Гъвкав период на почивка/ курсове и почивка с еднаква продължителност
Форум на българските шофьори
Петък, 17 Май, 2024, 09:03:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гъвкав период на почивка/ курсове и почивка с еднаква продължителност  (Прочетена 718 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
DriveAround20
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2
Теми: 1



Активност
0%

Ел. поща
« -: Петък, 16 Февруари, 2024, 12:16:41 »
ОтговорОтговор

Здравейте колеги, моля да споделите дали сте виждали обява за работа която да дава възможност за еднаква продължителност на работа и почивка. Например 1 месец работа след това 1 месец почивка.

Повечето обяви са например 2 месеца работа и 25 дена почивка.

Благодаря!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« -: Петък, 16 Февруари, 2024, 12:16:41 »

 Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2284/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2136
Теми: 136



Активност
3.4%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #1 -: Събота, 17 Февруари, 2024, 00:58:23 »
ОтговорОтговор

Здравейте колеги, моля да споделите дали сте виждали обява за работа която да дава възможност за еднаква продължителност на работа и почивка. Например 1 месец работа след това 1 месец почивка.

Повечето обяви са например 2 месеца работа и 25 дена почивка.

Благодаря!

     Разбира се, охраната обикновено е 2 дни по 12 часа, почивка 2 дни, редува се дневна и нощна смяна.

     Ако говориш за шофьор, тогава само някои биха се досетили, но не и аз. Ако беше така, щеше да кажеш поне къде живееш. Има много видове транспорт: камион - брезент, цистерна, фургон, хладилник, контейнер, платформа, самосвален, извънгабаритен, автовоз, животновоз и други возещи... Автобус, тролейбус, трамвай, маршрутка, такси. Последните 2 също обикновено се работи половината от времето.

     Ако случайно имаш предвид камион, имам приятел който от много време търси втори на един камион, като единият е на път другият във вкъщи. В момента е на брезент и регионите са: Плевен, Пловдив и София. Има един друг и е участник тук, за него съм чувал, че търси за цистерна под АДР - месец работа и толкова почивка, пак на един камион. Интересно е какво имаш желание да работиш, какви документи имаш и на последно е дали можеш? И вече четвърто и пето да го направиш.
     Ако хипотетично можех да работя такава работа, определено за цистерна с АДР, през лятото и пълно "бойно снаряжение" - не бих издържал. Работата ми е такава, че лятото съм около водоеми (малки, големи и много големи) и когато ми е горещо се топя във водата като хипопотам и не ми е горещо, а поверената ми стока плува наоколо.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Събота, 17 Февруари, 2024, 00:58:23 »

 Активен
DriveAround20
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2
Теми: 1



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #2 -: Събота, 17 Февруари, 2024, 12:02:12 »
ОтговорОтговор

Благодаря за отговора. Става дума за международен транспорт/ прави курсове, може да е брезент, хладилник, платформа и т.н.. Имам категория C+E без АДР, но мога да изкарам и АДР. Живея в София, но мога да пътувам до друг град за започване на курса/ работния период.
Може би е до индивидуална уговорка в работодателя? Обявите които виждам са с период на работа от 1 до 3 месеца и почивка от 1 до 4 седмици.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2284/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2136
Теми: 136



Активност
3.4%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #3 -: Неделя, 18 Февруари, 2024, 19:47:28 »
ОтговорОтговор

Благодаря за отговора. Става дума за международен транспорт/ прави курсове, може да е брезент, хладилник, платформа и т.н.. Имам категория C+E без АДР, но мога да изкарам и АДР...

     Наистина съм от несхватливите. Благодаря - да или благодаря - не. Ако те интересува да говориш, Асен се казва, пиши ми на лично съобщение. Той също предпочита малък престой в камион и курсове започващи и свършващи в България.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Етикети:
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!