За коректността и още нещо!
Форум на българските шофьори
Петък, 03 Май, 2024, 17:26:53 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За коректността и още нещо!  (Прочетена 160084 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1839/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #195 -: Петък, 02 Декември, 2011, 22:58:19 »
ОтговорОтговор

дай на момчето 100 е горница.
Мъцна му баце за пароци и Ханчо зачезна,мно народ кат него страдат от таз болест.
Ханчо дишни бре пичо го е мъцнал на майтап иди и мъцни шо стаа по твойто ТКЗС,че нешо замре ми се чини .

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


Форум на българските шофьори
« Отговор #195 -: Петък, 02 Декември, 2011, 22:58:19 »

 Активен
ЛЕВСКИ 1914
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-1
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 3
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #196 -: Четвъртък, 08 Декември, 2011, 22:55:29 »
ОтговорОтговор

Имаш ли стабилни шофьори ?

Причина за редакция : Забранено е писането с изцяло главни букви !

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Четвъртък, 08 Декември, 2011, 23:00:26 от Trucker_Boy » Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #196 -: Четвъртък, 08 Декември, 2011, 22:55:29 »

 Активен
BoBy_BoY
Потребител герой
*****

Рейтинг: +140/-55
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Netherlands Netherlands

Публикации: 825
Теми: 45



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #197 -: Четвъртък, 08 Декември, 2011, 23:04:51 »
ОтговорОтговор

Имаш ли стабилни шофьори ?

Причина за редакция : Забранено е писането с изцяло главни букви !
 
 
   Имам, колко ти трябват?
  При мене кинтата е твърда-2000Е на месец! До 10-то число Завърти очи на месеца се кихат. Инак има бо :oй по капачките. Арно ми е да вдигам пушиляка, но не за с'тинки. Ако не си ме разбрал дай лев мигач и вдигни оборотите, че имам километри да прая,  8)пич!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
tuman
Начинаещ
*

Рейтинг: +14/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 18
Теми: 3



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #198 -: Вторник, 20 Декември, 2011, 16:00:09 »
ОтговорОтговор

Ювиги,може и да не сме ,,представителна извадка",но тонът ти за пореден път показва какво е отношението ти,към хората.Прочети си публикациите и надявам се ще разбереш какво искам да ти кажа.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
roni
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #199 -: Сряда, 28 Декември, 2011, 07:41:13 »
ОтговорОтговор

Ухилен Брей коректност в България ? В България коректността си е формула кой как и кого ще излъже. По принцип работодателите лъжат работниците, работниците лъжат работодателите и така до края на света. Той и Б Борисов лъже да го турят за премиер, пък народа го лъже че всичко е по ноти. Абе всички лъжат и са коректни един към друг!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
han_krum
Младши потребител
**

Рейтинг: +18/-83
Неактивен Неактивен

Публикации: 51
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #200 -: Петък, 30 Декември, 2011, 21:58:58 »
ОтговорОтговор

ООООООООО левнти мой Смотан Гледам,че ви стана мъчно за мене.................................че не ви отговарям!Е здравето ме подведе.............и по-специално тая част от тялото наречена сърце............на много съчуствах и помагах и ето.........шарлатаните медици ми казаха да не се нервирам толкова и да не приемам нещата толкова навътре щото може и при следващия път да не моееем да ви пишем................. :'(
И затова вече него приемам на вътрееее................сърце  и резервното струва много парички а никой ръляв шофер не заслужава да оставям кости заради него.......
Да ви кажем............за сефте резнах заплатите за преразход............м/у 300 и 500лв и никой от 12те неревна(баси колко са ме окрали)!!!!!!!!!!!!
Та да видиме през новата 2012 как ще се опитат моите да ме уморят Усмивчица
P.S.Взех още 2 диспечарки с възраст 23 и 25г фенки на МОЛОВЕТЕ и съм им каазал колко повече режат от шоферите толкова повече ще харчат по моловете!И така............а и на 12.1 идват двете Скании хенгери и ми трябват само още двама шофери за двойка в Европа по релацията Германия-Швеция!Ма сполай ви и успех през 2012....

