Форум на българските шофьори

Пътувания => Радиостанции => Темата е започната от: BIG DRIVER - Сряда, 06 Март, 2013, 06:47:35

Заглавие: Въпрос за PRESIDENT GEORGE-LINCOLN
Публикувано от: BIG DRIVER - Сряда, 06 Март, 2013, 06:47:35
Здравейте колеги, искам да се сдобия с някои от тези два модела на  PRESIDENT GEORGE-LINCOLN, знам че са стари модели, но предполагам че може и да се намери нещо, някой може ли да ми помогне. Търсих в нета, но нищо не излиза от България, според вас какви пари може да бъдат и в какво състояние. Благодаря предварително!


Вапрос
Здравеите
здобиа
president george-lincoln
моге
дасе
нещто
някои
можели
дами
тарсих
нищто
бг
бадат
састояние
Заглавие: Re:Въпрос за PRESIDENT GEORGE-LINCOLN
Публикувано от: Bulgarian truck driver - Петък, 15 Март, 2013, 20:59:31
Колега какви пари даваш за President George?
Заглавие: Re:Въпрос за PRESIDENT GEORGE-LINCOLN
Публикувано от: BIG DRIVER - Събота, 16 Март, 2013, 10:07:07
Здравей колега! За цена не мога да кажа докато нея видя! Зависи от състоянието на станцията, колко е употребявана къде се е използвала в стационарни условия или в мобилни. Също и козметичното и състояние. Имам също голям интерес и към President James, защото той е с по-малки размери и ще ми пасне в стандартните места в камиона! Тел ми е 0893424949 можем да се чуем! 

Здравеи
немога
састоянието
станциата
каде       
сее
исползвала
сащто
кам
защтото
president james
тои
пасни
мие
дасе



     В целия текст, имаше една главна буква!!! Предполагам, няма да има кой да ти редактира повечето публикациите. Така че, други подобни ще се трият!!!