ГЕРБ и яйцата
Форум на българските шофьори
Неделя, 12 Май, 2024, 19:36:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ГЕРБ и яйцата  (Прочетена 20884 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3001
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #15 -: Четвъртък, 08 Март, 2012, 20:21:11 »
ОтговорОтговор

   Ще направя опит да продължа темата: Популизъм било? Нека е популизъм. Предпочитам популизма на Борисов, пред този на Станишев. Предпочитам "простака" Борисов, пред школувания в Москва, Премиер без нито ден трудов стаж. Предпочитам простото и ясно казване, пред перфидното и красиво нищоговорене. Предпочитам магистралите на Бойко с всичките им недостатъци, пред тези на Сакскобурготски с всичките им достойнства. Предпочитам да има бонуси, които Премиера популистки нарежда да се върнат, пред милионните "хонорари", които никога няма да бъдат върнати. Предпочитам да ме управлява Боко Тиквата, вместо Гоце- доносника.Предпочитам почти цяло едно правителство популистки да се струпа в бедстващо село, отколкото набедената министърка на бедствията да бъде на воаяж, докато България бедства. Предпочитам да се режат лентички на спортни зали-бижута вместо на водния жабарник край Кърджали. Предпочитам несправящата се, загрижена Фандъкова, пред справящия се (с приватизацията) усмихнат Софиянски. Предпочитам полицията да бие дори и за 5 кутии цигари без бандерол, вместо министъра на МВР да пикае във фонтани и да си урежда тайни срещи с баш-контрабандистите. Ето, такива лоши неща предпочитам аз.
     А за тези, които няма да се съгласят с мнението ми ще кажа: Поне знам какво предпочитам и кой може да го постигне, дори и да греша. А тези, които критикуват всичко и всички знаят само против какво са, но не знаят "ЗА" какво са. И най-вече - кой да го направи.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #15 -: Четвъртък, 08 Март, 2012, 20:21:11 »

 Активен
SEMPER
Потребител герой
*****

Рейтинг: +282/-100
Неактивен Неактивен

Germany Germany

Публикации: 1266
Теми: 10



Активност
0%


« Отговор #16 -: Четвъртък, 08 Март, 2012, 21:17:13 »
ОтговорОтговор

   Ще направя опит да продължа темата: Популизъм било? Нека е популизъм. Предпочитам популизма на Борисов, пред този на Станишев. Предпочитам "простака" Борисов, пред школувания в Москва, Премиер без нито ден трудов стаж. Предпочитам простото и ясно казване, пред перфидното и красиво нищоговорене. Предпочитам магистралите на Бойко с всичките им недостатъци, пред тези на Сакскобурготски с всичките им достойнства. Предпочитам да има бонуси, които Премиера популистки нарежда да се върнат, пред милионните "хонорари", които никога няма да бъдат върнати. Предпочитам да ме управлява Боко Тиквата, вместо Гоце- доносника.Предпочитам почти цяло едно правителство популистки да се струпа в бедстващо село, отколкото набедената министърка на бедствията да бъде на воаяж, докато България бедства. Предпочитам да се режат лентички на спортни зали-бижута вместо на водния жабарник край Кърджали. Предпочитам несправящата се, загрижена Фандъкова, пред справящия се (с приватизацията) усмихнат Софиянски. Предпочитам полицията да бие дори и за 5 кутии цигари без бандерол, вместо министъра на МВР да пикае във фонтани и да си урежда тайни срещи с баш-контрабандистите. Ето, такива лоши неща предпочитам аз.
     А за тези, които няма да се съгласят с мнението ми ще кажа: Поне знам какво предпочитам и кой може да го постигне, дори и да греша. А тези, които критикуват всичко и всички знаят само против какво са, но не знаят "ЗА" какво са. И най-вече - кой да го направи.

Много точно казано !!!

Прав си за абсолютно всичко !!!

И дано по скоро повече хора се примирят с фактите, до степен че това да им харесва за да се напълни държавата с щастливи българи.

А тези дето гледат как е в нормалните държави и само псуват по управляващите - ами ходете там, като ви харесва толкова.  Държавата ни се управлява по уникален модел - нека бъдем докрай идентични като българи и да не се опитваме да подражаваме папагалски на разни държави, само защото хората там живеели добре.

