Алкохол и шофиране
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 16 Май, 2024, 09:10:17 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Алкохол и шофиране  (Прочетена 45497 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
НЕКАДЪРЕН ТРАКТОРИСТ
Гост
« Отговор #30 -: Неделя, 10 Юли, 2011, 16:53:38 »
ОтговорОтговор

Наистина ти е много напрегнато и трябва да си поискаш от шефа ти някакви антистресови компенсации. И му кажи да са финансово по-силни, за да можеш да се ангажираш в почивка с девойка.
Бе ,че му мъцнем аз ,номеро е как да не ми откаже,требва го доведем сам да стигне до тоз извод и за тва тренирам. Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #30 -: Неделя, 10 Юли, 2011, 16:53:38 »

 Активен
Trucker_Boy
Потребител герой
*****

Рейтинг: +404/-56
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2630
Теми: 374



Активност
0%


« Отговор #31 -: Неделя, 25 Декември, 2011, 11:33:38 »
ОтговорОтговор

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=MTr8xrldeOY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=MTr8xrldeOY</a>

Интересно е началото на видеото !  Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

www.sbps.eu
Сдружение на Българските Професионални Шофьори
Форум на българските шофьори
« Отговор #31 -: Неделя, 25 Декември, 2011, 11:33:38 »

 Активен
georgi87
Потребител герой
*****

Рейтинг: +107/-257
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 567
Теми: 8



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #32 -: Неделя, 25 Декември, 2011, 15:23:43 »
ОтговорОтговор

Случвало ми се е не един път да карам пил,пиян и недоистрзнел както и да ремонтирам тахограф цяла нощ и като се събудя паузата е свършила съответно паля и тръгвам.Също ми се е случвало да правя 45часа и като свършат шефа да се обади да пита що не съм тръгнал а аз изобщо незнам че е станало време за тръгване.Също ми се е случвало да кръкаме цяла нощ и да слушаме  DM SAT  с един колега при Шопа на Русе и към 10.00ч ставаме от масата палиме и отиваме на Примекс да прайме гуми.Айде да се не прайме на бели мишки.Такива дето викат че вечер пият по 1ракия и 2 бири и си лягат,като седнеме ако сме в него вата кабина заспи на волана а ако сме в мойта му е трудно да слезне.Относно кабината от клипа тия дето викат че е мръсна просто не знаят явно кво е мръсна кабина.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
abator
Потребител герой
*****

Рейтинг: +494/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 811
Теми: 51



Активност
0%


WWW
« Отговор #33 -: Неделя, 25 Декември, 2011, 15:51:49 »
ОтговорОтговор

Познавам колеги, които изобщо не употребяват алкохол. Просто тези хора не пият. Аз употребявам твърд алкохол само ако имам сериозен повод и съм в почивка за няколко дни. Когато правим пауза ми се случва от време на време да фрасна една две бири, но толкова.  Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2409/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #34 -: Неделя, 25 Декември, 2011, 16:15:31 »
ОтговорОтговор

Познавам колеги, които изобщо не употребяват алкохол. Просто тези хора не пият. Аз употребявам твърд алкохол само ако имам сериозен повод и съм в почивка за няколко дни. Когато правим пауза ми се случва от време на време да фрасна една две бири, но толкова.  Ухилен

Аз също изключително рядко пия концентрати. Напоследък пия само бира и то в ограничени количества. Пък когато пътувам, твърд алкохол само ако предстои 45-часова пауза. Просто не обичам да пия.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Trucker_Boy
Потребител герой
*****

Рейтинг: +404/-56
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2630
Теми: 374



Активност
0%


« Отговор #35 -: Неделя, 25 Декември, 2011, 16:18:36 »
ОтговорОтговор

Случвало ми се е не един път да карам пил,пиян и недоистрзнел както и да ремонтирам тахограф цяла нощ и като се събудя паузата е свършила съответно паля и тръгвам.Също ми се е случвало да правя 45часа и като свършат шефа да се обади да пита що не съм тръгнал а аз изобщо незнам че е станало време за тръгване.Също ми се е случвало да кръкаме цяла нощ и да слушаме  DM SAT  с един колега при Шопа на Русе и към 10.00ч ставаме от масата палиме и отиваме на Примекс да прайме гуми.Айде да се не прайме на бели мишки.Такива дето викат че вечер пият по 1ракия и 2 бири и си лягат,като седнеме ако сме в него вата кабина заспи на волана а ако сме в мойта му е трудно да слезне.Относно кабината от клипа тия дето викат че е мръсна просто не знаят явно кво е мръсна кабина.

