Дискордиа
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 28 Март, 2024, 22:08:00 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дискордиа  (Прочетена 203406 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
hris5
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #60 -: Събота, 18 Април, 2015, 06:35:01 »
ОтговорОтговор

Когато отидох да започвам работа ми казахарче понеже не мепознават трябва да подпиша записна заповед за 5000лв.Казах им чао

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #60 -: Събота, 18 Април, 2015, 06:35:01 »

 Активен
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1787/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #61 -: Събота, 18 Април, 2015, 08:33:01 »
ОтговорОтговор

Когато отидох да започвам работа ми казахарче понеже не мепознават трябва да подпиша записна заповед за 5000лв.Казах им чао

Баце,грубичко си постъпил,трябвало е да им протегнеш ръка и да им предложиш да се запознаете.
Ба го за едно запознанство щом тарифата е 5 бинки,май е редно си ъпгрейднем профила в Елмаз

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


Форум на българските шофьори
« Отговор #61 -: Събота, 18 Април, 2015, 08:33:01 »

 Активен
combatbunny
Начинаещ
*

Рейтинг: +5/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 26
Теми: 7



Активност
0%

« Отговор #62 -: Събота, 18 Април, 2015, 08:38:07 »
ОтговорОтговор

Аз лично съм слушал само и единствено негативни мнения. Водачи, спедитори и т.н. В джобс-а се наблюдава постоянно въртене на три обяви - за спедитор, за меринджей международен транспорт и меринджей нови клиенти. Прощавайте, четири са - и специалист техническа подръжка, или нещо от сорта. Мои колеги в бранша /спедитори/ са имали шанса, да попаднат във вихъра Дискордия, сега на датата, в която са се отървали - правят банкети. Положението в офиса явно е някаква трагикомедия.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
DIVAKKAT
Начинаещ
*

Рейтинг: +3/-3
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 21
Теми: 10



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #63 -: Петък, 19 Юни, 2015, 11:19:43 »
ОтговорОтговор

нищто добро не се пише и за тази фирма

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
SOLAR
Потребител герой
*****

Рейтинг: +234/-16
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Belgium Belgium

Публикации: 530
Теми: 53



Активност
0%

ЛЕТИМ ПО ПЪТИЩАТА БЕЛИ


encho.ganev
« Отговор #64 -: Понеделник, 22 Юни, 2015, 17:45:46 »
ОтговорОтговор

Преди 2-3 седмици говорих с колега от тази фирма. Каза, че е доволен от заплащането - около 1700 €. Не е правил нарушения, дори той си е избрал с кой диспонент да работи. Работил е там 2-3 год.
Въпреки това има плакат на м. "Тракия", че търсят шофьори. Така е и в моята фирма Essers.

Sent from my V1_Viper_I using Tapatalk

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

venko_tankovski73
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1
Теми: 0



Активност
0%

« Отговор #65 -: Неделя, 28 Юни, 2015, 10:57:29 »
ОтговорОтговор

А бе колеги Българина каквото и да стане ,където и да отиде все ще намери за какво да мрънка и да се оплаква зависи кой с какви очаквания отива в определена фирма,ами в началото ще взимате по малката кошничка пък с времето акт спечелиш доверие може и да се промени нещо.За жалост така е в БГ и така ще е незнайно колко време още.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2215/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #66 -: Неделя, 28 Юни, 2015, 14:58:38 »
ОтговорОтговор

А бе колеги Българина каквото и да стане ,където и да отиде все ще намери за какво да мрънка и да се оплаква зависи кой с какви очаквания отива в определена фирма,ами в началото ще взимате по малката кошничка пък с времето акт спечелиш доверие може и да се промени нещо.За жалост така е в БГ и така ще е незнайно колко време още.

     Както каза един от работещите там: "От пет години работя и проблеми с плащането не е имало!"
     Нормата е 23 + 0,31 на тон (с 20 тона е 29,2 л/100 км.). И въпреки не изглеждаща добра норма, ми показа, че има около 1 000 лв. икономия платени за първото тримесечие на тази година. Също каза, че който не знае за какво става въпрос (норма на гориво) няма смисъл да опитва.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
hunter_75
Старши потребител
****

Рейтинг: +96/-31
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 324
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #67 -: Неделя, 28 Юни, 2015, 15:29:24 »
ОтговорОтговор

Имам някакъв спомен за норма 26,4 +0,24л. на тон за нова скания,и беше трудно да се влезе в нея.Това дето на теб са казали е още по-малко,толкова ли да са икономични тия волва,на мене лично не ми се вярва,но не съм и карал такова.Аз по съм склонен да вярвам че си говорил с някой от малцинството което го има във всяка фирма,дето винаги си взимат парите за сметка на останалите шофьори

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2215/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #68 -: Неделя, 28 Юни, 2015, 15:49:15 »
ОтговорОтговор

Имам някакъв спомен за норма 26,4 +0,24л. на тон за нова скания,и беше трудно да се влезе в нея.Това дето на теб са казали е още по-малко,толкова ли да са икономични тия волва,на мене лично не ми се вярва,но не съм и карал такова...

