Изпитвате ли носталгия за социализма ???
Форум на българските шофьори
Неделя, 12 Май, 2024, 18:49:35 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Изпитвате ли носталгия за социализма ???  (Прочетена 13400 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3001
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #90 -: Понеделник, 30 Декември, 2013, 00:34:17 »
ОтговорОтговор

В крайна сметка ходи ли до Чехословакия или някоя навъсена чиновничка не те пусна?

   Еее, има си хас! Ходихме. Но пък на видинската митница, на ферибота, зорките митничари ни заловиха със страшна контрабанда - освен позволените стотина лева общо във валута, намериха в жабката по 10лв. на човек скрити за харчене в обетованата земя. Та бяха обяснения, драми...нейсе не бяхме заточени в Сибир. Даже ни пуснаха великодушно. Добри хора, как да нямам носталгия по онова време?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #90 -: Понеделник, 30 Декември, 2013, 00:34:17 »

 Активен
batalov80
Старши потребител
****

Рейтинг: +689/-409
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 477
Теми: 9



Активност
0%


« Отговор #91 -: Понеделник, 30 Декември, 2013, 11:00:04 »
ОтговорОтговор

   Еее, има си хас! Ходихме. Но пък на видинската митница, на ферибота, зорките митничари ни заловиха със страшна контрабанда - освен позволените стотина лева общо във валута, намериха в жабката по 10лв. на човек скрити за харчене в обетованата земя. Та бяха обяснения, драми...нейсе не бяхме заточени в Сибир. Даже ни пуснаха великодушно. Добри хора, как да нямам носталгия по онова време?

Я си пий хапчетата редовно и всичко ще ти е наред.Откъде събра толкова злоба и завист в тая глава.Това разединение няма да доведе до нищо добро.Имам един приятел,който напусна Видинския край и се премести в Пловдивско.След години,той постигна значителен успех.Но злобата от неговите съученици стигна до там,че завистта надделя и вече не го познават.Да не си и ти от този род. Шокиран

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #91 -: Понеделник, 30 Декември, 2013, 11:00:04 »

 Активен
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3001
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #92 -: Понеделник, 30 Декември, 2013, 11:15:42 »
ОтговорОтговор

Я си пий хапчетата редовно и всичко ще ти е наред.Откъде събра толкова злоба и завист в тая глава.Това разединение няма да доведе до нищо добро.Имам един приятел,който напусна Видинския край и се премести в Пловдивско.След години,той постигна значителен успех.Но злобата от неговите съученици стигна до там,че завистта надделя и вече не го познават.Да не си и ти от този род. Шокиран

    Баталов, пишеш несвързано, брат'чет. Нерде видинската митница и пътуването ми до Чехословакия, нерде видинския ти приятел и миграцията му към Пловдивско!?
    К'вото и да ти отговоря, в твоя случай ще е загуба на време. Ква злоба, ква завист, кви пет лева??? Злоба към кого? Завист към кого? Поне това кажи и обоснови: на кого завиждам и защо?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2404/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #93 -: Понеделник, 30 Декември, 2013, 11:59:47 »
ОтговорОтговор

Към това обаче изпитвам ярост, а не носталгия. Хиляди погубени и нито един осъден за престъпленията!

http://www.epochtimes-bg.com/2013-03/2013-09-01_01.html

http://www.epochtimes-bg.com/2013-04/2013-11-11_03.html

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
batalov80
Старши потребител
****

Рейтинг: +689/-409
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 477
Теми: 9



Активност
0%


« Отговор #94 -: Понеделник, 30 Декември, 2013, 12:53:45 »
ОтговорОтговор

   Баталов, пишеш несвързано, брат'чет. Нерде видинската митница и пътуването ми до Чехословакия, нерде видинския ти приятел и миграцията му към Пловдивско!?
    К'вото и да ти отговоря, в твоя случай ще е загуба на време. Ква злоба, ква завист, кви пет лева??? Злоба към кого? Завист към кого? Поне това кажи и обоснови: на кого завиждам и защо?