За кой клип и за каква мръсна кабина говориш ?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

www.sbps.eu
Сдружение на Българските Професионални Шофьори
georgi87
Потребител герой
*****

Рейтинг: +107/-257
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 567
Теми: 8



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #36 -: Неделя, 25 Декември, 2011, 16:21:42 »
ОтговорОтговор

За клипа с Волвото дето е качен от Тракториста.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
LKW
Потребител герой
*****

Рейтинг: +200/-87
Неактивен Неактивен

Spain Spain

Публикации: 540
Теми: 15



Активност
0%

Teodor Vasilev Stoqnov
Ел. поща
« Отговор #37 -: Неделя, 25 Декември, 2011, 16:34:44 »
ОтговорОтговор

Добро е клипчето на латвийците.С това ТГА пътуват баща и син.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Шлафен цузамен в майне бунгало до сабале рано.Клайне дупен.
Много обичам млади и арни спедиторки.
http://www.youtube.com/watch?v=jwVu3crtQuY
http://www.youtube.com/watch?v=lwbyMYfLv_I
WWW.elmaz.com
loshdancho
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-723
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Публикации: 3614
Теми: 104



Активност
0%


loshdancho
Ел. поща
« Отговор #38 -: Неделя, 25 Декември, 2011, 17:15:53 »
ОтговорОтговор

Случвало ми се е не един път да карам пил,пиян и недоистрзнел както и да ремонтирам тахограф цяла нощ и като се събудя паузата е свършила съответно паля и тръгвам.Също ми се е случвало да правя 45часа и като свършат шефа да се обади да пита що не съм тръгнал а аз изобщо незнам че е станало време за тръгване.Също ми се е случвало да кръкаме цяла нощ и да слушаме  DM SAT  с един колега при Шопа на Русе и към 10.00ч ставаме от масата палиме и отиваме на Примекс да прайме гуми.Айде да се не прайме на бели мишки.Такива дето викат че вечер пият по 1ракия и 2 бири и си лягат,като седнеме ако сме в него вата кабина заспи на волана а ако сме в мойта му е трудно да слезне.Относно кабината от клипа тия дето викат че е мръсна просто не знаят явно кво е мръсна кабина.
Е нямам думи !!!!!! Как не се е намерил някой да де натопи на ченгетата в този момент не знам, който го направи да знаеш ,че ти мисли само доброто!  Това не е геройство, а неизживян пубертет  Съжалявам за квалификациите но не се стърпях. Човече представи си, че в този момент ти излезе "бай гъзар" поръчковото BMW и те засече защото е още дрогиран , кой мислиш че ше го отнесе . Проблемите за теб  обаче ще започнат в този момент-съдилища,плащания заплахи, притеснения и това продължава с години може да се окажеш без къща без работа и приятели. И всичко това за какво?Ъ? Когато стане е вече късно какво искаш да си лягаш вечер и да заспиваш с спомена - как си сгазил човек ли?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

ПРОСТ(о) шофьор!  Малии за това някога се учеше 3-4год.
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2409/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #39 -: Неделя, 25 Декември, 2011, 17:45:24 »
ОтговорОтговор

Случвало ми се е не един път да карам пил,пиян и недоистрзнел както и да ремонтирам тахограф цяла нощ и като се събудя паузата е свършила съответно паля и тръгвам.Също ми се е случвало да правя 45часа и като свършат шефа да се обади да пита що не съм тръгнал а аз изобщо незнам че е станало време за тръгване.Също ми се е случвало да кръкаме цяла нощ и да слушаме  DM SAT  с един колега при Шопа на Русе и към 10.00ч ставаме от масата палиме и отиваме на Примекс да прайме гуми.Айде да се не прайме на бели мишки.Такива дето викат че вечер пият по 1ракия и 2 бири и си лягат,като седнеме ако сме в него вата кабина заспи на волана а ако сме в мойта му е трудно да слезне.Относно кабината от клипа тия дето викат че е мръсна просто не знаят явно кво е мръсна кабина.

Доста необмислени постъпки правиш! Специално при употребата на алкохол по време на шофиране съм съгласен санкциите да достигат и до затвор. Пък по отношение на професионален шофьор и то на такава композиция е непростимо да пиеш и да караш.

