Общ канал
Форум на българските шофьори
Вторник, 14 Май, 2024, 01:26:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 6 7 [8]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Общ канал  (Прочетена 96044 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2279/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2132
Теми: 136



Активност
2.6%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #105 -: Вторник, 14 Ноември, 2023, 00:57:51 »
ОтговорОтговор

    Ааачооо, Ааачооо, Ааачооо! Ачо, Ачо, Ачо (почти песен). Малоумен ли е? На мен ми се струва повече от един.


"Здравейте колеги. Поради дразнещия ТОМАС от Великобритания,ви предлагам да сменим на 24 канал за България. Ако има съгласни пишете в коментарите и споделяйте и да уточним от коя дата да сменим канала. Лек ден и лек път на всички колеги."

     От групите.

     Имам предположение кой е този - VOLVO 480. Бях чел по групите, че някой му е правил забележка, че не може да се използва българският канал 25, като от двамата гореспоменати. Отговорил е, че това е обществен канал и всеки може да го ползва, а на тези които не им изнася, да се изнасят. За Ангел от Пловдив, а не Томас от Бирмингам иде реч.

     Знаете има мангали: от цигански произход, от български произход, вече и такива с мощни станции. Обикновено жените и другите немъже, не се вълнуват на колко могат да пречат, не само като водачки, а и пешеходки или с някаква дейност около платното за движение. На мен така ми е удобно, така ми изнася, нека светът се върти около мен и всички са длъжни да се съобразяват с мен. Аз имам права, а другите задължения!
     Няколко хиляди да не могат да си ползват канала, за си говорят двама. Не е много пичовско, нали?!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Форум на българските шофьори
« Отговор #105 -: Вторник, 14 Ноември, 2023, 00:57:51 »

 Активен
Етикети:
Страници: 1 ... 6 7 [8]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!