Време, разстояние и средна скорост!
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 28 Март, 2024, 22:31:44 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Време, разстояние и средна скорост!  (Прочетена 5160 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2215/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #15 -: Вторник, 26 Март, 2024, 19:49:27 »
ОтговорОтговор

Цитат
Мноооо са неизвестните в уравнението ,,,,   
18.01.2017 16:50   начало
Аз правя 14 иляди БЕЗ АБСОЛЮТНО НИТО ЕДНО НАРУШЕНИЕ ,,,,,,
Ивайло Стефанов
   00359879030213

Цитат
При Коки си е лентяйстване ,,,,,,,,,,,,,   
19.01.2017 00:12   начало
И там съм прехвърлял 13 без нарушения ама няма стимул за екшън ,,,,,,,,,,,,,,
Ивайло Стефанов
   00359879030213

     При "Коки" е като при Кокел - Франция. За тогавашния прякор Иво - Километъра, нещо слабичко, постно. Салата дори без олио. А 14 хиляди - уау, о ест, супер окей е... да се изразя еврогейски. И опа, да се върнем на българския. При известния плевенски чорбаджия Пламен Иванов, където печели разни състезания с камиони. Не им плаща на километър, но често прехвърлят 13 хиляди и отиват 14. Това с България и Румъния и двете граници до Унгария. И най-добрият шофьор в света (собствената му самооценка) във Франция и Испания същите?!

Цитат
"Аз съм от тия 0,0000001 % родени шофери" - написано е 06.11.2016 18:56"

     Един на милиард е нашият герой,,,,,,,,,,,,,,,,.

     За месец при 30 дни са 195 до теоретично 200 часа и също до 209 часа при 31 дни (7 са в годината). Какво ще рече, "пълни" максималното време за месец 200 ч х 70 км/ч са 14 хиляди. Или има средна скорост 80 км/ч и кара по 8 часа дневно, 5 дни в седмицата, общо 175-180 часа за месеца? Тези държави, ако не правиш 15-16 хиляди месечно, няма работа или не работиш - няма как да е другояче.


Цитат
Фантастика викаш,,,,,,,,,,,,,,,   
18.01.2017 17:29   начало
Аре не ми се коментира, че половината ''Професионалисти'' тук ще започнат да ми обясняват колко съм тъп ,,,,,,,,,,,,,,, Правил съм и над 19 000 км месечно с нарушения в рамките на допустимото ,,,,,,,,,,,,,,,
Ивайло Стефанов
   00359879030213

     Не твърдя, че лъже, дори повечето от работилите по испански фирми имат такива месеци. Ама ми е интересно как разбира, че работи БЕЗ НАРУШЕНИЯ или с ДОПУСТИМИ. Та той си няма представа кое как е.

Цитат
Гаро,,, извади твоя да го видим !!!!!!!!!!   
04.03.2017 14:39   начало
След 3 седмици стават 30 години откакто работя на камион,,, навъртял съм между 7 и 10 милиона километра и това, че съм обърнал камион не ме прави лош шофер а това, че ти не си обърнал не те прави добър шофер ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Ивайло Стефанов
   00359879030213

     Хайде възвърна се нашият лъжец. От края на март в последната учебна година е започнал работа. Даже на бала не е ходил, а е карал - предполагам. Ако за момент допуснем, че е истина, върлите му почитатели надали се съмняват и за миг и за километър. Вадя ЕЛКА, за 10 милиона, годишно има по 333 хиляди годишно и при 10 месеца годишно, са месечно по 33 000 км и отгоре. Съвсем реално е, нали? Само има и едни подробности с години и десетки такива. С Жук в "Инж Строй", как се правят по 33 хиляди месечно - международно? Две години в казармата как се правят по 33 000 км/месечно и международно? Бил си ходил с камиона от село Ясен, плевенско до "Левски" София - 150 км, 300 общо. Сетих се, всяка вечер си е ходил, ама международно. Кога е карал такси или маршрутка и то е било МЕЖДУНАРОДНО. За него ще го приравним като каране на камион. Колко случки сте чели от него за годините преди 2000? Нищо "тъмна материя". Пак нищо де, просто е било по 500 хиляди за другите 20 години. Той беше собственик последните 10 години и се работеше спокойно по 7 - 10 хиляди километра месечно. Нещо към 100 хиляди, ама то за 10 години са около 1 милион километра. Нищо де, за онези останалите 10 години ще ми е 9 милиона. Не вярвам да има някакъв мисловен дискомфорт за повечето - щом го е казал така е. Това е само вметка, не е целта в момента да се смята колко лъже, колко десетки пъти му е по малък (стажа де) от обявения.

