Плевнелиев - дела и документи
Форум на българските шофьори
Петък, 19 Април, 2024, 22:09:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Плевнелиев - дела и документи  (Прочетена 23544 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
lefterow
Старши потребител
****

Рейтинг: +220/-99
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 391
Теми: 7



Активност
0%

« Отговор #15 -: Понеделник, 20 Август, 2012, 15:01:15 »
ОтговорОтговор

Този продължава с простотиите.  :'(

http://lubamanolova.info/komentari/2012/2562-edin-chay-gospodin-prezident

Ето още един мишок.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #15 -: Понеделник, 20 Август, 2012, 15:01:15 »

 Активен
kkkvd
Гост
« Отговор #16 -: Четвъртък, 23 Август, 2012, 14:07:14 »
ОтговорОтговор

Да се върнем на гърците. Като са толкова зле, милите... къде ми е гръцката прислужница?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #16 -: Четвъртък, 23 Август, 2012, 14:07:14 »

 Активен
lefterow
Старши потребител
****

Рейтинг: +220/-99
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 391
Теми: 7



Активност
0%

« Отговор #17 -: Четвъртък, 23 Август, 2012, 18:27:16 »
ОтговорОтговор

Да се върнем на гърците. Като са толкова зле, милите... къде ми е гръцката прислужница?

Гърците са по хитри от нас.А тоя където го избрахме,защо не нахрани като Господ с една риба маса народ.А си къта милиончетата-за черни дни.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
kkkvd
Гост
« Отговор #18 -: Четвъртък, 23 Август, 2012, 18:38:22 »
ОтговорОтговор

Левтеров, брадчед, ти да не си му касиера? Айде стига ЕШК де
Верно сме шофьорски форум, ама някои от вас отидоха твърде далече в наивността си.. стига вервахте на всичко което се пише.

С най-добри чувства!  Готин

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
lefterow
Старши потребител
****

Рейтинг: +220/-99
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 391
Теми: 7



Активност
0%

« Отговор #19 -: Четвъртък, 23 Август, 2012, 18:57:43 »
ОтговорОтговор

Левтеров, брадчед, ти да не си му касиера? Айде стига ЕШК де
Верно сме шофьорски форум, ама някои от вас отидоха твърде далече в наивността си.. стига вервахте на всичко което се пише.

С най-добри чувства!  Готин

Съгласен съм с твоето мнение,че тук е форум и всеки пише каквото мисли.Аз не взимам нещата навътре.Мога и да не пиша тук,но си го решавам аз.А на Плевенлиев,ако ме покани за касиер-ще му стана.Не се засягам от нищо.Просто този форум ме кефи да се забавлявам.Лек ден.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
kkkvd
Гост
« Отговор #20 -: Четвъртък, 23 Август, 2012, 19:18:21 »
ОтговорОтговор

Лек ден и на теб колега  Усмивчица
Писал съм и в други теми, не само политически... уважавам сериозните мнения, надявам се да личи. Добре си дошъл да ме коригираш, стига да се стигне до истината.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
lefterow
Старши потребител
****

Рейтинг: +220/-99
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 391
Теми: 7



Активност
0%

« Отговор #21 -: Петък, 24 Август, 2012, 08:53:35 »
ОтговорОтговор

Лек ден и на теб колега  Усмивчица
Писал съм и в други теми, не само политически... уважавам сериозните мнения, надявам се да личи. Добре си дошъл да ме коригираш, стига да се стигне до истината.


Истината е само една,че сития не вярва на гладния.Имах работници,които по цяла седмица не могат да си купят хляб.Кога е било това?За какво са ни вратовръзкаджии,които само плещят и нищо не правят.Бих му казал на нашия президент.Я стегни това правителство да си върши работата,а не да се чуди каква нова глупост да измисли на нашия гръб.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Tihomir78
Старши потребител
****

Рейтинг: +32/-7
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 254
Теми: 2



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #22 -: Петък, 24 Август, 2012, 09:36:55 »
ОтговорОтговор

+1 Ама той Плевнелийчето визира собственото си икономическо състояние. А преди него икономистчето с неопределен пол и то обясняваше надълго и широко колко сме добре.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
lefterow
Старши потребител
****

Рейтинг: +220/-99
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 391
Теми: 7



Активност
0%

« Отговор #23 -: Петък, 24 Август, 2012, 10:16:44 »
ОтговорОтговор

+1 Ама той Плевнелийчето визира собственото си икономическо състояние. А преди него икономистчето с неопределен пол и то обясняваше надълго и широко колко сме добре.

