ГЕРБ - колко още ??????
Форум на българските шофьори
Понеделник, 13 Май, 2024, 10:16:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ГЕРБ - колко още ??????  (Прочетена 18092 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
lefterow
Старши потребител
****

Рейтинг: +220/-99
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 391
Теми: 7



Активност
0%

« Отговор #120 -: Събота, 20 Юли, 2013, 13:17:41 »
ОтговорОтговор

  "Кръстникът" не ви е довел до блатото, "Кръстникът" не успя да ви извади от него. Не за друго, а защото вие това искате - там да сте. Там ви е добре. От там да си мучите и да се оплаквате от световната несправедливост. Иначе не мога да си обясня склоняването да се повтори модела с тройната коалиция отпреди 4 години. Ама 1:1 е повторението, само, че сега са още по-арогантни и още по-твърдо решени да не изпуснат неочаквано дори за тях самите падналия им кокал.
   Факт е, че когато чета т.нар. си политически опоненти в споровете, най-"убедителните" им аргументи опират до епитетите - "Тиквоча", "Пожарникаря", "Физкултурника", "Мутрата" и какво ли не още...
    Аз никога не си позволявам да употребя епитети по отношение на обектите на политическата си неприязън, тъй като това смятам, че е израз на безсилие и липса на сериозни аргументи. Като споменах "аргументи", да спомена и това, че изобщо не смятам за аргумент, ако опонента ми размахва цитати от нещо си, написано някъде си. Това е малоумно, мога много подробно да се обоснова защо смятам така, но ще е загуба на време - какво да кажа на човек, който размахва като знаме чужд авторитет, след като очевидно е сметнал своите възможности за недостатъчни за да докаже тезите си.
    Другият симптом е опонента да изтърси някаква абсолютна глупост, дори без връзка със спора и да те остави безмълвен да гадаеш накъде всъщност бие и какво е искал да каже...И не ти остава друго, освен да напуснеш спора, а комплексаря да се почувства победител...

Блатото си го направихме ние,защото допуснахме такива като Бойко Борисов и сие,Станишев и сие и подобни робовладелци да разпределят нашите пари.Каймака обра Боко-от котилото на БКП.А сега накъде?Спасявай се поединично.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #120 -: Събота, 20 Юли, 2013, 13:17:41 »

 Активен
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3001
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #121 -: Събота, 20 Юли, 2013, 13:31:22 »
ОтговорОтговор

Блатото си го направихме ние,защото допуснахме такива като Бойко Борисов и сие,Станишев и сие и подобни робовладелци да разпределят нашите пари.Каймака обра Боко-от котилото на БКП.А сега накъде?Спасявай се поединично.

    Цитираният "анализатор" по принцип го игнорирам, или неглижирам подигравателно. А ако направя изключение, какво мога да коментирам на клишираните "аргументи" казани някъде си..."Обра каймака..."? Много убедително! Обра каймака и туй-то! Ама в какво се състои този каймак, кой го е установил, кой го е проверил, кой го е доказал?...Съд произнесъл ли се е?...
   Що се отнася до последния "съвет" - "Спасявай се поединично", отдавна съм го направил и не се оплаквам, а смешни и жалки са ми хора, които дават съвети и рецепти на други, а самите те не са решили проблема си.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #121 -: Събота, 20 Юли, 2013, 13:31:22 »

 Активен
lefterow
Старши потребител
****

Рейтинг: +220/-99
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 391
Теми: 7



Активност
0%

« Отговор #122 -: Събота, 20 Юли, 2013, 15:42:12 »
ОтговорОтговор

   Цитираният "анализатор" по принцип го игнорирам, или неглижирам подигравателно. А ако направя изключение, какво мога да коментирам на клишираните "аргументи" казани някъде си..."Обра каймака..."? Много убедително! Обра каймака и туй-то! Ама в какво се състои този каймак, кой го е установил, кой го е проверил, кой го е доказал?...Съд произнесъл ли се е?...
   Що се отнася до последния "съвет" - "Спасявай се поединично", отдавна съм го направил и не се оплаквам, а смешни и жалки са ми хора, които дават съвети и рецепти на други, а самите те не са решили проблема си.

