Докога ще играем едно и също ,,хоро''?
Форум на българските шофьори
Вторник, 14 Май, 2024, 05:22:52 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Докога ще играем едно и също ,,хоро''?  (Прочетена 9622 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
начинаещ
Младши потребител
**

Рейтинг: +19/-1
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 58
Теми: 4



Активност
0%

« Отговор #15 -: Събота, 16 Януари, 2016, 08:45:30 »
ОтговорОтговор

Може би текущата ми мисъл не е за тая тема но има нек'ва връзка. Винаги когато възникне с някой спор се опитвам да си представя на негово място как бих постъпил! Та разсъжденията ми относно секса "заплати-командировки" не е ли някаква застраховка на шефа от недобронамерени шофьори? Когато за сефте се качих на камион бях на двойка за 20 дена едни от първите ми уроци беха къде и как се продава нафта!?!?! Как се пазарува с DKV-картата всичко различно от гориво!! Как при хубав товар да си вземам за мен дори при пломбирано ремарке!!!! Не казвам че само това съм научил от старшията,за което съм му много благодарен,но на въпроса ми защо така се прави,отговорът бе:като тръгнеш сам ще видиш!! Е тръгнах и сам,но реших да бъда коректен относно стоки и горива два курса направих по два месеца обещаното ми се изплати с малки закъснения. След третият курс реших да напусна именно поради всичките тези неуредици с малките заплати и неясните командировки и най вече с начина на заплащане а именно 200лв на седмица пък другото след отчета в БГ е да но това е както казва Бриги забавяне от два месеца. Реших,че това хоро нема да мога да го играя!!! При напускането изгорех с 1200-1300лв,които по никакъв начин не може да си ги взема законно,та пак се връщам на това което ми каза даскалът ми!!,поне малко щех да компенсирам от личните загуби ако го бех послушал,но аз наивника си мислех,че при коректност от моя страна ще ми се отговори аъс същото!!!
 И въпреки всичко продължавам да не съм у ред,след като не съм ядосан!!
Явно генетично сме се променили,след като изпитваме оргазъм,когато ни изработят!
Когато всички фирми са с тези условия и всички работим с гордост "тираджии",нема да има скоро оправия!
Сега се сещам за прочетенитв някъде отрицателни мнения,как пенсионираните военни и полицай ставали шофьори. Да но те са си взели прилична за БГ пенсия и ги боли на колко и как ги осигуряват! В същото време срещах по пътищата пенсионирани шофери работещи,защото казват с 200лв пенсия се не живее!!! Това ни чака и нашето поколение ,което сега е на зряла възраст ако не се засвири друга музика и не се променят стъпките на хорото!!!!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #15 -: Събота, 16 Януари, 2016, 08:45:30 »

 Активен
Етикети:
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!