Е нямам думи !!!!!! Как не се е намерил някой да де натопи на ченгетата в този момент не знам, който го направи да знаеш ,че ти мисли само доброто!  Това не е геройство, а неизживян пубертет  Съжалявам за квалификациите но не се стърпях. Човече представи си, че в този момент ти излезе "бай гъзар" поръчковото BMW и те засече защото е още дрогиран , кой мислиш че ше го отнесе . Проблемите за теб  обаче ще започнат в този момент-съдилища,плащания заплахи, притеснения и това продължава с години може да се окажеш без къща без работа и приятели. И всичко това за какво?Ъ? Когато стане е вече късно какво искаш да си лягаш вечер и да заспиваш с спомена - как си сгазил човек ли?

Напълно те подкрепям. В такива случаи няма никакво извинение и оправдание.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
pumix
Старши потребител
****

Рейтинг: +66/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 360
Теми: 2



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #40 -: Неделя, 25 Декември, 2011, 17:59:40 »
ОтговорОтговор

Случвало ми се е не един път да карам пил,пиян и недоистрзнел както и да ремонтирам тахограф цяла нощ и като се събудя паузата е свършила съответно паля и тръгвам.Също ми се е случвало да правя 45часа и като свършат шефа да се обади да пита що не съм тръгнал а аз изобщо незнам че е станало време за тръгване.Също ми се е случвало да кръкаме цяла нощ и да слушаме  DM SAT  с един колега при Шопа на Русе и към 10.00ч ставаме от масата палиме и отиваме на Примекс да прайме гуми.Айде да се не прайме на бели мишки.Такива дето викат че вечер пият по 1ракия и 2 бири и си лягат,като седнеме ако сме в него вата кабина заспи на волана а ако сме в мойта му е трудно да слезне.Относно кабината от клипа тия дето викат че е мръсна просто не знаят явно кво е мръсна кабина.
Извинявай,че ще ти го кажа ама си срам и позор за тази професия щом караш по ваздействието на алкохол.Това е мойто мнение,ако искаш ми тегли една ама просто това не е нормално.И аз къркам ама не и когато требва да карам.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

На руска кола вратата и на жена устата,се затварят с удар!!!
georgi87
Потребител герой
*****

Рейтинг: +107/-257
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 567
Теми: 8



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #41 -: Понеделник, 26 Декември, 2011, 00:40:53 »
ОтговорОтговор

Написъл сам че ми се е случвало а не че винаги така карам.А за случая в Русе не се гордея но трябваше да седя там 2 дни и ни в клин ни в ръкав се обади чорбаджията и каза че е платил 2 гуми да ида в Примекс да ги сменят.Е кво да му кажа "шефе немога че от снощи не съм ставал от масата на Шопа''. Е той ще остане възхитен.   

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
pumix
Старши потребител
****

Рейтинг: +66/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 360
Теми: 2



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #42 -: Понеделник, 26 Декември, 2011, 03:05:05 »
ОтговорОтговор

Това си е лично твой избор,но не е хубаво.Всички знаем до какви неща води комбинацията от алкохол и шофиране.За това и черната ни статистика е доста "черна".

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

На руска кола вратата и на жена устата,се затварят с удар!!!
novaka
Гост
« Отговор #43 -: Неделя, 22 Януари, 2012, 01:41:08 »
ОтговорОтговор

А какво стана сега? Един пие една ракия, друг не пие.Аз пък след като спра, си пийвам 3-4 ракии със салатка ,след това хапвам и скачам в леглото на кабината и на сутринта съм кат нов, закусвам и паля.Е понякога ми се е налагало да взимам ( алка залцер) или (анти похмалин) но не от това че съм пиян а защото ме страх че не съм се наспал и алкохола ми е още в кръвта. Усмивчица

Причина за редакция : Правопис

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Неделя, 22 Януари, 2012, 11:20:46 от Trucker_Boy » Активен
bruto
Старши потребител
****

Рейтинг: +83/-15
Неактивен Неактивен

Canada Canada

Публикации: 277
Теми: 5



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #44 -: Сряда, 01 Февруари, 2012, 03:57:04 »
ОтговорОтговор

Може и да е смешно , но да пия и после да карам за мен е недопустимо . Не че не обичам да поркам .....напротив почна ли няма спиране , но предварително съм си направил сметката за минимум 24 часа след това да си почивам и да не сядам зад волана . Не че не съм правил глупости , но от тях съм си извадил поука . Така смятам , че права добро на себе си , на семейството ми и на обществото .

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!