На кафе без Гала
Форум на българските шофьори
Понеделник, 27 Май, 2024, 17:18:22 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: На кафе без Гала  (Прочетена 5108 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1870/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« -: Петък, 06 Март, 2015, 08:01:19 »
ОтговорОтговор

Добро утро момци,те У тая тема заран кога се чудите да пикате ли или не може да мъцнете и едно  Добрий ютро
Его са спрел съм до един колега със Старозагорски Рене,пие ми се кайве,ма го варим на ток,а тока кът и се чудим ако палнем АЕЦ-о ше ли ме отпсува мноо,колегата?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


Форум на българските шофьори
« -: Петък, 06 Март, 2015, 08:01:19 »

 Активен
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3024
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #1 -: Петък, 06 Март, 2015, 13:05:37 »
ОтговорОтговор

Добро утро момци,те У тая тема заран кога се чудите да пикате ли или не може да мъцнете и едно  Добрий ютро
Его са спрел съм до един колега със Старозагорски Рене,пие ми се кайве,ма го варим на ток,а тока кът и се чудим ако палнем АЕЦ-о ше ли ме отпсува мноо,колегата?

      Добро утро!
      Трябва да си направиш програма за диверсификация на енергийните източници. Актуално е напоследък...
      Освен АЕЦ, ползвай и газ. Поне докато Путлер дава и има! После пък може да се наложи да кладем огнища до предна лява гума...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Петък, 06 Март, 2015, 13:05:37 »

 Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1940
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #2 -: Петък, 06 Март, 2015, 14:11:32 »
ОтговорОтговор

Добро утро Ники ,,,,,, без газ не става ни кафе, ни манджа, ни скара ,,,,,,,,,,,,,,,,,

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1870/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #3 -: Петък, 06 Март, 2015, 19:43:58 »
ОтговорОтговор

Бацета,тва с Газпром е  идея,но за жалост Путин може и да дава,но WIZZ air не  дава
АЕЦ или дърва,тва са ми опциите

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2424/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7185
Теми: 538



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #4 -: Събота, 07 Март, 2015, 00:46:50 »
ОтговорОтговор

      Добро утро!
      Трябва да си направиш програма за диверсификация на енергийните източници. Актуално е напоследък...
      Освен АЕЦ, ползвай и газ. Поне докато Путлер дава и има! После пък може да се наложи да кладем огнища до предна лява гума...

Би ли обяснил на широката аудитория по какъв начин точно щеше да "диверсифицираш" доставките на газ, ако това зависеше от теб?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3024
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #5 -: Събота, 07 Март, 2015, 03:06:38 »
ОтговорОтговор

Бацета,тва с Газпром е  идея,но за жалост Путин може и да дава,но WIZZ air не  дава
АЕЦ или дърва,тва са ми опциите


   Глей ся, WIZZ air, не дава да си носиш голямата бутилка с газ, както и малките за еднократно ползване. Но можеш да си купиш и да си носиш в багажа само тази част в която се слага "бомбичката" и нямаш проблем. Самата нея пък ще си я купуваш в железарските магазини - около 1-1.20 евро, има ги и по бензиностанциите, не вярвам да не си ги виждал, но са почти на двойна цена. И си готов с "диверсификацията"! Особено за целта за която ти трябва - сутрешното кафе. Но става и за готвене и скара дори. Карал съм с такова котлонче с години, че не ми се занимаваше с различните стандарти бутилки за газ по Европа, пък и проблема със самото зареждане.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1870/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #6 -: Събота, 07 Март, 2015, 07:04:18 »
ОтговорОтговор

А добрий ютро аз па се каним да варим кайве.
Драйвър,ке ти мъцам
Първо не съм кадър да ги слагам тия малките
Второ в Европа е едно,ма в горите северни е друго
АЕЦ-о не ми бърка у джеба,лесен е за използване   ,факт  е, че  необходимостта от ток  е голяма,ма аз не съм кат ннаще политици да затварям  реактори
Апропо и местното туземец на ток маа,стигнаа ли са до нива на консумация,че и 45  минути пауза на работещ реактор прават

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3024
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #7 -: Събота, 07 Март, 2015, 13:06:40 »
ОтговорОтговор

А добрий ютро аз па се каним да варим кайве.
Драйвър,ке ти мъцам
Първо не съм кадър да ги слагам тия малките
Второ в Европа е едно,ма в горите северни е друго
АЕЦ-о не ми бърка у джеба,лесен е за използване   ,факт  е, че  необходимостта от ток  е голяма,ма аз не съм кат ннаще политици да затварям  реактори
Апропо и местното туземец на ток маа,стигнаа ли са до нива на консумация,че и 45  минути пауза на работещ реактор прават

     Еее, я не знам дека си!
     Казвам за това, което знам от собствен  опит. Теб, ако са те лишили от шанс да се "диверсифицираш", или не знаеш де е газовия "хъб"...си е наистина проблем -мааш енергия от АЕЦ-а докът може...
     Ма да знаеш - безплатен обяд няма! Сичкото си е с пари. Илюзия е, че нещо е даром.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
znamc
Младши потребител
**