Какво да ти отговарям.Бая време пишеш из тоя форум и само едно си знаеш-Бойко,та Бойко.А именно тоя хамелеон беше зад гърба на бай Тошо,а сега-най големия демократ.Да,изпитва и той носталгия по социализма,защото не успя с интригите си.Вземи сравни какво се е свършило за народа тогава и сега и недей се хваща за Белене,защото сега цяла България е Белене от некадърниците-политици и такива клакьори като теб.
http://www.vesti.bg/bulgaria/politika/borisov-za-gerb-izbori-prez-2015-sa-naj-dobre-6001818

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3001
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #95 -: Понеделник, 30 Декември, 2013, 14:11:23 »
ОтговорОтговор

Какво да ти отговарям.Бая време пишеш из тоя форум и само едно си знаеш-Бойко,та Бойко.А именно тоя хамелеон беше зад гърба на бай Тошо,а сега-най големия демократ.Да,изпитва и той носталгия по социализма,защото не успя с интригите си.Вземи сравни какво се е свършило за народа тогава и сега и недей се хваща за Белене,защото сега цяла България е Белене от некадърниците-политици и такива клакьори като теб.
http://www.vesti.bg/bulgaria/politika/borisov-za-gerb-izbori-prez-2015-sa-naj-dobre-6001818

   Хахахаха! Обоснова се! Браво! Аре бегай, че се обиждам на себе си, че изобщо ти обръщам внимание и споря с теб.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
batalov80
Старши потребител
****

Рейтинг: +689/-409
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 477
Теми: 9



Активност
0%


« Отговор #96 -: Вторник, 07 Януари, 2014, 11:10:59 »
ОтговорОтговор

  Хахахаха! Обоснова се! Браво! Аре бегай, че се обиждам на себе си, че изобщо ти обръщам внимание и споря с теб.

Леле,колко сме обидени.Много ти дреме за тези,които са направили така,че сега да се лигавиш тук.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2404/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #97 -: Петък, 07 Февруари, 2014, 01:47:50 »
ОтговорОтговор

Снимки от Антон Тодоров с негово позволение.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter



* 1.jpg (77.62 KB, 639x960 - видяно 126 пъти.)

* 2.jpg (103.34 KB, 639x960 - видяно 125 пъти.)

* 3.jpg (102.58 KB, 639x960 - видяно 125 пъти.)

* 4.jpg (102.58 KB, 639x960 - видяно 123 пъти.)

* 5.jpg (92.72 KB, 639x960 - видяно 123 пъти.)

* 6.jpg (92.72 KB, 639x960 - видяно 115 пъти.)

* 7.jpg (55.75 KB, 639x960 - видяно 131 пъти.)

* 8.jpg (72.61 KB, 639x960 - видяно 119 пъти.)

* 9.jpg (72.29 KB, 639x960 - видяно 127 пъти.)
Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
batalov80
Старши потребител
****

Рейтинг: +689/-409
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 477
Теми: 9



Активност
0%


« Отговор #98 -: Петък, 07 Февруари, 2014, 05:35:45 »
ОтговорОтговор

Снимки от Антон Тодоров с негово позволение.



Хубаво е повечето сегашни политици да се поучат от тази информация.Окрадоха държавата.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
naum4o
Потребител герой
*****

Рейтинг: +772/-20
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 707
Теми: 71



Активност
0%

Cogito ergo sum


Ел. поща
« Отговор #99 -: Петък, 07 Февруари, 2014, 09:07:34 »
ОтговорОтговор

Добре, че сме били млади тогава и системата не е успяла да ни изкриви. Иначе и до ден днешен щяхме да гласуваме като стадо овце, тръгнали след пастира си, крещящ от високата, мраморна трибуна.
Комунизмът е изчадие и гротеска на социалната система за равенство, наречена социализъм. Немецът Маркс я разработва за Англия, в защита на правата на английските работници. Но по уродлива случайност, системата покълва в дива, царска Русия и резултатите са катастрофални за няколко народа.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Като толкова ви се иска да боядисвате паметници, то идете пред посолството на САЩ и боядисайте паметника на онези, които изравниха София със земята през зимата на 1943-1944г., но ония там ще ви отстрелят като кучета, защото за тях не сте нищо повече от самопродали се РОБИ!
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2404/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #100 -: Петък, 07 Февруари, 2014, 09:11:48 »
ОтговорОтговор

Хубаво е повечето сегашни политици да се поучат от тази информация.Окрадоха държавата.