Добро мнение.Присъщо на защитник на герб.Съфорумник с решени проблеми.Другите ряпа да ядат.Който,не е с герб е против мен-присъщо на повечето мафиоти.Май нещата се повтарят.Същото беше и при тройната коалиция и при царя.Боко е по-добър в това отношение спрямо бай Тошо-даже го надминава.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Roshko
Гост
« Отговор #123 -: Неделя, 21 Юли, 2013, 20:05:48 »
ОтговорОтговор

Блатото си го направихме ние

Правилно! Вие си го направихте, са същите Вие сърбайте попарата, да не използвам по цветущ израз ползван от един известен футболист...!  Ухилен Смотан Смотан Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Roshko
Гост
« Отговор #124 -: Неделя, 21 Юли, 2013, 22:57:55 »
ОтговорОтговор

Само погледнете облика, ако щете и физиономиите на контрапротестиращите и ще си визуализирате поговорката "Прост народ - слаба държава"...
Флагманът Мишо Педала пък, изобщо няма да го коментирам...
Някакво парченце оптимизъм сякаш ми остава като съпоставя бройката им с протестиращите, но това е по-скоро патология... или болен, а не реален оптимизъм...
Еххх доброто старо време, когато изкуфелата кратуна ми праскаше по дузина минусчета дневно отмина... понастоящем след admin-ската намеса само едно дневно ми е 100% гарантирано...  Тъжен Тъжен Тъжен
Бахти фанатиците... нема се оправи държавичката ни колкото и да ми се реве...  :'( :'( :'(

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
dimich87
Старши потребител
****

Рейтинг: +83/-22
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 456
Теми: 5



Активност
0%

« Отговор #125 -: Понеделник, 22 Юли, 2013, 00:02:52 »
ОтговорОтговор

Против сегашното правилство са около половината българи. Част от другата половина е за да продължи това правителство и останалите нямат мнение.
Не мисля че предното правителство на ББ беше по-добро. Не сме дали възможност да покажат какво ще направят сегашните управници, все пак сами сме си ги избрали макар и с отказ от гласуване.
Според мене е малко несправедливо още от първия ден да се иска оставката. Все пак трябва да има основателна причина. Гледах едно изказване на Цецка Цачева, че са направили грешки, но за всяка грешка имало прошка и в следващия момент казва че грешката с избирането на Пеевски не била простима. Ама точно този Пеевски, какъвто ще да е обърка работите в Цв.Цв. и го изпратиха в прокуратурата. Същия Цв. Цв. отказа да спази закона, който самия той написа. Не знам колко е бил подходящ Пеевски, но според мене го нападнаха заради Цв.Цв.
Кажете каква е алтернативата след падането на това правителство. И аз искам да се промени изборния кодекс. За това призовавам всички протестиращи да искат това, а не оставка, след която ще последва същата ситуация. И какво ще правим тогава? Пак ли ще се протестира?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Roshko
Гост
« Отговор #126 -: Понеделник, 22 Юли, 2013, 01:55:20 »
ОтговорОтговор

Ти сериозно ли!?!?!?!? Нима за пръв път те управляват комунисти и турци? Нима само веднъж ни катастрофираха бедничката държава? Нима искаш да разбереше, дали този път хонорара на "хидроинжинера" ще бъде "по-скромен"? Нима положителните неща, които ни се случиха последно време, щяха да се случат без Бойко? Ако - да, защо досега не ни се случиха? Би ли дал пример за едно добро дело на комунист!? Да, може би след 50 и повече години кога евентуално преядат!
Да, има грешка, има и прошка! Който не работи, той не греши! Тези сегашните не работят и НИКОГА не са работили, те НЕ са учили да работят! Шефа на БСП няма един работен ден стаж! "хидроинжинера" е 20 години депутат и няма 20 дена присъствие в Парламента. Пуделът им с какво добро дело е познат!?!?!
Колеги, хора...! Опомнете се, бре! Некой да не ви е взел мозъците на аренда?!?!?!?!?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
lefterow
Старши потребител
****

