ГЕРБ - колко още ??????
Форум на българските шофьори
Понеделник, 13 Май, 2024, 15:51:24 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ГЕРБ - колко още ??????  (Прочетена 18099 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Brix
Начинаещ
*

Рейтинг: +23/-14
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 34
Теми: 1



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #15 -: Неделя, 30 Септември, 2012, 14:34:41 »
ОтговорОтговор

Хмм, кога ги е имало тия честни избори?

Не мога да коментирам избори преди предишните, но когато при последните силов министър отговаря за предизборен щаб, когато депутати от управляващата партия носят чували с бюлетини, а журналисти се гонят от ЦИК..трябва да си тъп за да не ти светне нещо в главата.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #15 -: Неделя, 30 Септември, 2012, 14:34:41 »

 Активен
Уди кълвача
Старши потребител
****

Рейтинг: +62/-49
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 256
Теми: 8



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #16 -: Неделя, 30 Септември, 2012, 14:51:59 »
ОтговорОтговор

Не мога да коментирам избори преди предишните, но когато при последните силов министър отговаря за предизборен щаб, когато депутати от управляващата партия носят чували с бюлетини, а журналисти се гонят от ЦИК..трябва да си тъп за да не ти светне нещо в главата.

Е тва е ясно, аз питах кога е било друго-честно, и защо чак сега взе да ви светва нещо в главата....

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #16 -: Неделя, 30 Септември, 2012, 14:51:59 »

 Активен
boko2007
Младши потребител
**

Рейтинг: +38/-23
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Spain Spain

Публикации: 64
Теми: 4



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #17 -: Неделя, 30 Септември, 2012, 15:21:37 »
ОтговорОтговор

Кой беше тоа ентелектуаааауец!?!   Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен

Не е важно кой е тоя , а това че в 2012 год. в ДЕМОКРАТИЧНА страна ,членка на ЕС ,ЕДИН човек мисляш се за незаменим /ДИКТАТОР/ и партията му се опитват да налагат цензура,да гонят и плашат всеки дръзнал да каже нещо различно от тяхната политика и мислене!!! Усмивчица Ухилен Усмивчица
Това ми напомня за минал период от нашата история , към който едва ли някой иска да се връща? Ъ? Ъ?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


Намери си работа,която харесваш - така никога няма да ти се наложи да работиш
Roshko
Гост
« Отговор #18 -: Неделя, 30 Септември, 2012, 18:00:49 »
ОтговорОтговор

...трябва да си тъп за да не ти светне нещо в главата.
Аз нямам нищо против всеки, който е симпатизант на ГЕРБ, колкото и глупав да е...

Аз обаче имам МНОГО против късопаметните, слепи, престъпно малоумни, зомбирани от пошлата пропаганда срещу първото работещо /колко е друга тема/ правителство в новата история на страната, които няма да се учудя да ни докарат до нещо доста нежелано, но не нечувано... Явно са засегнати ама мноу сериозни икономически интереси!  Завърти очи
Направил е комплимент, ако ни е нарекъл кучета, прасета по-приляга!

Не е важно кой е тоя , а това че в 2012 год. в ДЕМОКРАТИЧНА страна ,членка на ЕС ,ЕДИН човек мисляш се за незаменим /ДИКТАТОР/ и партията му се опитват да налагат цензура,да гонят и плашат всеки дръзнал да каже нещо различно от тяхната политика и мислене!!! Усмивчица Ухилен Усмивчица
Това ми напомня за минал период от нашата история , към който едва ли някой иска да се връща? Ъ? Ъ?

Можеш ли да обясниш накратко с прости думички, кое действие на някой си те е довел до такива спомени? Аз съм сигурен, че нямаш, ма никва идея кой, на кого, какво е направил в случая. Мога да се обзаложа! Айде налягай гугъла или изгледай ВН по Нова на запис! Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
ИванТ
Потребител герой
*****

Рейтинг: +966/-25
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 567
Теми: 46



Активност
0%

Категории: В, В+Е, С, С+Е, D, D+E, М, Ткт


« Отговор #19 -: Неделя, 30 Септември, 2012, 18:35:22 »
ОтговорОтговор

Този музикант беше добил широка известност, когато аз бях 7 клас, след което бързо се свлече от развлекателния пазар. Явно е решил да възвърне блясъка от поизгубената си популярност и е видно, че успява, щом е на водещите бюлетини на медиите и се обсъжда масово във форуми. Личната ми позицията е, че певецът използва обвиненията си като плацдарм за добиване на дивиденти.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Извода според мен е никой шеф нема интерес от по голема заплата и командировъчни не защото ще е на загуба,както твърди HORNET,а защото си оставя опцията да може да те обладае във всеки един момент!!
stoil nedev
Старши потребител
****

