2012.03.02
Форум на българските шофьори
Събота, 27 Юли, 2024, 07:21:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 2012.03.02  (Прочетена 6440 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
petar1991
Младши потребител
**

Рейтинг: +7/-117
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 71
Теми: 11



Активност
0%

кат: A2,B,C,M,TKT


« Отговор #15 -: Петък, 02 Март, 2012, 21:50:50 »
ОтговорОтговор

Ха ха ха, ама как познах, че краля на дебил-клиповете (българският Спилбърг Мамин) ще се сополяви в темата ти бе Валка.
Край отиде ти хубавата тема Валка, сега ще бъдем затрупани с "образователни детски филмчета" Бляк, чек да се издрайфам.
Чак па длъжен той да ни отвара очите, леле леле. Бях се зарекъл да не се занимавам с фасула Ивчо, ама той направо си реве за оплюване. Е добре че са клиповете на Сплбърг Иво мамин, иначе кьорави че си одиме до гроб.

Причина за редакция: Обидни думи!
Иво не го обичат и младите и старите.Дай да направиме някакво обединение.Не може ли накак да го докладваме до органите на реда че снима докато кара.Говорим за над 2000 клипчета които е направил като съдържание с времетраене което се измерват в дни не в часове.Има и много клипчета на които му се вижда лицето, включително как кара докато използва лаптоп?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Форум на българските шофьори
« Отговор #15 -: Петък, 02 Март, 2012, 21:50:50 »

 Активен
loshdancho
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-723
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Публикации: 3614
Теми: 104



Активност
0%


loshdancho
Ел. поща
« Отговор #16 -: Петък, 02 Март, 2012, 21:52:23 »
ОтговорОтговор

Сори но, за мен темата е глупава.
Щом мислиш,че темата е глупава, не я чети.
  Всяка една разработка си има компромиси. Идеални няма.
 Мога да ти да пример, но ще се въздържа. Квалифициран си да видиш плюсовете и минусите.
 За това темата се казва мнение  и е анкета.
  Не мога да се въздържа да не ти дам пример с печките  на Актроса - до колкото знам(от сервиза на SOMAT) след оплаквания от  клиенти са спрени сухите печки, които духат през въздуховодите на парното.
 Така,че  конструктора си го сложи на...  той не знае къде и кой ще го сменява тоя акумулатор и колко гуми ще му гръмнат.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

ПРОСТ(о) шофьор!  Малии за това някога се учеше 3-4год.
Форум на българските шофьори
« Отговор #16 -: Петък, 02 Март, 2012, 21:52:23 »

 Активен
imter
Потребител герой
*****

Рейтинг: +488/-15
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 993
Теми: 35



Активност
0.4%


Ел. поща
« Отговор #17 -: Петък, 02 Март, 2012, 21:57:16 »
ОтговорОтговор

Не мога да разбера какво ви пречи човека?Това е пак типично българско,като не ви харесва просто не гледайте,какво само коментирате и говорите празни приказки.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
LKW
Потребител герой
*****

Рейтинг: +202/-87
Неактивен Неактивен

Spain Spain

Публикации: 540
Теми: 15



Активност
0%

Teodor Vasilev Stoqnov
Ел. поща
« Отговор #18 -: Петък, 02 Март, 2012, 22:18:03 »
ОтговорОтговор

   "...Нито пък се сърдя на Driver-а, че апострофира едва ли не всяка тема. Свят широк, хора всякакви. Това е от мен. Цензура във форума не е имало и няма да има."

   Тъй ли? И кои са "апострофите", моля? Тук конкретно се обърнах към Дедото. Намеси се петльото с жълто около устата, смятащ за свое предимство времето за участие тук, а не реалния опит в професията. Даже не коментирам опитите да заобиколи правилника с обидите, или нескопосаните подканяния към админа. Знам, има да си връща заради един бан момчето, ама пък ще му е трудно, защото се старая да спазвам правилата, пък и апострофите не са в противоречие с тях, ако се смята че ги има.

