Молба
Форум на българските шофьори
Петък, 29 Март, 2024, 08:46:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Молба  (Прочетена 4182 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kirtcho
Гост
« -: Неделя, 06 Май, 2012, 07:23:18 »
ОтговорОтговор

Добър ден,господин Администратор искам да се възползвам от възможноста която предоставяте,а именно всички мои публикации да бъдат премахнати /истрити/ също така да бъде анулирана моята регистрация във вашият саит. Вярвам че молбата ми ще бъде удовлетворена,за верноста на горе написаното се подписвам.....Кирчо Петров Йорданов роден 1960 година..П.П......Благодаря Ви.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« -: Неделя, 06 Май, 2012, 07:23:18 »

 Активен
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1788/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #1 -: Неделя, 06 Май, 2012, 08:15:53 »
ОтговорОтговор

Кирчо мое ли баце такива щуротии да молиш бря,остави ни тука две фирмета де били арни и да работиме у тех и да си свиркаме,па са искаш да ги тръкнат,тц тц тц голем дзифтар си станал.
А и за Лесново офертичка за нас няма ,за некой ора безплатна биричка даже им уреди на коремец барабар с чибапчета и кюфтаци за нас ветър и мъгла ,чини ми се ич не ни любиш.
Са и друго ти мъцна и аз се молим за нещо ма тц не ме огрява ,тъй че мислим таа седмица не било моменто за апартаменто,аз че се пробвам и другата,ако искаш ела и ти ,че се молиме двамцата.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Неделя, 06 Май, 2012, 09:00:17 от Бриги Бичкията » Активен


Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Неделя, 06 Май, 2012, 08:15:53 »

 Активен
Етикети:
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!