Искам да работя като международен шофьор - съвети, мнения...
Форум на българските шофьори
Неделя, 28 Април, 2024, 19:05:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Искам да работя като международен шофьор - съвети, мнения...  (Прочетена 71213 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
loshdancho
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-723
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Публикации: 3614
Теми: 104



Активност
0%


loshdancho
Ел. поща
« Отговор #90 -: Неделя, 15 Април, 2012, 05:45:26 »
ОтговорОтговор

Човече ти още не си станал шофьор на камион, а вече мислиш как да станеш "бригадир"...
Абре на теб не ти лиже ясно, че в този бизнес са най-големите мафиоти !
Ще ти дам няколко примера:
 Кой извършва контрабандата в  една страна? С какви средства се извършва?
Кой е солидарно отговорен с вносителя да доказване на противното?
Кой носи отговорност за стоката от момента на натоварването до момента на разтоварването?
 Кой ще плати евентуални липси и щети? (шефа само за това си мисли-как да ги плати... и дали той!)
При условие ,че от нито една фирма производител не ти дават разходни норми! Как така от веднъж имаш разход?
И как този разход зависи от товара , релефа, пътните условия, марката, изпълнението, типа на каране, и всичко друго каквото се сетиш?
Дали шефа ти го интересуват тия работи , щом Сульо и Пульо дават по-малък разход от теб?
Мисли ли , че твоят шеф ако може да мине от някъде без да пати нещо и това е незаконно , ще го плати?
Кой мислиш ,че е на пангара когато го хванат?
 Да си чувал думите?
Ти си там ти решавай?
А след това - Ти като знаеше , че няма да стане  как така реши  да го направиш?
Ти кой си, та да решаваш в тази фирма?
Въпросите  са много и това не са най-фрапантните!
Има и по крайни, но не са въпроси а условия и начин на работа.
Ако ти имаш проблем , че ти пушат в офиса ,то тук  ще имаш проблем, че ти пуши главата.
Колкото повече се правиш на тарикат и рзбирач(както го доказа  в темата) с толкова повече задължения ся е натоварваш, но  в тази професия това не ти се заплаща!
 Тука в тази професия са се събрали хора правещи пари едни от други, ТОВА Е ИСТИНАТА!!!!!
 Няма кой да те допусне - ще те бият колегите или най-малкото ще направят така , че да се издъниш.
Има много начини за това.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

ПРОСТ(о) шофьор!  Малии за това някога се учеше 3-4год.
Форум на българските шофьори
« Отговор #90 -: Неделя, 15 Април, 2012, 05:45:26 »

 Активен
Scania_and_Volvo
Младши потребител
**

Рейтинг: +20/-32
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 96
Теми: 1



Активност
0%

Volvo better!


WWW
« Отговор #91 -: Неделя, 15 Април, 2012, 15:52:59 »
ОтговорОтговор

Човече ти още не си станал шофьор на камион, а вече мислиш как да станеш "бригадир"...
Абре на теб не ти лиже ясно, че в този бизнес са най-големите мафиоти !
Ще ти дам няколко примера:
 Кой извършва контрабандата в  една страна? С какви средства се извършва?
Кой е солидарно отговорен с вносителя да доказване на противното?
Кой носи отговорност за стоката от момента на натоварването до момента на разтоварването?
 Кой ще плати евентуални липси и щети? (шефа само за това си мисли-как да ги плати... и дали той!)
При условие ,че от нито една фирма производител не ти дават разходни норми! Как така от веднъж имаш разход?
И как този разход зависи от товара , релефа, пътните условия, марката, изпълнението, типа на каране, и всичко друго каквото се сетиш?
Дали шефа ти го интересуват тия работи , щом Сульо и Пульо дават по-малък разход от теб?
Мисли ли , че твоят шеф ако може да мине от някъде без да пати нещо и това е незаконно , ще го плати?
Кой мислиш ,че е на пангара когато го хванат?
 Да си чувал думите?
Ти си там ти решавай?
А след това - Ти като знаеше , че няма да стане  как така реши  да го направиш?
Ти кой си, та да решаваш в тази фирма?
Въпросите  са много и това не са най-фрапантните!
Има и по крайни, но не са въпроси а условия и начин на работа.
Ако ти имаш проблем , че ти пушат в офиса ,то тук  ще имаш проблем, че ти пуши главата.
Колкото повече се правиш на тарикат и рзбирач(както го доказа  в темата) с толкова повече задължения ся е натоварваш, но  в тази професия това не ти се заплаща!
 Тука в тази професия са се събрали хора правещи пари едни от други, ТОВА Е ИСТИНАТА!!!!!
 Няма кой да те допусне - ще те бият колегите или най-малкото ще направят така , че да се издъниш.
Има много начини за това.