Дривере опита ми в професията е 5години ,през които не съм спирал да карам.Годините са 5 защото съм 89набор.Поглед специално към професията и по специално към международниа транспорт имам от доста време, преди тези 5 години.Баща ми пътува от над 20години и продължава( този период от над 20 години е периода който той има като международен шофьор ,не е времето от кога има книжка).Ако опита ми е само от форума както ти твърдиш нямаше да ги има 80процента от постовете ми в този форум.Пак ти казвам ти щом си с големия професионален опит ,пиши сподели нещо с нас ,много хора задават въпроси, давай ти отговори.А тъпите ти намеци към администратора за това какво съм искал да ти кажа ,думата с Л..... са смешни.От страни изглеждат все едно ревеш на някого.Както виждаш вече рядко влизам във форума ,просто нямам време, туйче.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Шлафен цузамен в майне бунгало до сабале рано.Клайне дупен.
Много обичам млади и арни спедиторки.
http://www.youtube.com/watch?v=jwVu3crtQuY
http://www.youtube.com/watch?v=lwbyMYfLv_I
WWW.elmaz.com
DeDo Vi
Потребител герой
*****

Рейтинг: +194/-236
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 792
Теми: 6



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #19 -: Петък, 02 Март, 2012, 22:28:05 »
ОтговорОтговор

Щом мислиш,че темата е глупава, не я чети.
  Всяка една разработка си има компромиси. Идеални няма.
 Мога да ти да пример, но ще се въздържа. Квалифициран си да видиш плюсовете и минусите.
 За това темата се казва мнение  и е анкета.
  Не мога да се въздържа да не ти дам пример с печките  на Актроса - до колкото знам(от сервиза на SOMAT) след оплаквания от  клиенти са спрени сухите печки, които духат през въздуховодите на парното.
 Така,че  конструктора си го сложи на...  той не знае къде и кой ще го сменява тоя акумулатор и колко гуми ще му гръмнат.

Ха ха Дани утре те искам на бира и шишчета, и Милен ще дойде. Не се сърди ама за печките на Актроса не знаеш как стоят нещата, лично аз съм препатил цялата сага с печките на всички модели Актроси. И трябва да ти кажа че първите серии от новата кабина бяха с слаби печки, и си бяха сухи, в следващите серии след оплаквания от клиенти, започнаха да слагат по-мощни печки и  всичко се оправи в кабината не се диша от жега, иначе принципа си остана същия, не са променяли нищо осван мощноста на самата печка. Пак не си бил в час бе пич. А конструкторите не можем да си ги сложим на.......... Когато те вземат на работа в Даймлер-Бенц и ти плащат за да конструираш моделите на камионите им, тогава можеш да си ги слагаш на....

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
DeDo Vi
Потребител герой
*****

Рейтинг: +194/-236
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 792
Теми: 6



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #20 -: Петък, 02 Март, 2012, 22:45:57 »
ОтговорОтговор

Иво не го обичат и младите и старите.Дай да направиме някакво обединение.Не може ли накак да го докладваме до органите на реда че снима докато кара.Говорим за над 2000 клипчета които е направил като съдържание с времетраене което се измерват в дни не в часове.Има и много клипчета на които му се вижда лицето, включително как кара докато използва лаптоп?
Баце тоя, е невменяем, то природата го е ощетила лошо, какъв е смисъла да го докладваш. Той е докладван по рождение, повярвай.
Не виждаш ли, че не може да преживее друг човек освен него да снима клипове и да качва в НЕТ-а. Валката пусна темата и тоя навлек веднага се навря да дава акъл.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3101
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #21 -: Петък, 02 Март, 2012, 22:54:19 »
ОтговорОтговор

   Дядка, кефиш ме! Няма да скрия, че недолюбвам повечето от кадрите на СОМАТ, но пък не се опитвам лекомислено да обобщавам. Не разбирам напълно и спора ти с
Райдера, но пък ако ви забавлява - защо не! Мен пък ме забавляват изцепките тук на нашенските "механици" и специалисти по всичко. Другото, което ме забавлява е самочувствието и перченето на дечицата с петгодишен опит знанията на които, разбрахме, се дължат на двадесетгодишния опит на тати (жив и здрав да е човека), но не могат да приемат преценката на човек, който е и с повече от 25г. опит! И понеже момченцето искаше съвет безплатно, ето, давам го: ПОРАСНИ! Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
LKW
Потребител герой
*****