Никой не е длъжен насила да участва - варианти има за всеки : терминал 1, терминал 2, Калотина, Кулата и още много

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не бих могъл да ви дам пълна гаранция, че няма да има някакъв инцидентен случай на престъпност в страната
Форум на българските шофьори
« Отговор #16 -: Четвъртък, 08 Март, 2012, 21:17:13 »

 Активен
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1851/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #17 -: Четвъртък, 08 Март, 2012, 21:34:32 »
ОтговорОтговор

Момци я нешо неможах да стоплим да Ви каем ,доколко сгрее реотано се опитвате ми мъцнете,че кат не ми изнаса си ловим куфара и света ,да ама не ,я че седим и ,че си псувам секи де е дошъл на власт и си рипа Ганкиното,не стаа бре момци .Българино от траене и търпене е на такъв хал.Пцуване и кютек сака бългериън политик независимо от цвета на партията му за да упъти.
Не мое си стегаме куфарите секи път кога некой политик врътне некоя тъпня или далаверка .
Арно бат Бойко Ви е на душа обичайте си го бря,мен не ми е и че си го плюем,не видим ма нищо лошо .
Апропо има един факт и той е,че те послучайност или не при бат Бойко ,народа е най-беден .
Станааме държава на глобите и санкциите.Дават ти заплатка 400лв. па ти пише акт за 1200 ,на рамо си го носете бат Ви Бойко.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2404/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #18 -: Четвъртък, 08 Март, 2012, 21:39:52 »
ОтговорОтговор

Не ти ли се струва леко наивно спирането на внос на яйца от Полша с обяснение, че част от яйцата не били маркирани? И това при положение, че регламентът за яйцата допуска наличието и на немаркирани бройки. Аз пък имам проблем с цените. Как е възможно едно нещо у нас да струва по-скъпо от същото нещо, което се продава в останалите държави от ЕС и в същото време любимата ти пропаганда обяснява ниските данъци тук и евтината работна ръка?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Roshko
Гост
« Отговор #19 -: Четвъртък, 08 Март, 2012, 21:48:48 »
ОтговорОтговор

Аз па се по често /ежедневно, ежеминутно/ почнах да се чувствам олигофрен... Направих историческа справка за благосъстоянието си и установих, че най-зле съм бил след средата на мандатите на комунистите и техните производни. Оказа се, че година след поредното управление на... започнах да си възвръщам жизнения стандарт...
Кога станахме толку будни граждани бре? То псуваме, то...!? Бе къде бехме кът ни тепаха като мушмули по улиците с бухалки? Къде бехме кога най-ниския хонорар беше седемцифрена сума и никой не гъкваше? Къде бехме кога се редихме на опашки по неколко километра за гориво? Къде бехме кога си подарихме всички спестявания? Къде бехме кога подарихме половината си държава на виден световен комарджия?
М, къде бехме???

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
SEMPER
Потребител герой
*****

Рейтинг: +282/-100
Неактивен Неактивен

Germany Germany

Публикации: 1266
Теми: 10



Активност
0%


« Отговор #20 -: Четвъртък, 08 Март, 2012, 21:55:43 »
ОтговорОтговор

Бриги, аз се пробвах ирония да вкарам, па то се получи някакъв сарказъм.


Че в този дух ако се опитам да продължа

Важното е хората да са щастливи, а не е важно колко получават.

Ей на - в половината Африка има щастливи хора, дето взимат има няма 50$ на месец.
И са щастливи защото ни гледат по европейците, ни надничат в канчетата на политиците си, ами се радват на павианите по дърветата   Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не бих могъл да ви дам пълна гаранция, че няма да има някакъв инцидентен случай на престъпност в страната
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1851/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #21 -: Четвъртък, 08 Март, 2012, 21:57:47 »
ОтговорОтговор

Оуууууу за вас не знам аз си бех у нас или у кръчмето си арчим пароците,са съм предимно на работа и нещо пароци нема,мани че нема ми и още искат  Намигване са сещаваш ли се що си псувам,на мен не ми пука кой ,кво е откраднал щом ми не бърка у джоба,но са нещо мноо се угледаха у ,,богатият  ,,мен вдигнаа ми глобите,естественно вдигнаа и глобата у градскио ,нормално беше и яйцата да скочат,ту че съм не се сетих.
А и момци смешно е да се говори,че бат Бойко не смуче пароци  Намигване,тъй че за алъш веришо на политиците айде молим и са и преди се шлеве на ишлеме.

Баце за Африката си прав,ма там съм им тънкана яйцата и за тва са на кеф ората. Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


Roshko
Гост
« Отговор #22 -: Четвъртък, 08 Март, 2012, 22:23:15 »
ОтговорОтговор

А и момци смешно е да се говори,че бат Бойко не смуче пароци Намигване

Къде го чете тва?  Ухилен Ухилен Ухилен Такоф балък още не се е родил!  Смотан Смотан Смотан

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1851/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #23 -: Четвъртък, 08 Март, 2012, 22:30:29 »
ОтговорОтговор

Къде го чете тва?  Ухилен Ухилен Ухилен Такоф балък още не се е родил!  Смотан Смотан Смотан
Ти па,чете аз гадаем бре с четенето ич ме нема нещо. Намигване Смотан Смотан :DОхххххх оспамих Ви темичката,че възирам да Ви не нервим повече.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2404/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #24 -: Четвъртък, 08 Март, 2012, 22:39:22 »
ОтговорОтговор

