Коронавирус
Форум на българските шофьори
Петък, 03 Май, 2024, 17:53:26 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коронавирус  (Прочетена 45062 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2267/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2129
Теми: 136



Активност
3%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #30 -: Сряда, 20 Май, 2020, 00:13:16 »
ОтговорОтговор


     Малка част: медицината не излекува, а лекува. Това не е тайна поне за мен от много време. Най-доброто лечение е човек да е със силен имунитет или ако се разболееш да дадеш възможност на тялото само да се излекува. Например при гладолечение (или с малко плодове). Там принципът е да се спре една много енергоемка система - храносмилателната. И така организмът да има енергия за борба с болестта.
     А какво прави съвременната медицина лекува симптомите, вместо причината. Ако са нужни някакви лекарства, то в повечето случаи са евтини и дори безплатни. Естествените лекарства като билките или синтетичните са по-добри? Във видеото се споменава за сезонния грип. И като му мине "сезонът" той не изчезва, хората си повишават имунитета и просто не боледуват. Колко лесно Фармацевтичната мафия можеше да приложи някакво плацебо, което "в почти случаи предпазва или облекчава, ако има заболяване". И много хора биха вярвали, че не имунитетът, късметът и други неща са ги предпазили, а точно плацебото. Понеже има много по-глобални политически и икономически цели. Като - ваксиниране и чипиране! 


     "Разделяй и владей!"

     Разделиха се хората на вярващи и невярващи. Ама вярващите, смятат че е редно да се прилагат принудително лечение и задължителна ваксинация на невярващите. А това са основни човешки права! Разделиха хората на цигани и българи. Толкова години дали случайно се получава тази конфронтация? Разни фондации финансират циганите и им обясняват как имат права, но не и задължения или пък други хора да имат права. Пак ще уточня има си цигани които работят и разлика е малка от обикновените хора, но по-скоро думата ми е за мангалите от цигански и български произход. Докато циганските мангали са с някаква първични и лесно задоволими нужди, то българските мангали са алчност "с невиждана ярост"!
     Като ги слушам циганите от Ямбол, доста по-разумно разсъждават от "чисти" българи. Дочува се, че давали по 300 лв за да се пишеш болен от коронавирус в махалата. Може това да е простото обяснение за тези "огнища".

     Както децата гледат от родителите, така и шофьорите гледат от правителството и без никой да ги карат сами се разделят:
     Едни са от София, други от провинцията. Ако са от София - да, ама едните са от центъра или престижни квартали, други от крайни. Дори имаше които са 17-то поколение софиянци,,,,,,,,,,,  Други били учили 4 години за професионална категория, други я взели за 20 дни. Едните им липсват общообразователни предмети, а други много бързо учат (не е задължително в същия ред)?! Едните били родени за шофьори, а тези с най-древната професия май не тръбят така за таланта си. Едните били с много стаж (или поне много велики) - други с малък. Освен родените шофьори, другите са: военни, комбайнери, трактористи, тролейджии. Това последното (тролейджии) въобще не ми е ясно какво е. Многото пъти когато съм питал употребяващите не съм получавал отговор. За мен обяснението е, че не са много умни и/или не знаят.
     И някой кара ли ви да правите това разделение между шофьорите?

     След толкова лъжи, от управляващите които принципно са лъжливи и крадливи. Но изведнъж появи се този вирус и станаха честни, отговорни и напълно адекватни. Направо "яко адекватни"! И ще се справят с предстоящите "яко измиращи"! Направо не знам въобще има ли го този вирус?
     НО: Това че ни лъжат не значи, че вирус няма и това че има вирус, не значи че не ни лъжат...

     Не е голяма тайна, че много често при възрастни пациенти девизът е: "Никой да не умира без лекарска помощ!" Разбира се сега - без коронавирус. А как се установява, че някой е умрял от коронавирус? Прави се аутопсия и на колко от тези уж починали със или от коронавирус им е правена? Как да се прави като ще излезнат други причини. Представяте ли си някой застрелва човек, в съда казва: - Той почина от коронавирус. Разбира се ще бъде оправдан веднага!

     Много мъдрости са измислени отдавна, виждате как поговорки или приказки, напълно обясняват много ситуации. Изводите от по-долу приказката е: да се умира само с причина, а страхът не е добро основание за умиране!


"Един търговец срещнал Чумата по пътя си. Погледнал Чумата тревожно и попитал:
- Къде отиваш ?
Чумата му отвърнала:
- В Багдад.
- Колко хора ще убиеш там ? - рекъл търговецът.
- Не много, само 5000 души, казала Чумата.
Минало време и търговецът отново срещнал Чумата. Той бил чул, че в Багдад са починали заради чумата 60 000 души.
- Ти ми каза, че ще убиеш 5000 души. Въпреки това си покосила 60 000 човека, казал ядосано на Чумата.
Чумата спокойно и уверено му отвърнала:
- Аз убих 5000 души. Другите умряха от СТРАХ."

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Форум на българските шофьори
« Отговор #30 -: Сряда, 20 Май, 2020, 00:13:16 »

 Активен
Етикети:
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!