Нема такава държава
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 16 Май, 2024, 19:12:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нема такава държава  (Прочетена 179375 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Rammbon
Потребител герой
*****

Рейтинг: +287/-23
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1424
Теми: 107



Активност
0%


« Отговор #360 -: Вторник, 19 Юни, 2012, 08:40:20 »
ОтговорОтговор

Неам нищо против, напротив! Зависи с какви цели. Ако, да ни научи на любов и трудолюбие, аз съм - ЗА!
Повече от 90% от изповядващите исляма, които познавам, цел живот бачкат за трима. За съжаление положението
в православието никак не е подобно... Просто си разсъждавам на глас...
Рошко, тези които казваш, че работят цял живот за трима са най-вече жените на турците или ние както си ги знаем , кадъните. Те работят в магазина, на полето ,в завода, а мъжете им цял ден ходят по кафета и се разкарват. Затова работят и хранят по трима, него и децата. Могат и на любов да ни научат, младите кадънчета още от 15 годишни се разголват, показват пъпчета и с къси поли, разни стойки като седнат на маса , а тези на 18 вече са доста разпуснати. Дори повече от българките, любовчийки от всякъде. Има и доста кадъни омъжени, които ходят и по други мъже. Работих 3 години , 50% от колегите ми бяха такива и те самите си казват, че вече не е като едно време. Само като са си на село , заради старите слагали шалварите иначе ако са в града или отиват в града се обличали по-така, разголени. Начервисани, гримирани, с впити дънки, къси поли или само по клинчета изрязани деколтета и им се виждат сутиените .  Като фолк певиците,  1:1 . И не само това, ами вече и с българите си лягат , както им дойде. Ей това като научат турците и като ни  гледат как ги въртим кадъните, почевеняват и се пукат от яд. Ами нищо неказват, защото онази кадъната сама си ляга ...  Ухилен
А иначе по празницете сме заедно. Те идват на нашите, ако са поканени и ни канят на техните. И сме заедно на масата Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Форум на българските шофьори
« Отговор #360 -: Вторник, 19 Юни, 2012, 08:40:20 »

 Активен
kkkvd
Гост
« Отговор #361 -: Вторник, 19 Юни, 2012, 11:06:16 »
ОтговорОтговор

И не само това, ами вече и с българите си лягат , както им дойде. Ей това като научат турците и като ни  гледат как ги въртим кадъните, почевеняват и се пукат от яд. Ами нищо неказват, защото онази кадъната сама си ляга ...  Ухилен
А иначе по празницете сме заедно. Те идват на нашите, ако са поканени и ни канят на техните. И сме заедно на масата Усмивчица

Това вече мина всякакви граници! Колега, така както си го написал, излиза че в България живеят българи и турци... а аз цял живот си мисля, че може да сме само българи! Те (кадъните) вече лягали и с българи... да не би те да не са българки? Или българите сме нещо лошо?

Колеги, в България живеят само българи! Няма турци, арменци и прочие. Да, има цигани, които за разлика от предишните не са националност. Стига с тая изкуствена толерантност, аз съм българин и живея между българи, а не между българи и турци! Ама вярвали в Аллах, чудесно, значи са българи с ислямско вероизповедание, но в никакъв случай турци!!! И в Саудитска арабия вярват в Аллах, но я им кажи че са турци! Изобщо, как може да има толкова глупави и заблудени хора, да не правят разлика между нация и релиция!? Вика ми един колега, аз обичам България, ама съм турчин?!?!?!?!?!? Толкова ли е сложно да го проумеят?! И какъв е тоя майчин език??? Има само един език в България - български, няма майчин, бабин, и прочие измислици...
И какви са тия новини на турски? Верно нема такава държава! В Турция и до ден днешен учат децата, че България временно не е тяхна територия, и че сме гяури, а чича ви Бойко иска дружба да прави с тях. Твърдо НЕ!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #361 -: Вторник, 19 Юни, 2012, 11:06:16 »

 Активен
Mandor
Потребител герой
*****

Рейтинг: +541/-22
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 740
Теми: 33



Активност
0%


« Отговор #362 -: Вторник, 19 Юни, 2012, 13:17:57 »
ОтговорОтговор

Чича ви Бойко им аутсорсна (леле каква сложна дума Ухилен) охраната на въздушното ни пространство, вие за едни новини се дърпате.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Да пишеш на български с латински букви е все едно да пишеш с лайна по стената - чете се, но не е приятно.
Продавам 405,бензин,на части
На шестия ден Господ видя, че не може да направи всичко и създаде инженерите.
Rammbon
Потребител герой
*****

Рейтинг: +287/-23
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1424
Теми: 107