Ти четеш ли въобще какво пише в документите? Разгледай внимателно за какви кражби и далавери е ставало дума и тогава!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
batalov80
Старши потребител
****

Рейтинг: +689/-409
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 477
Теми: 9



Активност
0%


« Отговор #101 -: Петък, 07 Февруари, 2014, 17:27:47 »
ОтговорОтговор

Ти четеш ли въобще какво пише в документите? Разгледай внимателно за какви кражби и далавери е ставало дума и тогава!

Да,разбрах,че и те са крали,но сегашните ги задминават. Завърти очи

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
naum4o
Потребител герой
*****

Рейтинг: +772/-20
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 707
Теми: 71



Активност
0%

Cogito ergo sum


Ел. поща
« Отговор #102 -: Петък, 07 Февруари, 2014, 19:07:20 »
ОтговорОтговор

Да,разбрах,че и те са крали,но сегашните ги задминават. Завърти очи
С много даже, но документите кой знае кога ще излязат...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Като толкова ви се иска да боядисвате паметници, то идете пред посолството на САЩ и боядисайте паметника на онези, които изравниха София със земята през зимата на 1943-1944г., но ония там ще ви отстрелят като кучета, защото за тях не сте нищо повече от самопродали се РОБИ!
batalov80
Старши потребител
****

Рейтинг: +689/-409
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 477
Теми: 9



Активност
0%


« Отговор #103 -: Събота, 08 Февруари, 2014, 03:04:12 »
ОтговорОтговор

С много даже, но документите кой знае кога ще излязат...

Така е.Мъчно им е на някои,които са били зад гърба на бай Тошо и сие.Сега им е нанагорно.Примери много.А бедния работник все го лъжат и мачкат.Според мен това няма да свърши никога.Основната причини е поемането на колективна безотговорност,но сега нещата са извън контрол или ги контролират такива,които са се нагушили отпреди,но и сега не спират.Няма ли прозрачност където играят мъни-никога няма да се оправим.Логиката е само една-анархията е майката на реда.Нямаме необходимост от управляващи,които си вдигат заплатите на фона на мизерията у нас.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
bruto
Старши потребител
****

Рейтинг: +83/-15
Неактивен Неактивен

Canada Canada

Публикации: 277
Теми: 5



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #104 -: Неделя, 16 Февруари, 2014, 01:38:09 »
ОтговорОтговор

Еба*и ужаса какво става в България,само си пишем и всичко знаем,но в крайна сметка всички губим .Движещата сила на капитализма е капитала....т.е.парите.....а на социализма(не ,че го толерирам)е социото т.е е обществото .....ОК кое е по-добро...преценете сами .Знам как живееха моите родители(как да го забравя,та то беше почти всяка вечер) спокойна работа и гледане на семейството.Еееее майка му стара не става в наши дни.Не че страдам толкова за миналото,ама днешното  докъде ще ни доведе.....еми не става само работа и пари,в живота има и други ценности.И за тия които ще ме опунират:колеги от 1990 съм по света и бачкам, ооо да изкарвам,но ме боли сърцето за Родината(може на някой да му е смешно) ама е така.С риск да съм оплют,на мен ми е мъчно за това което се случва в България....та ние сме уникална страна,но трябва много да видиш за да го разбереш.Боли ме,че синът ми който учи медицина(в България) поглежда отсега за чужбина.....оооо , и как да го упреквам като виждам какво е.Може би съм ПРОСТ,но аз не съм "American" и не мога да се кефа на снимка пред ниагара.В последните години най-голямо впечатление ми направиха хората в Куба,бедни та бедни ,ама, усмихнати и щастливи.Съжалявам ,но явно съм тъпанар.....пак бих избрал предишният строй,но с известни корекции разбира се.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!