Рейтинг: +299/-158
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 416
Теми: 5



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #20 -: Неделя, 30 Септември, 2012, 22:14:17 »
ОтговорОтговор

Писал съм го хиляда пъти пиша го и сега : Предложете нещо или някой вие дето сте всичките тука!?
 Българина е само по приказките раздумките и фишеците Шокиран

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Стресни се, племе закъсняло!   Живейш ли, мреш ли, ти не знайш!  След теб потомство иде цяло - какво ще да му завещайш?       
                       Иван Вазов
ilianiliana68
Начинаещ
*

Рейтинг: +6/-5
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 42
Теми: 2



Активност
0%

« Отговор #21 -: Понеделник, 01 Октомври, 2012, 13:34:41 »
ОтговорОтговор

По добре ли е,мутри, беззаконие,безработица,необразованост,цигания,простотия и НЕКАКВА измислена свобода, или по тВъРдОтО управление преди '89година

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Roshko
Гост
« Отговор #22 -: Понеделник, 01 Октомври, 2012, 22:42:39 »
ОтговорОтговор

По добре ли е,мутри, беззаконие,безработица,необразованост,цигания,простотия и НЕКАКВА измислена свобода, или по тВъРдОтО управление преди '89година

Естествено, че си беше по-добре преди. Тва да си врътнеш антената на къде Сърбия, я фанеш я не, то кът риболова... Да чакаш 15 години за мосКВИИИИч - безценно! Да те изтупат кът брашнен чувал, за един виц - класика! Виж, че нема къ да останеш без работа си е номер едно! Един човек бачка - петима дават акъл и взимат еднакво, даже комсомолския малко повече! Чистачката взима 5лв по-малко от инженера. Последния се моли три месеца на портиера за чифт маратонки за сина, които да вземе от склададжията... Нема скука!  Ухилен Смотан Ухилен Смотан Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2405/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #23 -: Понеделник, 01 Октомври, 2012, 23:23:53 »
ОтговорОтговор

Естествено, че си беше по-добре преди. Тва да си врътнеш антената на къде Сърбия, я фанеш я не, то кът риболова... Да чакаш 15 години за мосКВИИИИч - безценно! Да те изтупат кът брашнен чувал, за един виц - класика! Виж, че нема къ да останеш без работа си е номер едно! Един човек бачка - петима дават акъл и взимат еднакво, даже комсомолския малко повече! Чистачката взима 5лв по-малко от инженера. Последния се моли три месеца на портиера за чифт маратонки за сина, които да вземе от склададжията... Нема скука!  Ухилен Смотан Ухилен Смотан Ухилен

Рошко, "дръннах ти". Най-после да ни се синхронизират вижданията по "некои" въпроси. Ето тук още малко за "соца". Приятно четене.

http://www.ivremena.com/%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B8/%D0%B1%D0%B0%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D1%81%D0%BE%D1%86%D0%B0-%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D1%85%D0%BE%D0%B4%D0%B0

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
lefterow
Старши потребител
****

Рейтинг: +220/-99
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 391
Теми: 7



Активност
0%

« Отговор #24 -: Четвъртък, 25 Октомври, 2012, 21:46:07 »
ОтговорОтговор

Писал съм го хиляда пъти пиша го и сега : Предложете нещо или някой вие дето сте всичките тука!?
 Българина е само по приказките раздумките и фишеците Шокиран

-и е специалист по всичко....

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Красимир Тодоров
Гост
« Отговор #25 -: Четвъртък, 10 Януари, 2013, 18:06:41 »
ОтговорОтговор

По добре ли е,мутри, беззаконие,безработица,необразованост,цигания,простотия и НЕКАКВА измислена свобода, или по тВъРдОтО управление преди '89година

Който продава свободата си за хляб, един ден губи и хляба.

Въпроса ти е поставен некоректно. Закони има, болшинството от нас не ги спазва. Необразоваността е личен избор, приятелю, държвата няма вина, че родителите масово маргинализират децата си. Безработица - съвсем като навсякъде, просто няма място за всички да работят на бюро.
Изобщо социалния ред в който избираме да живеем не става за един ден или няколко години, и не на всеки ще му е уютно.

