15 часов работен ден
Форум на българските шофьори
Неделя, 19 Май, 2024, 17:47:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 15 часов работен ден  (Прочетена 24647 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Иво19667
Младши потребител
**

Рейтинг: +39/-2
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 97
Теми: 11



Активност
0%


Ел. поща
« -: Понеделник, 02 Юли, 2012, 11:22:40 »
ОтговорОтговор

Здравейте, вчера ми се обади някакъв работодател и от въпросите с които ме засипа един особено ме впечатли а именно : Колко пъти в седмица можеш да работиш 15 ч. Това бил въпроса му, тъй като много колеги говорели, колко били компетентни а се оказвало, че нищо не става от тях. Негови думи. Моля да коментираме .

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Чистотата на работното място, израз на порядък в невидимата технология.
Форум на българските шофьори
« -: Понеделник, 02 Юли, 2012, 11:22:40 »

 Активен
Brix
Начинаещ
*

Рейтинг: +23/-14
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 34
Теми: 1



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #1 -: Понеделник, 02 Юли, 2012, 12:02:00 »
ОтговорОтговор

Ти го питай колко пъти в седмицата ходи на уроци по четене. И кога му свършва курса та да си прочете регламента.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Понеделник, 02 Юли, 2012, 12:02:00 »

 Активен
SEMPER
Потребител герой
*****

Рейтинг: +282/-100
Неактивен Неактивен

Germany Germany

Публикации: 1266
Теми: 10



Активност
0%


« Отговор #2 -: Понеделник, 02 Юли, 2012, 13:03:50 »
ОтговорОтговор

Колко пъти в седмица можеш да работиш 15 ч.

Предполагам се е надявал да чуе - 7 пъти, а когато се наложи и 8 не е проблем  Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не бих могъл да ви дам пълна гаранция, че няма да има някакъв инцидентен случай на престъпност в страната
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2287/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2140
Теми: 137



Активност
3.6%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #3 -: Понеделник, 02 Юли, 2012, 13:58:30 »
ОтговорОтговор

Здравейте, вчера ми се обади някакъв работодател и от въпросите с които ме засипа един особено ме впечатли а именно : Колко пъти в седмица можеш да работиш 15 ч. Това бил въпроса му, тъй като много колеги говорели, колко били компетентни а се оказвало, че нищо не става от тях. Негови думи. Моля да коментираме .

     Правилно ли отговори?

     Навремето въпроса беше: "Колко е 2 и 2, правилния отговор - четири, но може и 3 щом Партията нареди".

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Иво19667
Младши потребител
**

Рейтинг: +39/-2
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 97
Теми: 11



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #4 -: Понеделник, 02 Юли, 2012, 23:11:14 »
ОтговорОтговор

Ех, не знаех как да отговоря, помислих, че някой се бъзика с мен. После /като затворих и мина време/ реших, че аз нещо не съм наясно, когато разлистих дебелите помагала видех , че такова животно нема! Обаче ми остана привкус на злоупотреба от работодател. Как да се реагира при тази ситуация, това ми е питането?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Чистотата на работното място, израз на порядък в невидимата технология.
heler
Младши потребител
**

Рейтинг: +15/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 53
Теми: 1



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #5 -: Сряда, 04 Юли, 2012, 11:57:17 »
ОтговорОтговор

"Колко е 2 и 2, правилния отговор - четири, но може и 3 щом Партията нареди".
Според мен така трябва да отговорите и повече да не се занимавате с този човек.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
kkkvd
Гост
« Отговор #6 -: Петък, 21 Септември, 2012, 13:51:16 »
ОтговорОтговор

Получи ли отговор?
може и 6 пъти по 15ч. стига всеки ден да имаш мин. 3 часа пауза в рамките на работния ден, иначе 15 часовия работен ден не е позволен, той е по-скоро изключение

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Roshko
Гост
« Отговор #7 -: Петък, 21 Септември, 2012, 22:30:52 »
ОтговорОтговор

Ам Вие не знаете ли, че за наще родни "умници" работодатели, товаро-разтоварни дейности е равносилно на почивка?  Ъ? Шокиран
Отиам язека при един тра-ла-ла в Костенец, не помня името на фирмата /нещо 22 имаше/, а и неам намерение да се напрегам в момента, та въпросния тра-ла-ла ми разправа, че цел ден се товарило, цела нощ се почивало и след това пак цел ден се разтоварвало. Язе кът го завъпросих кога аджеба че почиам, он ме погледна странно и с дрезгав глас произнесе: Ти да работиш ли си дошъл или да почиваш?  Смотан Смотан Смотан
Аз кът шепнем от пантивеко оставете ги да изгният теа мърши, Вие не ме слушате...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2414/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7183
Теми: 538



Активност
0.2%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #8 -: Събота, 22 Септември, 2012, 00:17:02 »
ОтговорОтговор

Аз кът шепнем от пантивеко оставете ги да изгният теа мърши, Вие не ме слушате...

