”Ем Джи 05’’ ЕООД гр.Пловдив - Марин Желев
Форум на българските шофьори
Петък, 17 Май, 2024, 03:50:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ”Ем Джи 05’’ ЕООД гр.Пловдив - Марин Желев  (Прочетена 96276 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
m_a_rtins
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +24/-4
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 111
Теми: 6



Активност
0%

« Отговор #105 -: Понеделник, 21 Март, 2016, 14:31:58 »
ОтговорОтговор

  Статията е направо обидна към шофъорите на хладилни композиции ( смисъл заплащането   )   . Това че ще си отремонтират повредите не е наше  задължение на пътя . Надали ще се намери колега на когото в трудовия му договор да пише    длъжност - шофъор, монтъор  . Това което предлага тази фирма е напълно нормално и те са длъжни да предоставят тези условия на труд ( т.е това не се дава заради удобството ни а поради други причини )  .

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #105 -: Понеделник, 21 Март, 2016, 14:31:58 »

 Активен
Shumaher15
Младши потребител
**

Рейтинг: +30/-10
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 56
Теми: 3



Активност
0%

A,B,C,D,BE,CE,DE,Tк.т.,M


« Отговор #106 -: Понеделник, 21 Март, 2016, 19:32:41 »
ОтговорОтговор

Тия май яко са го закъсали за шофери ..... http://www.economic.bg/bg/news/6/tarsyat-shofyori-na-novi-kamioni-3200-lv-nachalna-zaplata.html
Яко си плащат за реклама, а на шоферите като чета по темата греда удрят ....
Баси държавата ....управия няма.......

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #106 -: Понеделник, 21 Март, 2016, 19:32:41 »

 Активен
stefanov
Младши потребител
**

Рейтинг: +19/-3
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Ireland, Republic of Ireland, Republic of

Публикации: 78
Теми: 0



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #107 -: Понеделник, 21 Март, 2016, 23:09:16 »
ОтговорОтговор

Е такива компании за 7 ,8 години ...баха мамата на професията шофьор или пък на идеята се занимаваш с транспортен бизнес , със цената на лъжи и измами дърпат кво им падне за кои колко даде  и после шо нема готини фирми, ми как ше има те тия дето си плашат на работниците както трябва рано или кусно умират ама колкото ”Ем Джи 05’’ ЕООД  гр.Пловдив и разни други такива  криваци са виновни ,толкова са виновни гламавите дето им се навиват да им работият и така да им минава номера.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
d2maper
Начинаещ
*

Рейтинг: +4/-8
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 47
Теми: 0



Активност
0%

« Отговор #108 -: Четвъртък, 24 Март, 2016, 14:56:55 »
ОтговорОтговор

Не знам, ние се качихме скоро и сме доволни. В момента нещата ми се виждат много по-добре от Ким Йохансен нищо че тук е в белият списък. А като гледам в ЕМ ДЖИ има доста хора които работят повече от 2 години там, та едва ли някой от тях ще стои ако се случват тези неща които всички сме чели тук.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
m_a_rtins
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +24/-4
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 111
Теми: 6



Активност
0%

« Отговор #109 -: Четвъртък, 24 Март, 2016, 18:14:37 »
ОтговорОтговор

Колега хладилници ли дърпате ? Сподели условията на труд ,нали има анонимност . Форума е затова да си споделяме и помагаме ако може .

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
d2maper
Начинаещ
*

Рейтинг: +4/-8
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 47
Теми: 0



Активност
0%

« Отговор #110 -: Четвъртък, 24 Март, 2016, 23:05:10 »
ОтговорОтговор

Колега хладилници ли дърпате ? Сподели условията на труд ,нали има анонимност . Форума е затова да си споделяме и помагаме ако може .

До колкото знам във фирмата е само с хладилни ремаркета. Ние лично дърпаме българско ремарке с агрегат Термокинг, виждал съм и Кариер, че има. Караме Италия, Германия, Австрия. Камиона ни е нов, ремаркето тук там одрано. Абе по-добре е от колкото да караме по ония чукари в Дания. Към момента сме доволни от заплащането. Само националите в Италия където ми идват лично на мен в повече ама те фирмите ги забутали по селата та нормално.
Това е което мога да кажа така отгоре отгоре.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
kehlibara
Начинаещ
*

Рейтинг: +9/-2
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 15
Теми: 2



Активност
0%

« Отговор #111 -: Четвъртък, 24 Март, 2016, 23:53:51 »
ОтговорОтговор

Колега радвам се че си доволен, а относно тея статии - пълни измишлиотини... Ех... ако можеха всички шофери които са минали от там да напишат по едно изречение.... Гумите били под наем - неам думи.. Имаше колега ( не искам да му споменавам името) 2 седмици караше със спукана гума и е помпеше през 2 часа... неам думи.. След третата год 4200 лева , малейййй кой ще стои 3 год???


Колега как е заплащането? Още ли е 2 месеца назад? Удръжки за КМ има ли ? В офиса в Гархинг колко персонал се смени от както си във фирмата? За шоферите нема да питам ... от 15 човека смяна 12 нови...

Вече в Джобса не се вързват хората, нема шофери, сега разчитаме на тези които четат вестници понеже са от другото поколение и не вдяват от компютри и немогат да прочетат ни джобс ни форум.

Айде весело през 4те почивни дни за тези с брезентите, а на тези от ем джи лека работа Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
m_a_rtins
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +24/-4
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 111
Теми: 6



Активност
0%

« Отговор #112 -: Петък, 25 Март, 2016, 00:03:10 »
ОтговорОтговор

Мерси .

