Обири и кражби
Форум на българските шофьори
Неделя, 19 Май, 2024, 00:37:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обири и кражби  (Прочетена 119221 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
НЕКАДЪРЕН ТРАКТОРИСТ
Гост
« Отговор #15 -: Четвъртък, 31 Март, 2011, 20:33:11 »
ОтговорОтговор

Завърти очи

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Петък, 08 Април, 2011, 22:41:45 от НЕКАДЪРЕН ТРАКТОРИСТ » Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #15 -: Четвъртък, 31 Март, 2011, 20:33:11 »

 Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2412/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7183
Теми: 538



Активност
0.2%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #16 -: Четвъртък, 31 Март, 2011, 20:56:56 »
ОтговорОтговор

Обаче не можеш да направиш 3 публикации една след друга. А сега по въпроса за колегата. Според мен долапи има и вътре в кабината. Някои им казват шкафове, а други долапи. Така и не разбрах какво е станало, ама едва ли трябва още да го тормозим с нашите въпроси.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Форум на българските шофьори
« Отговор #16 -: Четвъртък, 31 Март, 2011, 20:56:56 »

 Активен
imter
Потребител герой
*****

Рейтинг: +417/-15
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 988
Теми: 35



Активност
0.4%


Ел. поща
« Отговор #17 -: Четвъртък, 31 Март, 2011, 20:59:25 »
ОтговорОтговор

И аз по темата да се включа,от такива посегателства никой не е застрахован.Най парадоксалното е,че на мен ми се случи това в гаража на фирмата в която работих,вие си направете изводите,какво чудо сме хората Усмивчица.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
antoniyu
Старши потребител
****

Рейтинг: +105/-2
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 441
Теми: 10



Активност
0%

ТЕ,искат да се съгласим с ужасяващите снимки върху


Ел. поща
« Отговор #18 -: Петък, 01 Април, 2011, 16:24:57 »
ОтговорОтговор

Не са един или два случаите дори когато си вътре да те обирът.
1.Упояват те после си тършуват както си искат.
2.Само колан с тресчотка ги спира няма как да отворят вратите.Мен ме бяха упоили и разбили ключалката  но не са могли да отворят вратите.
3.На ДАФ се пробива копчето което слиза на долу и кората заедно  и се поставя пирон и така не може  да се отключи.
4.Има и скоби които се закрепят за вратата и за кабината това съм го виждал на Скания и Волво .
5.В Белгия не е безопасно на всеки паркинг аз лично спирам където има пе...ли или ку..ви там е най-безопасно.
6.Имат машинка за парите затова където и да ги скриеш ще ги намерят,по-сигурно  е ако са много да се увият в фолио алуминиево.Аз ги увивам в фолио взел съм го от Австрия което го дават за Го бокса   

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

цигарените кутии?
А защо няма снимки на гладуващи деца върху опаковките на McDonald's?
Защо няма снимки на измъчвани животни върху опаковките на козметични продукти?Защо не поставят снимки на жертви на пияни шофьори,върху бутилките с алкохол ?Защо да няма снимки на нечестни и крадливи политици.
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2412/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7183
Теми: 538



Активност
0.2%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #19 -: Петък, 01 Април, 2011, 16:43:38 »
ОтговорОтговор

6.Имат машинка за парите затова където и да ги скриеш ще ги намерят,по-сигурно  е ако са много да се увият в фолио алуминиево.Аз ги увивам в фолио взел съм го от Австрия което го дават за Го бокса   

За какво фолио става дума? Каква е идеята на фолиото?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
antoniyu
Старши потребител
****

Рейтинг: +105/-2
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 441
Теми: 10



Активност
0%

ТЕ,искат да се съгласим с ужасяващите снимки върху


Ел. поща
« Отговор #20 -: Петък, 01 Април, 2011, 17:42:12 »
ОтговорОтговор

Идеята е да отблъсне лъчите на машинката за де не може да се намерят,тогава трябва физическо претърсване.
С фолио може да се манипулира и GPS по-точно ако не искаш шефовете да разберат,че си забегнал на някъде

