Вили Бетц
Форум на българските шофьори
Понеделник, 13 Май, 2024, 15:23:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Вили Бетц  (Прочетена 83383 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
georgi87
Потребител герой
*****

Рейтинг: +107/-257
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 567
Теми: 8



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #45 -: Сряда, 04 Януари, 2012, 22:22:20 »
ОтговорОтговор

Вчера приказвах с един колега който е на Рига.Каза че фирмата се е напълнила с всякакви нови таксиметраджий,строители,дървари,селскостопански работници и други звезди.Дето до момента не са виждали камион на по-близко растояние от 200м камоли па ТИР карнет и разрешителни.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #45 -: Сряда, 04 Януари, 2012, 22:22:20 »

 Активен
Trucker_Boy
Потребител герой
*****

Рейтинг: +404/-56
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2630
Теми: 374



Активност
0%


« Отговор #46 -: Сряда, 04 Януари, 2012, 22:27:55 »
ОтговорОтговор

Вчера приказвах с един колега който е на Рига.Каза че фирмата се е напълнила с всякакви нови таксиметраджий,строители,дървари,селскостопански работници и други звезди.Дето до момента не са виждали камион на по-близко растояние от 200м камоли па ТИР карнет и разрешителни.

За в Сомата ли става въпрос ?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

www.sbps.eu
Сдружение на Българските Професионални Шофьори
Форум на българските шофьори
« Отговор #46 -: Сряда, 04 Януари, 2012, 22:27:55 »

 Активен
georgi87
Потребител герой
*****

Рейтинг: +107/-257
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 567
Теми: 8



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #47 -: Сряда, 04 Януари, 2012, 22:51:11 »
ОтговорОтговор

Да

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Trucker_Boy
Потребител герой
*****

Рейтинг: +404/-56
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2630
Теми: 374



Активност
0%


« Отговор #48 -: Сряда, 04 Януари, 2012, 23:16:09 »
ОтговорОтговор

Вчера приказвах с един колега който е на Рига.Каза че фирмата се е напълнила с всякакви нови таксиметраджий,строители,дървари,селскостопански работници и други звезди.Дето до момента не са виждали камион на по-близко растояние от 200м камоли па ТИР карнет и разрешителни.

За в Сомата ли става въпрос ?

Нормално е да се взимат хора които и представа си нямат от естеството на работа.
Все пак до преди няколко дни висеше обявата на Сомат,че се набират хора в job-са.
Като си спомня само колко трудно преди се влизаше там, ех ....  Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

www.sbps.eu
Сдружение на Българските Професионални Шофьори
georgi87
Потребител герой
*****

Рейтинг: +107/-257
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 567
Теми: 8



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #49 -: Сряда, 04 Януари, 2012, 23:32:15 »
ОтговорОтговор

Обявата със сигурност пак ще я подновят.Там вече куцо кьораво и сакато отива с 500лв които са за ПУЦ-а.Изкарва го за 1 седмица (даже не знам дали още държат изпит пред Цара и Комара) после заминава за малко по Европа на двойка с някой от старите и като му станат визите директно за Рига.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
bizzart
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +22/-11
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 154
Теми: 1



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #50 -: Четвъртък, 05 Януари, 2012, 11:29:22 »
ОтговорОтговор

Обявата със сигурност пак ще я подновят.Там вече куцо кьораво и сакато отива с 500лв които са за ПУЦ-а.Изкарва го за 1 седмица (даже не знам дали още държат изпит пред Цара и Комара) после заминава за малко по Европа на двойка с някой от старите и като му станат визите директно за Рига.
Нещо против новите ли имаш или нещо друго. Ти случайно да не си се родил научен колега?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
georgi87
Потребител герой
*****

Рейтинг: +107/-257
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 567
Теми: 8



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #51 -: Четвъртък, 05 Януари, 2012, 12:35:17 »
ОтговорОтговор

