Колеги, помогнете
Форум на българските шофьори
Вторник, 16 Април, 2024, 10:18:19 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1] 2 3 ... 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Колеги, помогнете  (Прочетена 24156 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
GIBO
Начинаещ
*

Рейтинг: +10/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 9
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« -: Неделя, 11 Март, 2012, 14:18:25 »
ОтговорОтговор

Колеги  помогнете - от 3 години съм безработен , не мога да си намеря работа , работил съм в международният транспорт 30 години,годинките са ми малко множко и в БГ не ме вземат като разберат на колко години съм. Тъй като чета из форума разбирам че повечето от вас работят в чужбина,много Ви моля дайте някаква информация за фирми в чужбина където мога да да започна работа. С немският език съм на средно ниво.
ПРЕДВАРИТЕЛНО ВИ БЛАГОДАРЯ!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« -: Неделя, 11 Март, 2012, 14:18:25 »

 Активен
niki2
Начинаещ
*

Рейтинг: +8/-2
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 28
Теми: 1



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #1 -: Събота, 17 Март, 2012, 08:33:42 »
ОтговорОтговор

Колега ако си навит да работиш постоянно с бележки и да не спазваш нищо мога да ти дам някоя информация за фирма в Германия!Иначе ще си вземеш изработеното!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Събота, 17 Март, 2012, 08:33:42 »

 Активен
kkkvd
Гост
« Отговор #2 -: Събота, 17 Март, 2012, 11:40:13 »
ОтговорОтговор

Колега, дай малко информация, имаш ли дигитална карта, професионална компетентност, адр. В България ли искаш или вътрешно ЕС? Какво си карал?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
GIBO
Начинаещ
*

Рейтинг: +10/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 9
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #3 -: Сряда, 21 Март, 2012, 12:30:52 »
ОтговорОтговор

niki2  Благодаря за отговора, но ми е дошло до гуша от тия бележки,бачкане нон-стоп , изцеждат те като лимон.




Благодаря ти kkkvd , нямам само професионална компетентност защото нямам пари за нея, но ако трябва ще взема заем , АДР ми е пълен,имам дигитална карта,няма значение къде ще работя / БГ-ЕС / по добре ще бъде в ЕС защото заплащането ще е по високо.Работил съм във чужди фирми: Испания, Белгия, Дания, Словения, под 1800Е не съм падал  и съм карал почти всички видове камиони, само Скания не съм.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Сряда, 21 Март, 2012, 19:52:53 от МИНКО ИЛЧЕВ » Активен
GIBO
Начинаещ
*

Рейтинг: +10/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 9
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #4 -: Сряда, 21 Март, 2012, 12:55:25 »
ОтговорОтговор

Завърти очи

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Сряда, 21 Март, 2012, 19:51:15 от МИНКО ИЛЧЕВ » Активен
ET VIT-93
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +35/-169
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 159
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #5 -: Сряда, 21 Март, 2012, 13:08:07 »
ОтговорОтговор

Като гледам тук все Европейци, ама невдявам със САБО, или само с хавлия на врата сте Ъ?. Предлагам ремарке на диск BPW ГОРНА ЩОРА ако има някой с влекач, няма ядове НО! посоката е Дальний восток Намигване!!!!!!!!!!!!!!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
kkkvd
Гост
« Отговор #6 -: Сряда, 21 Март, 2012, 13:27:51 »
ОтговорОтговор

Дреме ни за твойто ремарке, да прощаваш!
----

Колега, относно компетентността - не вярвам да не си компетентен, но искат. Може и да не ти се наложи, то е според една таблица и зависи от това в коя година си взел категорията.

Има една видинска фирма - постоянно търсят за вътрешно в ЕС. Аз съм бил там малко и съм си тръгнал от глезотия, заради дребни неща, не толкова, че е лошо, плащат си изработеното, камионите прилични, сервизни, почивките 36 часа, 1300-400Е, на 3 месеца смени. На километър са, мен това не ме устройва, за това.. относно годините ти - мисля че няма да имаш проблеми, пък и на колко толкова да си Усмивчица. Търси в джобс-а "МГ Транспортес ООД"

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
ET VIT-93
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +35/-169
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 159
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #7 -: Сряда, 21 Март, 2012, 13:45:12 »
ОтговорОтговор

Явно, на КККВД трябва на Влашки Смотан да обясня Ъ?.За да спрете да хленчите човека търси работа, а не да стои като Клошар, Намигване ама в Европа Намигване ,нали КККВД Ъ?

