Правителството на ГЕРБ
Форум на българските шофьори
Понеделник, 13 Май, 2024, 18:42:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Анкета
Въпрос: Вярно ли е твърдението на Цветан Цветанов?
Да
По-скоро Да
Не
По-скоро Не
Не ме интересува
Нямам мнение

Страници: 1 [2] 3 4 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Правителството на ГЕРБ  (Прочетена 13883 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Roshko
Гост
« Отговор #15 -: Сряда, 05 Септември, 2012, 19:53:12 »
ОтговорОтговор

Булгартабак, адаш, отиде при Цецо Василев, който върти парите на доган и станишчо. Цигарите.......нямам идея, но напоследък ми прави впечатление, че доста ги изловиха с нелегални цигари. И с кока Усмивчица Което липсваше при миналите правителства. Даже "Вликолепната тройка" беше с изчерпан лимит от доверие, доколкото си спомням, след култови схеми на корупция, и тотален провал в реформата в съдебната система.

Бе аз успещам, че admin има некой скрит коз, ма го пази в тайна за финала на състезнието кой-по-по-най гоуем...  Ухилен Ухилен Смотан Смотан Ухилен Ухилен
Я че е Кунева, я ненам си кой/коя. Не ми се верва да разчита на старите компромати... Чекам с нетърпение!  Намигване
Не мое само така да плюе без да има КОЗ...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #15 -: Сряда, 05 Септември, 2012, 19:53:12 »

 Активен
JoroBoro
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +49/-2
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 206
Теми: 12



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #16 -: Сряда, 05 Септември, 2012, 20:31:24 »
ОтговорОтговор

Кунева, с хората който са във върхушката на партията и, със сигурност ще е след БСП. 80% компроментирани, бивши административни кадри, пропити от корупция. Не е виждам аз. А и от далече си личи ръката на Гоце Усмивчица Целта му е да открадне колкото може повече гласове на хората, който традиционно са колебливи. Според мен де Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #16 -: Сряда, 05 Септември, 2012, 20:31:24 »

 Активен
Trucker_Boy
Потребител герой
*****

Рейтинг: +404/-56
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2630
Теми: 374



Активност
0%


« Отговор #17 -: Сряда, 05 Септември, 2012, 21:02:36 »
ОтговорОтговор

Бе аз успещам, че admin има некой скрит коз, ма го пази в тайна за финала на състезнието кой-по-по-най гоуем...  Ухилен Ухилен Смотан Смотан Ухилен Ухилен
Я че е Кунева, я ненам си кой/коя. Не ми се верва да разчита на старите компромати... Чекам с нетърпение!  Намигване
Не мое само така да плюе без да има КОЗ...


Хората с червени очила не забелязват акциите.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

www.sbps.eu
Сдружение на Българските Професионални Шофьори
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1918
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #18 -: Събота, 08 Септември, 2012, 18:03:38 »
ОтговорОтговор

Баси не моа да повервам, че има хора с толкова промити мозъци та се кефят на Боко Тиквата, че ни шиба без вазелин,,,,сори Рос,,,теб визирах,,,извинявам се за езика.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
Roshko
Гост
« Отговор #19 -: Неделя, 09 Септември, 2012, 00:56:10 »
ОтговорОтговор

Баси не моа да повервам, че има хора с толкова промити мозъци та се кефят на Боко Тиквата, че ни шиба без вазелин,,,,сори Рос,,,теб визирах,,,извинявам се за езика.

Нема шо да ми се извиняваш! Тъкмо днес си мислех позитивно и се сетих още нещо. Бойко Борисов е достатъчно млад, за да довърши започнатото и да изпрати червените бабички и старци във вечния им път. Тези с промитите мозъци от фантастична литература и апокалиптична пропаганда, и без туй не са фактор. Та да останем читавите да си оправим държавичката, бе! Намигване Когато веднъж се създаде необходимия ред и мат'рялът бъде филтриран, ще е по-лесно...  Завърти очи

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1918
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #20 -: Неделя, 09 Септември, 2012, 11:02:13 »
ОтговорОтговор

Боко Тиквата НИКОГА не се е стремял да защитава които да било национални интереси, той е слуга на евреите и играе единствено така както му наредят.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2405/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #21 -: Вторник, 11 Септември, 2012, 09:51:33 »
ОтговорОтговор

Боко Тиквата НИКОГА не се е стремял да защитава които да било национални интереси, той е слуга на евреите и играе единствено така както му наредят.

Абсолютно си прав! Ето едно доказателство за "мъдрата" политика на ГЕРБ. Изглежда наистина България е сериозно изпреварена от държави, които в недалечното минало бяха синоним на бедност. И моля заклетите фенове на Борисов да не хленчат, че статията е във вестник "Атака", а да четат фактите.

http://www.vestnikataka.bg/2012/09/%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%B0-%D1%89%D0%B5-%D0%B3%D0%B8-%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%E2%80%9E%D0%B4%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%82%D0%B5/

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Максимус
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +59/-20
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 106
Теми: 7



Активност
0%


« Отговор #22 -: Вторник, 11 Септември, 2012, 14:04:09 »
ОтговорОтговор

Много е точна статията в Атака. И аз съм на мнение, че на кормилото на власта, трябва да бъдат хора истински, хора доказали се и милеещи за България. Задължително е просто, за да ни бъде и има, като достоен народ и държава. Ей го днес нашия премиер отишъл пак на инструктаж в Исраел. Какво да говориш? То всичко е от ясно по-ясно. Пак ще ни "оправят". На зомбитата които сега ще квикнат, в защита на идола си "бог" Бойко, ще кажа. Чакайте още кървави атентати в България! И не само.