Активност
0%


« Отговор #363 -: Вторник, 19 Юни, 2012, 13:34:10 »
ОтговорОтговор

Колега, турците неискат да се наричат българи, както и циганите се наричат турци  Смотан, заради партията която им дава помощи. Може всички да сме родени в България и да изповядваме различни религии, но освен българите и помаците , никой не иска да се нарича  и не се признава за българин.  Иди им разправяй на онези по турските села , че са българи. Та те повечето незнаят името България, мислят си че живеят в Турция, гледат само турска телевизия, говорят само на турски и като има говориш на български те гледат и немогат да разберат за какво става дума.
Обаче има разлира между турскоговорящите от Бургаски регион и от Добруджата.  Тези от бургаско се мислят за чисти турци , дори се опитват да пишат на турски . Ама само като им видиш физиономиите и си личат че са турци. А пък мързеливи  Тъжен
 Една случка :
Преди 4 години ходихме на ексурзия на Шипка. И с един приятел си стоим на мястото където се е провело бойното поле, горе на скалите и си пресъздаваме какво се е случило, как нашите са хвърляли камъни , бурета, колела от каруци върху турците . И взехме и ние хвърляхме по 1-2 камъка и правим снимки. Идва от групата един и ни пита какво правим, а той е турче . Приятеля ми не се замисли , метна  го на раменете си и му казва. Така и така , тук нашите са хвърляли камъни срещу вашите , за да ги спрат , сега и тебе ще хвърлим ...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

SEMPER
Потребител герой
*****

Рейтинг: +282/-100
Неактивен Неактивен

Germany Germany

Публикации: 1266
Теми: 10



Активност
0%


« Отговор #364 -: Вторник, 19 Юни, 2012, 22:13:39 »
ОтговорОтговор

Рошко, тези които казваш, че работят цял живот за трима са най-вече жените на турците или ние както си ги знаем , кадъните. Те работят в магазина, на полето ,в завода, а мъжете им цял ден ходят по кафета и се разкарват.

Ти направо измисли нов бит на турците

Аз има наблюдения върху тях в три държави - България,Германия и Турция

В България жените им си работят наравно с всички, в Турция от сравнително скоро е прието жените да работят и го правят относително малка част, а в Германия са най консервативни - там е голяма рядкост туркиня да работи.


Иначе не знам къде ги видя тези мързеливи турци  Ухилен  Аз поне не познавам такива. Бих казал че са много прости, повечето са напълно кухи лейки, но мързеливи не са.

А като човечност - с огромна доза съжаление признавам, че са много по свестни като хора от нас.

И повече мога да говоря по темата, но няма смисъл, който си има клишета в главата няма да ме разбере.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не бих могъл да ви дам пълна гаранция, че няма да има някакъв инцидентен случай на престъпност в страната
kkkvd
Гост
« Отговор #365 -: Вторник, 19 Юни, 2012, 22:43:52 »
ОтговорОтговор

Абе Семпер и Рамбон вие не разбрахте ли, че в България НЯМА турци?Ъ?? За Германия незнам, тяхна си работа.
А това, че мюсюлманите (не турците) в България не искат да се нарекат българи е друга тема. Имам чувството, че никой не чете, камо ли да разсъждава... Абе как не правите разлика.. аз наистина не мога да разбера!
Вече смятам, че Бай ви Тошо е бил леко прав, като ги е помолил или да прегърнат българщината във всичките и аспекти или да си събират партакешите и да се махат накъдето им видят очите... Поне могат да си сложат наставка "ов" и "ски"  на имената, както е по Закона за българските имена, а не да ми се назовават най-нахално като Доган и Етем, вместо Доганов и Етемова... сякаш са в анадола.
ИМА такава държава, ама като ви чета мислите, убеден съм, че няма такова население, жалко че се водите българи! Материал!
Мерси за бана, аз мислех да не пиша в тая тема, ама ето...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
SEMPER
Потребител герой
*****

Рейтинг: +282/-100
Неактивен Неактивен

Germany Germany

Публикации: 1266
Теми: 10



Активност
0%


« Отговор #366 -: Вторник, 19 Юни, 2012, 23:03:35 »
ОтговорОтговор

А теб какво ти пука кой как се самоопределя, смяташ че ако в България живеят само баш българи - всичко ще е по мед и масло ли. Намигване


А за Германия е много просто - едно турско семейство с 4-5 деца и неработеща жена получава годишно между 15-20 хиляди евра - детски, социални,квартирно подпомагане и т.н. Това е малко повече отколкото една неквалифицирана и неговореща немски жена може да изкара ако работи  Ухилен

И естествено има негодувание,както и тук негодуваме срещу ромите,които не си плащат сметките за ток и вода  Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Вторник, 19 Юни, 2012, 23:14:08 от SEMPER » Активен

Не бих могъл да ви дам пълна гаранция, че няма да има някакъв инцидентен случай на престъпност в страната
trenti
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +46/-7
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 144
Теми: 5



Активност
0%

кат.С


« Отговор #367 -: Сряда, 20 Юни, 2012, 01:22:37 »
ОтговорОтговор

http://novatv.bg/news/view/2012/06/19/32021/Имамът-на-Сърница-продължава-да-проповядва-свободно-в-местната-джамия-/