Рейтинг: +20/-23
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 97
Теми: 6



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #8 -: Събота, 02 Май, 2015, 09:14:12 »
ОтговорОтговор

Добро утро ,аз да питам щот явно съм прост. Аджеба професионалните шофьори що сме по-лоши и слаби от тия с баничарките и другите леки автомобили?!? Снощи къркахме в къщи с приятели и възникна егати лютия спор и излезна ,че ние с категориите сме били по "нахакани " и "нагли" и само ние правиме лошите неща на пътя. А па и това ,че съм можел да карам камион добре ,не значело ,че мога да карам кола?!?! В случая не ставаше въпрос лично за мен ,а за повечето "професионалист". Та да ви питам аз ,ние що така неможеме да караме ,а тия бързащите ,дет не могат да си намерят лента на пътя са по-добри? Седим цела сутрин и се мая и се чудя ,аз ли толко се бях напил или драгите дрозя около мен са изветрели тотал...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2424/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7185
Теми: 538



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #9 -: Събота, 02 Май, 2015, 10:59:19 »
ОтговорОтговор

Според мен нещата не опират до професионални и непрофесионални шофьори. Повечето проблеми са свързани с количеството мозъчни клетки, които се ползват по време на шофиране. Оказва също така голямо влияние и манталитета.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
ivopifeca
Потребител герой
*****

Рейтинг: +196/-2525
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2183
Теми: 113



Активност
0.2%

ALFA ROMEO75|ПОВЕЧЕ КОЛЕГА ОТКОЛКОТО РАБОТНИК


Ел. поща
« Отговор #10 -: Събота, 02 Май, 2015, 15:16:01 »
ОтговорОтговор

Добро утро ,аз да питам щот явно съм прост. Аджеба професионалните шофьори що сме по-лоши и слаби от тия с баничарките и другите леки автомобили?!? Снощи къркахме в къщи с приятели и възникна егати лютия спор и излезна ,че ние с категориите сме били по "нахакани " и "нагли" и само ние правиме лошите неща на пътя. А па и това ,че съм можел да карам камион добре ,не значело ,че мога да карам кола?!?! В случая не ставаше въпрос лично за мен ,а за повечето "професионалист". Та да ви питам аз ,ние що така неможеме да караме ,а тия бързащите ,дет не могат да си намерят лента на пътя са по-добри? Седим цела сутрин и се мая и се чудя ,аз ли толко се бях напил или драгите дрозя около мен са изветрели тотал...
;DМожеме да караме и леки коли,ама често се наблюдава,както при мене,че ги караме се едно камиона...Тоест се едно 40 тонна композиция,аз с леката ми кола си карам и на дълго с 80-90,при спускане държа на скорост,гледам,колкото се може по малко да натискам спирачки,в завоите карам все едно съм с висок товар без колани Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
shisho
Младши потребител
**

Рейтинг: +8/-265
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 67
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #11 -: Събота, 02 Май, 2015, 18:24:59 »
ОтговорОтговор

;DМожеме да караме и леки коли,ама често се наблюдава,както при мене,че ги караме се едно камиона...Тоест се едно 40 тонна композиция,аз с леката ми кола си карам и на дълго с 80-90,при спускане държа на скорост,гледам,колкото се може по малко да натискам спирачки,в завоите карам все едно съм с висок товар без колани Ухилен

А пускал ли си си чистачките по надолнище? Аз да и познай защо!  Смотан

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
naum4o
Потребител герой
*****

Рейтинг: +781/-20
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 707
Теми: 71



Активност
0%

Cogito ergo sum


Ел. поща
« Отговор #12 -: Събота, 02 Май, 2015, 18:30:39 »
ОтговорОтговор

Хахахахахаха, при мен е същата работа Смотан Смотан Смотан. С Така се изнасям на завоите с колата, че хората ме гледат странно Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Като толкова ви се иска да боядисвате паметници, то идете пред посолството на САЩ и боядисайте паметника на онези, които изравниха София със земята през зимата на 1943-1944г., но ония там ще ви отстрелят като кучета, защото за тях не сте нищо повече от самопродали се РОБИ!
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2424/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7185
Теми: 538



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #13 -: Събота, 02 Май, 2015, 21:47:35 »
ОтговорОтговор

А пускал ли си си чистачките по надолнище? Аз да и познай защо!  Смотан

Пускаш ретардера.... Смотан Смотан Смотан Между другото скоро се возехме с един приятел и по едно време той ме пита - Защо така вземаш завоите, все едно ТИР караш? Смотан

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
ivopifeca
Потребител герой
*****

Рейтинг: +196/-2525
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2183
Теми: 113



Активност
0.2%

ALFA ROMEO75|ПОВЕЧЕ КОЛЕГА ОТКОЛКОТО РАБОТНИК


Ел. поща
« Отговор #14 -: Събота, 02 Май, 2015, 23:10:11 »
ОтговорОтговор

На Кромата ми ,като пусна педала на газта спира се едно съм набил ретардер,тва като съм на скорост.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!