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-2989
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #201 -: Петък, 30 Декември, 2011, 22:28:58 »
ОтговорОтговор

Тоя па! Лекувай се, бре! Ама не ти е проблема там, де те лъжат дофтурите! У главата ти е!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
BoBy_BoY
Потребител герой
*****

Рейтинг: +140/-55
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Netherlands Netherlands

Публикации: 825
Теми: 45



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #202 -: Петък, 30 Декември, 2011, 22:58:53 »
ОтговорОтговор

ООООООООО левнти мой Смотан Гледам,че ви стана мъчно за мене.................................че не ви отговарям!Е здравето ме подведе.............и по-специално тая част от тялото наречена сърце............на много съчуствах и помагах и ето.........шарлатаните медици ми казаха да не се нервирам толкова и да не приемам нещата толкова навътре щото може и при следващия път да не моееем да ви пишем................. :'(
И затова вече него приемам на вътрееее................сърце  и резервното струва много парички а никой ръляв шофер не заслужава да оставям кости заради него.......
Да ви кажем............за сефте резнах заплатите за преразход............м/у 300 и 500лв и никой от 12те неревна(баси колко са ме окрали)!!!!!!!!!!!!
Та да видиме през новата 2012 как ще се опитат моите да ме уморят Усмивчица
P.S.Взех още 2 диспечарки с възраст 23 и 25г фенки на МОЛОВЕТЕ и съм им каазал колко повече режат от шоферите толкова повече ще харчат по моловете!И така............а и на 12.1 идват двете Скании хенгери и ми трябват само още двама шофери за двойка в Европа по релацията Германия-Швеция!Ма сполай ви и успех през 2012....
  Махни ги тези диспечерки, спедиторки и тн, на по 23-25 год! Виаграта ще те погуби, мислим! Много си отидоха от този свят така! МОЛ'вете са за комплексарки!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
godji
Потребител герой
*****

Рейтинг: +132/-23
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 652
Теми: 10



Активност
0%

трактор автоматик


Ел. поща
« Отговор #203 -: Петък, 30 Декември, 2011, 23:04:34 »
ОтговорОтговор

ООООООООО левнти мой Смотан Гледам,че ви стана мъчно за мене.................................че не ви отговарям!Е здравето ме подведе.............и по-специално тая част от тялото наречена сърце............на много съчуствах и помагах и ето.........шарлатаните медици ми казаха да не се нервирам толкова и да не приемам нещата толкова навътре щото може и при следващия път да не моееем да ви пишем................. :'(
И затова вече него приемам на вътрееее................сърце  и резервното струва много парички а никой ръляв шофер не заслужава да оставям кости заради него.......
Да ви кажем............за сефте резнах заплатите за преразход............м/у 300 и 500лв и никой от 12те неревна(баси колко са ме окрали)!!!!!!!!!!!!
Та да видиме през новата 2012 как ще се опитат моите да ме уморят Усмивчица
P.S.Взех още 2 диспечарки с възраст 23 и 25г фенки на МОЛОВЕТЕ и съм им каазал колко повече режат от шоферите толкова повече ще харчат по моловете!И така............а и на 12.1 идват двете Скании хенгери и ми трябват само още двама шофери за двойка в Европа по релацията Германия-Швеция!Ма сполай ви и успех през 2012....
  Махни ги тези диспечерки, спедиторки и тн, на по 23-25 год! Виаграта ще те погуби, мислим! Много си отидоха от този свят така! МОЛ'вете са за комплексарки!
Е тези двете ще ти се "издрусат" на главата ! Па ако твоите не те беха крали толкова, щеше сега да вземеш 4 Скани ! Няма да те обиждам . Човек каквото сам си направи никой друг не може да му го стори !

