Антирадари
Форум на българските шофьори
Вторник, 14 Май, 2024, 01:30:24 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Антирадари  (Прочетена 7646 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
SOLAR
Потребител герой
*****

Рейтинг: +234/-16
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Belgium Belgium

Публикации: 530
Теми: 53



Активност
0%

ЛЕТИМ ПО ПЪТИЩАТА БЕЛИ


encho.ganev
« -: Петък, 20 Май, 2011, 02:33:07 »
ОтговорОтговор

И моя милост ще ви изчука /на клавиатурата де/ едно питане за АНТИРАДАРИТЕ. Доста порових из NET-а за тях. Четох характеристики. Гледах цени от 100 до 1500 лв., но бих желал да чуя /прочета/ мнението на ползватели за работата им. Марки-цени-качество. Какво казва законодателството в страната, а и това в чужбина?
Admin-а може да изчука едно отделение и за тях, редом с "GPS" и "Навигации". Все пак това си е шофьорски атрибут.

ЛЕКИ ПЪТИщА !

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Форум на българските шофьори
« -: Петък, 20 Май, 2011, 02:33:07 »

 Активен
BoSt
Начинаещ
*

Рейтинг: +11/-2
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 41
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #1 -: Петък, 20 Май, 2011, 03:15:18 »
ОтговорОтговор

За Франция, ако те хванат с антирадар глобата е до 1500Е!!! Усмивчица Водят си го престъпление хората. Дали си заслужава...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Неделя, 22 Май, 2011, 13:46:27 от МИНКО ИЛЧЕВ » Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Петък, 20 Май, 2011, 03:15:18 »

 Активен
BoBy_BoY
Потребител герой
*****

Рейтинг: +140/-55
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Netherlands Netherlands

Публикации: 825
Теми: 45



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #2 -: Петък, 20 Май, 2011, 08:12:23 »
ОтговорОтговор

Такова нещо не тургам! Много щдове се бере барнат ли те. Само глобата стига, като спон за цял живот! „Зъптието", като те спре и се качи на волана да ти кьорка тахото, и се озърта за такова нещо антирадар. Като марки „Кобрара" най-се хвали!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
SOLAR
Потребител герой
*****

Рейтинг: +234/-16
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Belgium Belgium

Публикации: 530
Теми: 53



Активност
0%

ЛЕТИМ ПО ПЪТИЩАТА БЕЛИ


encho.ganev
« Отговор #3 -: Петък, 20 Май, 2011, 09:18:51 »
ОтговорОтговор

Благодаря за отзивите!

за Франция ако те хванат с антирадар глобата е до 1500Е!!! Усмивчица Водят си го престъпление хората.Дали си заслужава...

Точно във Франция, се продават в магазините. На тях пише "antiradar-free" и струват 69 €. Например "Karrefour"- Besanačon когато влизаш по N-83."Super U" м/у Lyon и Bourg en Bresse, а и на други места. Големината им е колкото палец и се лепи на стъклото.
За други страни зная, че има забрана.
За сега се двоумя "за"-50% и "не"-30%, останалите са мислене.  Ъ?
Още мнения ?

ЛЕКИ ПЪТИщА !

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2406/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #4 -: Петък, 20 Май, 2011, 09:24:04 »
ОтговорОтговор

Според мен няма никаква нужда от подобни творения на инженерната мисъл. По-скоро всеки трябва да спазва правилата за движение и живота ще бъде по-хубав и по-продължителен. А и с риск да се повторя, ще кажа отново, който бърза, бавно стига. Понякога и не стига, но дано това не случва на никого. Имаше тема във форума за причините за пътно-транспортни произшествия и бяха изброени какви ли не неща, само не и основния виновник за тях - безразсъдното поведение на пътя.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
BoBy_BoY
Потребител герой
*****

Рейтинг: +140/-55
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Netherlands Netherlands

Публикации: 825
Теми: 45



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #5 -: Петък, 20 Май, 2011, 09:25:56 »
ОтговорОтговор

Благодаря за отзивите!