Аз пък искам да станем най-после нормална държава, но като гледам, с тези управници няма как да се получи. Резервната скамейка на ГЕРБ уж беше дълга, пък вижте какво стана с шефа на язовирите. Калинка да я споменавам ли изобщо? А разните там шефове на здравна каса, отговорни лица в здравеопазването и други подобни участници в ценови и други далавери ще ги коментираме ли?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Roshko
Гост
« Отговор #25 -: Четвъртък, 08 Март, 2012, 22:48:36 »
ОтговорОтговор

Аз пък искам да станем най-после нормална държава, но като гледам, с тези управници няма как да се получи. Резервната скамейка на ГЕРБ уж беше дълга, пък вижте какво стана с шефа на язовирите. Калинка да я споменавам ли изобщо? А разните там шефове на здравна каса, отговорни лица в здравеопазването и други подобни участници в ценови и други далавери ще ги коментираме ли?

Аз пък сънувам кошмари, че с толку "помошници" "алтернативата" мишленце с фес се завръща на жълт кон необозпокоявано и я съм безвъзвратно и завинаги изпъден от рОдината... :'(

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3001
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #26 -: Четвъртък, 08 Март, 2012, 22:49:32 »
ОтговорОтговор

Бившият директор на трамвайния завод “Трамкар” Христоско Вретенаров ще лежи 2,5 години в затвора. Чиновникът бе признат за виновен в източването на близо 690 000 лв. за периода 2005-2007 г.
С постановяването на това наказание на Вретенаров Върховният касационен съд (ВКС) потвърждава издадената още преди 4 години присъда от Софийски градски съд. Тогава лично Бойко Борисов, който по това време бе столичен кмет, разобличи алчния чиновник. Вретенаров изигра цял етюд, като се разплака в кабинета на градоначалника и призна вината си. Въпреки това шефът на “Трамкар” не върна нищо от заграбените пари.

По-нататъшното разследване на далаверите на Вретнаров доказват, че той е в основата на съсипването на общинското дружество. След като лъсна финансовата афера в “Трамкар”, заводът престана да съществува и стана част от друго общинско дружество – “Столичен електротранспорт”.

След скандала Христоско Вретенаров остана на улицата и дълго време се опитваше да си намери работа като икономист. Бившият шеф на трамвайния завод има и условна присъда от 3 години за друга простъпка – подписване на фиктивни фактури за доставка на ламарина и стомана на стойност близо 38 000 лв.

      Източник: http://www.blitz.bg/news/article/132990

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2404/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #27 -: Петък, 09 Март, 2012, 00:04:02 »
ОтговорОтговор

Аз пък сънувам кошмари, че с толку "помошници" "алтернативата" мишленце с фес се завръща на жълт кон необозпокоявано и я съм безвъзвратно и завинаги изпъден от рОдината... :'(

Сънувай си колкото искаш, каквото поискаш, включително мишленца с фесове и жълти коне. Обаче не е хубаво човек да е толкова заслепен от пропагандата, която го залива. Погледни малко по-трезво на нещата и ми кажи дали това в момента е европейско управление в интерес на по-голямата част от българските граждани?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3001
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #28 -: Петък, 09 Март, 2012, 00:22:43 »
ОтговорОтговор

    Ееее, Админе, подценяваш ни. Не сме чак толкова повлияни от "пропагандата", както твърдиш. По-скоро умеем да видим положителното. Защото с отрицателна нагласа и подозрение към всичко, което се случва нищо няма да се постигне. А и аз мога да ти кажа, че си повлиян от пропагандата - от онази, комунистическата, проповядваща утопията за световна справедливост и равенство. Нейсе, няма да влизам в персонални полемики - никой няма да убеди другия. Един пример само: с очите си видях сълзите на очите и чух думите на благодарност за взетите мерки и помощта от властите на хората от с. Бисер. Видях и багерите, които вече разчистват терена за да се построят чисто нови къщи на хората. А родопчаните които пострадаха от наводненията преди 3г. не получиха нищо. Защото предишните не са популисти...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
DeDo Vi
Потребител герой
*****

Рейтинг: +194/-236
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 792
Теми: 6



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #29 -: Петък, 09 Март, 2012, 00:37:01 »
ОтговорОтговор

За к'во се дърляте за некви яйца бре ора? Оно прасета да има, и вино.
Да ама и прасета немаме и вино немаме, на поносими цени де. Е яйца нема да ядеме то се виде, прасешкото и него го здраскваме, какво още задраскваме от менюто на Българина. Абе май почти всичко. Е ква стана тя, или на фотосинтеза или на магия живее, средностатистическия Български юнак (като Бриги). За това, я видим ли кокошка на пъто спирам ловим я и направо и вадим яйцето от дупето, и веднага го хапвам, иначе може и левче да ми искат за едно яйце.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!