Новият "МАЗ" който прилича на МАК
Форум на българските шофьори
Петък, 29 Март, 2024, 10:47:24 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Новият "МАЗ" който прилича на МАК  (Прочетена 19519 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
VOLVO 480
Старши потребител
****

Рейтинг: +94/-10
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 326
Теми: 85



Активност
0%


Ел. поща
« -: Събота, 24 Март, 2012, 01:43:03 »
ОтговорОтговор

Какво ще кажете за този звяр?
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ptwNIatCABU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=ptwNIatCABU</a>

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Форум на българските шофьори
« -: Събота, 24 Март, 2012, 01:43:03 »

 Активен
dino412
Старши потребител
****

Рейтинг: +126/-8
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 472
Теми: 5



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #1 -: Събота, 24 Март, 2012, 01:56:49 »
ОтговорОтговор

Руснаците почват да се учат да правят камиони.Само че трябва да забранят ва дизайнерите си да пият и пушат докато работят.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Шофьор не се става шофьор се ражда. Колкото и да имаш желание не идва ли Ти отвътре не става...
Най-слабото място в софтуера на всички системи за безопасност на МПС-тата си остава софтуера на задкормилното устройство.
Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Събота, 24 Март, 2012, 01:56:49 »

 Активен
loshdancho
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-722
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Публикации: 3614
Теми: 104



Активност
0%


loshdancho
Ел. поща
« Отговор #2 -: Събота, 24 Март, 2012, 03:18:44 »
ОтговорОтговор

Нещо интересно.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=MgoT8d6p6nc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=MgoT8d6p6nc</a>

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

ПРОСТ(о) шофьор!  Малии за това някога се учеше 3-4год.
ivopifeca
Потребител герой
*****

Рейтинг: +196/-2525
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2182
Теми: 113



Активност
0%

ALFA ROMEO75|ПОВЕЧЕ КОЛЕГА ОТКОЛКОТО РАБОТНИК


Ел. поща
« Отговор #3 -: Сряда, 04 Април, 2012, 19:49:26 »
ОтговорОтговор

Да прилича на тези камиони от които са копирали винаги,тия американци и руснаци една маика ги е раждала,даи им нещо ненужно големо и грубо и непрактично,е не става,колко и да се мъчим да ми хареса Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
DeDo Vi
Потребител герой
*****

Рейтинг: +194/-236
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 792
Теми: 6



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #4 -: Четвъртък, 05 Април, 2012, 13:48:02 »
ОтговорОтговор

Да прилича на тези камиони от които са копирали винаги,тия американци и руснаци една маика ги е раждала,даи им нещо ненужно големо и грубо и непрактично,е не става,колко и да се мъчим да ми хареса Усмивчица
Никой не го е грижа дали ти харесва на теб. Ако си гледал внимателно клипа, (явно не си) ще си разбрал, че камионите и автобусите на фирма Маз се продавт като топъл хляб, нищо че са като издялани с тесла, а и накрая на клипа се казва, че ще правят холдинг с Камаз и Газ. Голяма част от икономиката на Русия се движи именно с тези камиони. В момента съм на митницата в Киев, тук 2/3 от камионите са МАЗ. Преди 20 минути до мен беше спрял един възрастен украинец с чисто нов МАЗ, аз го помолих да се кача в кабината за да видя за какво иде реч, и трябва да ти кажа че е доста добре направена. А и точно този модел на МАЗ е с много добър двигател. Съжалявам че не я снимах.
С една дума, МАЗ кърти пазара не само в Русия а и в всички останали бивши републики, не знам дали ти е ясно за какъв огромен пазар става дума. Европейските производители могат само да си мечтаят за такива продажби.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
spa67
Начинаещ
*

Рейтинг: +4/-1
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 28
Теми: 2



Активност
0%


« Отговор #5 -: Петък, 06 Април, 2012, 09:35:37 »
ОтговорОтговор

НО,за мен е важно какъв разход има Мурзик,и колко км. издържа мотора,за да е рентабилен пред водещите производители.Едва ли средния разход е под 45л. на 100 км.Просто мнение.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
DeDo Vi
Потребител герой
*****