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

цигарените кутии?
А защо няма снимки на гладуващи деца върху опаковките на McDonald's?
Защо няма снимки на измъчвани животни върху опаковките на козметични продукти?Защо не поставят снимки на жертви на пияни шофьори,върху бутилките с алкохол ?Защо да няма снимки на нечестни и крадливи политици.
antoniyu
Старши потребител
****

Рейтинг: +105/-2
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 441
Теми: 10



Активност
0%

ТЕ,искат да се съгласим с ужасяващите снимки върху


Ел. поща
« Отговор #21 -: Петък, 01 Април, 2011, 17:48:36 »
ОтговорОтговор

А иначе фолиото е това което го продават по магазините за готвене(много ефикасно за агне на пещ) същото е.
Преди време ходехме с рейс до Германия за камиони и си носехме машинките за Австрия и веднъж  моята взе да писка и се усетих ,че ми е горе при личния багаж и ми взима пари,прибрах я при мен в джоба ми и на връщане взех фолио за машинките от ресторанта на Зубен(преди там се зареждаха) за да си имам то е доста по дебело от обикновеното фолио.С фолиото преди носехме цигари за Англия  нареждах ги на един ред на леглото и от двата края фолио и скенера не ги ловеше,така е и сега с тези химикалки които използват немците за бар-кодовете

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

цигарените кутии?
А защо няма снимки на гладуващи деца върху опаковките на McDonald's?
Защо няма снимки на измъчвани животни върху опаковките на козметични продукти?Защо не поставят снимки на жертви на пияни шофьори,върху бутилките с алкохол ?Защо да няма снимки на нечестни и крадливи политици.
Mitko-FH
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 3
Теми: 0



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #22 -: Петък, 01 Април, 2011, 18:00:07 »
ОтговорОтговор

Само да попитам  как са успели да те упоят .

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
BoBy_BoY
Потребител герой
*****

Рейтинг: +140/-55
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Netherlands Netherlands

Публикации: 825
Теми: 45



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #23 -: Петък, 01 Април, 2011, 19:26:47 »
ОтговорОтговор

Мене ми се искаше да си мъцкаме и къде си има проблеми с кражбите по Европа и България! Мене лично първия път във Франция незнам дали са ме упоили, но си ме отвориха и си ми взеха париците и телефончето! Сега никога не ми идвало вече на акъла даже и да поглеждам към бензиностанцията кога минавам.
  Втория път ме обират на Бреша, кога ме няма в камиона за 10 мин и хоп ми трошат ключалките, и пак минус един лаптоп и навигация!
  Това си е един вид организирана престъпност! Сега съм аз, утре някой друг. До колко можем да се предпазим от това. 

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
antoniyu
Старши потребител
****

Рейтинг: +105/-2
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 441
Теми: 10



Активност
0%

ТЕ,искат да се съгласим с ужасяващите снимки върху


Ел. поща
« Отговор #24 -: Петък, 01 Април, 2011, 20:15:39 »
ОтговорОтговор

Само да попитам  как са успели да те упоят .
И аз не знам от къде са пръсна ли,има много пролуки например зад кабината има отдушници поне на Ман има от прозореца,отпред през парното има си начини те са професионалисти. 

