Ким Йохансен - Дания
Форум на българските шофьори
Понеделник, 29 Април, 2024, 19:07:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Анкета
Въпрос: Фирмата към този момент черна ли е или бяла?
Черна, работя/ил съм там.
Бяла, работя/ил съм там.
Черна, от написаното в интернет.
Бяла, от написаното в интернет.
Информацията за нея не е достатъчна за да си създам мнение.

Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ким Йохансен - Дания  (Прочетена 258738 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1900
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #480 -: Неделя, 07 Февруари, 2016, 19:58:02 »
ОтговорОтговор

Искам с ръка на сърцето си всички, които са в Англия да споделят колко пари спестяват месечно и имат ли си изобщо бегла представа докога ще продължи това ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
Форум на българските шофьори
« Отговор #480 -: Неделя, 07 Февруари, 2016, 19:58:02 »

 Активен
lozeto
Начинаещ
*

Рейтинг: +4/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 12
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #481 -: Неделя, 07 Февруари, 2016, 20:10:19 »
ОтговорОтговор

Само аз ли чух днес 600 евро заплата докато почиваш? :)А като караш с командировъчните стават 1500 евро.Иначе след двете седмици обучение имаш изпит,и като го издържиш почваш сам.Друго,което научих е че ти покриват разликата за самолетният билет ако е над 200 евро.Трябва сега да изкарам АДР, да си оправя документите и ще им се обадя.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #481 -: Неделя, 07 Февруари, 2016, 20:10:19 »

 Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1900
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #482 -: Неделя, 07 Февруари, 2016, 20:27:44 »
ОтговорОтговор

8 седмици караш и 3 почиваш,,,,,, половината време си в отпуск,,,,, е със сигурност не се е родил на Земята толкова луд чиляк да дава тези пари докат си лежиш у вас..................

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
raptor
Начинаещ
*

Рейтинг: +9/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 42
Теми: 4



Активност
0%

цървул с тръндафор не върви


« Отговор #483 -: Неделя, 07 Февруари, 2016, 22:16:09 »
ОтговорОтговор

Бай лозе ще се окажеш ме съмнява в небрано лозе...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
nesidor
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 5
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #484 -: Понеделник, 08 Февруари, 2016, 14:19:32 »
ОтговорОтговор

Бях се навил да бягам в Ким....ама това сменяне на камьони всеки ден не ми се връзва някак си.То едни завивки да си вземеш е почти един куфар и дрехи....долу-горе 2 куфара всеки ден местиш от един камьон в друг.....май изглежда чергарска работа.То незнам и какъв багаж  да си вземам.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
nikolov1994
Начинаещ
*

Рейтинг: +6/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 42
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #485 -: Понеделник, 08 Февруари, 2016, 20:34:37 »
ОтговорОтговор


Би ли разяснил какво означава написаното от теб. Да знаеш в Дискордия никой за нищо няма да те пита. Пращат ти човек да ти отваря щорите тавана да ти върже коланите после и да спреш да починеш ако си преуморен от чакането можеш да поспиш даже пък товара когато стигне. Там можеш да се учиш цял живот. Каква е тази наивност четете ли ги тези форуми?

Бих разяснил. Като започвам работа като "Международен Шофьор" очаквам да бъда такъв. Не очаквам цветя и рози и знам че никак не е лесен тоя начин на живот. Познавам хора обаче и имам приятели които са работили и все още работят за фирми в които:
- Не ти звънят постоянно да те карат да бързаш с въпроси от типа/ ( къде си, защо си спрял за 20мин. да пазаруваш например, защо още не си стигнал на адреса... и тем подобни)
- НЕ товариш  и НЕ разтоварваш!
- Получаваш сравнително добро отношение от шефовете
- Получаваш си заплатата редовно

Не очаквам някой да ми връзва коланите или пък да седне да кара вместо мен защото ми било уморено. Шофьора си има задължения които трябва да спазва. Складовия работник също. Всеки трябва да си знае работата. В България малко затова сме на това положение, защото българският работодател е свикнал като наеме 1 човек, той да му върши неща за 3 длъжности и да работи за малко пари. Затова и чужденците се научиха да идват тук да си отварят фирми...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Hristo Lishev
Старши потребител
****

Рейтинг: +633/-6
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 317
Теми: 7



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #486 -: Понеделник, 08 Февруари, 2016, 21:33:55 »
ОтговорОтговор

Колега, не че нещо, ама не мисли, че укрепването на товара е "жик-так и карам". Ще видиш след първия курс за какво иде реч. Не тръгвай с мисълта "кой, аз ли беее...", а с "нищо не знам, имам много, много да уча". Успех.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
nikolov1994
Начинаещ
*

Рейтинг: +6/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 42
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #487 -: Понеделник, 08 Февруари, 2016, 21:59:10 »
ОтговорОтговор

Колега, не че нещо, ама не мисли, че укрепването на товара е "жик-так и карам". Ще видиш след първия курс за какво иде реч. Не тръгвай с мисълта "кой, аз ли беее...", а с "нищо не знам, имам много, много да уча". Успех.

Съгласен съм колега.  Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
martin stanev
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +314/-28
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 171
Теми: 3



Активност
0.2%


« Отговор #488 -: Вторник, 09 Февруари, 2016, 11:27:08 »
ОтговорОтговор

.....май изглежда чергарска работа.