за Франция ако те хванат с антирадар глобата е до 1500Е!!! Усмивчица Водят си го престъпление хората.Дали си заслужава...

Точно във Франция, се продават в магазините. На тях пише "antiradar-free" и струват 69 €. Например "Karrefour"- Besanačon когато влизаш по N-83."Super U" м/у Lyon и Bourg en Bresse, а и на други места. Големината им е колкото палец и се лепи на стъклото.
За други страни зная, че има забрана.
За сега се двоумя "за"-50% и "не"-30%, останалите са мислене.  Ъ?
Още мнения ?

ЛЕКИ ПЪТИщА !
Значи, тя парата си е твоя, но ако джиткаш по Румъния или България, дори и Гърция ще имаш полза от него, мислим! Антирадара е полезен за мобилните радари, а за стационарните с навигацииката.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Забравих, за тези кинти няма да случиш много! Пътувах с колега през Румъния. Онзи си беше сложил такова устройство и му беше от полза. Той си го беше купил от Русия за 250$, а в БГ ми каза че е струвало над 700лв Шокиран!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Петък, 20 Май, 2011, 09:47:27 от BoBy_BoY » Активен
SOLAR
Потребител герой
*****

Рейтинг: +234/-16
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Belgium Belgium

Публикации: 530
Теми: 53



Активност
0%

ЛЕТИМ ПО ПЪТИЩАТА БЕЛИ


encho.ganev
« Отговор #6 -: Петък, 20 Май, 2011, 09:40:08 »
ОтговорОтговор

BoBy_BoY,
Мнението ти ми повишава процента "не".
Други мнения за убеждение и разубеждение.

ЛЕКИ ПЪТИщА !

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2406/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #7 -: Петък, 20 Май, 2011, 09:52:57 »
ОтговорОтговор

Според мен не ти трябва. При последното ми пътуване в Германия видях толкова много "засади", че никакъв антирадар няма да ти помогне в случая. Така се замаскирват, че след предупреждението на насрещно идващите автомобили с примигване на фаровете не успявах да разбера къде са точно полицаите. А когато вече ги видя, е прекалено късно. В случай, че се движа с превишена скорост, разбира се. За щастие не съм имал никакви проблеми в това отношение.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
MAN-305
Начинаещ
*

Рейтинг: +8/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 20
Теми: 0



Активност
0%


« Отговор #8 -: Петък, 20 Май, 2011, 09:55:06 »
ОтговорОтговор

До колкото знам от колеги в Турция също са забранени.Има огромна разлика между РАДАР ДЕТЕКТОР и АНТИ РАДАР ! В България Радар Детекторите са позволени но поради многото хора които вече имат полицайте вкл радара за 1-2 сек точно когато си пред тях !

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
SOLAR
Потребител герой
*****

Рейтинг: +234/-16
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Belgium Belgium

Публикации: 530
Теми: 53



Активност
0%

ЛЕТИМ ПО ПЪТИЩАТА БЕЛИ


encho.ganev
« Отговор #9 -: Неделя, 22 Май, 2011, 13:34:14 »
ОтговорОтговор

Колеги,
Благодаря за вашите мнения и предложения. Четирима от Вас се включиха в темата + един на ЛС, но успяхте да промените решението ми, а то бе: Ще си купя антирадар, но да се посъветвам с колегите за марка и цена. Така бе формулиран и въпроса ми. Дори не съм си мислил, че няма да си го закупя.
А сега е: По-добре е без антирадар !

ЛЕКИ ПЪТИщА !