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

цигарените кутии?
А защо няма снимки на гладуващи деца върху опаковките на McDonald's?
Защо няма снимки на измъчвани животни върху опаковките на козметични продукти?Защо не поставят снимки на жертви на пияни шофьори,върху бутилките с алкохол ?Защо да няма снимки на нечестни и крадливи политици.
Mitko-FH
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 3
Теми: 0



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #25 -: Петък, 01 Април, 2011, 20:23:24 »
ОтговорОтговор

Благодаря за отговора колега Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
antoniyu
Старши потребител
****

Рейтинг: +105/-2
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 441
Теми: 10



Активност
0%

ТЕ,искат да се съгласим с ужасяващите снимки върху


Ел. поща
« Отговор #26 -: Петък, 01 Април, 2011, 20:32:17 »
ОтговорОтговор

Мене ми се искаше да си мъцкаме и къде си има проблеми с кражбите по Европа и България! Мене лично първия път във Франция незнам дали са ме упоили, но си ме отвориха и си ми взеха париците и телефончето! Сега никога не ми идвало вече на акъла даже и да поглеждам към бензиностанцията кога минавам.
  Втория път ме обират на Бреша, кога ме няма в камиона за 10 мин и хоп ми трошат ключалките, и пак минус един лаптоп и навигация!
  Това си е един вид организирана престъпност! Сега съм аз, утре някой друг. До колко можем да се предпазим от това. 

Аз лично избягвам да спирам около:Загреб,Любляна,Будапеща и на по-малките паркинги в Белгия.В Германия,Австрия, северна Италия и Испания съм нямал проблеми.
В Италия преди стръмното на Бреша посока Милано има една бензиностанция  не и помня името има и платен паркинг за 9 часа платих по-малко от 4 евро на час се плащаше.Виждал съм по Франция има вече паркинги с камери не знам дали се плаща но някои беше казал,че ги правели защото много се краде във Франция.В Англия около Лондон(източен) спирам на Хестън не се плаща отвън на улицата има и интернет,а един колега беше вътре в паркинга и беше отрязан(паркинга и той е вече безплатен)     

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

цигарените кутии?
А защо няма снимки на гладуващи деца върху опаковките на McDonald's?
Защо няма снимки на измъчвани животни върху опаковките на козметични продукти?Защо не поставят снимки на жертви на пияни шофьори,върху бутилките с алкохол ?Защо да няма снимки на нечестни и крадливи политици.
Michael
Начинаещ
*

Рейтинг: +9/-2
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 26
Теми: 2



Активност
0%


« Отговор #27 -: Понеделник, 04 Април, 2011, 01:19:32 »
ОтговорОтговор

Значи,това с тресчотката сме го правили,има едни малки коланчета където ги продават в Италия (може и другаде да има,ние от там го взех ме) вързваш за дръжките на вратите (от вътрешния краи) и като го стегниш става работата.А за парите мога да ви кажа един трик при "актросите" в волана,той се отваря като го напъниш малко в смисъл това в средата,а също така съм чувал че някой ги криели под гумите на камиона.До нафтата още един трик,вземата камите на ремаркето/камиона и ги поставяте на капачките и пускате ремаркето внимателно отгоре.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
antoniyu
Старши потребител
****

Рейтинг: +105/-2
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 441
Теми: 10



Активност
0%

ТЕ,искат да се съгласим с ужасяващите снимки върху


Ел. поща
« Отговор #28 -: Понеделник, 04 Април, 2011, 09:32:12 »
ОтговорОтговор

За такива малки колани става въпрос де.И на МАН се отваря волана но и  това го знаят,също за МАН става и където е тахографа ако няма станция има свободно капаче в ляво отваря се и там се слагат парите,но ако си упоен и ти отворят кабината могат да си търсят на спокойствие и да ги намерят,спасението да не се отвори кабината.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

цигарените кутии?
А защо няма снимки на гладуващи деца върху опаковките на McDonald's?
Защо няма снимки на измъчвани животни върху опаковките на козметични продукти?Защо не поставят снимки на жертви на пияни шофьори,върху бутилките с алкохол ?Защо да няма снимки на нечестни и крадливи политици.
BoBy_BoY
Потребител герой
*****

Рейтинг: +140/-55
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Netherlands Netherlands

Публикации: 825
Теми: 45



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #29 -: Понеделник, 04 Април, 2011, 13:15:29 »
ОтговорОтговор

Кога отскачаш до магазина и какъв ти е шанса да не те ударят?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!