Новa версия нa форумa
Форум на българските шофьори
Петък, 17 Май, 2024, 11:24:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Новa версия нa форумa  (Прочетена 16202 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2411/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« -: Понеделник, 17 Февруари, 2014, 12:24:39 »
ОтговорОтговор

След повече от 3 години вярна служба дойде време за обновяване на форумната платформа. От скоро тази първа версия не се поддържа и обновява и се препоръчва преминаване към следващата втора версия. За съжаление обновяването не може да се извърши върху съществуващия форум, тъй като според компетентни и запознати лица това може да доведе до проблеми и нестабилна работа.

За целта инсталирах новата версия на форума и в нея всичко ще започне отначало и на чисто. Не зная дали това ще доведе до някакво объркване и дискомфорт, но на този етап единственото, което трябва да направят потребителите е нова регистрация. Всичко останало е моя грижа.

Надявам се, че постепенно ще започнат да се появяват теми и публикации в новата версия и също така постепенно определени раздели от старата версия на форума ще бъдат заключени и достъпни единствено за четене. Предвиждам при благоприятно стечение на обстоятелствата до края на годината старата версия да бъде достъпна единствено като архив и в никакъв случай от нея няма да бъде загубен и един ред.

Благодаря за разбирането! Новият форум се намира тук - http://driver-bg.eu/new/index.php

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Форум на българските шофьори
« -: Понеделник, 17 Февруари, 2014, 12:24:39 »

 Активен
Rammbon
Потребител герой
*****

Рейтинг: +287/-23
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1424
Теми: 107



Активност
0%


« Отговор #1 -: Понеделник, 17 Февруари, 2014, 15:43:58 »
ОтговорОтговор

Кога спира старият форум? Ще е добре всички теми да се прехвърлят в новия, защото там сега е пусто , като в Сахара и оазиси няма. Лично на мен ще ми е гадно, защото това което ще търся, няма да го има в новия.
След като се опитах да се регистрирам в новият форум ... има едни въпросчета най-долу. Може да се спори кога е създадена българската държава според новата история и незнам и неискам да знам отговорите на : През коя година е роден Васил Левски?:
 
 През коя година е роден Христо Ботев?:  . А ако не отговорите , неможете да се регистрирате. Е аз няма да имам регистрация там Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Понеделник, 17 Февруари, 2014, 15:43:58 »

 Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2411/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #2 -: Понеделник, 17 Февруари, 2014, 15:53:21 »
ОтговорОтговор

Много дълго време мислих кой вaриaнт е нaй-добър и стигнaх до изводa, че нa чисто е по-спокойно. Освен товa стaрaтa версия ще остaне непокътнaтa и поне до крaя нa годинaтa ще бъде нaпълно достъпнa зa писaне и регистрaции. След което ще си остaне достъпнa зa четене кaто aрхив. Единствено създaвaнето нa нови теми постепенно ще бъде огрaничaвaно във времето, зa дa може потребителите дa бъдaт пренaсочвaни към новия форум.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1859/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #3 -: Понеделник, 17 Февруари, 2014, 17:25:49 »
ОтговорОтговор

Шеф ,на чисто,нова версия и прочее ,на мен ми звучи като нов форум,ти си знаеш,но отхвърляш нещо работещо като Шкода Европа по Татово време,за евро седмица още непроектирана.
Пожелавам успех на начинанието и ако може и новата версия да е със свободен достъп за четене искрено благодарен ще съм,ако ли пък не здраве да е

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


Красимир Тодоров
Гост
« Отговор #4 -: Понеделник, 17 Февруари, 2014, 19:54:18 »
ОтговорОтговор

Не знам кой те съветва.  Не си убивай сайта... друго не мога да те посъветвам. Дано не се окажа прав!
Все пак в момента съм повече шофьор отколкото другото

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2411/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #5 -: Понеделник, 17 Февруари, 2014, 20:15:25 »
ОтговорОтговор

Шеф ,на чисто,нова версия и прочее ,на мен ми звучи като нов форум,ти си знаеш,но отхвърляш нещо работещо като Шкода Европа по Татово време,за евро седмица още непроектирана.
Пожелавам успех на начинанието и ако може и новата версия да е със свободен достъп за четене искрено благодарен ще съм,ако ли пък не здраве да е

Естествено, че и новaтa версия ще бъде с нaпълно свободен достъп зa четене. И през ум не ми е минaвaло нещо друго.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
!.!.!
Старши потребител
****

Рейтинг: +148/-75
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 477
Теми: 101



Активност
0%


« Отговор #6 -: Понеделник, 17 Февруари, 2014, 20:43:19 »
ОтговорОтговор

Шеф ,на чисто,нова версия и прочее ,на мен ми звучи като нов форум,ти си знаеш,но отхвърляш нещо работещо като Шкода Европа по Татово време,за евро седмица още непроектирана.
Пожелавам успех на начинанието и ако може и новата версия да е със свободен достъп за четене искрено благодарен ще съм,ако ли пък не здраве да е
Бриги , в новата версия има спешъл раздел за теб Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Аз съм си Аз. Свиквайте. Усмивчица
!na
Потребител герой
*****

Рейтинг: +385/-20
Неактивен Неактивен

Пол: Жена
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1171
Теми: 17



Активност
0%

Devoted to trucks. Devoted to Volvo.