Нямам нищо против новите.Но както ми каза колегата той е бил 1месец по Европа с двама такива специалисти и ми каза че направо са му съкратили живота.Изобщо немогли да държат пътя на аутобана.Също каза че като слезли на национал оня почнал да кара с 30км понеже му било тесно.Отделно на това за 3 седмици незапомнил един и същ път и при включена навигация пак пропуснал да се прехвърли от един аутобан на друг.Сега тия високо квалифицирани „шофьори“ със купени книжки тръгват на Азиатска кирия през Русия ще видим колко ще се върнат със здрави камиони.Когато аз карах ПУЦ-а имаше момчета които неможаха да направят маневрата дето трябваше и на тях цара им каза че фирмата търси шофьори готови да почнат да работят а не такива дето трябва да ги учи да карат тепърва.Вие си направете сметка колко са свалили нивото на качествения персонал.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
bizzart
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +22/-11
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 154
Теми: 1



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #52 -: Четвъртък, 05 Януари, 2012, 13:47:58 »
ОтговорОтговор

Нямам нищо против новите.Но както ми каза колегата той е бил 1месец по Европа с двама такива специалисти и ми каза че направо са му съкратили живота.Изобщо немогли да държат пътя на аутобана.Също каза че като слезли на национал оня почнал да кара с 30км понеже му било тесно.Отделно на това за 3 седмици незапомнил един и същ път и при включена навигация пак пропуснал да се прехвърли от един аутобан на друг.Сега тия високо квалифицирани „шофьори“ със купени книжки тръгват на Азиатска кирия през Русия ще видим колко ще се върнат със здрави камиони.Когато аз карах ПУЦ-а имаше момчета които неможаха да направят маневрата дето трябваше и на тях цара им каза че фирмата търси шофьори готови да почнат да работят а не такива дето трябва да ги учи да карат тепърва.Вие си направете сметка колко са свалили нивото на качествения персонал.
Така до някъде съм съгласен с теб но на всеки трябва да му се даде шанс да се докаже. А ще се преберат с здрави камиони каткто казваш,че карат бавничко нема страшно.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
kaloyan Mladenov
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +54/-9
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 105
Теми: 3



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #53 -: Четвъртък, 05 Януари, 2012, 18:55:55 »
ОтговорОтговор

Обявата със сигурност пак ще я подновят.Там вече куцо кьораво и сакато отива с 500лв които са за ПУЦ-а.Изкарва го за 1 седмица (даже не знам дали още държат изпит пред Цара и Комара) после заминава за малко по Европа на двойка с някой от старите и като му станат визите директно за Рига.
Нещо против новите ли имаш или нещо друго. Ти случайно да не си се родил научен колега?

Аз имам много против даже...Против съм тия "шофьори" за които пише колегата Георги.И ако и ти си от тях и към тебе имам против.
Както виждаш им се дава шанс ...ходат няколко курса по Европа съсъ по стари шофьори ,ма като не става не става...Козата си сака пръч...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
georgi87
Потребител герой
*****

Рейтинг: +107/-257
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 567
Теми: 8



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #54 -: Четвъртък, 05 Януари, 2012, 19:06:58 »
ОтговорОтговор

Евала Калояне имаш + от мене.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
bizzart
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +22/-11
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 154
Теми: 1



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #55 -: Четвъртък, 05 Януари, 2012, 19:28:28 »
ОтговорОтговор

Обявата със сигурност пак ще я подновят.Там вече куцо кьораво и сакато отива с 500лв които са за ПУЦ-а.Изкарва го за 1 седмица (даже не знам дали още държат изпит пред Цара и Комара) после заминава за малко по Европа на двойка с някой от старите и като му станат визите директно за Рига.
Нещо против новите ли имаш или нещо друго. Ти случайно да не си се родил научен колега?

