Кой какво е карал ?
Форум на българските шофьори
Петък, 17 Май, 2024, 04:42:03 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1] 2 3 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кой какво е карал ?  (Прочетена 114282 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
loshdancho
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-723
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Публикации: 3614
Теми: 104



Активност
0%


loshdancho
Ел. поща
« -: Понеделник, 04 Април, 2011, 17:28:05 »
ОтговорОтговор

Нека тука всеки да сподели какво е карал  може това да е важно(за някой ,като за съвет) или смешно
И така почвам:(тия първите 3 са  големи камиони , щото  са малко хората дето могат да ги карат)
  газ 53 олеле мале
ifa L 50  лелеле
LIAZ MADARA  боже, боже
 MB 1632, 2033,1735,1748, ACTROS 1831, 1840,
DAF 3300,3600, 95,95XF
MAN 16331 ,16372,19403 19463, 19464,TGA 19480
VOLVO  FL10(RHD)320 лелеле,F12 400, FH12(1998-2003)420-500
IVECO EVROSTAR 480
SCANIA 124L 400

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

ПРОСТ(о) шофьор!  Малии за това някога се учеше 3-4год.
Форум на българските шофьори
« -: Понеделник, 04 Април, 2011, 17:28:05 »

 Активен
imter
Потребител герой
*****

Рейтинг: +415/-15
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 987
Теми: 35



Активност
0.2%


Ел. поща
« Отговор #1 -: Понеделник, 04 Април, 2011, 19:15:54 »
ОтговорОтговор

Поздрави за темата колега Намигване,и аз да се включа в нея:1.ГАЗ 53-на нея се учих,глям зор ми даде,но и аз на нея Смотан.2.Лиаз Европа,в началото си мислех,че карам самолет,до като не се качих ..... Намигване.3.Сканиа 113Н 360,много хубави моменти и спомени от него.4.Ман 19.502 голям камион,но да го бях взел нов Ухилен.5.Ман 19.604 също прекрасен камион,но много пъти ме е оставял на сред пътя Ухилен.6.Скания  124/420 това вече е наистина страхотен камион,който никъде не ме е оставял и предавал Усмивчица.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Вторник, 05 Април, 2011, 22:18:08 от imter » Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Понеделник, 04 Април, 2011, 19:15:54 »

 Активен
НЕКАДЪРЕН ТРАКТОРИСТ
Гост
« Отговор #2 -: Вторник, 05 Април, 2011, 20:51:21 »
ОтговорОтговор

Завърти очи

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Петък, 08 Април, 2011, 22:49:33 от НЕКАДЪРЕН ТРАКТОРИСТ » Активен
antoniyu
Старши потребител
****

Рейтинг: +105/-2
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 441
Теми: 10



Активност
0%

ТЕ,искат да се съгласим с ужасяващите снимки върху


Ел. поща
« Отговор #3 -: Вторник, 05 Април, 2011, 22:08:02 »
ОтговорОтговор

И аз да се включа.
1.Газ 53-малеее на това чудо се учих.
2.Зил-157;130;131;555;
3.Урал 357;4320(с камазов двигател)
4.Татра 815
5Лиаз Мадара  Шкода Европейка с интерколер 320к.с на възглавници и с девятки скорости.Никога няма да забравя този камион с него ми беше първия международен курс(как да го забравя в Солун на 14 порта правих клапан).
6.Камаз-усещането е страшно карах го зимата с 10 тонно ремарке за Румъния,Сърбия и Гърция.
7.МАН ТГА 18-440;24-440;18-610;-с малката кабина.
8.DAF XF 105 410;460 оу за малко да забравя и наборите 2800;3300 последния е с двигател на фадрома ЛТ.
9.Мерцедес Актрос от първите модели,не ми хареса особено твърда возия и главите се скапваха.
10.Ивеко Евро стар;Евро тех;Стралис и едно с двигател на Магирус Дойтц.
11.Рено Магнум 500 коня.
Но да си кажа истината с първите вадих най много парици.       
   

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

цигарените кутии?
А защо няма снимки на гладуващи деца върху опаковките на McDonald's?
Защо няма снимки на измъчвани животни върху опаковките на козметични продукти?Защо не поставят снимки на жертви на пияни шофьори,върху бутилките с алкохол ?Защо да няма снимки на нечестни и крадливи политици.
к100
Начинаещ
*

Рейтинг: +22/-0
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 27
Теми: 4



Активност
0%

« Отговор #4 -: Вторник, 05 Април, 2011, 22:47:58 »
ОтговорОтговор

Чи да зема и аз да се пиша...
1976 год. ГАЗ-53 изпит за кат -С..После IFA-l50 и ЗИЛ в ДАП-а...........
После Берлие-280 , Рено-280,305........Фиат35F18,............Iveco420.......1985-86год...СО МАТ ......До 1995год.......
Имам време дето ми се губи като стаж-автомобил.......
Последно MAN TGX-480-"пералня"...........
Към колегата antoniyu първия кам. е като първата любов-----------никога не се забравя.........

