверят преди излизане, как ще контролираш тираджия на някой паркинг. Ако можеш да вземеш Поршето на някое лайно (което силно се съмнявам) какво правим с натоварен животновоз или фригото с лесно разваляема стока.
 И аз съм на мнение, че не всичко е обмислено и ще бъде голямо мазало, а пък с тия фалшиви дрога тестове, след 6 месеца ако излязат негативни кръвните проби, кой ще плати масрафа?
Напълно съм съгласен с крутите мерки. Чувството за безнаказаност трябва да бъде изкоренено. При българина, поради силно вкоренените му "ценности" от сорта на "Ае бе, те Ше ми кажат" процесът ще е муден, тегав и как да кажа... непопулярен. Но се налага. Налага се, за да може нашите деца да НЕ възпитат в подобно поведение собствените си деца. За нашето поколение вече е късно.
Прочети какво питам и кажи пак ли си на същото мнение Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Карам си нормално , вече съм ПЕНСИЯ
Hristo Lishev
Старши потребител
****

Рейтинг: +661/-6
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 319
Теми: 7



Активност
0.4%

Ел. поща
« Отговор #5 -: Четвъртък, 17 Август, 2023, 14:17:38 »
ОтговорОтговор

Цецо, аз съм ЗА крути мерки против пияните и дрогирани водачи, не съм споменал обаче какви точно да бъдат. Мисля, че е ясно, че няма как да се конфискува композиция, която не е и на провинилия се водач, затова нещата трябва да се изпипат законно, за да се накаже точно провинилия се, а не втори и трети лица, които така или иначе няма как да контролират или въздействат на личната дисципина и отговорност на съответния водач.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2287/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2140
Теми: 137



Активност
3.6%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #6 -: Петък, 18 Август, 2023, 02:01:17 »
ОтговорОтговор

Нали не искаш да кажеш, че е нормално някой да се напие и да се качи на тежкотоварна композиция и да сътвори неща, в резултат на което да загинат хора?
Естествено, че управниците преекспонират всяка трагедия с цел налагане на нови и нови мерки, но аз лично подкрепям тази крайна мярка.

     Надявам се, не си сметнал че политиците и най-вече презокеанските ни господари имат каквато и да е мисъл за хората? Съвсем скоро ни показаха, че и децата не ги интересуват, освен да са по-малко от нормалните. Планът е за дресировка. За полевите тестове на наркотици, май е излишно да се коментира. Одеве дадоха един, вече 8 месеца чака кръвните тестове за наркотици. Хипотетично, ако ме тестват може и на мен да покаже, което би било пълен абсурд.

     Относно тежкотоварните автомобили, от много отдавна и никога не съм подкрепял превъзнасянията на тези които са карали само камион за малко. Пълен автобус или тролейбус, тежащ едва 20-30 тона, дори да самокатастрофира, в най-добрия случай ще е с много ранени.
     Сигурен съм, че знаеш достатъчно с "добра" пияница? Кой би предпочел да те вози в МПС за пътници, този или някой напълно трезвен и на който някой от немъжки пол (жена или останалите "модерни" полове) вече десетина минути го изкарва извън равновесие?

     Може и да почна да вярвам, че се прави за благото на народа. Когато стане правило, като певицата Белослава, а не изключение. Когато КАТ ходи на опасните места, дори без да събира глоби, а не да слага тринога на хвърлен в нищото знак за ограничение 40 км/ч и като минеш от 53 и повече, ЯКО глоби.

    

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2287/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2140
Теми: 137



Активност
3.6%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #7 -: Неделя, 20 Август, 2023, 10:24:06 »
ОтговорОтговор

    Чакам силно вярващите в тези мерки да следят нещата и да ме убедят, как скоро ще дават резултат. Понеже явно още не са започнали. Жена на 51 години, обикновено е "улегнала" и гледа внуци, а не ходи да пиянства, още около обяд. Още по-малко се качва на МПС и катастрофира.

"След употреба на алкохол: Княгиня Калина е катастрофирала в Боровец
След направен тест с техническо средство пробата отчела над 1,2 промила алкохол, съобщават от МВР."