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
vectra
Начинаещ
*

Рейтинг: +4/-2
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 11
Теми: 0



Активност
0%

« Отговор #113 -: Вторник, 29 Март, 2016, 11:24:49 »
ОтговорОтговор

Колко сте нещастни и заблудени!Дано бог да ви пази!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
d2maper
Начинаещ
*

Рейтинг: +4/-8
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 47
Теми: 0



Активност
0%

« Отговор #114 -: Вторник, 29 Март, 2016, 11:53:51 »
ОтговорОтговор

Колко сте нещастни и заблудени!Дано бог да ви пази!

Не виждам защо трябва да ни обиждаш? Нещастна и заблудена може да е само .....ти. Дано бог да я пази.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
vectra
Начинаещ
*

Рейтинг: +4/-2
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 11
Теми: 0



Активност
0%

« Отговор #115 -: Вторник, 29 Март, 2016, 19:08:32 »
ОтговорОтговор

Точно в това е проблема че гледаш но не виждаш!На засегнатите бих ви попитал-защо и за кого мислите че е написаното тук?Нима искаш да кажеш че всички ние лъжем и си измисляме?Това ли е вашето благодаря? Като е толкоз хубава тази фирма що не пуснеш нова тема в другия раздел и си я хвали колкото искаш?Знаете ли колко народ мина през тази фирма и колко от тях ги интересува вие къде ще се реализирате и да ви отворят очите?По всичко личи че току що прохождате в занаята и още хвърчите!Когато човек е заблуден най лесно се манипулира и в случая ;рибките;сте вие не аз! Най точни отзиви биха дали по темата хора със стаж във фирмата а не новаците!Пътя по който вървим не е лесен на никого и затова вслушвайте се в околните не всеки ви мисли лошото!Тук нещата са крайно сериозни и деликатни не пишете свободни съчинения като си мислите че сте попаднали в най великата фирма!Моят съвет е работете и с времето и стажа който ще натрупате ще започнете да виждате нещата такива каквито са а не такива каквито ви се иска да бъдат!Сверете си часовника и сами преценете как и на каква цена ще продавате труда си! Времената и положението ни в което се намираме ни кара да правим невъзможното правейки множество компромиси с нас си за сметка на здравето и честта!Извинявам се ако нещо....Лека и безаварийна-живи и здрави и по умни! Намигване     

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
d2maper
Начинаещ
*

Рейтинг: +4/-8
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 47
Теми: 0



Активност
0%

« Отговор #116 -: Вторник, 29 Март, 2016, 19:43:29 »
ОтговорОтговор

Точно в това е проблема че гледаш но не виждаш!На засегнатите бих ви попитал-защо и за кого мислите че е написаното тук?Нима искаш да кажеш че всички ние лъжем и си измисляме?Това ли е вашето благодаря? Като е толкоз хубава тази фирма що не пуснеш нова тема в другия раздел и си я хвали колкото искаш?Знаете ли колко народ мина през тази фирма и колко от тях ги интересува вие къде ще се реализирате и да ви отворят очите?По всичко личи че току що прохождате в занаята и още хвърчите!Когато човек е заблуден най лесно се манипулира и в случая ;рибките;сте вие не аз! Най точни отзиви биха дали по темата хора със стаж във фирмата а не новаците!Пътя по който вървим не е лесен на никого и затова вслушвайте се в околните не всеки ви мисли лошото!Тук нещата са крайно сериозни и деликатни не пишете свободни съчинения като си мислите че сте попаднали в най великата фирма!Моят съвет е работете и с времето и стажа който ще натрупате ще започнете да виждате нещата такива каквито са а не такива каквито ви се иска да бъдат!Сверете си часовника и сами преценете как и на каква цена ще продавате труда си! Времената и положението ни в което се намираме ни кара да правим невъзможното правейки множество компромиси с нас си за сметка на здравето и честта!Извинявам се ако нещо....Лека и безаварийна-живи и здрави и по умни! Намигване     

Колега ти май много на сериозно си се взел. Що не вземеш да си отвориш един психо кабинет. А на нас не ни обеснявай колко опит имаме и дали сме новобранци или не. В крайна сметка аз вярвам на очите и джоба си а не приказки във форума. Като реша да хваля някой ще го направя и без ти да ми казваш. Както и аз не ти казвам на теб какво да правиш. Аман от философи. Лек и безавариен път и на теб.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
hunter_75
Старши потребител
****

Рейтинг: +100/-31
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 324
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #117 -: Вторник, 29 Март, 2016, 20:46:27 »
ОтговорОтговор

"колега" няма как да те нарека,ти или си провокатор от ръководството на тая псевдо фирма,или си супер залупен новобранец.Аз лично съм "за" второто.Айде да не даваш наклон на к...а и да обясняваш некви измислици на хора които имат повече години опит от колкото ти си се чешал по празната тиква,искаш ли?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
d2maper
Начинаещ
*

Рейтинг: +4/-8
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 47
Теми: 0



Активност
0%

« Отговор #118 -: Вторник, 29 Март, 2016, 21:07:48 »
ОтговорОтговор

"колега" няма как да те нарека,ти или си провокатор от ръководството на тая псевдо фирма,или си супер залупен новобранец.Аз лично съм "за" второто.Айде да не даваш наклон на к...а и да обясняваш некви измислици на хора които имат повече години опит от колкото ти си се чешал по празната тиква,искаш ли?
Ела да ме почешеш по тиквата, ще ти хареса.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
SOLAR
Потребител герой
*****

Рейтинг: +234/-16
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Belgium Belgium

Публикации: 530
Теми: 53



Активност
0%

ЛЕТИМ ПО ПЪТИЩАТА БЕЛИ


encho.ganev
« Отговор #119 -: Сряда, 30 Март, 2016, 05:03:30 »
ОтговорОтговор

Словесния дуел продължете на ЛС.


ЛЕКИ ПЪТИЩА !

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Етикети:
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!