 Ядосан

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Roshko
Гост
« Отговор #23 -: Вторник, 11 Септември, 2012, 16:18:29 »
ОтговорОтговор

И моля заклетите фенове на Борисов да не хленчат, че статията е във вестник "Атака", а да четат фактите.

Би ли ми копирал някои факти, щото ме е гнус да я отворя тази страница!?  Завърти очи
Кога България НЕ е била синоним на корупция, престъпност, бедност и мизерия  Ъ?  Шокиран
И кога, за Бога ме видя, чу или прочете да хленча и да се оплаквам  Ъ? Ъ? Ъ?
Тва е присъщо за различен от моя тип хора...  Смотан

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Mandor
Потребител герой
*****

Рейтинг: +537/-22
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 740
Теми: 33



Активност
0%


« Отговор #24 -: Вторник, 11 Септември, 2012, 16:25:05 »
ОтговорОтговор

http://nslatinski.org/?q=bg/node/424
Още едно мнение, не е от Атака.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Да пишеш на български с латински букви е все едно да пишеш с лайна по стената - чете се, но не е приятно.
Продавам 405,бензин,на части
На шестия ден Господ видя, че не може да направи всичко и създаде инженерите.
Roshko
Гост
« Отговор #25 -: Четвъртък, 13 Септември, 2012, 17:08:11 »
ОтговорОтговор

http://nslatinski.org/?q=bg/node/424
Още едно мнение, не е от Атака.

Името на потресаващо "компетентния" автор ми е познато, ама би ли ми помогнал с кое велико държавно дело е известен, че не мога да се сетя в момента... на езика ми е...  Завърти очи

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
boko2007
Младши потребител
**

Рейтинг: +38/-23
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Spain Spain

Публикации: 64
Теми: 4



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #26 -: Събота, 29 Септември, 2012, 15:07:05 »
ОтговорОтговор

Това изказване на Кунева отговаря до голяма степен на това което става в БГ:   
Кунева: В България се управлява в рамките на шегата, а не на закона.....
Меглена Кунева коментира, че вместо премиерът да я пита през медиите за делото САПАРД, да си припомни, че по времето на осъществяването на аферата той е бил главен секретар на МВР. “Там трябва да се разследва”, каза още Кунева и допълни, че “не приема подобно страхливо поведението на премиера”. “Ще предложим на премиера да му правим справките, за да не говори глупости”, отбеляза Кунева, като го призова: “Вместо да обяснява на хората, че са хванали хиляди тонове кокаин, да покани журналисти, когато тези т.нар. “тонове наркотици” се изгарят, каквато е практиката в цял свят”.
“Имаме един много богат човек на върха на държавата. Не, никой вече не вярва на историите с филиите от детството му. Подценява се интелигентността на българина. Това е причината премиерът винаги да се появява сърдит на публични среши и пред журналисти – така прикрива, че е лековат като аргументи.
 
Колко пъти Борисов или Цветанов показаха ИЗГАРЯНЕТО на тези НАРКОТИЦИ или си ги приватизираха за каузата ( ГЕРБ ) Ъ?..........................

http://www.dnes.bg/politika/2012/09/29/kuneva-v-bylgariia-se-upravliava-v-ramkite-na-shegata-a-ne-na-zakona.169435

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


Намери си работа,която харесваш - така никога няма да ти се наложи да работиш
Roshko
Гост
« Отговор #27 -: Събота, 29 Септември, 2012, 16:56:25 »
ОтговорОтговор

Що бре, да не ти се е дошмъркало толкова яко?  Смотан Ухилен Смотан

Преди ГЕРБ 0% усвояване на фондовете - 100% спрени!
При ГЕРБ над 90% усвояване - 100% работещи!
В столицата, а предполагам и в страната при Бойко Борисов е направено за инфраструктурата и децата повече от колкото от 70 години насам взето заедно... Е, вероятно има няколко забравени от Бога селца, ма те едва ли са били помнени някога...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
boko2007
Младши потребител
**

Рейтинг: +38/-23
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Spain Spain

Публикации: 64
Теми: 4



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #28 -: Събота, 29 Септември, 2012, 20:03:46 »
ОтговорОтговор

Що бре, да не ти се е дошмъркало толкова яко?  Смотан Ухилен Смотан

Преди ГЕРБ 0% усвояване на фондовете - 100% спрени!
При ГЕРБ над 90% усвояване - 100% работещи!
В столицата, а предполагам и в страната при Бойко Борисов е направено за инфраструктурата и децата повече от колкото от 70 години насам взето заедно... Е, вероятно има няколко забравени от Бога селца, ма те едва ли са били помнени някога...

В последното си изказване ББ казва:
Факт е, че ние 30 пъти повече усвояваме пари от еврофондовете. Та последно колко са 30 или 90  ?

http://dnes.dir.bg/news/boyko-borisov-liljana-pavlova-lovnidol-12094392?nt=10

И още така ли са усвоени другите 30 за който е нямало подаден сигнал?
ЕК иска да се спрат плащанията по проект, свързан с депутата Емил Димитров

http://dnes.dir.bg/news/evropeyska-komisia-proekt-emil-dimitrov-eleni-12090186?nt=10

 

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


Намери си работа,която харесваш - така никога няма да ти се наложи да работиш
Roshko
Гост
« Отговор #29 -: Събота, 29 Септември, 2012, 21:35:33 »
ОтговорОтговор

В последното си изказване ББ казва:
Факт е, че ние 30 пъти повече усвояваме пари от еврофондовете. Та последно колко са 30 или 90  ?

Значи преди не са били 0, а 3, което е гоуема разлика...!  Смотан Смотан Смотан

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!