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter



* FB_IMG_1692515020611.jpg (139.71 KB, 1080x2013 - видяно 60 пъти.)
Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
цецодебел
Потребител герой
*****

Рейтинг: +539/-57
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 861
Теми: 17



Активност
0%


« Отговор #8 -: Неделя, 20 Август, 2023, 12:02:39 »
ОтговорОтговор

    Чакам силно вярващите в тези мерки да следят нещата и да ме убедят, как скоро ще дават резултат. Понеже явно още не са започнали. Жена на 51 години, обикновено е "улегнала" и гледа внуци, а не ходи да пиянства, още около обяд. Още по-малко се качва на МПС и катастрофира.

"След употреба на алкохол: Княгиня Калина е катастрофирала в Боровец
След направен тест с техническо средство пробата отчела над 1,2 промила алкохол, съобщават от МВР."

Сега да я съдят и да и вземат колата Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Карам си нормално , вече съм ПЕНСИЯ
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2414/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7183
Теми: 538



Активност
0.2%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #9 -: Вторник, 22 Август, 2023, 19:42:08 »
ОтговорОтговор

Сега да я съдят и да и вземат колата Ухилен

И да я арестуват! Защото нали е с над 1.2 промила...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Tarykata
Младши потребител
**

Рейтинг: +298/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 88
Теми: 1



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #10 -: Вторник, 22 Август, 2023, 21:42:33 »
ОтговорОтговор

  Коалицията "Мутри вътре" тя не решава проблеми, тя ги създава. Като са прости и некадърни, защо правят и гласуват закони? Това е проблемът! България не е първата държава с такъв проблем и трябваше поне да проучат чуждият опит преди управлявашите да гласуват откровенни идиотщини.
  Един нов автовоз композиция Ролфо евентуално Кесборер/даже без товара/ или един туристически автобус или композиция Евро 6 с кафе, цигариени изделия, алкохол, лекарства и т.н. може да струва 200 - 300 000 евро и зарадади фалшово положителните проби шофьорът става дължник до гроб,а също и съотвеният бизнес се съсипва. По стара българска традиция едно дело през всички инстанций минава за 5 години. Ако е конфискуван животновоз през тези години кой ще лекува и храни животните?
  Накратко всички губят заради прости и некадърни политици!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2287/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2140
Теми: 137



Активност
3.6%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #11 -: Четвъртък, 24 Август, 2023, 01:37:34 »
ОтговорОтговор

     По телевизията гледах, "княгинята" налитала на бой и се наложило да се вземе ключа на колата за да спре. Не е задължително да е точно така, но е поне друга гледна точка. Добре е, че жена напада, защото колкото и да ни обясняват, как полът няма значение и може да си го сменяш според настроението. В обратния случай, биха могли дори Световните миротворци да се включат в нейната защита. Били й занесе 5-6 кофички с кисело мляко, преди "духането". Отказала е кръвна проба, така че 1,6 промила (на хиляда) е вероятно много оптимистична стойност?! Струва ми се и сладолед помага, на виновните.

И да я арестуват! Защото нали е с над 1.2 промила...

     Ще ползвам твои материали:

"Това не са мумии (снимка 1), а царски особи. Княгиня Калина и мъжо й, Китин Муньос. Княгинята се натряскала вчера и се блъснала с колата сама. Дошлите полицаи отчели 1,6 промила алкохол. Китният Муньос я оправда казвайки, че си изгубила едното кученце в гората и обикаляла из Боровец като гламава и от мъка е изпила само една чашка винце. Мамини сладки, с какво друго да влязат в новините освен с някой резил. По цял ден лочат вино извратеняците, ама видите ли, разтроена била, кученцето си изгубила. Ние изгубихме 800 дни от лъжливия й и изумен, "царски" баща, който освен за всичко друго, излъга и за "царските имоти". Време е да ги курдисаме в някой саркофаг тез мумицифираните алкохолици и барем си върнем някой лев от туристите. Живи мумии в саркофаг, попийващи винце. Може да вържем и изгубения кьопек до тях да джафка страховито, за по-голям драматизъм на посетителите. Ще ударим кьоравото най-сетне и ние като туристическа дестинация. Аман от ешерихия коли, радиоактивно море и пребити туристи от спасители на плажа. Да заложим на пияниците !
В заключение:
Каквато държавата, такива са ни и "царските особи"!"