Впрочем има един документален филм за Северна Корея на журналистката Е.Йончева, там нито сигурност имат, нито хляб. Стига сте величали тоя комунизъм, че ми писна от пенсионерски изказвания, голям рев за младостта, значи... Било хубаво - били сте млади, а на вас по-младите - били сте деца и мама и тато носили. Да не мислите че детето ми се оплаква от днешното време?Ъ?? Екстра си му е, мама и тати носят, има всичко... е, трябва бачкане, а не както някога, по цял ден карти и свалки с колежките. Гледайте малко и старо соц. кино, вижте как е било, много бързо забравихте?!?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
KrOcky
Младши потребител
**

Рейтинг: +30/-250
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 50
Теми: 1



Активност
0%


« Отговор #26 -: Четвъртък, 10 Януари, 2013, 19:53:39 »
ОтговорОтговор

Естествено, че си беше по-добре преди. Тва да си врътнеш антената на къде Сърбия, я фанеш я не, то кът риболова... Да чакаш 15 години за мосКВИИИИч - безценно! Да те изтупат кът брашнен чувал, за един виц - класика! Виж, че нема къ да останеш без работа си е номер едно! Един човек бачка - петима дават акъл и взимат еднакво, даже комсомолския малко повече! Чистачката взима 5лв по-малко от инженера. Последния се моли три месеца на портиера за чифт маратонки за сина, които да вземе от склададжията... Нема скука!  Ухилен Смотан Ухилен Смотан Ухилен

Колега не сте изброил и други фундаментализЪми на зрелия соц.  Ухилен Редене на опашка за цветен телевизор Рубин, взимане на съответния, викане на близък роднина или комшия за пренасяне на въпросното съоръжение, щото беха хиили кИла, пускане на дивайса и той не работи, щот дефектен, ма нема рекламация, квот било, било. Съответно с телевизионния техник си ставате по-близки от сватове, щот през ден е у вас. Па са едни гимнастики, па свалки, па дюдюкания и на края понеже сте си вече дружки ти зима само триесе лева. Същите кондики и схеми за пералня, хеле па сръбска EI/за по-младите електронска идустрия/ сръпски кенеф, струващ хиляда лева на ония пари/в Сърбия бяха по 300/ същата ситуация, безброй връзки купуване по втори, трети, пети начин и накрая техника дето я съживяваше, знаеше в кой шкаф баща ми си държи ракията, толко си бехме станали близки. Техника, разни бормашини, абрихти, всичко по втория начин, тук черпиш там те водят..............тралала, тралала до безкрай и кво ли още не. От соца тръгна тоталното скапване на храните, кучешка радост и кремвирши с тоалетна хартия, в ония години беха хитови ако си спомняте, за богатство на асортимента изобщо и дума не можеше да става. Банани и портокали по нова година и пак под тезгяха, като лелката у плод и зеленчука беше желателно да ти е позната. Темата за чужбина, хеле па гнилия капитализъм дестинациите изобщо и не смятам да я подхващам. И за кое по-точно съжалявате и ви липсва от тогава?

Сега за нормалните и честните хора е отвратително, спор няма, но поне имаме някакъв избор, решаваш, правиш съответните постъпки, дисагите и усвет. Имаш някакви теоретични шансове за нормален живот. 

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

КльоНбаджия
SEMPER
Потребител герой
*****

Рейтинг: +282/-100
Неактивен Неактивен

Germany Germany

Публикации: 1266
Теми: 10



Активност
0%


« Отговор #27 -: Четвъртък, 10 Януари, 2013, 20:05:04 »
ОтговорОтговор

Бе кой е давал пари за дрелки и абрихти него време, още малко ще кажеш че и нафтата и тя се е купувала

По предприятията имаше доволно всякакъв инструмент, а отчетност нямаше много много.


Тогава честните хора също крадяха каквото им падне.


Виж, за телевизор,пералня и каквито и да било домашни благинки си прав.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не бих могъл да ви дам пълна гаранция, че няма да има някакъв инцидентен случай на престъпност в страната
lefterow
Старши потребител
****

Рейтинг: +220/-99
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 391
Теми: 7



Активност
0%

« Отговор #28 -: Понеделник, 18 Февруари, 2013, 13:25:19 »
ОтговорОтговор

Герберите увяхнаха.Дянков подаде оставка.Това се очакваше.Като не можеш да разпределяш парите правилно и не търсиш нови приходи,но не от данъци-това става.Ще има нови серии на филма -"Герб=гроб"

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Roshko
Гост
« Отговор #29 -: Събота, 23 Февруари, 2013, 02:42:16 »
ОтговорОтговор

Супер!!! Грам търпение не ми остава а си избЕрете отново комунетата в комбинация с всичките им разклонения. С къф кеф и небивал интерес ще следя тогас форума, не е за вярване...  Ухилен Смотан Смотан Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!