Рейтинг: +220/-99
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 391
Теми: 7



Активност
0%

« Отговор #127 -: Понеделник, 22 Юли, 2013, 09:41:51 »
ОтговорОтговор

Против сегашното правилство са около половината българи. Част от другата половина е за да продължи това правителство и останалите нямат мнение.
Не мисля че предното правителство на ББ беше по-добро. Не сме дали възможност да покажат какво ще направят сегашните управници, все пак сами сме си ги избрали макар и с отказ от гласуване.
Според мене е малко несправедливо още от първия ден да се иска оставката. Все пак трябва да има основателна причина. Гледах едно изказване на Цецка Цачева, че са направили грешки, но за всяка грешка имало прошка и в следващия момент казва че грешката с избирането на Пеевски не била простима. Ама точно този Пеевски, какъвто ще да е обърка работите в Цв.Цв. и го изпратиха в прокуратурата. Същия Цв. Цв. отказа да спази закона, който самия той написа. Не знам колко е бил подходящ Пеевски, но според мене го нападнаха заради Цв.Цв.
Кажете каква е алтернативата след падането на това правителство. И аз искам да се промени изборния кодекс. За това призовавам всички протестиращи да искат това, а не оставка, след която ще последва същата ситуация. И какво ще правим тогава? Пак ли ще се протестира?

Мнението е по-близко до реалността,отколкото мненията на някои съфорумци с промити мозъци.Те си знаят само герб и толкоз.А може би техните родители да са били най-върлите членове на БКП,за да ги изучат и нахранят.Такива са били времената.А сега-се пишат за десиденти.Може и да греша,но понякога излиза така.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
drago_pavlov
Старши потребител
****

Рейтинг: +62/-133
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 403
Теми: 11



Активност
0%

« Отговор #128 -: Понеделник, 22 Юли, 2013, 13:46:51 »
ОтговорОтговор

Появи се още един,на когото трябва да му пиша,че комунизъм и комунисти никога не е имало и не може да има... Вземи си пий хапчетата.
Появи се още един, на когото трябва да му пиша, че като казваме "комунизъм и комунисти" нямаме предвид Маркс и Енгелс, а имаме предвид всичката оная измет дето загробва държавата през последните 70 години...

Не виждам смисъл да коментирам изобщо - има двама, трима дето казват неща близки до истината в тая тема, другите ги гони носталгията по "държавната работа" в ДАП-а...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
lefterow
Старши потребител
****

Рейтинг: +220/-99
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 391
Теми: 7



Активност
0%

« Отговор #129 -: Понеделник, 22 Юли, 2013, 15:00:37 »
ОтговорОтговор

Появи се още един, на когото трябва да му пиша, че като казваме "комунизъм и комунисти" нямаме предвид Маркс и Енгелс, а имаме предвид всичката оная измет дето загробва държавата през последните 70 години...

Не виждам смисъл да коментирам изобщо - има двама, трима дето казват неща близки до истината в тая тема, другите ги гони носталгията по "държавната работа" в ДАП-а...

Ако щеш коментирай.Това е правото ти.А,защо не използвате фашисти,фашизъм-той е съществувал.Какви са тия измишльотини.А за носталгията,която споменаваш вече е отживелица.Както партиите и тем-подобни организации,които уж се грижат за някой.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
dimich87
Старши потребител
****

Рейтинг: +83/-22
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 456
Теми: 5