Рейтинг: +194/-236
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 792
Теми: 6



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #6 -: Петък, 06 Април, 2012, 09:46:02 »
ОтговорОтговор

НО,за мен е важно какъв разход има Мурзик,и колко км. издържа мотора,за да е рентабилен пред водещите производители.Едва ли средния разход е под 45л. на 100 км.Просто мнение.
Трябва да знаете, че и в Русия цената на горивото се вдига постоянно. Старите двигатели ЯМЗ-256 и ЯМЗ-258 са в историята, сега братушките слагат на МАЗ-а доста по-икономични и издръжливи агрегати, за да са конкурентни на пазара. Разхода на гориво при новия МАЗ е като при другите Европейски марки.
След като се отвори такава тема, ще се постарая да направя снимки и клипове на новитя МАЗ, ако ви интересува де. Лично аз не се интересувам кой знае колко.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
dino412
Старши потребител
****

Рейтинг: +126/-8
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 472
Теми: 5



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #7 -: Петък, 06 Април, 2012, 15:06:30 »
ОтговорОтговор

НО,за мен е важно какъв разход има Мурзик,и колко км. издържа мотора,за да е рентабилен пред водещите производители.Едва ли средния разход е под 45л. на 100 км.Просто мнение.
На новите незнам но преди 6 години имах Мой МАЗ 5335 или нещо подобно беше като цифри.С две думи новия модел Супер МАЗ.Та това животно противно на всички очаквания при Мен даваше разход 39-40-41л/100км.При шофьора Ми падаше на 36-38л/100км.Като го питам кво прай та гори по-малко момчето се смееше и вика шефе ше точиш с по-малки туби нафта.Та не са толко харчлий МАЗ-вете.Камаз е друго нещо 45-50л/100км.За новите незнам.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Шофьор не се става шофьор се ражда. Колкото и да имаш желание не идва ли Ти отвътре не става...
Най-слабото място в софтуера на всички системи за безопасност на МПС-тата си остава софтуера на задкормилното устройство.
ivopifeca
Потребител герой
*****

Рейтинг: +196/-2525
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2182
Теми: 113



Активност
0%

ALFA ROMEO75|ПОВЕЧЕ КОЛЕГА ОТКОЛКОТО РАБОТНИК


Ел. поща
« Отговор #8 -: Петък, 06 Април, 2012, 16:51:57 »
ОтговорОтговор

Никой не го е грижа дали ти харесва на теб. Ако си гледал внимателно клипа, (явно не си) ще си разбрал, че камионите и автобусите на фирма Маз се продавт като топъл хляб, нищо че са като издялани с тесла, а и накрая на клипа се казва, че ще правят холдинг с Камаз и Газ. Голяма част от икономиката на Русия се движи именно с тези камиони. В момента съм на митницата в Киев, тук 2/3 от камионите са МАЗ. Преди 20 минути до мен беше спрял един възрастен украинец с чисто нов МАЗ, аз го помолих да се кача в кабината за да видя за какво иде реч, и трябва да ти кажа че е доста добре направена. А и точно този модел на МАЗ е с много добър двигател. Съжалявам че не я снимах.
С една дума, МАЗ кърти пазара не само в Русия а и в всички останали бивши републики, не знам дали ти е ясно за какъв огромен пазар става дума. Европейските производители могат само да си мечтаят за такива продажби.