Аз имам много против даже...Против съм тия "шофьори" за които пише колегата Георги.И ако и ти си от тях и към тебе имам против.
Както виждаш им се дава шанс ...ходат няколко курса по Европа със по стари шофьори ,ма като не става не става...Козата си сака пръч...
Съгласен съм колега,че от всяко дърво свирка не става но има и такива които поемат не съм от тези майстори едно ми е странното,че се мислите за номер 1 има млади момчета които стават за "шофьори" и не са никак за подценяване.
1+ от мен колега

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
kaloyan Mladenov
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +54/-9
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 105
Теми: 3



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #56 -: Четвъртък, 05 Януари, 2012, 22:27:32 »
ОтговорОтговор

Обявата със сигурност пак ще я подновят.Там вече куцо кьораво и сакато отива с 500лв които са за ПУЦ-а.Изкарва го за 1 седмица (даже не знам дали още държат изпит пред Цара и Комара) после заминава за малко по Европа на двойка с някой от старите и като му станат визите директно за Рига.
Нещо против новите ли имаш или нещо друго. Ти случайно да не си се родил научен колега?

Аз имам много против даже...Против съм тия "шофьори" за които пише колегата Георги.И ако и ти си от тях и към тебе имам против.
Както виждаш им се дава шанс ...ходат няколко курса по Европа със по стари шофьори ,ма като не става не става...Козата си сака пръч...
Съгласен съм колега,че от всяко дърво свирка не става но има и такива които поемат не съм от тези майстори едно ми е странното,че се мислите за номер 1 има млади момчета които стават за "шофьори" и не са никак за подценяване.
1+ от мен колега

Ам че точно тва съм написал и аз видиш ли.Тези които поемат им се дава шанс да го покажат в един курс със по стар шофьор,и като поема нека после да тръгва да работи сам и да го "поема" до де е жив Ухилен,ма като не стаа нищо от него къде е рЪгнал да дири майка си ,да си стои до фустата и дом а не да излага само гилдията.
Дано не съм обидил никой ,ма точно таа тема така ме пали,че ми е писнало братче да ги глеам ка се мъчат по пътищата и после се чуди що не са му платили...па ка ше ти платат бе нали си минал 300 км та да си намериш адреса ...заеби.

Я аи представи че си обущар и до теб отвори работилничка един шивач,ма видиш ли у шивачеството нема пари,и рече шивача да почне обувки да прай ,щот видел от тебе ,че има файда от таа работа.Ма понеже немое да шие толко добре кат тебе нали се сещаш кво ше напрай да привлече твойте клиенти...Ше ти подбие цените бате,кво ше викаш тогава "нека да му дадеме шанс а?"Не батко ...аз че му запалим работилницата за тебе не знам...

Аре със здраве.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Lorinser
Гост
« Отговор #57 -: Петък, 06 Януари, 2012, 01:36:34 »
ОтговорОтговор

Георги бате я ни кажи сега на нас новите колко време кара с тати докато почнеш сам? Сега ти е лесно да говориш.Аз ще ти кажа за себе си- един курс направих двойка и ме пущат сам втория.И то само национали, ако искаш магистрала си я плащаш ти.Кофти е малко, взел си книжка, карал си 2000км. двойка и айде оправяй се.Ама пък съм се заредил с навигации, от сега съм си начертал маршрута, знам на кои изходи да слезна, по картата съм си намерил адреса. Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
bizzart
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +22/-11
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 154
Теми: 1



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #58 -: Петък, 06 Януари, 2012, 10:40:55 »
ОтговорОтговор

Георги бате я ни кажи сега на нас новите колко време кара с тати докато почнеш сам? Сега ти е лесно да говориш.Аз ще ти кажа за себе си- един курс направих двойка и ме пущат сам втория.И то само национали, ако искаш магистрала си я плащаш ти.Кофти е малко, взел си книжка, карал си 2000км. двойка и айде оправяй се.Ама пък съм се заредил с навигации, от сега съм си начертал маршрута, знам на кои изходи да слезна, по картата съм си намерил адреса. Усмивчица
Ти си млад и не разбираш. Трябва си Дърт Соматаджия или Дърт Бетцаджия.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
O4ilatia
Начинаещ
*

Рейтинг: +15/-5
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 42
Теми: 6



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #59 -: Събота, 07 Януари, 2012, 16:26:13 »
ОтговорОтговор

Какво точно представлява тоя ПУЦ , какво се учи там ? Има ли полза от него или гаранция , че след като го изкараш , ще започнеш работа ?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!