Измамник от Елин Пелин
Форум на българските шофьори
Петък, 29 Март, 2024, 15:26:33 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Измамник от Елин Пелин  (Прочетена 6475 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
vvikkii
Начинаещ
*

Рейтинг: +4/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 10
Теми: 2



Активност
0%

Ел. поща
« -: Петък, 01 Април, 2011, 08:57:11 »
ОтговорОтговор

Въпросният мошеник се казва Венцислав Тодоров, от Елин Пелин обявата му е постоянно в http://www.driverbg.net/. Търси шофьори за релации, Македония, Албания, Косово, Босна и Херцеговина. Обещава що годе добро заплащане, уж след края на всеки курс, но не е така .
Кара шофьора да не спазва никакви ограничения, за шофиране документите на камионите му и на ремаркетата са нередовни, затова се кара само нощно, тогава проверките са по пошли.
Ходих с него до Косово, един курс уж, да ми покаже адресите и след това да остана да карам сам, като ми поиска да напусна предишната работа за да ми оправи документите и след въпросния курс остана да ми се обади за следващия курс.
Опитах се няколко пъти, да го питам какво става с работата, той се крие намира си човек за по един - два курса и пак така.
Венциславе, знам, че ще прочетеш писането ми и знай, че ще ти паля свещи всеки ден. За тази измама за това, че ме излъга и ме остави без работа.
По въпроса с редовноста на камионите ти, тук там познавам някои хора  и бъди сигурен, че скоро ще ти предстоят стабилни проверки още повече  пътя ти е през Кюстендил познавам се лично с даяджиите от там.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Вторник, 03 Май, 2011, 07:58:49 от МИНКО ИЛЧЕВ » Активен
Форум на българските шофьори
« -: Петък, 01 Април, 2011, 08:57:11 »

 Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2336/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7181
Теми: 538



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #1 -: Петък, 01 Април, 2011, 09:25:42 »
ОтговорОтговор

Много пъти съм се питал как така едни и същи хора не могат години наред да си намерят шофьори, а в други фирми дори и да искаш, не можеш да започнеш работа. Явно такива като този нямат изградени навици да заплащат труда на своите работници и служители.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Петък, 01 Април, 2011, 09:25:42 »

 Активен
BoBy_BoY
Потребител герой
*****

Рейтинг: +140/-55
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Netherlands Netherlands

Публикации: 825
Теми: 45



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #2 -: Петък, 01 Април, 2011, 10:05:11 »
ОтговорОтговор

   Мене ако питате нека и ние да изискваме проф. характеристика от работодателите Завърти очи! Щом за тях сме крадци, мошенници, трафиканти, Засрамен... Нека и те да представят себе си не само по отношение на работа, ами заплащане, условие на труд, Ъ?...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2336/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7181
Теми: 538



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #3 -: Петък, 01 Април, 2011, 10:40:33 »
ОтговорОтговор

Нещата са неравнопоставени. Например когато искаш да получиш кредит от банка, трябва да докажеш, че ще можеш да върнеш тези пари. А когато внасяш депозит в банка, те какви гаранции ти дават, че ще ти опазят парите и че ще ти ги върнат?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
BoBy_BoY
Потребител герой
*****

Рейтинг: +140/-55
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Netherlands Netherlands

Публикации: 825
Теми: 45



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #4 -: Петък, 01 Април, 2011, 10:47:54 »
ОтговорОтговор

Нещата са неравнопоставени. Например когато искаш да получиш кредит от банка, трябва да докажеш, че ще можеш да върнеш тези пари. А когато внасяш депозит в банка, те какви гаранции ти дават, че ще ти опазят парите и че ще ти ги върнат?
Намигване Намигване Намигване Намигване Намигване Намигване Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
imter
Потребител герой
*****

Рейтинг: +357/-15
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 986
Теми: 35



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #5 -: Петък, 01 Април, 2011, 12:10:37 »
ОтговорОтговор

Колеги в тази държава,въобще има ли нещо,което да е нормално и редовно.Замислете се какво става от най-дребните до най-големите тук.Всеки си кара през просото и е сигурен,че ще му се размине и ще се оправи ,и така се въртим  в един кръг,без начало и без край.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
vvikkii
Начинаещ
*

Рейтинг: +4/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 10
Теми: 2



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #6 -: Петък, 01 Април, 2011, 13:03:16 »
ОтговорОтговор

Да прави сте така ще е докато има корупция по пътищата и навсякъде вижте африканските държави на който се присмихвахме сега какво правят хората не търпят да ги потискат а нас ни навеждат главите  отварят ни краката  и си траем явно на народа му харесва.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
vvikkii
Начинаещ
*

Рейтинг: +4/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 10
Теми: 2



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #7 -: Петък, 01 Април, 2011, 13:06:51 »
ОтговорОтговор

Баце какво да изискваме от тях аз съм шофьор от 10 год. по пътищата и всички документи са ми изрядни в талона 39 точки а тои собственика на транспортна фирма кара без талон от 2 год.спират го плаща си  и понеже полицаите ни са много стабилни  продължава  това е

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
р...
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +28/-1
Неактивен Неактивен

Пол: Жена
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 160
Теми: 5



Активност
0%


« Отговор #8 -: Петък, 01 Април, 2011, 13:17:32 »
ОтговорОтговор

Баце какво да изискваме от тях аз съм шофьор от 10 год. по пътищата и всички документи са ми изрядни в талона 39 точки а тои собственика на транспортна фирма кара без талон от 2 год.спират го плаща си  и понеже полицаите ни са много стабилни  продължава  това е
:)Сам го каза "спират го-плаща си"
докато едни могат да плащат и са наред ще теглят тези дето не могат да плащат.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Винаги има изход
g_dandy
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +54/-15
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 239
Теми: 30



Активност
0%

« Отговор #9 -: Събота, 09 Април, 2011, 09:07:09 »
ОтговорОтговор

Всички я знаете поговорката: "За кокошка няма прошка, за кон няма закон"! Така, че докато сме кокошки и то доста оскубани вече, шансове никакви за нещо по-добро.
Много е прав колегата, че трябва да стане така, че и работодателите да представят на кандидатите за работа препоръки от настоящи и бивши работници и служители!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Вторник, 03 Май, 2011, 07:53:19 от МИНКО ИЛЧЕВ » Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2216/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2109
Теми: 135



Активност
3.4%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #10 -: Вторник, 03 Май, 2011, 08:10:47 »
ОтговорОтговор

Въпросният мошеник се казва Венцислав Тодоров, от Елин Пелин обявата му е постоянно в http://www.driverbg.net/. ...

...Кара шофьора да не спазва никакви ограничения, за шофиране документите на камионите му и на ремаркетата са нередовни, затова се кара само нощно, тогава проверките са по пошли.
Ходих с него до Косово, един курс уж, да ми покаже адресите и след това да остана да карам сам, като ми поиска да напусна предишната работа за да ми оправи документите и след въпросния курс остана да ми се обади за следващия курс.
Опитах се няколко пъти, да го питам какво става с работата, той се крие намира си човек за по един - два курса и пак така...

  Не мога да коментирам работодателя, не го познавам. Това с напускането, на досегашната работа е интересно. Ами като си без работа, вече на много неща си съгласен (в твой ущърб). Щом не си вдига телефона, това говори достатъчно (по принцип е женски подход, очакваш да се сетиш).

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Етикети:
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!