Правописът във форума
Форум на българските шофьори
Сряда, 15 Май, 2024, 01:53:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 6 7 [8]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Правописът във форума  (Прочетена 43859 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2282/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2135
Теми: 136



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #105 -: Неделя, 22 Декември, 2013, 21:54:40 »
ОтговорОтговор


Пиша по теми, по които имам мнение.

     Това значи ли, че пиша по тези които нямам мнение и най-вече не разбирам? Няма такава статистика, но мисля на фона на присъствието във ФорумЪТ имам най-малко публикации. Обмислям всяка публикация преди, по време и след публикуването!



Не помня кой е човекът на когото обърна внимание за "впредвид", но съм сигурен, че не беше на мен.

     В случая помня от теб е, но не мисля, че е от значение!



 
Споделял ли съм мнението, че е нелепо този, който парадира с грамотност да е с такава под средното ниво?

     Не точно, но си намеквал, че моята е в единия край - другия. Парадиране от моя страна е меко казано лъжа. Казваш че работиш с факти само в тази тема съм писал няколко пъти имах 3 по граматика. Както и в другите отношения не съм от безгрешните. Цитирай ме някъде да съм го писал.



Понякога след публикуването му следват безброй много редакции и корекции докато ми хареса! Не знам при теб как стоят нещата. Това изречение как ти се струва:

     Както по-горе писах гледам по много. И ако по отношение на грамотността мога да се придвижа, явно няма да е с твоя помощ, не е това целта ти! По отношение на литературните ми качества, няма как да стане. Толкова мога.



Ако изключим "впредвид", с какъв друг напредък откъм грамотност можеш да се похвалиш?

     На незапознатите ще уточня, че с Росен си имаме Скайп и Фейсбук  и телефон от поне три години! Ако наистина имаше идея да ме ограмоти, можеше да го прави. Но в този случай, няма как да блесне пред неграмотния модератор. Напоследък участва в три раздела/теми  "Политика" , "Ким Йохансен - Дания " и "Супер неграмотния модератор". Така би се лишил от 1/3  от темите в които да пише.
     Който иска да се хареса на Росен е задължително да изписва правилно "ПРЕДВИД" и да слага правилно пълен непълен член. Но можете, дори е желателно да използвате латиница, ако имате някакво оправдание, може България да е с малка буква. Националност, език, дни от седмицата, месеци - може с главна буква, само на български. Но внимавайте, ако е на английски ще е правилно и може да помисли, че сте срещу него.



Мисля, че ще се повторя, но все пак. Ако тихичко и незабелязано си правеше корекцийките, може би никога нямаше да се стигне до каквито и да било спорове, пък най-малкото с мен!!!

     За мен е за първи път. Първо за кой път да кажа, че на жена ми не се получава, защото тя така е казала. Има много по-големи заслуги да се съобразявам с нея. Откъде произлиза, че съм длъжен да се съобразявам с твоето мнение. Особено така изказано. Кажи какво греша и да се поправя имам желание. Съмняваме това да ти е идеята?!

     И второ. Какво значи незабелязано? АдминистраторЪТ иска да се пише причина за редакция. Ако напиша "Редакция поради правопис" не е ясно какво точно, а и нали съм неграмотен. Пиша думите които съм забелязал. Дори не правя редакции на технически грешки!
     Изобщо е много удобно като си в опозиция да раздаваш съвети. Когато имаше възможност защо не направи нищо?



     Подбери си въпросите на които ще отговориш, както направи и досега! Моля!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Форум на българските шофьори
« Отговор #105 -: Неделя, 22 Декември, 2013, 21:54:40 »

 Активен
Етикети:
Страници: 1 ... 6 7 [8]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!