Данчо, лош Данчо  Усмивчица , на тебе приятелче знаеш ли какъв ти е проблема, ще ти кажа...той е същия като на bruto, който вади пари при мошеници, но самия той се е превърнал в такъв.
Проблемът ти е, че си мислиш, че всичко е контрабанда, че всичко става по незаконен начин и че така е редно, според тебе всичко и навсякъде става по този начин, всичко за тебе съществува по този начин и ти най-кротко се съгласяваш с това и приемаш, че това е нормално и почваш да вършиш същото. За теб няма да ти направи впечатление и ще се съгласиш, ако ти сложат няколко кила дрога в камиона и директно като се качиш в него си поемаш така лееекичко по пътя за НИКЪДЕ.
Не бива разсъжденията да ти стигат само до там, братле.
Нарушения стават във всяка една фирма, не само в транспортните, но това не е нормално! Просто зависи на какви хора ще попаднеш. Покварата за съжаление ходи между хората дори във високите етажи на властта и това всички го виждаме. Ти сигурно като гледаш какво правят в правителството и това ти дава по-голяма сила да вършиш и ти гяволъци. Нещата не се изчерпват с правителството, запомни го много добре от мене, приятелю! Нито правителството, нито олигарсите са върховната власт и никога не е била, ако ме разбираш за какво ти говоря.

С всички твои въпроси, които отправяш към мен, няма да имаш никакви проблеми, когато попаднеш на почтен работодател, който да е наясно с всичко това и който иска да играе по правилата. А и да не забравя, ти също трябва да искаш да си почтен и да искаш да играеш по правилата.

Христос Воскресе!
Честит Празник!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

http://www.youtube.com/watch?v=fdF2gqKHfsI
Моята работа е да бъда добър и с чисто сърце и да обичам всеки като самия себе си.
Форум на българските шофьори
« Отговор #91 -: Неделя, 15 Април, 2012, 15:52:59 »

 Активен
SEMPER
Потребител герой
*****

Рейтинг: +282/-100
Неактивен Неактивен

Germany Germany

Публикации: 1266
Теми: 10



Активност
0%


« Отговор #92 -: Неделя, 15 Април, 2012, 15:59:52 »
ОтговорОтговор


когато попаднеш на почтен работодател, който да е наясно с всичко това и който иска да играе по правилата. А и да не забравя, ти също трябва да искаш да си почтен и да искаш да играеш по правилата.





Принципно си прав, но си объркал бранша, вземи малко повече проучи нещата, направи си една проста математика и ще схванеш че няма как БГ работодател да е почтен в всичко и да не фалира.  Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не бих могъл да ви дам пълна гаранция, че няма да има някакъв инцидентен случай на престъпност в страната
kkkvd
Гост
« Отговор #93 -: Неделя, 15 Април, 2012, 16:06:50 »
ОтговорОтговор

Приятелю, абе ти наивен ли си или глупав? Не ми отговаряй.
Къде ги намираш тия почтени работодатели? Всички са еднакви, само телефоните им са различни. Какъв е тоя идеален свят в който живееш? На колко години си? Как си оцелял до сега? Не ми отговаряй. На себе си отговори.
Преди няколко постинга те питах по един по-мек начин взел ли си психото за Ц категория. Искрено ще се учудя ако си го взел. Като знам какви са въпросите, и като ти чета мислите, мисля че са ти го дали.
Не се сърди на колегите, всичко което са ти написали е самата истина, чиста монета, 1:1!
Ако може да ти послужи - супер. Ако не, на кой му дреме. Но да обясняваш на стари шофьори кое как е в тоя бранш е леко, как да се изразя.. нахално. Научи се да слушаш, това е ценно