Почти са изгнили вече мършите. Още малко им остава и ще почнат за претопяване да ги предават дръгелите. Слушам напоследък приказки, че ДАФ 105 закъсал в Германия за нафта. Само не разбрах дали на аутобан е станала тази беля. Същият ДАФ не е могъл да си плати във Франция да му се вдигне бариерата на Peage-то. Смотан Смотан Смотан

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Roshko
Гост
« Отговор #9 -: Събота, 22 Септември, 2012, 00:45:41 »
ОтговорОтговор

Почти са изгнили вече мършите. Още малко им остава и ще почнат за претопяване да ги предават дръгелите. Слушам напоследък приказки, че ДАФ 105 закъсал в Германия за нафта. Само не разбрах дали на аутобан е станала тази беля. Същият ДАФ не е могъл да си плати във Франция да му се вдигне бариерата на Peage-то. Смотан Смотан Смотан

Дай Боже! Повръща ми се! Но малко ме съмнява... Такива, като тези, който ги държим на повърхността НЕМА да изчезнат!!! Като ме причислиш и мен към един от тях...  Засрамен Засрамен Засрамен
И щом няма пострадали, освен финансово ни от едните, ни от другите, начи сме си един дол дренки...  Завърти очи

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Alexander
Начинаещ
*

Рейтинг: +11/-0
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 43
Теми: 3



Активност
0%

« Отговор #10 -: Петък, 28 Септември, 2012, 07:52:04 »
ОтговорОтговор

   Лично аз ползвам 15 раб. ден постоянно, без да гледам има ли 3 ч. пауза или не. Последно ме проверяваха преди два дни в Италия и нямаше никакъв проблем. Не мога да цитирам къде го пише, но колегите говорят, че това било отпаднало като изискване. (Имам предвид 3 ч. пауза.)

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

И това ще мине.
Roshko
Гост
« Отговор #11 -: Петък, 28 Септември, 2012, 22:13:12 »
ОтговорОтговор

Не мога да цитирам къде го пише, но колегите говорят, че това било отпаднало като изискване. (Имам предвид 3 ч. пауза.)

Това не е изискване, а опция!!! Тя ти дава възможност ако си имал 3 часа непрекъсната пауза пре работния ден да добавиш още 9 и да я направиш нормална, а не намалена на каквато имаш право ДО три пъти в седмицата! Тва че жабите не са те глобили не дава категорично становище по темата!

Извинявам се, че това го пиша за найсти път, ма интерпретациите не престават...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
noemia
Начинаещ
*

Рейтинг: +14/-4
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 33
Теми: 2



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #12 -: Петък, 05 Октомври, 2012, 21:12:11 »
ОтговорОтговор

15 часа работен ден може да се направи в два случая:

1. 3 часа последователна пауза + 15 часа работен ден + 9 часа пауза = 24 часа цикъл, общата пауза е 12 часа която се счита за прекъсната нормална /т.е 11 часа/ пауза

1 може без да имаш 3 часа пауза да направиш 15 часа работен ден + 9 часа пауза = 24 часа цикъл, паузата в този случаи си е 9 часа и този вариант може да се използва само ако са ти останали от 3-те позволени в регламента 9 часови паузи за седмицата.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
godji
Потребител герой
*****

Рейтинг: +132/-23
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 652
Теми: 10



Активност
0%

трактор автоматик


Ел. поща
« Отговор #13 -: Петък, 05 Октомври, 2012, 21:55:41 »
ОтговорОтговор

15 часа работен ден може да се направи в два случая:

1. 3 часа последователна пауза + 15 часа работен ден + 9 часа пауза = 24 часа цикъл, общата пауза е 12 часа която се счита за прекъсната нормална /т.е 11 часа/ пауза

1 може без да имаш 3 часа пауза да направиш 15 часа работен ден + 9 часа пауза = 24 часа цикъл, паузата в този случаи си е 9 часа и този вариант може да се използва само ако са ти останали от 3-те позволени в регламента 9 часови паузи за седмицата.
Я пак се пробвай ! Или аз не мога да смятам и чета или не успяваш да напишеш истината Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

БЪДИ РАЗУМЕН !КАРАЙ ВНИМАТЕЛНО !Не карайте и не поствайте когато сте пили - после може да съжалявате !
Milen
Младши потребител
**

Рейтинг: +14/-0
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 50
Теми: 9



Активност
0%


« Отговор #14 -: Петък, 05 Октомври, 2012, 22:29:02 »
ОтговорОтговор

15 часа работен ден може да се направи в два случая:

1. 3 часа последователна пауза + 15 часа работен ден + 9 часа пауза = 24 часа цикъл, общата пауза е 12 часа която се счита за прекъсната нормална /т.е 11 часа/ пауза

1 може без да имаш 3 часа пауза да направиш 15 часа работен ден + 9 часа пауза = 24 часа цикъл, паузата в този случаи си е 9 часа и този вариант може да се използва само ако са ти останали от 3-те позволени в регламента 9 часови паузи за седмицата.

Объркала си темата мила. Трябвало е тук да го напишеш - http://www.driver-bg.eu/index.php?topic=36.0

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!