Какво не ви харесва в Германия?
Форум на българските шофьори
Петък, 17 Май, 2024, 00:15:41 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво не ви харесва в Германия?  (Прочетена 10670 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
krasisof
Младши потребител
**

Рейтинг: +23/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 88
Теми: 6



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #15 -: Петък, 04 Май, 2018, 19:48:55 »
ОтговорОтговор

Когато започнах Германия ми беше любимка. От няколко години ми се повръща само като чуя немски. Какво не ми харесва ли? Че то само едно ми харесва и това е, че пълно с евтини бардаци с уникални румънки, литовки и т.нат. Бил съм с различни регистрации. Даже като бях с английски камион ми се карат що не им знам езика дето освен тях никой друг не го ззна. Аз на английски те на немски. Груби хора са точно като езикът им. С огромно самочувствие. Знаете ли, че около 40% от населението е с основно образование. Кофти държава е и за живот и за работа. Бюрокрация и ниски заплати, високи наеми и данъци. Силна държава и беден народ. В общи линии германците са най-бедните от западняците. Всички около тях имат по-висок стандарт. 2ва пъти тая държава вкара светът във война и сега тя ще ликвидира ЕС. Но това е друга тема.
Лека събота и неделя

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #15 -: Петък, 04 Май, 2018, 19:48:55 »

 Активен
Етикети:
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!