Активност
0%

« Отговор #130 -: Понеделник, 22 Юли, 2013, 15:50:48 »
ОтговорОтговор

Ти сериозно ли!?!?!?!? Нима за пръв път те управляват комунисти и турци? Нима само веднъж ни катастрофираха бедничката държава? Нима искаш да разбереше, дали този път хонорара на "хидроинжинера" ще бъде "по-скромен"? Нима положителните неща, които ни се случиха последно време, щяха да се случат без Бойко? Ако - да, защо досега не ни се случиха? Би ли дал пример за едно добро дело на комунист!? Да, може би след 50 и повече години кога евентуално преядат!
Да, има грешка, има и прошка! Който не работи, той не греши! Тези сегашните не работят и НИКОГА не са работили, те НЕ са учили да работят! Шефа на БСП няма един работен ден стаж! "хидроинжинера" е 20 години депутат и няма 20 дена присъствие в Парламента. Пуделът им с какво добро дело е познат!?!?!
Колеги, хора...! Опомнете се, бре! Некой да не ви е взел мозъците на аренда?!?!?!?!?

Какво положително ни и е донесъл ГЕРБ? Аз мога да кажа че по време на ГЕРБ се чувствам най-много притискан. Пез 2007 и 2008 бях в САЩ и си изкарах добри пари. Тука си ги сложих на лихва в банката и в края на 2009 имах лихва, по-голяма от минималната работна заплата. Сега същите тези пари са ми пак в депозит, обаче лихвените проценти паднаха, данък лихва сложиха. Така миналата година звемах половината от това през 2009. Студент съм и с всяка изминала година намалят стипендиите с по 10-20лв. Парадокса е че първата година успеха ми беше около 5. С всяка година по малко ми се вдигаше успеха и сега за полседните 2 семестъра съм пълна 6-ца. Обаче стипендията ми сега ще е същата като първата година с 5-ца, ако изобщо успея да взема стипендия. Понеже правителството на ГЕРБ вкараха нови правила и трябва двамата родители да имат доходи. Майка ми е инвалид от почети 2 години, не може да работи и за момента си плаща само здравни осигуровки. До преди няколко години за отличници не се изискваха доходи от родители, сега се изискват. Майка ми мина на ТЕЛК преди няколко месеца и доктора и даде 42% и каза да обжалва. Казал и добро ти правя по този начин, щото ако ти дам сега над 50% здравната каза ще обжалва, и ще миниш през много по-тежка процедура. Подаваш си писмо в София и те ще ти дадат със сигурност повече, но здравната каса не можела да обжалва решение на НЕЛК. И така дата има насрочена чак за другия месец в София.
Имам малко пчелни семайства, за да си продавам продукцията законно, трябва да нарина една камара пари. А продукция не мога да изкарам за толкова, за това в сивия сектор си продавам меда. Животни също не разрешават да се гледат без регистрация. На баща ми за това че си гледахме 2 прасета ми написаха акт за 500лв и ги конфискуваха, понеже нямали никакви документо, трябвало да имаме помещение за коленето им, не можело на открито.
Тези закони за животните са въведени точно от ГЕРБ, за да гледаш дори за собствена консумация животни, трябва пак да са регистрирани. А един познат 3 овце си купи и да ги гледа, обаче докато си ги карал към тях в ремарке, за около 10км разстояние го спират полицаи. Няма никакви документи за тях, купил ги от един чичика. Конфискуваха му ги и на него.

Имай предвид че правителството трябва да работи за народа. Обаче народа е с различни виждания. За едни едно правителство може да е направило нещо полезно, но в същото време да навреди със същите закони на други. Правителството на БОКО според мене защитаваше интересите на големите с много пари и не гледаше бедния народ. Сега поне се дадоха някой добавки на бедното население. Ако за някого 20лв увеличение е нищо, то за други е добре дошло.
Най-важното за една държава е да има производство, а при нас се развива предимно търговия и само се лъже. За последната седмица 2 пъти се опитват да ме излъжат в големи търговски вериги. Единия път беше с около 1лв. Но защо да ме лъже. Върнах се от нас за да оправят проблема. Днеска строителни материали купувах и беше обявена цена, говорих с консултант. След което платих и почнах да товаря. Качвам се в колата и си поглеждам касовия бон. Оппа, на пакет по 2 лв повече го чукнали. 15 пакета бях купил. Една разправия та накрая ми оправиха сметката, но просто цената била такава, а на таблото са объркали. Аз обаче миналата седмица ходих и табелата пак същата беше.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
drago_pavlov
Старши потребител
****