     И все пак не си мислете, че акцентирам на "Голямо лайно - Тъпо копеле" - Райбер 777. За тези които му вярват и не подлагат на съмнение това. Нека си вярват. Но тези същите - предполагам, откъде други? Една обява се върти за курсове до Нидерландия с хладилен и превоз на цветя, екипно управление. Давали по 1 200 лв на човек, а курсът се правел за 6 дни.


"Търсим шофьори С+Е за прави курсове на двойки до Холандия. Стартово заплащане 1200лв/курс НА ЧОВЕК.
Може да се започне веднага. Продължителност на един курс - 6 дни (вторник- неделя).
Фирма "*****" ЕООД,
Телефон: 08********"


      Не може, няма как, почти невъзможно, фантастика. Кое, че забравих? За 6 денонощия двама не могат да отида и да се върнат до София - предполагам. Как не може, тези които правят по 30-50 хиляди месечно, колко ще дойде за седмица - за сам шофьор? София до Нидерландия, например 2 100 км. Видин - Калафат е голяма бариера, ама има и други граници и фериботи. Калафат - Нидерландия, сам отива, разтоварва на 3-ти ден, на 4-ти да товари и се връща до Калафат. Двама не могат да го направят от София?! Интересна информация, не бих се сетил сам. Ако са от Дискордиа шофьорите е глупаво да го правят за толкова "кратко" време. За един шофьор: Калафат - Нидерландия - Калафат са 3 700 км и 6 дни по 75 евро (почти 147 лв) са 882 лева. На километър ще дойде 24 ст/км. За тях е ясно , ама тези които твърдят, че не може, май наистина го вярват. Тези същите за миг не биха противоречели на "Голямо лайно" 777 за лъжите му. Дори, в случай че някой се усъмни има доста, разпалено го защитават - тъй са чели лично от него, колко велик шофьор е - няма лъжа и измама. Няма проблем да ти обяснява някой, как минава по 2 000 км на ден (не го е казвал, то излизат и повече). Че Калафат - Нидерландия са под 1 900 км - по-малко от ден каране, нали?

     Пробегът за месец например е време което се движило по средната скорост. Средната скорост е явно под 90 км/ч, за час, два три би могла да е малко отгоре - ама навсякъде да върви с 90 и по нанадолнище с повече. Средна скорост 85 км/ч месечно е постижима, в някои държави и по някое време от денонощието. Средна 80 км/ч е доста реална и в много случаи може да се направи. Дори 75 или 70 за тези на ден заплащане. Как може на места без граници да обявяваш 14 000,,,,,,,,,,,,, км за постижение - може би само от голямо лайно?! Ако целта е повече пробег, да кажеш този месец съм под 16 хиляди и не всеки месец се получават 17 хиляди. Всички без нарушение на времето за управление. Иначе някакво "Тъпо копеле - Голямо лайно 777,,,,,,,,,,," ви казва, че минава 50 или повече от 100 хиляди месечно, за да му се получи заявеният пробег. Мълчите му като гъзове. Обяснете ми как става? Практически всички сте много по-образовани от мен. Доста изглежда са прехвърлили 5-ти клас, а аз трудно 3-ти. Явно сте много по-умни. Повече са "родени" за шофьори, въпреки че се е наложило 4 години да учат затова, също като за бакалавър. А пък моженето, като на този се качил уж за първи път на камион марка МАН и изглеждаше като със седмичен стаж.


      Райбер777, след "35 години и десетки милиони километри"!

      Да го гледате, ще изкара някоя друга стотинка, че с шофиране на камион не е сигурно.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Форум на българските шофьори
« Отговор #15 -: Вторник, 26 Март, 2024, 19:49:27 »

 Активен
Етикети:
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!