Руска техника!
Форум на българските шофьори
Понеделник, 29 Април, 2024, 02:31:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Руска техника!  (Прочетена 192512 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
SEMPER
Потребител герой
*****

Рейтинг: +282/-100
Неактивен Неактивен

Germany Germany

Публикации: 1266
Теми: 10



Активност
0%


« Отговор #315 -: Неделя, 14 Май, 2017, 23:02:03 »
ОтговорОтговор

Защо го избивате на политика  - щом нещо е руско, колкото и да калпаво - непременно трябва да има нещо положително, само защото е руско. И веднага се стига до противопоставяне от вида - А вие защо биете негрите Смотан

За всеки, който се е сблъсквал с продукцията им, му е ясно че думите РУСКА и ТЕХНИКА събрани в едно изречение са виц.


Каква е ползата, че скоростната кутия на москвича е ремонтопригодна, след като трябва да се ремонтира през седмица-две ...

Аз съм имал честа да пипам руски транспортни техники от всякакво естество - автомобили, камиони, кораби и впечатленията ми са, че са изпълнени с недомислици, конструктивни слабости. Въпреки че са произвеждани дълги периоди от време, никой не е взимал мерки да се отстраняват явните конструктивни неудачи. Отделно, че на никой никога не му е пукало за икономичност и за комфорта на ползвателя, пък било той да е и бай чепик.

Повечето от относително безпроблемните им модели в експлоатационно отношене са директно копирани от образци от загнилия свят.

И сега за да не ми скочат по навик,  че съм некъв ПРОамериканец - предварително ще кажа, че ми е напълно през оная работа за Америка, никога не съм бил там, нямам и никакъв мерак да ходя там. Нямам никакви впечатления от техните трошляци, но като визия и концепция автомобилната им техника не ме кефи изобщо. Отделно не бих препоръчал на никой в Европа да кара каквото и да било колесно превозно средство произведено в САЩ - заради доста странните им задокеански стандарти.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не бих могъл да ви дам пълна гаранция, че няма да има някакъв инцидентен случай на престъпност в страната
Форум на българските шофьори
« Отговор #315 -: Неделя, 14 Май, 2017, 23:02:03 »

 Активен
Етикети:
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!