За коректността и още нещо!
Форум на българските шофьори
Петък, 03 Май, 2024, 12:58:32 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За коректността и още нещо!  (Прочетена 160082 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2392/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #45 -: Понеделник, 24 Октомври, 2011, 15:09:31 »
ОтговорОтговор

Ювиги, напротив, изключително ми е приятно да те чета. Пишеш смислено и разбираемо. Струваш ми се интелигентен човек, но не схващам защо се опитваш да създадеш негативно впечатление за себе си? Имам и една молба към теб. Нека да запазим добрия тон на форума и да не класифицираме колегите като отворковци и други подобни. Благодаря предварително за разбирането.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Форум на българските шофьори
« Отговор #45 -: Понеделник, 24 Октомври, 2011, 15:09:31 »

 Активен
han_krum
Младши потребител
**

Рейтинг: +18/-83
Неактивен Неактивен

Публикации: 51
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #46 -: Понеделник, 24 Октомври, 2011, 16:22:26 »
ОтговорОтговор

woolves човек като няма какво да каже мълчи!Кое ти говори,че нямам сиво вещество и култура?Ъ??Че ви казвам какви сте и какво правите?Или се виждате колко струвате?Кажи де?Или е така си плямпаш докато правиш пауза?Ъ?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #46 -: Понеделник, 24 Октомври, 2011, 16:22:26 »

 Активен
totunio
Начинаещ
*

Рейтинг: +21/-2
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 44
Теми: 2



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #47 -: Понеделник, 24 Октомври, 2011, 16:32:54 »
ОтговорОтговор

Предлагам модераторите да се намесят. Този хан просто влиза , дразни и излиза. Нищо добро не виждам в тона му.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
BoBy_BoY
Потребител герой
*****

Рейтинг: +140/-55
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Netherlands Netherlands

Публикации: 825
Теми: 45



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #48 -: Понеделник, 24 Октомври, 2011, 17:13:36 »
ОтговорОтговор

Смотан Смотан Смотан Смотан Малииии, темичката ще вдигне рейтинга на форума! Завърти очи Не пропуснах пост! И сега к'во, дай да не бачкаме и на електрокар, че ще му гепим тока за зимъска? Смотан Смотан Смотан
 Баце Крумеее, един интелигентен човек никога не би нападнал и пляскал ръчичките къде го хранят! Намигване Святкаш ли се? Ама и аз съм си изедник- скивай, желая ти спокойни и мирни дни! Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Механик-водач
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +60/-10
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 214
Теми: 11



Активност
0%


« Отговор #49 -: Понеделник, 24 Октомври, 2011, 17:23:41 »
ОтговорОтговор

Уважаеми колеги,
Просто престанете да му пишете!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Беден е не този, който има малко, а този, който иска да има повече.
Никога не спори с глупак. Хората може да не разберат кой е умният!
Giorgio_bg
Начинаещ
*

Рейтинг: +11/-1
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 8
Теми: 0



Активност
0%

« Отговор #50 -: Понеделник, 24 Октомври, 2011, 17:27:21 »
ОтговорОтговор

искам да публикувам отговор а не става-странно

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
han_krum
Младши потребител
**

Рейтинг: +18/-83
Неактивен Неактивен

Публикации: 51
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #51 -: Понеделник, 24 Октомври, 2011, 17:54:50 »
ОтговорОтговор

Колегата от свилоза транспорт е прав!Не дейте да ми отговаряте.Мъдър човек е той.
А вие като шарини ми се вързвате.Смятате ли,че мнението ми е от значение за вас-явно да???За мен има повече значение какво вие мислите за хората които ви дават хляба.И за два ми станаха ясни много неща-няма колеги има една огромна дупка която няма как да бъде запълнена.Реших да се регистрирам тук защото от доста време чета какво пишете и ми е интересно как ще реагират някой от вас като ги питам директно или им дам конкретен казус.Е видях.Говоря с много шофьори и на живо и по телефона но не научавам такива работи.Тук благодарение на анонимността научих доста.Благодаря!Ще продължавам да питам и т.н.
(Най-големия майтап ще е някой от моите да ме хули тук:D Смотан Смотан)

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2392/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #52 -: Понеделник, 24 Октомври, 2011, 18:07:08 »
ОтговорОтговор

Предлагам модераторите да се намесят. Този хан просто влиза , дразни и излиза. Нищо добро не виждам в тона му.