Рейтинг: +202/-87
Неактивен Неактивен

Spain Spain

Публикации: 540
Теми: 15



Активност
0%

Teodor Vasilev Stoqnov
Ел. поща
« Отговор #22 -: Петък, 02 Март, 2012, 23:25:34 »
ОтговорОтговор

Дривере с каква цел се регистрира в този форум?За тебе явно всеки който отговаря на въпроси задавани от колеги в този форум се прави на специалист или майстор ли?Ми тогава отговаряй ти ,да обаче тебе те няма.Има те само в други теми.Нали за това е форум да си помагаме.Знанията който аз има съм ги научил от няколко човека + опита ми като шофьор+интересуване за всичко свързано с професията и продължавам да се уча и ще се уча докато съм жив.Няма човек който се е родил научен , човек се учи докато е жив и ненаучен си заминава.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Шлафен цузамен в майне бунгало до сабале рано.Клайне дупен.
Много обичам млади и арни спедиторки.
http://www.youtube.com/watch?v=jwVu3crtQuY
http://www.youtube.com/watch?v=lwbyMYfLv_I
WWW.elmaz.com
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3101
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #23 -: Петък, 02 Март, 2012, 23:49:35 »
ОтговорОтговор

    LKW, ако зададеш нормален въпрос, има вероятност да получиш и нормален отговор. Иначе мога само да ти се подигравам на самочувствието и подскачанията... Та ето: регистрирах се тук именно за да науча нещо повече, именно защото и аз смятам, че човек се учи цял живот. В този смисъл, ако си искрен нямаме противоречия, нали? В повечето случаи не взимам участие в темите които чета, защото или не ми казват нещо ново и нямам какво да добавя, или са ми безинтересни. Понякога се се изкушавам да кажа някое мнение, което в повечето случаи не е било персонално насочено срещу някого, а само срещу тезата, която се застъпва и в резултат - научавам нови черти от характера си, от уменията си, знанията си, комплексите си, злобата си и за квот се сетиш още! Е, как да не се бъзикам с такива опоненти? И ще напомня нещо, което писах и преди: регистрирайки се тук, не съм поемал никакви ангажименти (изключая правилата), за постове, съвети или отчети към други участници относно дейността си. Някои  взехте много да хазяйничите май-май?
   А понеже ми излезе и име на Даскал, препоръчвам на теб, а и на някои други колеги да не бързате с публикуването, а да си направите труда да си прочетете предварително написаното за да отстраните граматичните и технически грешки - така ще бъдете по-лесно разбрани от останалите.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
DeDo Vi
Потребител герой
*****

Рейтинг: +194/-236
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 792
Теми: 6



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #24 -: Събота, 03 Март, 2012, 01:06:20 »
ОтговорОтговор

   Дядка, кефиш ме! Няма да скрия, че недолюбвам повечето от кадрите на СОМАТ, но пък не се опитвам лекомислено да обобщавам. Не разбирам напълно и спора ти с
Райдера, но пък ако ви забавлява - защо не! Мен пък ме забавляват изцепките тук на нашенските "механици" и специалисти по всичко. Другото, което ме забавлява е самочувствието и перченето на дечицата с петгодишен опит знанията на които, разбрахме, се дължат на двадесетгодишния опит на тати (жив и здрав да е човека), но не могат да приемат преценката на човек, който е и с повече от 25г. опит! И понеже момченцето искаше съвет безплатно, ето, давам го: ПОРАСНИ! Усмивчица
Така е, както е казал народа: "Пораснаха пилци, таковаха квачките". Но какво да се прави Бате, винаги ще се намери някой с повече самочувствие отколкото опит. Виж акъла си го имат децата не са тъпи, това трябва да им се признае. Абе нали купон да става, да се посмеем малко.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
pumix
Старши потребител
****