Не чергарска, ама си е направо циганска работа. Някой от вас пичове прочете ли цялата тема да види по дяволите къде и на какво място отива да работи. Мъкненето на багаж е нищо с това, което ви очаква.
Като слезете от камиона и си примъкнете катуна до квартирата 200-400метра, ще се клепнете да висите като марсол пред квартирата или тъпия хотел, защото в повечето случаи всичко е замляно и за теб самия няма абсолютно никакво място и почваш да чакаш и се надяваш да се освободи място да си починеш и изкъпеш. Надяваш се и чакаш, ама 9ката тиктака и тиктака, а дали е студ и дъжд ти си чакаш и чакаш. Като влезнеш във вмирисаната кочина-квартирата...къпеш се набързо и хапваш 2 залъка и лягаш да спиш, ама като се лепнеш с 3-4 румъняги пияндури и иди заспи, а тва че другия камион идва след 5-6 часа никой не го боли дядовия и че ти требе да спиш. В повечето квартири крушките в банята и тоалетната  са изгоряли или откраднати и требе да си носиш твоя крушка или фенерче да можеш да влезнеш се окъпеш в мизерната баня...дето може и да прифанеш нещо. Къпането понякога е блян, ще си доволен ако си измиеш лицето и краката. И така всеки божи ден.......По някога те лепват в някой камион с паднали акумулатори  с ток само колкото да го запалиш, да правиш 45 часа и по никакъв начин не ти дават да го палиш, а си го припалил, а звънят и почват да пилят, а тва че отвънка е -10 хич не им дреме ти как ще спиш в тоя варел. Там трябва да роботиш наведен спъпил на 2 мистрии и фанат за дръжките, а си навдигнал глава и веднага ти посочват България.Ако ви се работи в такава мизерия и да живеете, като скотове ви желая успех!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
nesidor
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 5
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #489 -: Четвъртък, 11 Февруари, 2016, 19:22:00 »
ОтговорОтговор

Не чергарска, ама си е направо циганска работа.
Благодаря за отговора.......и аз стигнах да това мнение,така,че......чао КЙ.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
1988
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #490 -: Сряда, 24 Февруари, 2016, 20:28:53 »
ОтговорОтговор

Здравейте, колеги!

Скоро си изкарах Е категорията и си търся работа. Понеже нямам опит се спрях на Ким Йохансен. Разговарях с тях и те ми казаха накратко как стоят нещата.

Не съм сигурен, че това е фирмата, в която трябва да отида, но спешно трябва да започна работа .. а не знам други фирми, които биха наели човек без опит и плащат редовно.

Та относно Ким Йохансен.. Моля ако има такива от вас, които работят там да ми дадат малко информация, какво да си приготвя.. Имам предвид неща от сорта на газова бутилка (в самолета няма как да се вземе..), храна, дрехи, одеало.. или с други думи от какво ще имам най-много нужда там..

Още нещо - как ще ме посъветвате - да си взема навигация или таблет, с инсталиран IGO.
От по-ниско бюджетните ми предложиха една навигация на Дива.. но дали ще хваща добре сигнал..?
Ще бъда благодарен ако ми дадете някаква информация...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
kim-johansen
Начинаещ
*

Рейтинг: +7/-5
Неактивен Неактивен

Romania Romania

Публикации: 14
Теми: 4



Активност
0%


« Отговор #491 -: Четвъртък, 03 Март, 2016, 18:12:22 »
ОтговорОтговор

CV
vec@kim-johansen.com

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
imter
Потребител герой
*****

Рейтинг: +391/-15
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 987
Теми: 35



Активност
0.2%


Ел. поща
« Отговор #492 -: Четвъртък, 03 Март, 2016, 19:15:59 »
ОтговорОтговор

А парите,как са?Ако са същите колега които даваха,пробвай в Пимк или Дискордия,поне тръгваш и се прибираш с камиона.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
nikolov1994
Начинаещ
*

Рейтинг: +6/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 42
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #493 -: Четвъртък, 03 Март, 2016, 19:18:51 »
ОтговорОтговор

А парите,как са?Ако са същите колега които даваха,пробвай в Пимк или Дискордия,поне тръгваш и се прибираш с камиона.

Чух 1500 евро стартово, билета навръщане ти си го плащаш. Аз скоро ще съм готов с всички документи и се чудя и аз, дали Ким, дали Дискордиа... и двете са много добри за начинаещи доколкото разбрах от колеги...  Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
ivopifeca
Потребител герой
*****

Рейтинг: +196/-2525
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2182
Теми: 113



Активност
0%

ALFA ROMEO75|ПОВЕЧЕ КОЛЕГА ОТКОЛКОТО РАБОТНИК


Ел. поща
« Отговор #494 -: Петък, 04 Март, 2016, 20:43:13 »
ОтговорОтговор

Чух 1500 евро стартово, билета навръщане ти си го плащаш. Аз скоро ще съм готов с всички документи и се чудя и аз, дали Ким, дали Дискордиа... и двете са много добри за начинаещи доколкото разбрах от колеги...  Усмивчица
Агне:)

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!