Таби Транс ЕООД гр. Хасково
Форум на българските шофьори
Понеделник, 06 Май, 2024, 16:44:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Таби Транс ЕООД гр. Хасково  (Прочетена 12282 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
stoil nedev
Старши потребител
****

Рейтинг: +299/-158
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 416
Теми: 5



Активност
0%


Ел. поща
« -: Събота, 07 Януари, 2017, 13:41:29 »
ОтговорОтговор

Колега, парите които получавам аз не мисля че са подаяния. аз съм доволен както и всички колеги. относно полуване на всички пари до 5то число има и колеги които заминават с по 800-900 евро и не искат никакви пари, защото искат като се върнат да си вземат пароте НАКУП и нямат притеснения, че това няма да се случи. Ако искаш и имена ще ти цитирам.Аз съм всеки ден по пътищата и имам наблюдения,че такива колеги които си искат всички пари на 5то,10то число са били опарени от некоректни работодатели
Аз пък никога , абсолютно никога няма да отида да работя във фирма която ми задържа пари по какъвто и да е повод. Заплатата ми трябва да е изплатена до 5-то или 10-то число на следващия месец , без значение дали съм работил 10 - 15 дни или цял месец.
 Парите които се заработват трябва да бъдат изплащани незабавно , а как и къде ще си ги харча , или какво ще правя с тях си е лично мое дело. Парите винаги се искат ВЕДНАГА не НАКУП.
 Всяко друго предложение за мен е опит за прилагане на някаква схема за измама срещу полагащите ми се финансови средства.
По този въпрос аз съм до тук !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Стресни се, племе закъсняло!   Живейш ли, мреш ли, ти не знайш!  След теб потомство иде цяло - какво ще да му завещайш?       
                       Иван Вазов
Форум на българските шофьори
« -: Събота, 07 Януари, 2017, 13:41:29 »

 Активен
Етикети:
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!