Най-добрият автомобил
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 18 Април, 2024, 18:30:43 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Най-добрият автомобил  (Прочетена 44154 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
emcho
Начинаещ
*

Рейтинг: +3/-0
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 33
Теми: 3



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #15 -: Събота, 19 Май, 2012, 19:28:57 »
ОтговорОтговор

Най-добрият автомобил е новият.На това като му знам разхода не бих казал че е най-добрият.



За горенето си гори,обаче за другите работи за ся,съм нямал проблеми,возията и вървенето са перфектни.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #15 -: Събота, 19 Май, 2012, 19:28:57 »

 Активен
ИванТ
Потребител герой
*****

Рейтинг: +944/-25
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 567
Теми: 46



Активност
0%

Категории: В, В+Е, С, С+Е, D, D+E, М, Ткт


« Отговор #16 -: Събота, 19 Май, 2012, 22:38:07 »
ОтговорОтговор

E39, E60 или E61 е кaто поколение?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Извода според мен е никой шеф нема интерес от по голема заплата и командировъчни не защото ще е на загуба,както твърди HORNET,а защото си оставя опцията да може да те обладае във всеки един момент!!
Форум на българските шофьори
« Отговор #16 -: Събота, 19 Май, 2012, 22:38:07 »

 Активен
emcho
Начинаещ
*

Рейтинг: +3/-0
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 33
Теми: 3



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #17 -: Неделя, 20 Май, 2012, 23:26:02 »
ОтговорОтговор

E39, E60 или E61 е кaто поколение?
E39

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
grants
Потребител герой
*****

Рейтинг: +138/-42
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 506
Теми: 13



Активност
0%

Просякът с камиона


« Отговор #18 -: Понеделник, 07 Януари, 2013, 16:32:55 »
ОтговорОтговор

Голф4 1.9 ТДИ 110 кончета четириврат задължително.  Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не всичко е пари,но всичко е с пари
кск7
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 9
Теми: 1



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #19 -: Понеделник, 07 Януари, 2013, 20:25:41 »
ОтговорОтговор

И да е с ПППепернишка регистрация Ухилен Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
imter
Потребител герой
*****

Рейтинг: +378/-15
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 986
Теми: 35



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #20 -: Понеделник, 07 Януари, 2013, 20:58:52 »
ОтговорОтговор

И да е "Хайлаин" Намигване.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
znamc
Младши потребител
**

Рейтинг: +20/-22
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 97
Теми: 6



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #21 -: Вторник, 08 Януари, 2013, 14:54:51 »
ОтговорОтговор

Напълно съм съгласен с колегата по-горе ,че добрата кола е тази която ще те закара ,а лошата е тази която няма да го направи. Таз тема е много обширна , преди време имах S320 и си мислех ,че това е най-добрата кола (беше си ми детската мечта) ,но тогава криза при мен нямаше и не ме късаеше разхода от 17/100 ,нито това че всеки месец изпадах по 400-600лв за ремонти на "дреболийки". После ме удари кризата и си купих Ситроен Ксантия за 1000лв и 6 месеца я карах без дори да и вдигна капака и тогава тя ми беше "най-добрата кола" ,защото не ми бъркаше в джоба , после здаде багажа и си купих Мицубиши Галант за 1500лв ,дизелче икономично и сега то ми е най-доброто Усмивчица Та в общи линии най-добрата кола си остава гледаната.
п.п. Имал съм и две 124-ки и съм доста доволен ,но и от тях едната хвърли мотора Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
emilpopoff
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +73/-8
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 232
Теми: 5



Активност
0%


« Отговор #22 -: Неделя, 12 Май, 2013, 20:56:17 »
ОтговорОтговор

Мерцедес 124 Усмивчица 2.0 л мотор , двувратка Усмивчица Ще те прибере от всякъде Усмивчица
Аз почти ще се съглася с колегата, ако ще да е 124-ка, нека(поне за мен) да е 2.5 D(атмосферка) и от там и броя на вратите се променя с 2 врати повече. Макар, че съм пристрастен към франсетата (Пежо и Ситроен за дизел и Рено за бензинов ДВГ) Защото такива коли съм карал(карам и в момента) и с първите две марки ми е и свързана работата.
А и иначе за новите автомобили моето мнение(не съм на кой знае каква възраст, но нови камиони за съжаление не съм карал, но нови коли доста съм покарал за съжаление не моя собственост) нещата  към днешна дата са доста изравнени по класове с изключение на някоя и друга издънка при двг-тата на някоя марка.Но иначе всички марки се научиха вече да правят(а ако не могат да си конструират, да си купят от някой от другите производители, които могат това) дизелови двг-та. А при новите бензинови двг-та нещата са като при дизела, пак с малки изключения. А за електроника, горивни с-теми нещата са още по унифицирани-помпи, дюзи, датчици, еку-та на двг, екута на скоростни кутий(ако имат такива) и т.н всичко е на големите фирма в бранша(BOSH, CONTINENTAL(SIEMENS), DENSO, MAGNETI MARELLI). Затова, че при новите коли вече поне според мен нещата са строго субективни от към предпочитание към някоя марка, но искам да бъда разбран правилно нещата са изравнени, но по класове, затова че не сравнявайте "кон с магаре" нека да сравняваме Мерцедес с Ауди или БМВ, а Рено с Опел или Хюндай или друга марка от тази "черга" .