Рейтинг: +62/-133
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 403
Теми: 11



Активност
0%

« Отговор #131 -: Понеделник, 22 Юли, 2013, 20:39:16 »
ОтговорОтговор

Какво положително ни и е донесъл ГЕРБ? Аз мога да кажа че по време на ГЕРБ се чувствам най-много притискан. Пез 2007 и 2008 бях в САЩ и си изкарах добри пари. Тука си ги сложих на лихва в банката и в края на 2009 имах лихва, по-голяма от минималната работна заплата. Сега същите тези пари са ми пак в депозит, обаче лихвените проценти паднаха, данък лихва сложиха. Така миналата година звемах половината от това през 2009. Студент съм и с всяка изминала година намалят стипендиите с по 10-20лв. Парадокса е че първата година успеха ми беше около 5. С всяка година по малко ми се вдигаше успеха и сега за полседните 2 семестъра съм пълна 6-ца. Обаче стипендията ми сега ще е същата като първата година с 5-ца, ако изобщо успея да взема стипендия. Понеже правителството на ГЕРБ вкараха нови правила и трябва двамата родители да имат доходи. Майка ми е инвалид от почети 2 години, не може да работи и за момента си плаща само здравни осигуровки. До преди няколко години за отличници не се изискваха доходи от родители, сега се изискват. Майка ми мина на ТЕЛК преди няколко месеца и доктора и даде 42% и каза да обжалва. Казал и добро ти правя по този начин, щото ако ти дам сега над 50% здравната каза ще обжалва, и ще миниш през много по-тежка процедура. Подаваш си писмо в София и те ще ти дадат със сигурност повече, но здравната каса не можела да обжалва решение на НЕЛК. И така дата има насрочена чак за другия месец в София.
Имам малко пчелни семайства, за да си продавам продукцията законно, трябва да нарина една камара пари. А продукция не мога да изкарам за толкова, за това в сивия сектор си продавам меда. Животни също не разрешават да се гледат без регистрация. На баща ми за това че си гледахме 2 прасета ми написаха акт за 500лв и ги конфискуваха, понеже нямали никакви документо, трябвало да имаме помещение за коленето им, не можело на открито.
Тези закони за животните са въведени точно от ГЕРБ, за да гледаш дори за собствена консумация животни, трябва пак да са регистрирани. А един познат 3 овце си купи и да ги гледа, обаче докато си ги карал към тях в ремарке, за около 10км разстояние го спират полицаи. Няма никакви документи за тях, купил ги от един чичика. Конфискуваха му ги и на него.

Имай предвид че правителството трябва да работи за народа. Обаче народа е с различни виждания. За едни едно правителство може да е направило нещо полезно, но в същото време да навреди със същите закони на други. Правителството на БОКО според мене защитаваше интересите на големите с много пари и не гледаше бедния народ. Сега поне се дадоха някой добавки на бедното население. Ако за някого 20лв увеличение е нищо, то за други е добре дошло.
Най-важното за една държава е да има производство, а при нас се развива предимно търговия и само се лъже. За последната седмица 2 пъти се опитват да ме излъжат в големи търговски вериги. Единия път беше с около 1лв. Но защо да ме лъже. Върнах се от нас за да оправят проблема. Днеска строителни материали купувах и беше обявена цена, говорих с консултант. След което платих и почнах да товаря. Качвам се в колата и си поглеждам касовия бон. Оппа, на пакет по 2 лв повече го чукнали. 15 пакета бях купил. Една разправия та накрая ми оправиха сметката, но просто цената била такава, а на таблото са объркали. Аз обаче миналата седмица ходих и табелата пак същата беше.