Или пък си някой нарочно поставен, да се заяжда.. не знам. В крайна сметка мисля че получи доста отговори, вземи си решението сам и действай. Извинявай за тона, ама с шега не се усещаш, реших малко по-сериозно

Аз предлагам темата да се заключи, че се обезмисли

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Scania_and_Volvo
Младши потребител
**

Рейтинг: +20/-32
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 96
Теми: 1



Активност
0%

Volvo better!


WWW
« Отговор #94 -: Неделя, 15 Април, 2012, 16:21:45 »
ОтговорОтговор

Приятелю, абе ти наивен ли си или глупав? Не ми отговаряй.
Къде ги намираш тия почтени работодатели? Всички са еднакви, само телефоните им са различни. Какъв е тоя идеален свят в който живееш? На колко години си? Как си оцелял до сега? Не ми отговаряй. На себе си отговори.
Преди няколко постинга те питах по един по-мек начин взел ли си психото за Ц категория. Искрено ще се учудя ако си го взел. Като знам какви са въпросите, и като ти чета мислите, мисля че са ти го дали.
Не се сърди на колегите, всичко което са ти написали е самата истина, чиста монета, 1:1!
Ако може да ти послужи - супер. Ако не, на кой му дреме. Но да обясняваш на стари шофьори кое как е в тоя бранш е леко, как да се изразя.. нахално. Научи се да слушаш, това е ценно

Или пък си някой нарочно поставен, да се заяжда.. не знам. В крайна сметка мисля че получи доста отговори, вземи си решението сам и действай. Извинявай за тона, ама с шега не се усещаш, реших малко по-сериозно

Аз предлагам темата да се заключи, че се обезмисли


И ти страдаш от същия проблем, че слагаш всички хора под един знаменател.
Аз няма да се съглася с теб никога. Някой ден ти ще дойдеш на моите разбирания.
И, ако няма какво смислено да кажеш по темата ми, не пиши, никой не те задължава да я гледаш.
Може би това, което те кара да пишеш по нея е, че се чувстваш гузен за нещо, съвестта ти нещо не ти дава покой, а? Разкай се тогава и почни да живееш както трябва. Проблемът си е твой и само твой.
Проблемът не е в мене.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

http://www.youtube.com/watch?v=fdF2gqKHfsI
Моята работа е да бъда добър и с чисто сърце и да обичам всеки като самия себе си.
bruto
Старши потребител
****

Рейтинг: +83/-15
Неактивен Неактивен

Canada Canada

Публикации: 277
Теми: 5



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #95 -: Неделя, 15 Април, 2012, 16:23:51 »
ОтговорОтговор

Абе този от коя дупка изпълзя......

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Roshko
Гост
« Отговор #96 -: Неделя, 15 Април, 2012, 16:27:36 »
ОтговорОтговор

Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Не е луд тоя, който яде зелника...  Смотан Смотан Смотан Смотан Смотан

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
bruto
Старши потребител
****

Рейтинг: +83/-15
Неактивен Неактивен

Canada Canada

Публикации: 277
Теми: 5



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #97 -: Неделя, 15 Април, 2012, 16:33:25 »
ОтговорОтговор

Вече го виждам този шаран как дължи пари на някой чорбаджия .