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
emilpopoff
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +73/-8
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 232
Теми: 5



Активност
0%


« Отговор #23 -: Неделя, 12 Май, 2013, 23:20:05 »
ОтговорОтговор

Аз почти ще се съглася с колегата, ако ще да е 124-ка, нека(поне за мен) да е 2.5 D(атмосферка) и от там и броя на вратите се променя с 2 врати повече. Макар, че съм пристрастен към франсетата (Пежо и Ситроен за дизел и Рено за бензинов ДВГ) Защото такива коли съм карал(карам и в момента) и с първите две марки ми е и свързана работата.
А и иначе за новите автомобили моето мнение(не съм на кой знае каква възраст, но нови камиони за съжаление не съм карал, но нови коли доста съм покарал за съжаление не моя собственост) нещата  към днешна дата са доста изравнени по класове с изключение на някоя и друга издънка при двг-тата на някоя марка.Но иначе всички марки се научиха вече да правят(а ако не могат да си конструират, да си купят от някой от другите производители, които могат това) дизелови двг-та. А при новите бензинови двг-та нещата са като при дизела, пак с малки изключения. А за електроника, горивни с-теми нещата са още по унифицирани-помпи, дюзи, датчици, еку-та на двг, екута на скоростни кутий(ако имат такива) и т.н всичко е на големите фирма в бранша(BOSH, CONTINENTAL(SIEMENS), DENSO, MAGNETI MARELLI). Затова, че при новите коли вече поне според мен нещата са строго субективни от към предпочитание към някоя марка, но искам да бъда разбран правилно нещата са изравнени, но по класове, затова че не сравнявайте "кон с магаре" нека да сравняваме Мерцедес с Ауди или БМВ, а Рено с Опел или Хюндай или друга марка от тази "черга" .
Забравих да спомена още една голяма фирма производител на електроника,горивни с-теми,екута, дори и контактни ключове за запалване и тя е DELPHI.Макар, че като доставчик на електроника и помпи и дюзи и др. елементи(за леки автомобили и бусове) не съм очарован, но това си мое лично мнение.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
godech
Начинаещ
*

Рейтинг: +4/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 18
Теми: 6



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #24 -: Понеделник, 13 Май, 2013, 19:03:49 »
ОтговорОтговор

Аз карам е36 325 тдс със възможно всички екстри за този клас и съм много доволен от нея,но доста поизгни и ще я сменявам със друга но няма да я продавам че много си я обичам а и мотора и е за сега идеален,мисля да взема е46 320д 150 коня но се притеснявам че дават дефекти,със датчици и електроника

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Monster
Старши потребител
****

Рейтинг: +293/-4
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 252
Теми: 16



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #25 -: Понеделник, 09 Март, 2015, 15:22:41 »
ОтговорОтговор

  Мерцедес 123 без значение дали е дизел или бензин!  Тойота Корола 1992-1994 или комбито до 1995г. - отличникът според ТЮВ три на 1000 автомобила получават повреда при подръжка по сервизна книжка.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
drago_pavlov
Старши потребител
****

Рейтинг: +62/-133
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 403
Теми: 11



Активност
0%

« Отговор #26 -: Петък, 13 Март, 2015, 11:12:11 »
ОтговорОтговор

Служебния  Смотан Смотан Смотан Смотан Смотан
Най-правилния отговор  Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
ivopifeca
Потребител герой
*****

Рейтинг: +196/-2525
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2182
Теми: 113



Активност
0%

ALFA ROMEO75|ПОВЕЧЕ КОЛЕГА ОТКОЛКОТО РАБОТНИК


Ел. поща
« Отговор #27 -: Събота, 08 Октомври, 2016, 21:51:51 »
ОтговорОтговор

От немските-Мерцедес,Бмв,от френските Пежо 505,604,рено 5,Сафран,Ситроен,като цяло е супер,от японските всичко,което не е гнилоч....От италянските всички със задно предаване,с изключение на Крома,164-ката,Каппа. Тва е за което се сечам Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
цецодебел
Потребител герой
*****

Рейтинг: +496/-57
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 861
Теми: 17



Активност
0%


« Отговор #28 -: Събота, 08 Октомври, 2016, 22:31:47 »
ОтговорОтговор



Е аз нема да говоря Ухилен Ухилен Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Карам си нормално , вече съм ПЕНСИЯ
American
Потребител герой
*****

Рейтинг: +192/-111
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
United States United States

Публикации: 832
Теми: 40



Активност
0.4%

General Lee


« Отговор #29 -: Неделя, 09 Октомври, 2016, 04:58:37 »
ОтговорОтговор

1. Огромен безинов мотор, поне v6
2. Две врати
3. Задно предаване

например това:

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

smoking gun
Етикети:
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!