Помолил съм го учтиво да спазва добрия тон. Където е трябвало, съм направил съответните корекции в червен цвят. Повече от това не искам да правя, за да не бъда обвинен в излишна цензура. Все пак този форум е на всички и са добре дошли всякакви мнения и коментари. А ако Хан Крум ще си вдигне самочувствието, пишейки легенди за себе си и за своя бизнес, нека го оставим да си пише на воля. Вдигайки си обаче самочувствието, пада рейтинга. А както виждам, за няколко дни вече е съвсем отрицателен. Ние сме свикнали във форума да се появяват всякакви личности.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
BoBy_BoY
Потребител герой
*****

Рейтинг: +140/-55
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Netherlands Netherlands

Публикации: 825
Теми: 45



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #53 -: Понеделник, 24 Октомври, 2011, 18:49:26 »
ОтговорОтговор

(Най-големия майтап ще е някой от моите да ме хули тук:D Смотан Смотан)
    Смотан Смотан Смотан И аз ше паднем от смях! Смотан Смотан Смотан Искам да те питам-твоите драйвърчета имат ли си телевизор, антенка „Булсатком", лап топ? Или след безподобната критика си им забранил да пускат радиото, че да не харчи нафта Ъ?!
  Има ги и такива сред вас! Намигване Отдавна не се е разчупвал форума, а?  Смотан Смотан Смотан

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
han_krum
Младши потребител
**

Рейтинг: +18/-83
Неактивен Неактивен

Публикации: 51
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #54 -: Понеделник, 24 Октомври, 2011, 20:16:17 »
ОтговорОтговор

Аз искам да знам къде и кого лично обидих?!!!!!!
Просто стана така,че врага влезе в къщичката ви!Ако някой смята ,че съм нарушил добрия тон да ме извинява!Но аз съм човек образован,работя с фирми от 9 държави и нямам проблем-но в шофьорския форум съм по-черен от дявола!Което за мен значи,че съм прав!А значи,че съм прав щото вие си “вардите„територията и виждате,че номерата ви са разкрити.........................но както и да е!Наложете ми дан и ще се оплача в комисията по дискриминация(и ще закрият сайта)!!!Никого лично с нищо не съм обидил-а всички ревете......................е значи говоря истината!
Кой от вас излезе с конкретни аргументи срещу мен?
Кой от вас ме обори,че не съм прав с факти?
Някой ще посмее ли да ми отговори?Ъ?Ъ?
И ще ви кажа защо няма да ми отговорите:защото не сме 2007-2008 собствениците да зависят от шофьорите(по вашему казано вече неможе да е.ете петела)!!!!Сполай на всички ви!Влизаме в ракиеното време и очаквам и вулгарни коментари!!!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
BoBy_BoY
Потребител герой
*****

Рейтинг: +140/-55
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Netherlands Netherlands

Публикации: 825
Теми: 45



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #55 -: Понеделник, 24 Октомври, 2011, 20:34:06 »
ОтговорОтговор

Абе пич, ти в късните часове смъркаш ли? Малииии, ти сам си се изтървал! Кой и за к'во те е наклеветил тука в сайта? Влезнал си, споделил си (дори и това което не трябва), и сега ще изкараш 10-15 съфорумци клеветници Смотан Смотан Смотан? Шегобиец! Ухилен Ухилен Ухилен
  Гледай сега и слушкай: Ние тука никого не сме канили на сила и не сме обиждали! Не е лошо в „ къщичката "да влезе и гостенин, но си има ЕТИКА! Разбираш ли? Прекрачиш ли я, всеки ще те хапе!  Намигване Намигване Намигване
  Ти първо си оправи твоите плевели в двора, а после кьоркай в другото село кво папкат!