Добре казано.Тази сутрин си пия кафето и ровя тук във форума.Звъни се на вратата и писмо от кмета на общината.Между другото община Карлово ми дължи определена сума за свършена работа преди половин година.Хайде работих с предишната управа-кмет беше от БСП,сега е от СДС/той стана и председател на СДС в София/.Може би не е мястото тук,но съм започнал да го пиша и ще го довърша.Какво да кажа?Все едни и същи са.Ако може да те преметнат-това е.Стига де.И ето пак вратовръзкаджии.Добре де.А някой пита ли ме как ще платя н НАП и на работниците си.За мен това са хора некадърници.Лошото е,като се почне от горе та чак до долу.Спирам,защото се ядосах.

Причина за редакция: Премахната снимка!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Петък, 24 Август, 2012, 17:41:18 от admin » Активен
kkkvd
Гост
« Отговор #24 -: Петък, 24 Август, 2012, 13:11:55 »
ОтговорОтговор

Левтеров, никой нищо не те пита не очаквай милост и съчувствие от никого, ако не можеш да се справиш - фалираш. Играта не е за всеки. Аз самия съм минал по тоя път, нищо лошо не е станало, фалит и газ с камиона...
Стига реване, никой нема да мисли за никого... чакай още един цитат на Буров, тоя ми е от любимите, днес съм на тая вълна.. :

"Хората се раждат неравни - и по социално положение, и по дарби, и по пишки, и по всичко . . . Как ще бъдат равни? Не могат да бъдат равни. Никога. Човек е създаден да се бори за хляба си, за място под слънцето, за жени, за пари, за обществено положение. Кой ще победи? По-умният, по-силният, по-храбрият, по-безочливият, по-грубият, по-нахалният. Ето загадката за поетите в България - те имат талант, но нямат брутална сила."  Ат. Буров

Ти колега (както и аз) просто сме добри в работата си, но това не е достатъчно. За това приеми съдбата си, ако не ти е дадено да си заможен бизнесмен - просто няма да си, колкото и да се напъваш, това е...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
lefterow
Старши потребител
****

Рейтинг: +220/-99
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 391
Теми: 7



Активност
0%

« Отговор #25 -: Петък, 24 Август, 2012, 15:06:35 »
ОтговорОтговор

Милост не искам от никого,а коректност.Това при нас рядко се случва.Лошото е,че Вие сте на ход,а бягате от страната ни.Не ме мисли мен.Моите проблеми си ги решавам и нямам проблеми с приходите.Това,че някои се мъчи да ми прави сечено,няма да успее.По важното,че към работниците си в тези трудни условия съм бил точен и не съм ги завлякъл.Не искам да задълбавам около властоимащите,но те се подиграха с хората.С мен-не.Аз съм си взел,каквото трябва.Писането в този сайт ми е за удоволствие.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-2964
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #26 -: Събота, 25 Август, 2012, 00:57:42 »
ОтговорОтговор

Левтеров, доста противоречиви са изказванията ти. Дано си искрен, но оставяш обратното впечатление у мен. Хем твърдиш, че се справяш и преодоляваш трудностите, хем недоволстваш, че те цакат. Ами ето - по горе нали чете Буров? Животът е низ от преодоляване на проблеми. Кога с успех, кога - не чак толкова...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
lefterow
Старши потребител
****

Рейтинг: +220/-99
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 391
Теми: 7



Активност
0%

« Отговор #27 -: Събота, 25 Август, 2012, 10:50:14 »
ОтговорОтговор

Ако нещо се интересуваш за мен шофьоре-пиши ми на лични,а тук е темата  за още една подлога на герберите.Тъй като работя с некоректни общинари,независимо дали са от БСП или от СДС,затуй казвам тия неща.За некоректността на властоимащите съм искрен.А за мен- на лични.И фамилията ми е леФтеров.Лек ден.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-2964
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #28 -: Събота, 25 Август, 2012, 11:05:03 »
ОтговорОтговор

За погрешното изписване на фамилията ти - моето "сорри"!
В обръщението ти "шофьоре", долавям сарказъм, но кво да се прави - тук е сайт за шофьори, а не за бизнесмени, нормално е да преобладаваме. Усмивчица
Къде, какво и за кого пиша е въпрос на личен избор и не ми е нужно разрешението, или насочването в определена посока от някого.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
lefterow
Старши потребител
****

Рейтинг: +220/-99
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 391
Теми: 7



Активност
0%

« Отговор #29 -: Събота, 25 Август, 2012, 11:11:03 »
ОтговорОтговор

За погрешното изписване на фамилията ти - моето "сорри"!
В обръщението ти "шофьоре", долавям сарказъм, но кво да се прави - тук е сайт за шофьори, а не за бизнесмени, нормално е да преобладаваме. Усмивчица
Къде, какво и за кого пиша е въпрос на личен избор и не ми е нужно разрешението, или насочването в определена посока от някого.

Грешиш-не обичам да обиждам нито една професия.Просто не ти изписвам ника на английски,а използвам превода.Пък и никога не съм с подсъзнание за никого.И аз имам шофьорски семейства,които уважавам.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!