Мене па знаеш ли ,колко ме е грижа,как се продават тия дръгели в Русия,а и те са си се продавали винаги там,да не ги внасят отвънка.Тои и Романа се е продавал,като топъл хляб в Румъния...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
DeDo Vi
Потребител герой
*****

Рейтинг: +194/-236
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 792
Теми: 6



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #9 -: Понеделник, 09 Април, 2012, 21:35:26 »
ОтговорОтговор

Мене па знаеш ли ,колко ме е грижа,как се продават тия дръгели в Русия,а и те са си се продавали винаги там,да не ги внасят отвънка.Тои и Романа се е продавал,като топъл хляб в Румъния...
Като не те е грижа, защо спамиш само, разбрахме ти мнението аре затваряй си човката. На мен също не ми дреме нито за МАЗ, нито за Скания. Напълно безпристрестен съм просто споделям информация, за тези които ги интересува. А и ти защо се напъваш не ми е ясно, да сравняваш Русия с Румъния, направо е нелепо, разликата е огромна. Погледни в някой атлас и ще ти се изясни картинката поне малко.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2336/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7181
Теми: 538



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #10 -: Понеделник, 09 Април, 2012, 21:38:03 »
ОтговорОтговор

Трябва да знаете, че и в Русия цената на горивото се вдига постоянно. Старите двигатели ЯМЗ-256 и ЯМЗ-258 са в историята, сега братушките слагат на МАЗ-а доста по-икономични и издръжливи агрегати, за да са конкурентни на пазара. Разхода на гориво при новия МАЗ е като при другите Европейски марки.
След като се отвори такава тема, ще се постарая да направя снимки и клипове на новитя МАЗ, ако ви интересува де. Лично аз не се интересувам кой знае колко.

Дедо, снимай и слагай снимки да видим и ние новите техники на руснаците.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
ivopifeca
Потребител герой
*****

Рейтинг: +196/-2525
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2182
Теми: 113



Активност
0%

ALFA ROMEO75|ПОВЕЧЕ КОЛЕГА ОТКОЛКОТО РАБОТНИК


Ел. поща
« Отговор #11 -: Вторник, 10 Април, 2012, 12:18:47 »
ОтговорОтговор

Като не те е грижа, защо спамиш само, разбрахме ти мнението аре затваряй си човката. На мен също не ми дреме нито за МАЗ, нито за Скания. Напълно безпристрестен съм просто споделям информация, за тези които ги интересува. А и ти защо се напъваш не ми е ясно, да сравняваш Русия с Румъния, направо е нелепо, разликата е огромна. Погледни в някой атлас и ще ти се изясни картинката поне малко.
За човки ще ми редиш,кога си влизаш в кокошарника,казах,че е нормално да се продават там,където се произвеждат.Кое ти сравнявам бе ?Ти за кво сравнение ми говориш?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
loshdancho
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-722
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Публикации: 3614
Теми: 104



Активност
0%


loshdancho
Ел. поща
« Отговор #12 -: Неделя, 15 Април, 2012, 14:11:16 »
ОтговорОтговор

Намигване
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=CG-4zRfguD4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=CG-4zRfguD4</a>

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

ПРОСТ(о) шофьор!  Малии за това някога се учеше 3-4год.
loshdancho
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-722
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Публикации: 3614
Теми: 104



Активност
0%


loshdancho
Ел. поща
« Отговор #13 -: Понеделник, 24 Декември, 2012, 01:46:40 »
ОтговорОтговор

Леле, как изглежда. Сега остава да почнат да го продават в Америка... Смотан

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter



* маз.jpg (96.63 KB, 960x642 - видяно 17451 пъти.)
Активен

ПРОСТ(о) шофьор!  Малии за това някога се учеше 3-4год.
SEMPER
Потребител герой
*****

Рейтинг: +282/-99
Неактивен Неактивен

Germany Germany

Публикации: 1266
Теми: 10



Активност
0%


« Отговор #14 -: Понеделник, 24 Декември, 2012, 02:06:34 »
ОтговорОтговор

Данчо, на картинка важи. Ама имам някои резерви. Ухилен Ухилен



На картинка и това мяза на автомобил, само дето като го наближиш на живо, и хеле като пък го покараш... те блъсва яко в главата руската инжинерна мисъл. Нерешителен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не бих могъл да ви дам пълна гаранция, че няма да има някакъв инцидентен случай на престъпност в страната
Етикети:
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!