Причина за редакция: Обидни думи!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Сряда, 21 Март, 2012, 13:49:28 от admin » Активен
kkkvd
Гост
« Отговор #8 -: Сряда, 21 Март, 2012, 14:38:27 »
ОтговорОтговор

Не си познал, румънски не говоря. Не ти се сърдя. Малко ми е жал само
Еми добре, аз предложих работа като шофьор, не като клошар. Ти ако имаш как, предложи работа като директор. Или за вас шефчетата, шофьора по презумпция е клошар, а вие баровци? Извинявай, знаеш ли кво е презумпция или за тебе с по-прости думи?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-2959
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #9 -: Сряда, 21 Март, 2012, 14:50:53 »
ОтговорОтговор

Не си познал, румънски не говоря. Не ти се сърдя. Малко ми е жал само
Еми добре, аз предложих работа като шофьор, не като клошар. Ти ако имаш как, предложи работа като директор. Или за вас шефчетата, шофьора по презумпция е клошар, а вие баровци? Извинявай, знаеш ли кво е презумпция или за тебе с по-прости думи?

   Хабиш си думите. Това е един от 2-3ма спамери тук, удобно толерирани за да поддържат огъня, търсещи конфликт на лична основа и не по темата, често пъти превръщащи дискусията в жълта хроника. Не смятам за ненормално да има различни мнения, дори - противоположни, но когато това прераства в оценка на личността на опонента ми идва в повече. Просто някои не могат да надскочат нивото си.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
kkkvd
Гост
« Отговор #10 -: Сряда, 21 Март, 2012, 15:13:30 »
ОтговорОтговор

Май си прав... е, дано да съм помогнал на колегата

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
GIBO
Начинаещ
*

Рейтинг: +10/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 9
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #11 -: Сряда, 21 Март, 2012, 15:46:45 »
ОтговорОтговор

До- kkkvd  колега категорията съм я взел 1976 г.а за видинската фирма благодаря но ми е много далече,аз съм от русе , на времето съм работил в СО_МАТ Видин,потроших си колата по тез сокаци докато отида до Видин.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Rammbon
Потребител герой
*****

Рейтинг: +287/-23
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1424
Теми: 107



Активност
0%


« Отговор #12 -: Сряда, 21 Март, 2012, 17:26:32 »
ОтговорОтговор

Като стана въпрос за работа, да питам за себе си. Моля да ми дадете възможно точно, че да не си правя илюзии. Водач съм от над 22 г, но Е категорията ми е от 2г. Най-далеч съм ходил до Австрия, но не с камион, а с бусове с платформи. Композицията е почти 18 м, буса е с платформа за 1 кола и триосната платформата е за 2 автомобила или сметнато не повече от 8 т общо тегло не съм карал. Има чиста книжка от 5.5г, нов дигитал от преди година / смених стария заради Е категорията /, здравоосигурителна карта, разбирам турски , немски и английски, колкото да не ям бой Усмивчица, ползване на Word, Ecxel, Internet и счетоводни програми по сладовете. Кандидатствах за Щадлер юли 2011г  и ме одобриха, но работата се прецака още преди да замина. И в Бан Тир подадох документи и ден преди да замина си разрязах ръката и 7 шева  провалиха пътуването ми за 3 месеца за напред. После мястото ми беше заето и така .
Въпроса ми е, къде да търся работа като шофьор на камион?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2363/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0.2%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #13 -: Сряда, 21 Март, 2012, 17:33:44 »
ОтговорОтговор

   Хабиш си думите. Това е един от 2-3ма спамери тук, удобно толерирани за да поддържат огъня, търсещи конфликт на лична основа и не по темата, често пъти превръщащи дискусията в жълта хроника. Не смятам за ненормално да има различни мнения, дори - противоположни, но когато това прераства в оценка на личността на опонента ми идва в повече. Просто някои не могат да надскочат нивото си.

Удобно толерирани? Отново се изказваш неподготвен. Въпросният "удобно толериран" съвсем до скоро имаше наложен бан и тъй като му се падна трети поред, нямаше възможност да пише във форума за цял месец. Някакви други доводи имаш ли?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-2959
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #14 -: Сряда, 21 Март, 2012, 17:49:12 »
ОтговорОтговор

Удобно толерирани? Отново се изказваш неподготвен. Въпросният "удобно толериран" съвсем до скоро имаше наложен бан и тъй като му се падна трети поред, нямаше възможност да пише във форума за цял месец. Някакви други доводи имаш ли?

   Имам! Но съгласно правилата не мога да влизам в спор с Админа. Усмивчица  Забележително!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: [1] 2 3 ... 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!