Зелени таксита
Форум на българските шофьори
Вторник, 19 Март, 2024, 08:21:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Зелени таксита  (Прочетена 6547 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2322/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7181
Теми: 538



Активност
1%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« -: Понеделник, 12 Март, 2012, 10:16:04 »
ОтговорОтговор

Интересна новина.

На мен лично ще ми е интересно да разбера при натоварена градска експлоатация дали приусчето дава реална икономия.

Не само като разход на гориво, а всичките експлоатационни разходи към какви цифри водят.

Имам едни леки съмнения (даже изобщо не са леки), че каквито и нови ултраекологични и хиперикономични технологии вкарват основната цел винаги е една и съща - да прекарат максимум парици от джобовете на обикновените хорица към банковите сметки на големите корпорации.

В автосалона ни обърна внимание лично собственика на фирмата Васил Новоселски. Използвам случая да изразя възхищението си от този човек. Без никакви превземки ни разясни предимствата на хибрида. Напълно земен човек, стъпил здраво на земята. Той самият има първия модел Приус и подчерта, че е изключително доволен. Изрази и мнение, че това е бъдещето на автомобилите. Не зная до каква степен заводските данни за разход ще се покрият с тези в реални условия. Но лично за мен Тойота е сред любимите ми производители на автомобили. Ако имах възможност, бих заложил на един хибрид.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Форум на българските шофьори
« -: Понеделник, 12 Март, 2012, 10:16:04 »

 Активен
Етикети:
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!