• Welcome to Форум на българските шофьори.
 

Идиот на пътя

Започната от admin, Понеделник, 14 Май, 2012, 14:26:54

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Slav_305

Play Golf, don't drive it!

Slav_305

Play Golf, don't drive it!

driver70

http://novanews.bg/mynews/view/2014/01/17/7858/ненормално-каране-на-камион-по-магистралата/      Чудя се и не мога да проумея смисъла на такива изпълнения.Защо,защо,защо?

driver70


chefolini

...На такъв такива спирачки ше му забия,че ще припикне от зор...ако съм във предния камион и забележа какво става зад мен!!Общо взето германиците са едни от най слабите шофьори във Европа..да не говорим че един висок процент са абита и полски к**рви..!!

rider777

Пича явно бърза щом кара така,,,,, ето и от мен едно видео в което един арабин ми набива спирачки пред мен а като тръгна да го изпреварвам дава газ,,,,,,,, http://vbox7.com/play:ecb78614f3
Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,

loshdancho

Ама човека те пропусна джентълменски после.
С мен се ебава един пиян и си прекара приятно.... само  един шут по колата отнесе,  беше спрял и ме е яд, че не угасих фаровете и мотора  когато спрях след него... Избяга гадината на два пъти.
ПРОСТ(о) шофьор!  Малии за това някога се учеше 3-4год.

славее

#20

Haydutyn


driver1

Видеото е старо, но как мислите - дали малко бой са го били тоя след това полицаите? Не, че не си го заслужава.

American

Двама идиоти говорещи руски в Америка

smoking gun

Красимир Тодоров

Аз се изневрих докато гледах клипа, не знам ако бях там...   но нищо не можеш да направиш. Това са говеда с леки коли. Копилета.

Красимир Тодоров