WWW
« Отговор #7 -: Понеделник, 17 Февруари, 2014, 20:53:06 »
ОтговорОтговор

Като се местиш в ново жилище, обикновено вземаш ценните и значещи нещо за теб вещи от старото.
В този ред на мисли не е ли по-добре щом някакви обстоятелства налагат преместването, то да е заедно с покъщнината?
Много хора вече са свикнали тук да търсят и намират информация, която им е полезна или интересна, както и отговори на своите въпроси, а изглежда, че сега трябва всичко да се започне отначало. Не виждам логиката...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

My truck runs on diesel, I run on 100% passion
loshdancho
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-723
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Публикации: 3614
Теми: 104



Активност
0%


loshdancho
Ел. поща
« Отговор #8 -: Понеделник, 17 Февруари, 2014, 21:13:03 »
ОтговорОтговор

Един глас против от мен!

 

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

ПРОСТ(о) шофьор!  Малии за това някога се учеше 3-4год.
naum4o
Потребител герой
*****

Рейтинг: +776/-20
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 707
Теми: 71



Активност
0%

Cogito ergo sum


Ел. поща
« Отговор #9 -: Понеделник, 17 Февруари, 2014, 21:21:26 »
ОтговорОтговор

Кога спира старият форум? Ще е добре всички теми да се прехвърлят в новия, защото там сега е пусто , като в Сахара и оазиси няма. Лично на мен ще ми е гадно, защото това което ще търся, няма да го има в новия.
След като се опитах да се регистрирам в новият форум ... има едни въпросчета най-долу. Може да се спори кога е създадена българската държава според новата история и незнам и неискам да знам отговорите на : През коя година е роден Васил Левски?:
 
 През коя година е роден Христо Ботев?:  . А ако не отговорите , неможете да се регистрирате. Е аз няма да имам регистрация там Усмивчица
Аз също не бях сигурен, точно коя година е роден Христо Ботев, та питах уикипедия.
Преливането от единия към другия форум ще стане постепенно, много вода ще изтече до края на годината. 100% си прав, че тук има много ценна информация, доста хора са се потрудили да споделят професионален опит и информацията трябва някак да се запази.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Като толкова ви се иска да боядисвате паметници, то идете пред посолството на САЩ и боядисайте паметника на онези, които изравниха София със земята през зимата на 1943-1944г., но ония там ще ви отстрелят като кучета, защото за тях не сте нищо повече от самопродали се РОБИ!
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2411/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #10 -: Понеделник, 17 Февруари, 2014, 23:22:28 »
ОтговорОтговор

Един глас против от мен!

 

Може ли и малко аргументация? Би било добре да го направиш, тъй като и аз имам своите аргументи за подмяна на платформата.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
loshdancho
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-723
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Публикации: 3614
Теми: 104



Активност
0%


loshdancho
Ел. поща
« Отговор #11 -: Вторник, 18 Февруари, 2014, 04:54:28 »
ОтговорОтговор

Не виждам смисъл да се променя нещо, което работи и има близо 5000 членове и 60 000публикации.
  Ако може да се пренесат с "копи пеист" темите- Да тогава би имало смисъл  заради новата платформа, но да почваме отначало... не виждам защо.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

ПРОСТ(о) шофьор!  Малии за това някога се учеше 3-4год.
Красимир Тодоров
Гост
« Отговор #12 -: Вторник, 18 Февруари, 2014, 13:16:25 »
ОтговорОтговор

Ако искаш мога да питам един приятел, изключителен програмист и собственик на едни от най-големите сайтове. Той все ще знае как да стане да си ъпгрейднеш форума без загуба на информация. Аз също четох по въпроса и не е сложно. Сложно ми става да напасна дизайна, иначе миграцията ми се струва елементарна..

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2411/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #13 -: Вторник, 18 Февруари, 2014, 13:20:15 »
ОтговорОтговор

Ако искаш мога да питам един приятел, изключителен програмист и собственик на едни от най-големите сайтове. Той все ще знае как да стане да си ъпгрейднеш форума без загуба на информация. Аз също четох по въпроса и не е сложно. Сложно ми става да напасна дизайна, иначе миграцията ми се струва елементарна..

Попитaй го, въпреки, че нa мен ми е ясно кaк стaвa. Проблемът е в множеството промени, които сa прaвени до моментa и невъзможносттa зa зaпочвaне нa обновявaне.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
ИванТ
Потребител герой
*****

Рейтинг: +970/-25
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 567
Теми: 46



Активност
0%

Категории: В, В+Е, С, С+Е, D, D+E, М, Ткт


« Отговор #14 -: Вторник, 18 Февруари, 2014, 16:27:35 »
ОтговорОтговор

Инициативата не е лоша, но ще обърна внимание на няколко точки:
1. Силно се надявам в новата версия политизарането на темите и дискутирането извън определена цел на темата да се наказва ефективно. Както вече споменах в друга публикация, обвинения в цензура от няколко души не бива да притесняват администратора. Все пак форумът е с транспортна насоченост, нека се придържаме максимално близо към тази посока.
2. Вече е късно за предложения, но това беше идеален момент за преминаване към система "phpbb", която смятам за многократно по-съвършена, по-разпространена, с повече възможности за персонализация и интеграция.
3. Предлагам оптимизация на някои от разделите в новия форум:
3.1. Раздел "Други автомобили" и раздел "Ретро автомобили" да бъдат обединени под раздел "Други и ретро автомобили".
3.2. Раздел "Пътища" и раздел "Пътувания" да бъдат обединени под раздел "Пътища и пътувания".
3.3. Създаване на раздел "Железопътен, воден и въздушен транспорт" с идеята за обсъждането им и взаимодействието им с автомобилния транспорт.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Извода според мен е никой шеф нема интерес от по голема заплата и командировъчни не защото ще е на загуба,както твърди HORNET,а защото си оставя опцията да може да те обладае във всеки един момент!!
Етикети:
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!