• Welcome to Форум на българските шофьори.
 

Ремонт на Ремонта

Започната от Monster, Петък, 20 Октомври, 2017, 15:05:22

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Monster

  Не ви ли писва всяка година едно и също?
  Не се ли нервирате?
  Из цялата страна едно и също не е ли по-добре да свършат евврофондовете 2020 година и да свършат мъките с краденето, пардон грешка усвояването на средствата?

Monster


Mandor

Другарката фанДупкова постави рекорд- вече има ремон по прясно ремонтирания бул.Дондуков.
Да пишеш на български с латински букви е все едно да пишеш с лайна по стената - чете се, но не е приятно.
Продавам 405,бензин,на части
На шестия ден Господ видя, че не може да направи всичко и създаде инженерите.

Mandor

Да пишеш на български с латински букви е все едно да пишеш с лайна по стената - чете се, но не е приятно.
Продавам 405,бензин,на части
На шестия ден Господ видя, че не може да направи всичко и създаде инженерите.

micyri

Е няма угодия!
Като няма пътища,що няма.
Като направиха,що ги ремонтират.
После, що пак ремонт.
Днеска писах в една друга тема.
Не си хабете нервите за глупости.  ;)

Haydutyn

  Откакто Боко беше кмет всяка година Цариградско го ремонтират и все не е е готово. От последния ремонт издържа година и нещо и пак се нацепи асвалта. Вълните пред БТА не са ги пипнали... Всака година Ремонт на Ремонта.

rider777

На другите избори пак гласувайте за Тиквата,,,,,,,,,,,,,,,,,
Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,

Monster

Цитат на: Haydutyn - Събота, 21 Октомври, 2017, 14:48:16Откакто Боко беше кмет всяка година Цариградско го ремонтират и все не е е готово. От последния ремонт издържа година и нещо и пак се нацепи асвалта. Вълните пред БТА не са ги пипнали... Всака година Ремонт на Ремонта.
Аспаруховия мост е абсолютно същия случай и никога не съм гласувал за гробарите, за бъдеще също няма да направя тази глупост.

Monster