Ти направо ме разби с тия "размишления" за управлението на ГЕРБ...
Според теб герб са намалили лихвите по депозити? Като говориш за 2007-ма и 2009-та помисли малко относно икономическите фактори в световен мащаб - пред 2007-ма имаш най-големия икономически растеж за последните 15 години, а през 2009-та най-голямата криза...
Герб са вкарали закони за конфискуване на прасета и овце? Герб са ти определили стипендията? Заради герб са те прецакали с 1 лв. в магазина?
Затова сме на тоя хал - 90% от народа си гледа прасето и 20-те лева и го боли фара...
А сега - комунистите си назначават най-недъгавите уруди на ключови постове; теглят 1 милиард!!! лева, които ще раздадат на техните си фирми като ДДС - уж 200 милиона, после 700, накрая 500...; циганина с частното енерго вече е депутат; озаконяват циганските катуни и покрай тях някой друг хотел... Това никой не го вижда, нали... По-важно е прасето и 20-те лева към пенсията...
И както е казал поета:
"Не сме народ! Не сме народ, а мърша,
пак ще кажа и с това ще да свърша."

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
dimich87
Старши потребител
****

Рейтинг: +83/-22
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 456
Теми: 5



Активност
0%

« Отговор #132 -: Понеделник, 22 Юли, 2013, 21:26:02 »
ОтговорОтговор

С узаконяването си прав. ГЕРБ го въведоха и аз намазах малко от това. Не че е станала по законна къщата, но ми издадоха един документ с който никой не може да ме събори за това че нямам строителни книжа. Но катп цяло мислех да правя всички документи все едно сега се строи къщата, че дядо ми лека му пръст, е строил та се забравил. Ама това е било от Тошово време. Сега се опитвам да оправя единия покрив и едната стена да изолирам. Няма кой да ми помогне, всеки гледа колко ще му дадеш, а работа не му се върши. А си спомням началото на 90-те години, дядо ми събираше приятели познати и за кратко време вдигна 2 големи гаража. Всички бяха доволни на една голяма маса да седнат след работата.
За лихвите не е определящ фактора икономическа криза, защото за да се отпускат кредити, трябват и депозити. Всеки вижда че лихвити на кредитите са високи, а на депозитите доста ниски. от миналата година има 10% данък лихва. Въведоха го за да могат да цицат и от спестяванията ни. Аз усетих разликата в 2012. Тогава беше големия спад. Съжалявам само че не си сложих парите на 5 годишен депозит, щяха да ми превеждат и сега високия лихвен % от 2009 всеки месец. Разбирам че да се държат спестявания не помага на икономиката, но самата държава гледа да оскубе колкото може повече от дребните рибки.
ГЕРБ имаше лоша политика в държавните поръчки и ги възлагаха на големи конпании, които наемат подизпълнител за жълти стотинки. Хубаво е че се построиха доста магистрали, но е лошо че парите отидоха в гръцки и турски фирми, а нашите фирми работиха на ръба на оцеляването по магистралите.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
ИванТ
Потребител герой
*****

Рейтинг: +966/-25
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 567
Теми: 46



Активност
0%

Категории: В, В+Е, С, С+Е, D, D+E, М, Ткт


« Отговор #133 -: Понеделник, 22 Юли, 2013, 21:44:53 »
ОтговорОтговор

Турският изпълнител на строителните работи на автомагистрала "Люлин" беше избран по време на правителството на Сергей Станишев. Същото се отнася и за испанския изпълнител на мост "Нова Европа" избран през 2007 година.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Извода според мен е никой шеф нема интерес от по голема заплата и командировъчни не защото ще е на загуба,както твърди HORNET,а защото си оставя опцията да може да те обладае във всеки един момент!!
Roshko
Гост
« Отговор #134 -: Сряда, 24 Юли, 2013, 22:50:49 »
ОтговорОтговор

Какво положително ни и е донесъл ГЕРБ? Аз мога да кажа че по време на ГЕРБ се чувствам най-много притискан.

Браво! Евала! Харесва ми когато някой има собствено мнение!
Тъй като стана дума за земеделие и животновъдство, помниш ли на кое правителство стегнаха 100% кранчетата. А защо? А помниш ли на кое ги пуснаха тотал до едно? А защо?
Хубаво е да мислиш за себе си, но имай предвид, че когато крадат държавата - крадат и теб!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!