    Имах предвид, ама забравих да го напиша, за Волво Евро 6 е нормата, другите са май само ИИВи със старата кабина, вероятно е друга нормата. И друг каза, че не се старае и влиза в норма, ама един от месеците имал под 9 000 км. за вътрешно.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
потребителско име
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #69 -: Четвъртък, 03 Септември, 2015, 15:12:05 »
ОтговорОтговор

     Както каза един от работещите там: "От пет години работя и проблеми с плащането не е имало!"
     Нормата е 23 + 0,31 на тон (с 20 тона е 29,2 л/100 км.). И въпреки не изглеждаща добра норма, ми показа, че има около 1 000 лв. икономия платени за първото тримесечие на тази година. Също каза, че който не знае за какво става въпрос (норма на гориво) няма смисъл да опитва.

+1, който иска (визирам начинаещите в бранша), да се научи на икономично каране, ,да рискува" в Дискордиа или ПИМК, но ако е само за далаверата от нафтата, а за работа ..дето се казва :ще има и след сто години и дума не обелва..няма смисъл да кандидатства.Ако толкова много чувате петела, щяхте да сте на чужди договори в големи западни спедиции. Който иска да работи и знае ЕЗИК и как да защити интереса си, не е проблем да започне УСПЕШНА кариера във всяка една фирма, включително и българска. Както фирмата има задължения към служителите, така и те имат към нея и те са уточнени при започването...не съм чул досега, фирма да има изискване към служителите си, да бъде задължително крадена с по 300л всеки месец ! Лека и безаварийна на всички Колеги и ..Умната на кандидатите Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
ivopifeca
Потребител герой
*****

Рейтинг: +196/-2525
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2182
Теми: 113



Активност
0%

ALFA ROMEO75|ПОВЕЧЕ КОЛЕГА ОТКОЛКОТО РАБОТНИК


Ел. поща
« Отговор #70 -: Събота, 12 Септември, 2015, 23:36:00 »
ОтговорОтговор

+1, който иска (визирам начинаещите в бранша), да се научи на икономично каране, ,да рискува" в Дискордиа или ПИМК, но ако е само за далаверата от нафтата, а за работа ..дето се казва :ще има и след сто години и дума не обелва..няма смисъл да кандидатства.Ако толкова много чувате петела, щяхте да сте на чужди договори в големи западни спедиции. Който иска да работи и знае ЕЗИК и как да защити интереса си, не е проблем да започне УСПЕШНА кариера във всяка една фирма, включително и българска. Както фирмата има задължения към служителите, така и те имат към нея и те са уточнени при започването...не съм чул досега, фирма да има изискване към служителите си, да бъде задължително крадена с по 300л всеки месец ! Лека и безаварийна на всички Колеги и ..Умната на кандидатите Намигване
Тва,щото си сигурен,че ще има кандидати,та казваш-успех,я си представи че нема?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
MHasanov
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #71 -: Събота, 16 Януари, 2016, 20:58:40 »
ОтговорОтговор

Здравейте, колеги!Нов сьм в бранша и мисля да се пробвам в Дискордиа....Та, някой може ли да даде по-актуална информация кьм момента?  Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
nikolov1994
Начинаещ
*

Рейтинг: +6/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 42
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #72 -: Понеделник, 29 Февруари, 2016, 19:02:45 »
ОтговорОтговор

Колеги някой има ли скорошна информация от Дискордиа? На какви пари започват новобранците и какви що годе са условията, някой знае ли нещо по-подробно ?  Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
martin stanev
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +290/-28
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 170
Теми: 3



Активност
0%


« Отговор #73 -: Понеделник, 29 Февруари, 2016, 23:33:32 »
ОтговорОтговор

Колеги някой има ли скорошна информация от Дискордиа? На какви пари започват новобранците и какви що годе са условията, някой знае ли нещо по-подробно ?  Усмивчица

Прави курсове: 10 цента/км-за Европа, 15 цента/км+30е вътрешна минтница-за Турция, като почти винаги, за нагоре си през Сърбия и всичките екстри, през Румъния минавали, само намазаните пиливани да въртят повече километри.
Вътрешното: 10 цента/км, 12 цента били ако се влиза в икономичните норми+380лв. бг заплата+15е на ден. Норма 23-празен+0.310 грама на тон. По време на 24-45 часови паузи камиона не трябва да работи повече от 30мин на ден. Имало няква система дето и аз не разбрах точно каква е...показвала колко пъти си натискал спирачки, дали надуваш турбото и оборотите и разните му там бабини трънкини, ако го надуваш и някъв бай-хой ти звънка и почва ти пили на дядовия и т.н. Взимали и новобранци те били 15е на ден със старши. Подписвало се също така и записна заповед за 5000лв. тва с цел, че ако сте решили да напускате да е по мирния начин с предизвестие-1 месец и т.н., а не ако сте решили да бягате да им продадете гумите и източите нафтата...било имало колеги дет са бягали от там са дупчили седалки с ножове и чупили арматури-тва като го чух ми се видя малко дрън, дрън та пляс, ама както и да е. Може и да съм изпуснал нещо, горе долу тва запомних, който има интерес да им намери сайта в нета и да звънне да пита.
Информацията я имам от 2ма колеги от същата фирма от миналия месец. Висях с тях на Капи Куле, за влизане в България към 20 часа.
Пожелавам на всички кандидати сила и желязни нерви !!! Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
nikolov1994
Начинаещ
*

Рейтинг: +6/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 42
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #74 -: Вторник, 01 Март, 2016, 18:52:04 »
ОтговорОтговор

Колега благодаря много за изчерпателния отговор! Това със записната заповед доколкото разбирам, значи не че ако реша да напускам след 1 година ще им платя 5 хилки, ами ако реша да напусна когато и да е без предизвестие, тогава им плащам сумата, правилно ли съм разбрал?  Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!