Искам да работя като международен шофьор - съвети, мнения...
Форум на българските шофьори
Петък, 29 Март, 2024, 12:50:53 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 15 16 [17]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Искам да работя като международен шофьор - съвети, мнения...  (Прочетена 69777 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
DeDo Vi
Потребител герой
*****

Рейтинг: +194/-236
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 792
Теми: 6



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #240 -: Събота, 28 Април, 2012, 22:32:34 »
ОтговорОтговор

Напълно съм съгласна!

Иво, нека не звучи назидателно, но това ли е най-доброто, което можеш да покажеш на младите момчета, на които камионите и тази професия са им страст?

Не като сравнение, но преди време един клип с безумен румънски шофьор обиколи интернет пространството.
Сигурна съм, че много от вас са го гледали.
И все пак ето го
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=krezrVNW5DY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=krezrVNW5DY</a>
В момента е в затвора. Заради този клип.
Властите в Белгия се самосезирали...

Мислете какво качвате в интернет.
А най-добре, мислете какво правите!
Ина, може и да те тровкам понекогиш, но ме кефиш, въпреки че не си професионален шофьор мислиш в правилната посока. Това е рядко явление сред днешната бодра смяна профи шофери. За Белгийските власти ми дреме на потника дали са се самосезирали. Истната е, че днес в разтояние на 6 часа каране в Румъния поне 12 пъти ми се наложи да влизам в канавките за да не се ударя челно с навлезли в моето платно румънски дебили. За съжаление такива ги има и у нас. И бих ти казал да не се извиняваш, а направо да пишеш НАЗИДАТЕЛНО. Защото ти все пак започна една кампания, даже и по телевизоро, чак у наше село те гледахме. Не се извинявай а продължавай в тази насока. Ние от бачкане нямаме време.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Събота, 28 Април, 2012, 22:43:53 от DeDo Vi » Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #240 -: Събота, 28 Април, 2012, 22:32:34 »

 Активен
bad_kras
WWW.SBPS.EU
Потребител герой
*****

Рейтинг: +216/-106
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1020
Теми: 65



Активност
0%

Всеки живот добре преживян, е дълъг живот!


WWW Ел. поща
« Отговор #241 -: Неделя, 29 Април, 2012, 00:21:01 »
ОтговорОтговор

Може да го подпира и не с коляното,човека да си кара както иска и му е удобно,хаиде не ми казвайте всички,че постоянно държите волана с две ръце,не пушите докато карате,семчици и др. Усмивчица
Баце , едно е цигарка , друго е семчици , трето е и кафе да си направиш по време на движение!  Виж какво съм писал по напред , НО казавам че не е добре да се показва това .  От такава демонстрация - просто няма нужда , защото влияе зле!  Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

>>>www.sbps.eu<<<  *** СБПШ ***             
Форум на българските шофьори
« Отговор #241 -: Неделя, 29 Април, 2012, 00:21:01 »

 Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1849
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #242 -: Неделя, 29 Април, 2012, 00:51:43 »
ОтговорОтговор

Е, аз никъде не видех демонстрация ама нейсе,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
DeDo Vi
Потребител герой
*****

Рейтинг: +194/-236
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 792
Теми: 6



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #243 -: Неделя, 29 Април, 2012, 01:00:54 »
ОтговорОтговор

Е, аз никъде не видех демонстрация ама нейсе,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Ооо, Иво как се бях затъжил за теб Баце, докато бех из необятната Руска шир. Аре пускай новия клип посветен на мен.
Не ги слушай тия новобранци дето и книжки немат. Ти само ми подавай аз че правим шоуто.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
bad_kras
WWW.SBPS.EU
Потребител герой
*****

Рейтинг: +216/-106
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1020
Теми: 65



Активност
0%

Всеки живот добре преживян, е дълъг живот!


WWW Ел. поща
« Отговор #244 -: Неделя, 29 Април, 2012, 01:10:07 »
ОтговорОтговор

Е, аз никъде не видех демонстрация ама нейсе,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Ами Иво , всичко което обясняваш в този клип е добре , но да беше го направил покрай котлона , до сандъка , та да видят младите аджеба как става всичко!  А това което е в момента - за мен е демонстрация.  Цитирам само един : "Браво , добри уроци даваш на младите шофьори ...
Да се хранят и готвят до като карат , може и по едно малко преди храна а волана остави на мен аз ще го въртя от Vbox7=="  - край на цитата
Казах ти виж си и коментарите под клипа!   Ама айде какво да обеснявам и аз повече , караййй и продължавай да снимаш  Ухилен Ухилен Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Неделя, 29 Април, 2012, 01:23:32 от bad_kras » Активен

>>>www.sbps.eu<<<  *** СБПШ ***             
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1849
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #245 -: Неделя, 29 Април, 2012, 07:08:33 »
ОтговорОтговор