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2279/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2132
Теми: 136



Активност
2.6%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #10 -: Неделя, 22 Май, 2011, 14:07:13 »
ОтговорОтговор

  Моята кола, от '92 година карам с радар детектор. Не разчитам на него, но като ме спрат, знам дали съм засечен или ще ми предложат скоростта на някой друг. Както ми се случи на тунела на Правец преди два месеца. Чел съм по форуми за антирадари, как някой чува, че го засича радар, натиска спирачка и готово. Естествено голяма глупост. Радарите имат режим, постоянно и с бутон. Ето цитат от най-масовия в България ТР-4: "Радарът има два режима на измерване на скорост: непрекъснат режим и режим на единичен импулс, което увеличава неговата ефективност при санкциониране на ограничението на скоростта."
  На постоянен режим съм забелязвал само на тунелите, там нямат време за реагиране. Аз за кола съм твърдо за, а камион ще мисля. Забранени радар детектори знам за Гърция и Франция. А по този въпрос: 
Според мен няма никаква нужда от подобни творения на инженерната мисъл. По-скоро всеки трябва да спазва правилата за движение и живота ще бъде по-хубав и по-продължителен. А и с риск да се повторя, ще кажа отново, който бърза, бавно стига. Понякога и не стига, но дано това не случва на никого. Имаше тема във форума за причините за пътно-транспортни произшествия и бяха изброени какви ли не неща, само не и основния виновник за тях - безразсъдното поведение на пътя.
  Напълно съм съгласен, да се кара внимателно, само дали някой вярва, че полицаите стоят на опасните места или на безсмислените ограничения. Мисията е пари за тях, а не безопасност.

  П.П. Ще ми се да видя, да ми демонстрира, че някой може да кара без никакви нарушения.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2406/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #11 -: Неделя, 22 Май, 2011, 14:17:31 »
ОтговорОтговор

В мнението ми не се прокрадва идея за шофиране без никакви нарушения. По-скоро визирам хората на пътя, почувствали се в ролята на пилоти от Формула 1. Или онези, които по една или друга причина са си помислили, че са над останалите и не се съобразяват с нищо. Интересно ми е и друго. Вродена ли е склонността към подобни изпълнения на пътя, или е придобита по някакъв начин? 1000 убити и още няколко пъти по толкова при ПТП на година в малка държава като нашата са достатъчно основание да мисля, че има нещо сбъркано в цялата работа.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
НЕКАДЪРЕН ТРАКТОРИСТ
Гост
« Отговор #12 -: Вторник, 24 Май, 2011, 11:23:46 »
ОтговорОтговор

Баце те ти и мойто акъл,тургаш си навигацийка тя те подсеща де да понамалиш и си джиткаш не ти требва ча па и самолетите у небето да знааш къде са.Така мислим де,ти си знааш,аз тия джаджи ги неползвам ама ич и въпреки,че си маам все на ограничител немам много отзиви от компетентните органи за дължими суми към държавата(ако се сешаш ко ти мъцам)
Тъй,че бем ли го мислим ти не трее,само да вметна тез джаджи пищат и на клетките на вратите на бензиностанциите,че си опищиш живота баце,ма ти си решаваш.

П.П.
Я си давам газ,,оно ко че става,че си стане.Тъй че нека си духа ич да не ти пука.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
bokata
Начинаещ
*

Рейтинг: +4/-2
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 28
Теми: 1



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #13 -: Четвъртък, 17 Ноември, 2011, 18:43:49 »
ОтговорОтговор

Здравейте. Някой нещо да знае да похвали модел антирадар?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
bad_kras
WWW.SBPS.EU
Потребител герой
*****

Рейтинг: +216/-106
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1020
Теми: 65



Активност
0%

Всеки живот добре преживян, е дълъг живот!


WWW Ел. поща
« Отговор #14 -: Четвъртък, 17 Ноември, 2011, 21:36:11 »
ОтговорОтговор

И за ''антиДАИ-ари'' , ако някой знае нещо , да мъца тука!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

>>>www.sbps.eu<<<  *** СБПШ ***             
Етикети:
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!