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
antoniyu
Старши потребител
****

Рейтинг: +105/-2
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 441
Теми: 10



Активност
0%

ТЕ,искат да се съгласим с ужасяващите снимки върху


Ел. поща
« Отговор #5 -: Сряда, 06 Април, 2011, 09:41:31 »
ОтговорОтговор

Така е колега много спомени с него имам повечето лоши,но имаше и хубави.Имах чувството,че този камион искаше да ме откаже от шофьорлъка. 

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

цигарените кутии?
А защо няма снимки на гладуващи деца върху опаковките на McDonald's?
Защо няма снимки на измъчвани животни върху опаковките на козметични продукти?Защо не поставят снимки на жертви на пияни шофьори,върху бутилките с алкохол ?Защо да няма снимки на нечестни и крадливи политици.
НЕКАДЪРЕН ТРАКТОРИСТ
Гост
« Отговор #6 -: Четвъртък, 07 Април, 2011, 22:26:45 »
ОтговорОтговор

Абре к100 тва СО МАТ ква марка дръгел е баце,не съм виждал таквиз с електронни скорости че да е кат тракторсу.................СВЕТНИ ТРАКТОРИСТО БРЕ ВИЖ КВО Т..О КО.Е.Е СЪМ

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2411/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #7 -: Четвъртък, 07 Април, 2011, 22:41:25 »
ОтговорОтговор

СО МАТ е марка дръгели на Willi Betz. Усмивчица Не се бъзикай с човека, че ще ти пишем и някоя черна точка. Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
НЕКАДЪРЕН ТРАКТОРИСТ
Гост
« Отговор #8 -: Четвъртък, 07 Април, 2011, 22:57:56 »
ОтговорОтговор

Що бре шеф аз не съм бил замислен още кога некои звезди са карали камиони ли дръгели или там нещо си и аз имам комплекси ма айде стига с тез изтъркани лафове почва да омръзват .
Дип че не мое си вотим за мене си само минуси шех да си бацам


П.П. До всички засегнати в тоз форум,момци сори ма чукнете се,че па мое и да сте си го заслужили
И друго ,че мъцнем не се е родил шофера де,че се засегне от трактористко мнение пък и к100 да ти кажа баце мое да съм лапе ма да те светнем право куме в очи,, не си най-великия баце,ни у техническата част ни у практическата,за документалната не мое да кажем оти не сме имали такава тема  Смотан Смотан Смотан ако съм те засегнал тегли ми една ма реших да ти го надраскам не че ми поверваш ма да имаш напредвид ей така между другото,,
ШЕФ трий банвай деиствие му е майката ,молим само остави това послеписче де ега го мерне човеко

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2411/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #9 -: Четвъртък, 07 Април, 2011, 23:05:31 »
ОтговорОтговор

Абе ти да не се върза? Усмивчица Спокойно дишай! Човек да не си направи майтап с теб и виж какво става. Пък и си прекалено ценен кадър за форума!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
к100
Начинаещ
*

Рейтинг: +22/-0
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 27
Теми: 4



Активност
0%

« Отговор #10 -: Петък, 08 Април, 2011, 02:07:48 »
ОтговорОтговор

Що бре шеф аз не съм бил замислен още кога некои звезди са карали камиони ли дръгели или там нещо си и аз имам комплекси ма айде стига с тез изтъркани лафове почва да омръзват .
Дип че не мое си вотим за мене си само минуси шех да си бацам

Колега,ако в поста си визираш мен,като звезда,много съжалявам че съм се представил като такава,още повече с изтъркани лафове......пък знам ли...то аз се изтърках камо ли лафовете.......


П.П. До всички засегнати в тоз форум,момци сори ма чукнете се,че па мое и да сте си го заслужили
И друго ,че мъцнем не се е родил шофера де,че се засегне от трактористко мнение пък и к100 да ти кажа баце мое да съм лапе ма да те светнем право куме в очи,, не си най-великия баце,ни у техническата част ни у практическата,за документалната не мое да кажем оти не сме имали такава тема  Смотан Смотан Смотан ако съм те засегнал тегли ми една ма реших да ти го надраскам не че ми поверваш ма да имаш напредвид ей така между другото,,
ШЕФ трий банвай деиствие му е майката ,молим само остави това послеписче де ега го мерне човеко

Това с минусите не го разбрах..........не мога да бъда съдник на никого......

