Безопасни ТИР паркинги
Форум на българските шофьори
Понеделник, 17 Юни, 2024, 08:25:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Безопасни ТИР паркинги  (Прочетена 7324 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
sasho2202
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +22/-8
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 106
Теми: 22



Активност
0%

"Човек за човека е вълк"/латинска сентенция


Ел. поща
« -: Неделя, 22 Януари, 2012, 23:29:07 »
ОтговорОтговор

Колеги аз и не само аз като новобранец в сферата на международният транспорт бих желал да почерпя опит от по-старшите в бранша.На кой паркинги е що-годе безопасно да се прави пауза,в релациите Европа,Русия,Скандинавските страни.Има коментари в някои постове но са разпиляни и моята молба е да ги обединим в една тема която ще бъде полезна на новите шофьори.Предварително ви благодаря.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

"Човек не трябва да живее в пепелта,а трябва да се възроди от нея" Ърнест Хемингуей
Форум на българските шофьори
« -: Неделя, 22 Януари, 2012, 23:29:07 »

 Активен
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1887/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #1 -: Неделя, 22 Януари, 2012, 23:41:52 »
ОтговорОтговор

Колеги аз и не само аз като новобранец в сферата на международният транспорт бих желал да почерпя опит от по-старшите в бранша.На кой паркинги е що-годе безопасно да се прави пауза,в релациите Европа,Русия,Скандинавските страни.Има коментари в някои постове но са разпиляни и моята молба е да ги обединим в една тема която ще бъде полезна на новите шофьори.Предварително ви благодаря.
Баце един съвет от дападжийче има ли повече от 5 камиона на паркинг,то той е безопасен. Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Неделя, 22 Януари, 2012, 23:41:52 »

 Активен
Joro
Старши потребител
****

Рейтинг: +31/-4
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 404
Теми: 7



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #2 -: Понеделник, 23 Януари, 2012, 01:00:41 »
ОтговорОтговор

Скандинавските страни няма проблем , където и да спреш  не се пипа Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
georgi87
Потребител герой
*****

Рейтинг: +107/-257
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 567
Теми: 8



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #3 -: Вторник, 24 Януари, 2012, 18:42:03 »
ОтговорОтговор

В Русия паркингите са охраняеми и платени.Като спреш някъде ако не дойде някой да ти иска пари за паркинг по-добре бегай от там.На бая от паркингите има кръчма и душ и не на последно място невести.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Дамян Йончев
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +36/-3
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 247
Теми: 12



Активност
0%


Дамян Йончев
WWW Ел. поща
« Отговор #4 -: Понеделник, 13 Февруари, 2012, 19:31:32 »
ОтговорОтговор

аз като тръгна от Троян за Парма спирам само на Питещи паркинга има винаги над 50-60 камиона след това на жълтите къщи там е охраняем после на кечкемет (унгария) пак охраняем и доста камиони има там и по цяла нощ охраната обикаля със фенери покрай камионите. На молфалконе покрай много Българи пак няма оплакване там за кражби и от там из Италия само на оживени бензиностанции със wi-fi и баня спирам. За сега несъм имал проблеми но като гледам карабинерите как обикалят по цяла нощ се успокоявам Усмивчица

Пожелавам на всички колеги да нямаме въртели със мръсните крадци....

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
georgi87
Потребител герой
*****

Рейтинг: +107/-257
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 567
Теми: 8



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #5 -: Понеделник, 13 Февруари, 2012, 21:56:12 »
ОтговорОтговор

аз като тръгна от Троян за Парма спирам само на Питещи паркинга има винаги над 50-60 камиона след това на жълтите къщи там е охраняем после на кечкемет (унгария) пак охраняем и доста камиони има там и по цяла нощ охраната обикаля със фенери покрай камионите. На молфалконе покрай много Българи пак няма оплакване там за кражби и от там из Италия само на оживени бензиностанции със wi-fi и баня спирам. За сега несъм имал проблеми но като гледам карабинерите как обикалят по цяла нощ се успокоявам Усмивчица

Пожелавам на всички колеги да нямаме въртели със мръсните крадци....
Баце човека пита като се има в предвид че не е пътувал да му се обясни по-подробно къдесе намират тия паркинги до кое населено място и на кой път са.Аз като пътувал из Европа изобщо ми не става ясно какво е това жълтите къщи и в коя държава се намира нето пък на кой път.А на Кечкемет в Унгария единия паркинг е на Кискин другия е преди него в ляво който е по-малък.За кой говориш ти,аз съм спирал и на двата и ми по-харесва на по-малкия преди Кискин в ляво дето е.Там има от наще Турчета които знаят Български и можеш спокойно да си поръчаш на Български.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Дамян Йончев
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +36/-3
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 247
Теми: 12



Активност
0%


Дамян Йончев
WWW Ел. поща
« Отговор #6 -: Сряда, 15 Февруари, 2012, 15:09:47 »
ОтговорОтговор

Баце човека пита като се има в предвид че не е пътувал да му се обясни по-подробно къдесе намират тия паркинги до кое населено място и на кой път са.Аз като пътувал из Европа изобщо ми не става ясно какво е това жълтите къщи и в коя държава се намира нето пък на кой път.А на Кечкемет в Унгария единия паркинг е на Кискин другия е преди него в ляво който е по-малък.За кой говориш ти,аз съм спирал и на двата и ми по-харесва на по-малкия преди Кискин в ляво дето е.Там има от наще Турчета които знаят Български и можеш спокойно да си поръчаш на Български.


На кискин на големия където е малко разбит. А жълтите къщи се намират след Сибиу във дясната страна не е много голям но се охранява и има безплатен интернет и заведението не е скъпо. Също и баня има.

То и на Кискин също човека който му плащаш за паркинга знае Български даже се очудих като ми поприказва на български Усмивчица и колегата ако не се лъжа ми каза че е българин и паркинга май е на Българин.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
stanche
Младши потребител
**

Рейтинг: +13/-2
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 52
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #7 -: Четвъртък, 16 Февруари, 2012, 09:30:28 »
ОтговорОтговор

Тц... не е Българин собственика на Кескина, а си е турчин, но знае малко български. А единия от персонала е от българските турци и той знае перфектно български (все пак е от Търговище или околията), човек около 50-60год с мустаци Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не карам бързо - летя бавно Усмивчица !!!
Дамян Йончев
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +36/-3
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 247
Теми: 12



Активност
0%


Дамян Йончев
WWW Ел. поща
« Отговор #8 -: Четвъртък, 16 Февруари, 2012, 09:53:26 »
ОтговорОтговор

Тц... не е Българин собственика на Кескина, а си е турчин, но знае малко български. А единия от персонала е от българските турци и той знае перфектно български (все пак е от Търговище или околията), човек около 50-60год с мустаци Усмивчица

Да. За същия говорим Усмивчица там ме кефи че охраната не спира да обикаля постоянно със бойните фенери обикалят покрай камионите и си си спокоен...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!