• Welcome to Форум на българските шофьори.
 

Укрепване на товара-начини и приспособления

Започната от LKW, Вторник, 22 Ноември, 2011, 00:22:34

« назад - напред »

0 Потребители и 2 гости преглеждат тази тема.

Boroman21

Слагат се успоредно на палето под 3-те му крака. Колкото по-тежко, толкова по-дебела подложка. Аз го преценявам някъде 8 мм на тон пале. Сините са от пяна и на ролка хартия от 2300кг слагам 4 мм по предписания на товарача. Винаги широчината на подложката трябва да е по-широка от тази на палето иначе багите се сърдят.

От мобилния

Boroman21


МИНКО ИЛЧЕВ

Цитат на: admin - Четвъртък, 24 Ноември, 2011, 21:14:56Колеги, а палета с картофи в чували как връзвате? Всеки път измислях нови начини и резултат никакъв. Даже веднъж и глоба отнесох заради свличане на чувалите.

    Интересува ли те все още?


Освобождаване на тресчотка


    Този показва как безопасно да се освободи тресчотка, например, ако е прекаран грешно колана. Много го правят с щанга и има голям трясък най-малко. Други направо режат колана. Начинът който показва, може да стане и с пръст, ама е за предпочитане с предмет. Последвайте го, за идеи - освен тези които всичко (почти нищо не) знаят.

     П. П.: Толкова добре го обяснява, че само като гледам и ако хвана колан - ще го сложа и махна, всякак.
Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!

МИНКО ИЛЧЕВ

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!