Правописът във форума
Форум на българските шофьори
Сряда, 15 Май, 2024, 01:48:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 6 7 [8]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Правописът във форума  (Прочетена 43859 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Roshko
Гост
« Отговор #105 -: Вторник, 24 Декември, 2013, 03:26:53 »
ОтговорОтговор

Да,бе правописът се следи от модератори,но не от дежурни писачи тук.Нали така Рошко-кандидат модераторе. Завърти очи

Баталов, вероятно си имал желание да изразиш мнение, а и вероятно си знаел какво искаш да кажеш, ама на мен ми е малко трудно да го разгадая, нищо че в текста ти има доста думички...
Аз бях на тази "длъжност", даже системата още ме разпознава като такъв, но и аз като останалите няколко дузини не се представих на нужната за admin висота...

Така, да зарежем глупостите и да направим един синтезиран прочит на събитията в темата от съвсем близкото минало.
След една моя съвсем добронамерена, кратка, скромна, но на място забележчица, провокиран от перманентните злоупотреби, манипулации и спекулации с думичките интелект, грамотност и правопис, ми се изсипа едно просълзяващо словоизлияние намесващо, дори пикантерии от личен и семеен характер, на които нямам как да отговоря. Не знам защо в повечето ни спорове задължително се замесва съпругата и то многократно, сякаш всички други аргументи са на заден план или липсват.
Минко, нищо лошо не си ми направил, нито аз на теб! Не сме малки деца да се сърдим за глупости. Извади от контекста на моите публикации разни пасажи и започна да жонглираш с тях, ама нещо не ти се получи, поне така ми се струва. Тезата ти за участието ми само в три теми, едната от които е отдавна цензурирана, също издиша. Ако искаш да се мерим по полезно действие, с удоволствие бих опитал. В една тема, в която размята разни формули със завидно умение и финес, само доказа моето твърдение до което съм стигнал с практика, наблюдение и мисъл. Нали и до формулите се е стигнало по този път. Ти си избрал да ги ползваш наготово - нямам нищо против!
Както и да е... Едва ли някакво си мнение на един обикновен софийски дришльо може да те засегне по какъвто и да било начин. Затова сме тук, да сблъскваме мнения, виждания, идеи. Понеже бързах и аз съм се изразил неподготвен. Исках да кажа, че по доста от темите имам мнение, но по някои не се сдържам да не се възползвам от правото си да го споделя. Не търси себе си там където пиша за мен и обратното!
Помислих върху обещанието си да отделя време за отговор на поставените ми въпроси, но да си призная, струва ми се, само ще си загубя времето, дори и да успея да открия някакъв смисъл/основание в тях, както и считам, че отговорите са дадени ясно в предишните ми публикации. Щом не са разбрани тогава, едва ли в бъдеще ще мога да бъда по красноречив, толкова си мога... То май и сега времето което отделих не беше малко...
Здраве и успех!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #105 -: Вторник, 24 Декември, 2013, 03:26:53 »

 Активен
Етикети:
Страници: 1 ... 6 7 [8]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!