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

"Не сме народ, не сме народ, а мърша,
хора, дето нищо не щат да вършат!"
Roshko
Гост
« Отговор #368 -: Сряда, 20 Юни, 2012, 03:02:52 »
ОтговорОтговор

http://novatv.bg/news/view/2012/06/19/32021/Имамът-на-Сърница-продължава-да-проповядва-свободно-в-местната-джамия-/

Аз се включих кога темата все още беше в частта религия, ма в частта етнос запазвам дълбоко мълчание, не че няма к'во да кажа...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
kkkvd
Гост
« Отговор #369 -: Сряда, 20 Юни, 2012, 11:46:17 »
ОтговорОтговор

Бях го написал по-дълго, но само ще ви кажа, че на гишето на Суиспорт на брюкселското летище пише "BG+TR go home"
Повече нема да коментирам, държавата не е виновна, че някой няма мозък и самоуважение.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
ИванТ
Потребител герой
*****

Рейтинг: +970/-25
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 567
Теми: 46



Активност
0%

Категории: В, В+Е, С, С+Е, D, D+E, М, Ткт


« Отговор #370 -: Сряда, 20 Юни, 2012, 20:14:01 »
ОтговорОтговор

И докато в темата се обсъждат религиозни проблеми, настрани остава фактът, че Мария Мургина е оправдана по всички обвинения.
И понеже тук е форум за шофьори и сме наясно, че ако се случи инцидент с товара или пътниците водачът носи своята отговорност. В случая има наличие на различни присъди от различни съдии! От тази констатация произлиза, че единият съдия греши, ако това е съдия "А", това означава изпращане на невинен човек в затвор (ефективна присъда), а ако е съдия "Б", то говорим за оправдателна присъда за опасен престъпник... Или никои от тези съдии няма да понесе отговорност за грешна присъда, а един от тях със сигурност е сбъркал.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Извода според мен е никой шеф нема интерес от по голема заплата и командировъчни не защото ще е на загуба,както твърди HORNET,а защото си оставя опцията да може да те обладае във всеки един момент!!
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2410/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #371 -: Сряда, 20 Юни, 2012, 22:14:10 »
ОтговорОтговор

Българският народ има една много хубава поговорка по случая с Мургина.
"Гарван гарвану око не вади".

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
VOLVO 480
Старши потребител
****

Рейтинг: +94/-10
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 326
Теми: 85



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #372 -: Сряда, 20 Юни, 2012, 23:18:18 »
ОтговорОтговор

Абе Семпер и Рамбон вие не разбрахте ли, че в България НЯМА турци?Ъ?? За Германия незнам, тяхна си работа.
А това, че мюсюлманите (не турците) в България не искат да се нарекат българи е друга тема. Имам чувството, че никой не чете, камо ли да разсъждава... Абе как не правите разлика.. аз наистина не мога да разбера!
Вече смятам, че Бай ви Тошо е бил леко прав, като ги е помолил или да прегърнат българщината във всичките и аспекти или да си събират партакешите и да се махат накъдето им видят очите... Поне могат да си сложат наставка "ов" и "ски"  на имената, както е по Закона за българските имена, а не да ми се назовават най-нахално като Доган и Етем, вместо Доганов и Етемова... сякаш са в анадола.
ИМА такава държава, ама като ви чета мислите, убеден съм, че няма такова население, жалко че се водите българи! Материал!
Мерси за бана, аз мислех да не пиша в тая тема, ама ето...

Има и тоя от клипчето ще ти го каже,където е баш турски професор!




<a href="http://www.youtube.com/watch?v=wV7RHZG1a-0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=wV7RHZG1a-0</a>

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

SEMPER
Потребител герой
*****

Рейтинг: +282/-100
Неактивен Неактивен

Germany Germany

Публикации: 1266
Теми: 10



Активност
0%


« Отговор #373 -: Сряда, 20 Юни, 2012, 23:31:29 »
ОтговорОтговор

VOLVO 480,  вземи гледай и малко клипчета на македонски професори - доста нови неща ще научиш  Ухилен  Ухилен Ухилен

За съдебната система у нас си имам мнение, което не е много ласкаво - всичко е комбинация от некадърност,корупция и незаинтересованост. Същото важи и за всички сфери на администрацията ни.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не бих могъл да ви дам пълна гаранция, че няма да има някакъв инцидентен случай на престъпност в страната
trenti
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +46/-7
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 144
Теми: 5



Активност
0%

кат.С


« Отговор #374 -: Сряда, 20 Юни, 2012, 23:47:17 »
ОтговорОтговор

http://30dumi.eu/2012/06/litsata-ot-kontraprotesta-v-zashtita-na-zakona-za-gorite-video/  Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

"Не сме народ, не сме народ, а мърша,
хора, дето нищо не щат да вършат!"
Етикети:
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!