Няколко човека са останали с впечатление, че пицата съм я правил в движение,,,ако сте слушали казах   " Направих си тази пица докато ме товареха" ,,,,,,,, нема значение,,,вижте с кой се видях вчера в Памплона а след малко ще ходя да го будя да го водя до Андора на пазар ,,,,,,,,,,,,,,,,, http://www.vbox7.com/play:cde4144628

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
DeDo Vi
Потребител герой
*****

Рейтинг: +194/-236
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 792
Теми: 6



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #246 -: Неделя, 29 Април, 2012, 18:13:50 »
ОтговорОтговор

Няколко човека са останали с впечатление, че пицата съм я правил в движение,,,ако сте слушали казах   " Направих си тази пица докато ме товареха" ,,,,,,,, нема значение,,,вижте с кой се видях вчера в Памплона а след малко ще ходя да го будя да го водя до Андора на пазар ,,,,,,,,,,,,,,,,, http://www.vbox7.com/play:cde4144628
Че защо да не я направиш в движение а? Не е невъзможно, който си може го прави и в движение, еле па ти Баце. Уникален идиот е тоя Пако ли е къ'в е кога и да го утрепаш все си закъснел. И, Ивче казва се "Карфур" а не "КАРАФУРА" па научи го малко езика де, устата ти май само тропа и няма връзка с главния мозък а?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Neron
Младши потребител
**

Рейтинг: +6/-0
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 53
Теми: 5



Активност
0%


« Отговор #247 -: Неделя, 29 Април, 2012, 19:51:15 »
ОтговорОтговор

Че защо да не я направиш в движение а? Не е невъзможно, който си може го прави и в движение, еле па ти Баце. Уникален идиот е тоя Пако ли е къ'в е кога и да го утрепаш все си закъснел. И, Ивче казва се "Карфур" а не "КАРАФУРА" па научи го малко езика де, устата ти май само тропа и няма връзка с главния мозък а?
В Испания Карфур се произнася Карефур.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Jack77
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +42/-176
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 164
Теми: 8



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #248 -: Неделя, 29 Април, 2012, 20:37:58 »
ОтговорОтговор

В цяла Европа се казва "КАРИФУР" не карфур тва е помангаленото

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
комбайнер
Гост
« Отговор #249 -: Неделя, 29 Април, 2012, 22:37:55 »
ОтговорОтговор

В цяла Европа се казва "КАРИФУР" не карфур тва е помангаленото

Истината е с френски произход - кръстопът се превежда като carrefour, па кой иска да му вика крастопат Ухилен Ухилен Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1849
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #250 -: Понеделник, 30 Април, 2012, 00:17:16 »
ОтговорОтговор

За мен си е Карефур и така ще си му викам форевър,,,и наистина е кръстовище на френски ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
Дабевъзел
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #251 -: Петък, 08 Април, 2022, 11:38:23 »
ОтговорОтговор

Здравейте на аудиторията тук!
Много се радвам, че попаднах на този форум.
Накратко ще изложа това, за което съм тук.
Мъж на 33 години съм, с висше икономическо образование, но съм решил оттук-нататък, живот и здраве да работя като шофьор "международни превози". Просто изведнъж това започна страшно много да ми харесва като професия,















Колега, какво стана- 10 години по-късно? Стана ли “колега” или още си в офиса с колежките- пушачки? Нищо не си писал?!
 

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2216/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2109
Теми: 135



Активност
3.4%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #252 -: Неделя, 17 Април, 2022, 21:27:34 »
ОтговорОтговор

Колега, какво стана 10 години по-късно? Стана ли “колега” или още си в офиса с колежките- пушачки? Нищо не си писал?!

     Едва ли ще отговори. Доста активно е участвал с първата публикация на 8-ми и последната 96-тата на 28-ми април в 2012 година.  За 19 дни сериозна активност и то нещо смислено, понеже много имат публикации само с емотикони или половин изречение, аз този брой го правя за поне година и повече. Разсърдил се е, а от толкова народ по онова време тук не е проблем или пък той да е бил проблемът. За разлика от много разни други участници с интелектуално развитието на малко дете които бият "тъпан" и искат да получават специално отношение или си изтриват профила. Опитващи се да търсят съчувствие отвсякъде - като напушляка Зеленски.
     Разсърдил се не пише, вероятно и не чете - нормално и зряло поведение. Ако с такъв ентусиазъм е продължил е вече с 7-8 години стаж или тогава е започнал и евентуално спрял в някой момент.

     И аз тогава някъде имах такива мечти, но сега работа на чист въздух и буквално на зелено - напълно ме устройва.


За мен си е Карефур и така ще си му викам форевър,,,и наистина е кръстовище на френски ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

     Не ги научи тези французи да четат като теб и повече "велики" шофьори. Буква по буква да се не затрудняват и такива като теб.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Етикети: искам работа съвети мнения 
Страници: 1 ... 15 16 [17]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!