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
pumix
Старши потребител
****

Рейтинг: +66/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 360
Теми: 2



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #98 -: Неделя, 15 Април, 2012, 16:35:26 »
ОтговорОтговор

Абе пич,вече почна и мен да ме дразниш.Всички тука ни сложи под общ знаменател и ни изкара айдуци,мошенници,хора дето не уважават и себе си,защото скиваш ли бачкаме за мафиоти и измамници и то за без пари.ВСИЧКИ СА ТАКИВА един *** ги е правил.Незнам колко пъти ти се каза,че в тая професия хубаво нема да видиш.Нали искаше съвети,еми това са съвети,но ти явно си толкова психясал от тоя офис,че не можеш да го осъзнаеш.Приемаш го като заяждане,а не е.Няколко пъти ти казаха да не учиш старите кучета хляб да ядат,ама не,едно си знае едни си бае.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

На руска кола вратата и на жена устата,се затварят с удар!!!
kkkvd
Гост
« Отговор #99 -: Неделя, 15 Април, 2012, 16:39:00 »
ОтговорОтговор

pumix, а със теб пък никога, ама никога не мога да се съглася. И ти имаш проблем Усмивчица Ха  хаа хаааа
Тоя искрено ме развесели.
Пич, ти ми направи деня бе  Ухилен
Само вземи смени си снимката, не излагай марката, моля те Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Scania_and_Volvo
Младши потребител
**

Рейтинг: +20/-32
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 96
Теми: 1



Активност
0%

Volvo better!


WWW
« Отговор #100 -: Неделя, 15 Април, 2012, 16:40:45 »
ОтговорОтговор

Абе пич,вече почна и мен да ме дразниш.Всички тука ни сложи под общ знаменател и ни изкара айдуци,мошенници,хора дето не уважават и себе си,защото скиваш ли бачкаме за мафиоти и измамници и то за без пари.ВСИЧКИ СА ТАКИВА един *** ги е правил.

Никога не съм казал, че всички в този форум сте мошеници! Осъзнай се какво пишеш!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

http://www.youtube.com/watch?v=fdF2gqKHfsI
Моята работа е да бъда добър и с чисто сърце и да обичам всеки като самия себе си.
bruto
Старши потребител
****

Рейтинг: +83/-15
Неактивен Неактивен

Canada Canada

Публикации: 277
Теми: 5



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #101 -: Неделя, 15 Април, 2012, 16:47:14 »
ОтговорОтговор

Еми то и в Монтреал 70% от транспорта се държи от италианската мафия и заплатите са фиксирани ,ако ти харесва бачкаш ,ако ли не бай бай .Трудно се намира добър работодател . Тук където работя всички колеги знаем за какво става дума и всеки си трае , че иначе бизнеса ще пропадне .  Ухилен И ако се яви някой такъв разбирач като икономистчето а познайте колко ще се задържи при нас .

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Scania_and_Volvo
Младши потребител
**

Рейтинг: +20/-32
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 96
Теми: 1



Активност
0%

Volvo better!


WWW
« Отговор #102 -: Неделя, 15 Април, 2012, 16:47:50 »
ОтговорОтговор

Вече го виждам този шаран как дължи пари на някой чорбаджия .

Ако има гяволи като тебе във фирмата със сигурност ще дължа да.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

http://www.youtube.com/watch?v=fdF2gqKHfsI
Моята работа е да бъда добър и с чисто сърце и да обичам всеки като самия себе си.
kkkvd
Гост
« Отговор #103 -: Неделя, 15 Април, 2012, 16:56:22 »
ОтговорОтговор

Админче, банни го тоя, сцепи се да ни слага минуси, не че ми дреме, ама то личи просто. Ние му отваряме очите, той рапа минуси. Днеска за има нема -4 ми наби.
Вземи мерки моля ти се

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2383/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0.2%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #104 -: Неделя, 15 Април, 2012, 16:59:11 »
ОтговорОтговор

Админче, банни го тоя, сцепи се да ни слага минуси, не че ми дреме, ама то личи просто. Ние му отваряме очите, той рапа минуси. Днеска за има нема -4 ми наби.
Вземи мерки моля ти се

Теоретично не е възможно да ти сложи повече от един минус в рамките на 24 часа. Пък и няма как да го банна заради съмнения, че слага минуси. Но ще го помоля повече да чете и по-малко да пише неща, които не разбира. Защото скачането от офиса в 40-тонната композиция може да се превърне в играчка-плачка.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Етикети: искам работа съвети мнения 
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!