Рейтинг: +66/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 360
Теми: 2



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #25 -: Събота, 03 Март, 2012, 03:50:35 »
ОтговорОтговор

Тука станало мазало.Що не се направи анкета,кой е с повече опит,пък бил той и от на тате историйте.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

На руска кола вратата и на жена устата,се затварят с удар!!!
loshdancho
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-723
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Публикации: 3614
Теми: 104



Активност
0%


loshdancho
Ел. поща
« Отговор #26 -: Събота, 03 Март, 2012, 06:07:44 »
ОтговорОтговор

Почнаха да си ги вадят и да ги показват, какво да не се  чудиш.
 Един бил даскал, друг квачка... Смотан
 Ама много ме разсмивате.
 

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

ПРОСТ(о) шофьор!  Малии за това някога се учеше 3-4год.
LKW
Потребител герой
*****

Рейтинг: +202/-87
Неактивен Неактивен

Spain Spain

Публикации: 540
Теми: 15



Активност
0%

Teodor Vasilev Stoqnov
Ел. поща
« Отговор #27 -: Събота, 03 Март, 2012, 09:51:23 »
ОтговорОтговор

Тука станало мазало.Що не се направи анкета,кой е с повече опит,пък бил той и от на тате историйте.

Нещо да ми кажеш ли имаш? Завърти очи

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Шлафен цузамен в майне бунгало до сабале рано.Клайне дупен.
Много обичам млади и арни спедиторки.
http://www.youtube.com/watch?v=jwVu3crtQuY
http://www.youtube.com/watch?v=lwbyMYfLv_I
WWW.elmaz.com
dino412
Старши потребител
****

Рейтинг: +126/-8
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 472
Теми: 5



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #28 -: Сряда, 07 Март, 2012, 17:46:27 »
ОтговорОтговор

   Дядка, кефиш ме! Няма да скрия, че недолюбвам повечето от кадрите на СОМАТ, но пък не се опитвам лекомислено да обобщавам. Не разбирам напълно и спора ти с
Райдера, но пък ако ви забавлява - защо не! Мен пък ме забавляват изцепките тук на нашенските "механици" и специалисти по всичко. Другото, което ме забавлява е самочувствието и перченето на дечицата с петгодишен опит знанията на които, разбрахме, се дължат на двадесетгодишния опит на тати (жив и здрав да е човека), но не могат да приемат преценката на човек, който е и с повече от 25г. опит! И понеже момченцето искаше съвет безплатно, ето, давам го: ПОРАСНИ! Усмивчица
Драйвъре немой така с децата кога ги непознаваш.Виждал съм 23-24г "дечковци" дето скриват шапката и збират очите на доста по-дърти шофери дето се осланят само на годините си с книжка и магистралните си километри.Знай и друго приятелю шофьор и курва се не става шофьор и курва се раждат просто трябва да ти дойде отвътре.А некой цел живот не мое им дойде.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Шофьор не се става шофьор се ражда. Колкото и да имаш желание не идва ли Ти отвътре не става...
Най-слабото място в софтуера на всички системи за безопасност на МПС-тата си остава софтуера на задкормилното устройство.
DeDo Vi
Потребител герой
*****

Рейтинг: +194/-236
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 792
Теми: 6



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #29 -: Сряда, 07 Март, 2012, 21:18:36 »
ОтговорОтговор

Драйвъре немой така с децата кога ги непознаваш.Виждал съм 23-24г "дечковци" дето скриват шапката и збират очите на доста по-дърти шофери дето се осланят само на годините си с книжка и магистралните си километри.Знай и друго приятелю шофьор и курва се не става шофьор и курва се раждат просто трябва да ти дойде отвътре.А некой цел живот не мое им дойде.
Дино, така е. Срещал съм доста млади пичове дето са ми пълнили душата бате. Аз много се радвам когато срещна някой млад пич който има хъс и желание, и верно младите сега са по умни от нас. За съжаление все повече са мързеливите и тъпите сред младото поколение, казвам го с болка в сърцето. За това се кефя като видя млад и кадърен пич който такова таковата на дъртите бездарници.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!