     Разлика от Райна Княгиня и друга - снимка 2.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter



* FB_IMG_1692562597620.jpg (41.17 KB, 682x1024 - видяно 1070 пъти.)

* FB_IMG_1692740011631.jpg (60.56 KB, 1056x1067 - видяно 60 пъти.)
Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Hristo Lishev
Старши потребител
****

Рейтинг: +661/-6
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 319
Теми: 7



Активност
0.4%

Ел. поща
« Отговор #12 -: Четвъртък, 24 Август, 2023, 14:55:26 »
ОтговорОтговор

Гледайки снимката съм сигурен, че продуцентът на хорър филми Сам Рейми веднага би взел двоицата за главни герои в продължението на "Злите мъртви" с работно заглавие "Принцесата и пъпеЖа" Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2287/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2140
Теми: 137



Активност
3.6%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #13 -: Петък, 25 Август, 2023, 09:50:31 »
ОтговорОтговор

     Да дадем и друга гледна точка. По някое време когато Радев ми беше много "черен" със Зеления сертификат и министърът му Сорос Денков, когато тормозеше децата в училище, по евроатлантическа линия. Сега доста често прилича на президент, ама дали не е театър, но се различава от Прост Киро и Асена Кокорчева - ЯКО. Това се включих в група "РАДЕВ, ОСТАВКА!". Тази група е някаква герберска, тези дни предимно иска извинение, че много кралият им вожд, бил невинен колкото девствена монахиня. Доста често коментирам и вместо "да ме изядат с парцалките", обикновено никой не отговаря. Явно пишещите "феновете" само минават "изцвъкват" нещо, вземат 10 или може би 25 стотинки и бягат на друга "паша". Та тук попаднах на това мнение, била пийнала чашка вино (безалкохолно предполагам?). Спомням си преди много години в БТА Паралели имаше снимка на чаша 12 литра, някакъв рекорд за пиене на "един дъх". Наистина може да е само една чаша. Наистина Тиквата е напълно невинен, наистина ГЕРБ са ни единственото спасение - каквото им наредят, това ще правят.


"Бутнала кофа боя, оставена незнайно защо на паркинга на едно паркомясто...
Не е спряна за проверка, не е застрашавала движението по пътищата, не е ударила кола, нито човек, не е доставяла пици...  бутнала е бака с боя на паркинга. И ооооо, чудо!!! Имали сме полиция! Веднага дотичват, някой услужливо е докладвал, че на обяд е изпила и чаша вино, за да бъде откарана за взимане на кръв. Ама не пропуснаха да уведомят и цялата родна медийна система, та да дойдат да снимат, да пишат...  катастрофа, алкохол, сензация, леле!!!!

Голяма риба за журналисти!!! Сензация, катастрофа, алкохол...
Какво всъщност се е случило?
Калина Сакскобурготска изгубила кучето си. Тръгнала с колата да го търси, но при излизане от паркинга е бутнала някаква бака с боя, сложена в близост до бариерата(обновено). Явно не е видяла, че там има бака с боя, въже и няколко дреболийки, оставени НЕобезопасени, защото някой щял да боядисва бариерата и Калина ги е бутнала. Бутнала ги е толкова леко, колкото просто да се разлее боята, защото по колата няма щети, за да се говори за КАТАСТРОФА, а само изцапана гума и драскотина по таса на гумата.  И това е голямата сензация, която занимава два дни цяла България."

     Марта Стк

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter



* FB_IMG_1692944923730.jpg (54.52 KB, 1080x586 - видяно 141 пъти.)

* Screenshot_2023-08-25-09-27-35-725_com.facebook.katana.jpg (696.18 KB, 1080x2340 - видяно 57 пъти.)
Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
цецодебел
Потребител герой
*****

Рейтинг: +539/-57
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 861
Теми: 17



Активност
0%


« Отговор #14 -: Петък, 25 Август, 2023, 19:42:24 »
ОтговорОтговор

Първо! Муньо каза, че не било палаш, а папагал. Второ, не била пила алкохол, а вино и след това кисело мляко, около 6 кофички. Може пък това да е дало реакция Завърти очи Ухилен
https://offnews.bg/sviat/kucheto-na-kniaginia-kalina-se-prevarna-v-papagal-kiseloto-mliako-v-807177.html

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Карам си нормално , вече съм ПЕНСИЯ
Етикети:
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!