Колега,някъде преди бях писал ,че за мен шофьорите не се делят на млади и стари според физ. възраст,а според стажа и опита който имат..........не си спомням теб/или който да било/ да съм засягал на възраст ,стаж или опит..........

Ако в някой от постовете съм се правил на велик или най- велик по техн. или практ. част моля да ме извините.............
Няма такъв човек....всички се учим ,докато сме живи......нали и за това контактуваме помежду си,да се учим един друг.....

Колега..........за повече от половин век съзнателен живот НИКОГА И НИКОГО не съм псувал......ти няма да си първия..........

И понеже не ми стана ясно с какво точно те засегнах обидих, или по някакъв начин ти накърних честолюбието,да вземем да го изясним тоя въпрос.............щото сега се чувствам като "без вина виновен".........

ЗА да запазим добрия и конструктивен тон във форума аз съм готов да се оттегля......само да има мир и любов......

П.П   Колега,аз съм от Русе и говорим меко..........ти от кой край си Ъ?Ъ?Ъ?Ъ?

Питам щото да мога да си настроя диалектачката на компа.........Щото с моя трети незавършен клас ...........голям зор виждам.......

На всички колеги, лека,безаварийна и печаливша..........

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2411/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #11 -: Петък, 08 Април, 2011, 08:21:34 »
ОтговорОтговор

Явно е станало време за среща и бири. То и времето се оправя вече и трябва сериозно да се помисли по този въпрос. И да не чувам никакви такива за оттегляния и други подобни неща! А освен това прибързани изводи за колеги, които не познаваме, е желателно да не бъдат публикувани на страниците на форума!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
BoBy_BoY
Потребител герой
*****

Рейтинг: +140/-55
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Netherlands Netherlands

Публикации: 825
Теми: 45



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #12 -: Петък, 08 Април, 2011, 11:09:40 »
ОтговорОтговор

Явно е станало време за среща и бири. То и времето се оправя вече и трябва сериозно да се помисли по този въпрос. И да не чувам никакви такива за оттегляния и други подобни неща! А освен това прибързани изводи за колеги, които не познаваме, е желателно да не бъдат публикувани на страниците на форума!
  Хубаво е човек да си цука биричката, винцето, ракииката, уискито, или всяка друга шльокавица с верни на Идеята хора,шеф!
Наскоро мъцахме в една от темите, но интереса е много слаб. Чудим се, дали сме под достойнството на останалите, че не искат да си споделят с нас радостите и тревогите? Ъ? В днешно време много не ме интересува кой и какво кара, а кой и какво взема! По какъв начин си изкарва насъщния(хляба)! Все пак-аз съм благодарен, че го има този форум и при това без да ми излиза нищо от джоба! Тука се заплаща абонамент на месец или ако си член мъцаш  free Намигване. Да споделя по темата:
   До миналата година карах само нови машини-Газ, Камаз, Шкода-Европа, Волво, Ман, и последните 3-4 години Даф ХF95,XF105!  Сега  съм в странство и карам Даф-ХF95 в перфектно състояние и е 2000г.,но за пари! Намигване, и в добри условия на труд!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2411/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #13 -: Петък, 08 Април, 2011, 12:43:14 »
ОтговорОтговор

Аз даже не разбрах и точно как прехвръкнаха искри и напрежение във форума, но може би на някой работното време му е дошло в повече. Не вярвам да е от радиацията, идваща от Япония. Все пак казаха, че ще бъде много слаба. Искрено се надявам занапред коментарите, засягащи лично достойнство да се правят само чрез лични съобщения или очи в очи.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
BoBy_BoY
Потребител герой
*****

Рейтинг: +140/-55
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Netherlands Netherlands

Публикации: 825
Теми: 45



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #14 -: Петък, 08 Април, 2011, 13:10:00 »
ОтговорОтговор

Аз даже не разбрах и точно как прехвръкнаха искри и напрежение във форума, но може би на някой работното време му е дошло в повече. Не вярвам да е от радиацията, идваща от Япония. Все пак казаха, че ще бъде много слаба. Искрено се надявам занапред коментарите, засягащи лично достойнство да се правят само чрез лични съобщения или очи в очи.
  Няма лошо! Всичко си е в реда на правилата,мислим? Ъ? Що се отнася до Япония-ами за мене е недостежима във всяко отношение! Те са го преживели това с радиацията и са със светлинни години пред други развити страни.
   Два остри камъка като се опрат нормално е да има искри Усмивчица!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: [1] 2 3 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!