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

БЪДИ РАЗУМЕН !КАРАЙ ВНИМАТЕЛНО !Не карайте и не поствайте когато сте пили - после може да съжалявате !
tirtonev
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +76/-9
Неактивен Неактивен

Italy Italy

Публикации: 193
Теми: 2



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #204 -: Петък, 30 Декември, 2011, 23:14:07 »
ОтговорОтговор

Ханчо,мести офиса у МОЛа направо Смотан Смотан Смотан

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

запомнете!!!винаги ще бъда зад вас:)))))

pumix
Старши потребител
****

Рейтинг: +66/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 360
Теми: 2



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #205 -: Събота, 31 Декември, 2011, 01:10:41 »
ОтговорОтговор

Сите чорбаджии като тебе Дядо Господ ги наказва.Нали знаеш,че забавя ама не забравя.Та да ти споделим аз мойто скромно шоферско мнение.Бъди човек с хората и работниците ти жив и здрав да си ама го давай по кротко.Че тоя моя бивш чорбаджи много знаеше да реже за нафти,гуми,неправилно измит камион и те такива измишльотини,ама сега си носи системите с него.А ги остави а издаде пътнио лист.И последно повече приходи по малко разходи през новата 2012 година.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

На руска кола вратата и на жена устата,се затварят с удар!!!
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1839/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #206 -: Събота, 31 Декември, 2011, 08:43:02 »
ОтговорОтговор

Я Ханчо се появил.Ханчо баце споделям мнениети,че инфаркто не иде от кражби и продажби на течни горива,а от млади и убави диспечерки,ма ти си знааш.И определено и ти си стигнал до подобно решение ,защото за банкетната девойка нищо не мъцаш и ей така реши са оше двенки да турнеш,слагай лошо нема,ма за две Скании ти требват четири шофера ,а за четири шофера требват барлем шест диспечерки да знааш иначе брат па нема контрол.
Проблема е ,че ако турнеш оше шест момета с къси полета ,твойта повехтела моторетка ще причука и не доктори и докторици ми други ора требва се дирят тъй че умната.
И Ханчо вече не е модерно да се реже нафта,модерно е да не им даваш и стинка за нафта ,па они твойте убавци да се оправят как ше подкарат новите Скании,сещаваш ли се.
И не е лошо на новите момета да мъцнеш да мъцат на твойте убавци ,като тръгнат на път,ако са си намерили нафталин,да си качват гуметата на ремаркето у ремаркето да се не търкат,че и там разход мани,а и да ги стегат с поне по 2 колана,че изпадат понекогиш.

Я мъцни кви кандидати дириш за новите ,,бегачки,, нешо ме човърка се завърта към твойто ТКЗС,че с тез момета определено си отекъл.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


abator
Потребител герой
*****

Рейтинг: +492/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 811
Теми: 51



Активност
0%


WWW
« Отговор #207 -: Събота, 31 Декември, 2011, 15:51:45 »
ОтговорОтговор

Бригадирче, дай да метнем новите бегачки с къси поли. Ако успеем да установим контрол ще си живеем екстра и Ханчо ще плаща за това. Така де ... що трябва да се мотаме по пътищата, като можем да се мотаме по МОЛ-овете  Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
tuman
Начинаещ
*

Рейтинг: +14/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 18
Теми: 3



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #208 -: Събота, 31 Декември, 2011, 20:54:09 »
ОтговорОтговор

      Ювиги,едва ли си липсвал на някого.Незная кое те кара да мислиш така,а това,че си имал проблеми с машинката не е добре.Четейки написаното от теб за пореден път се убеждавам,че наглоста,лицемерието и глупоста почивен ден нямат.Намали оборотите и поне веднъж прояви уважение към ония,които с труд е лишения изкарват не само своя,но и твоя хляб.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
wolves
Старши потребител
****

Рейтинг: +101/-98
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Germany Germany

Публикации: 323
Теми: 11



Активност
0%


« Отговор #209 -: Вторник, 03 Януари, 2012, 09:23:53 »
ОтговорОтговор

Абре Ханчо,с колко имена се подвизаваш по шоферските сайтове,криеш се къ мишок.Сбирай партакешите и емигрирай по африка,там шофери бол.Ма къ не платиш ти идат на гости место с Виски,с ,,,АК-72,,и са те разковали на секундата,тоя назидателен тон те издава,промени почерка.и Вместо с жипове се возиш на камили и нема а ти крадат от горивото,Само трее да събираш сено повече.ай със здраве и поздрави на колегите от Руанда примерно.,,,,,Глей само да не попаднеш на ,,Канибали,,че че те загубиме безвъзвратно,и че е язък за такъв отворко.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!