    П.С.: Само не заплашвай, че не знаеш на коя глава ще се стовари градушката!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
han_krum
Младши потребител
**

Рейтинг: +18/-83
Неактивен Неактивен

Публикации: 51
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #56 -: Понеделник, 24 Октомври, 2011, 21:04:28 »
ОтговорОтговор

Браточка BoBy_BoY никого не съм заплашвал и нямам намерение!Верно голем шогибиец си падам!!!!Обаче  щом ти ме разбираш така добре си от мойта порода!И тебе те е.бават шофери ма те е срам да си кажеш!!!!Па както искат да ме приемат.У нашия-“чорбаджийския„форум админа страна не заема, а тука е обратното!Добре,че дойдох аз та да си кажете кво ви мъчи!И наистина българските шофьори има какво да кажат!Ма шофьорите ,а не калъдръм коконите дето пишат тука!!!!Щото сигурно повечето от вас незнаят какво е ТИР карнет,разрешително,препратница или как се чакаше на митница по 2-3 дни!Това па да караш до Гърция 3 дена в посоката ич!!!!Успех младежи!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
BoBy_BoY
Потребител герой
*****

Рейтинг: +140/-55
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Netherlands Netherlands

Публикации: 825
Теми: 45



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #57 -: Понеделник, 24 Октомври, 2011, 21:19:06 »
ОтговорОтговор

Krume, ти тука искаш да кажеш, нещо, на някого в прекия смисъл,ОК! Бодни му въпросчето и готово. За шоферчета, които не зачитам като колеги съм пуснал лично тема, с подкрепата на Админа на сайта-
http://www.driver-bg.eu/index.php?topic=416.0
 Не си правя реклама на името, но би било добре да прочетеш разделите на сайта-ако те интересува, и чак тогава добави коментари. И ние си имаме мнения за колегите си, Усмивчица!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Понеделник, 24 Октомври, 2011, 21:54:59 от BoBy_BoY » Активен
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1839/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #58 -: Понеделник, 24 Октомври, 2011, 21:30:42 »
ОтговорОтговор

Смотан Ханчо баце веднъж да укъснеем и глей кви ги диплиш са.
Шел си да се оплакваш,е убаво оплаквай се ма шефчетата нема на кой бре излагаш се,дискриминация ти правили,а мен питаш ли ме като ми настигаш отрицателнио вот а си бех непобедим.
Мъцни са кво те терзае оше да те светнем относно кражби и продажби.
У последнио пост те признавам за познал точните килограми,моя милост грам абер си нема от карнети,транзити,манифести и сие ма за разлика от тебе ич не ми е бре я знам силата на 10-те кинти  Намигване и немам нужда от тва да разбирам въпросната документация.Та Ханчо баце я регламенто на шоферите оше не съм чел ти де ме засили заеби.
Инак еваларка,послушал си ме драскаш още ,тва е добре,ма дай по с рого некак поумекваш да ти каем.
Мъцаш по едно време требвало некой да те обори е баце те светнем баце Иво де момчето си казва ,че все още е далеч от система 4-4-2 те обори ма то стена кат тебе колко да и пееш нема да поеме.
Тва със зимнио глад и табелките евала ,чак аз се страшнах да ти каем.
Я мъцни дека се правят табелки,че не ми се оди до летището Ботевградско,че си смених ника и ми требва нова да го е.а
Бе с две думи дай по юнашки у 9 страни бръмчиш а все едно си от долната маала.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


Giorgio_bg
Начинаещ
*

Рейтинг: +11/-1
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 8
Теми: 0



Активност
0%

« Отговор #59 -: Понеделник, 24 Октомври, 2011, 22:33:49 »
ОтговорОтговор

Хан Крум,на кой въпрос искаш отговор ?веднага ти го давам

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!